PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق آنتی ویروس اورجینال با کرک شده

Pedy.Spider
23-01-2011, 09:23
سلام،
سوال از اسم تاپیک مشخصه!
آیا واقعا آنتی ویروس کرک شده با اورجینال تفاوتی در عملکرد داره؟
اگه این سوال رو از یه فروشنده آنتی ویروس بپرسید نزدیک سه ساعت براتون قصه میگه، آخرش هم معلوم نمیشه فرقشون چیه!
حالا اگه کسی تجربه ای داره و یا دلیل خاصی داره اینجا مطرح کنه تا بقیه هم مطمئن بشن!

rasoooli
23-01-2011, 09:27
در عملكرد هيچ فرقي نداره

توي ايران به صرفه تر همون كرك شده است .

moneymba
23-01-2011, 09:54
چرا فرقی نداره؟؟
بعد از کرک کردن انتی ویروس و وصل شدن به اینترنت خود شرکت میفهمه که این کرک شده ولی به روش نمیاره:31::31:

اگه دقت کرده باشین. وقتی که داریم یوز و پس انتی ویروس نود رو وارد میکنیم اول یوزر نوشته:trial

این یعنی اینکه شرکت خودش این اجازه رو داده که ما بصورت رایگان از انتی ویروس استفاده کنیم ولی طبیعی که اجازه استفاده از همه ی امکانات رو به نمیده و همه ی ویروس ها رو اعلام و delet نیمکنه.
منتظر نظرات فعالان فروم هستم.:27::27:

E.K.H
23-01-2011, 13:36
هیچ فرقی ندارن:27:
جز اینکه چند روز یه بار باید براشون دنبال کی و یوزر و پسورد بگردی:31:

jolan57
23-01-2011, 14:50
کرک کردن آنتی ویروس ها و کلا برنامه هایی که اینترنت وصل میشوند و نقش حفاظت از سیستم را دارند خطرناک است ولی استفاده از کی،یوزر پسورد،تریال ریست مشکلی نداره و خللی در کار آنتی ویروس ایجاد نمیکنه،در کل نظر من این است که از یک آنتی ویروس رایگان مثل نسخه رایگان آویرا،آواست اوتپوست و یا کمودو استفاده کنیم خیلی بهتر از استفاده از آنتی ویروس های کرک شده است

Jadda
23-01-2011, 19:04
در کل نظر من این است که از یک آنتی ویروس رایگان...... استفاده کنیم خیلی بهتر از استفاده از آنتی ویروس های کرک شده است

البته دوستان باید توجه کنند که اکثر نرم افزارها بین نسخه پولی و رایگانشان فرقهایی هست و گاهی شاید آنتی ویروس رایگان کامل نتواند امنیت شما را برآورده کند.ولی بعضی ها هم اینجوری نیستند ،مثل کومودو که فرقی بین نسخه رایگان و پولی نیست.

moneymba
23-01-2011, 21:04
چرا فرقی نداره؟؟؟؟؟
مگه ممکنه که نسخه کرک شده با نسخه پولی فرقی نداشته باشه؟؟
اصلا چرا باید فرق نداشته باشه؟؟
ببخشین ها ولی انگار بعضی از دوستان در عصر حجر زندگی میکنن!!!:46::31:

مثال واضح همین ویندوزیه که استفاده میکنین.ببینین فرقش از کجا تا به کجاست......

اگه فکر میکنین که شما میتونین نرم افزار رو کرک کنین و هیچ کی نفهمه، سخت در اشتباهین!!
وصل شدن به اینترنت همان فهمیدن صاحب برنامه همان.:31:
بعد از فهمیدن هم که بقیه ماجرا معلومه..

mansour_hotboy
23-01-2011, 21:29
چرا فرقی نداره؟؟؟؟؟
مگه ممکنه که نسخه کرک شده با نسخه پولی فرقی نداشته باشه؟؟
اصلا چرا باید فرق نداشته باشه؟؟
ببخشین ها ولی انگار بعضی از دوستان در عصر حجر زندگی میکنن!!!:46::31:

اگه فکر میکنین که شما میتونین نرم افزار رو کرک کنین و هیچ کی نفهمه، سخت در اشتباهین!!
وصل شدن به اینترنت همان فهمیدن صاحب برنامه همان.:31:
بعد از فهمیدن هم که بقیه ماجرا معلومه..
بعد از اینکه فهمیدن چیکار میکنن؟

moneymba
23-01-2011, 23:20
بعد از اینکه فهمیدن چیکار میکنن؟

EHSANRF
24-01-2011, 00:36
بنده نسخه 6 کسپرسکی رو دارم که هر روز آپدیتش میکنم. قانونی هست و هرسال تمدیدش میکنم

هیچ آنتی ویروسی به پاش نمیرسه، حتی خود کسپر 2011

در تفاوت ها شک نکنید.

Pedy.Spider
25-01-2011, 08:03
..

میشه دوتا از فرقهای ویندوز اورجینال با کرک شده رو بگین؟
یکی از مهمترین تفاوتها اینه که ویندوز اورجینال پشتیبانی آنلاین و این حرفا داره (به همچنین برای آنتی ویروس). ولی حتی کسانی که اورجینال میخرند و کلی کلاس میذارن ازش استفاده نمیکنن. وقتی میپرسی چرا اورجینال خریدی، حرفی ندارند.
ماکروسافت هم میدونه که خیلی ها نه فقط تو ایران از ویندوز کرک شده استفاده میکنن، خوب ولی کاری نمیتونن بکنن. نهایتا یه windows genuine میذارن که اونم میشه دور زد و ویندوز رو آپدیت کرد
این یه داستان قدیمیه که برای هر فنی یه بدل هم پیدا میشه!

---------- Post added at 08:03 AM ---------- Previous post was at 08:03 AM ----------

اگه چند نفر از حرفه ای های فروم و همکارهای انجمن هم تو بحث شرکت کنند بهتره!

moneymba
25-01-2011, 23:14
[QUOTE=Pedy.Spider;5799667]میشه دوتا از فرقهای ویندوز اورجینال با کرک شده رو بگین؟

تو ویندوز ها باگ هایی هست که اگه ویندوز اصل باشه با کانکت شدن به اینترنت اون ها بر طرف میشن.
یه تفاوت مهم دیگه تو سرعت ویندوز ارجینال با کرک شده هست.
تو ویندوز ارجینال قابلیت اپدیت خودکار برنامه ها وجود داره.امنیت ویندوز ارجینالبیشتر از کرک شده است.
کافیه؟؟؟

شما خودتون رو بزارین جای شرکت کسپرسکای؛اگه بفهمین که یکی نرم افزار شما رو داره بطور رایگان استفاده میکنه،دست روی دست میزارین تا به ریشتون بخندن؟؟؟
این منطقیه که شمابعد از فهمیدن ،استفاده از بعضی از قابلیت های برنامه رو(حتی بدون اینکه خود کابر بفهمه)غیر ممکن کنید.مگه نه؟؟؟

SANR
26-01-2011, 13:05
[QUOTE=Pedy.Spider;5799667]میشه دوتا از فرقهای ویندوز اورجینال با کرک شده رو بگین؟

تو ویندوز ها باگ هایی هست که اگه ویندوز اصل باشه با کانکت شدن به اینترنت اون ها بر طرف میشن.
تو ویندوز ارجینال قابلیت اپدیت خودکار برنامه ها وجود داره.امنیت ویندوز ارجینالبیشتر از کرک شده است.
کافیه؟؟؟

شما خودتون رو بزارین جای شرکت کسپرسکای؛اگه بفهمین که یکی نرم افزار شما رو داره بطور رایگان استفاده میکنه،دست روی دست میزارین تا به ریشتون بخندن؟؟؟
این منطقیه که شمابعد از فهمیدن ،استفاده از بعضی از قابلیت های برنامه رو(حتی بدون اینکه خود کابر بفهمه)غیر ممکن کنید.مگه نه؟؟؟

تایید میشه.
حتی من مشاهده کردم که سرعت ویندوز اورجینال بیشتر از کراک شده هستش.در ویندوز ایکس پی که بسیار واضح است.فکر نکنم توی جمع با ایکس پی اورجینال سر و کار داشته باشه،چیزی به معنای کندی سرعت براش مفهمومی نداره.

hosein002
27-01-2011, 22:29
انتی ویروسهای کرک شده 70 درصد بیشتر قدرت نداره من امتحان کردم

ALI-17
28-01-2011, 08:23
انتی ویروسهای کرک شده 70 درصد بیشتر قدرت نداره من امتحان کردم
والا من که دارم از avast کرک شده استفاده میکنم، هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم!:46:

Pedy.Spider
28-01-2011, 20:11
کافیه؟؟؟

من تا به حال نشنیدم و ندیدم که ویندوز کرک شده سرعتش پایین تر از ویندوز اورجینال باشه، خودم مدت زیادی با ویندوز اورجینال لپ تاپ کار کردم، هیچ تفاوتی با ویندوز کرک نداره تو کارایی
گفتم که تنها فرق توی پشتیبانی آنلاینه، واسه آپدیت هم میشه از آپدیت آفلاین که همه جا تو اینترنت ریخته استفاده کرد.
همه ی این داستانها برای آنتی ویروس هم برقراره.

اونا هم اگه بفهمند سعی میکنند جلوگیری کنند ولی از اونور کرکر ها هم بیکار نمیشینند، و این رقابت همچنان ادامه داره!

meisam317
28-01-2011, 21:15
هیچ هیچ هیچ فرقی ندارن

البته اگه سریال بزنی ، اگه با پچ یا ... کرک کنی احتمالا مشکلی پیش بیاد زدن سریال هیچ فرقی با نسخه خریداری شده ندارند

شـیـفــو
28-01-2011, 21:20
تنها فرقش اینه که ممکنه هرچندوقت کرک یا سریال وارد شده لـو بره و باید یکی دیگه وارد کنید .
تنها نگرانی همینه وگرنه اصلا فرق ندارن .
من که خودم اکثرا نرم افزارهایی که استفاده میکنم رایگان هستند اما آنتی ویروسم کاسپر2010 هست یه سریال وارد کردم از اول شهریور تا الان لــو نرفته 2020 روزه هم بود الان میگه 1928 روز دیگه لیسانسم اعتبار داره .

hosein002
31-01-2011, 22:32
والا من که دارم از avast کرک شده استفاده میکنم، هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم!:46:
علی جان من یه فلش داشتم با نود کرک آبدیت شده اسکن کردم چیزی نشون نداد همان روز بدون اینکه فلش رو به سیستم دیگه ای زده باشم با نود اورجینال اسکن کردم یه ویروس شناخت وپاکش کرد سرعت فلش خوب شد راستی قبلا با کاسپر و اویرا کرک امتحان کرده بودم!

imanpod
26-02-2011, 19:33
سعی کنید تا جایی که میشه خودتون رو به کرک و سریال نامبر غیر اصلی عادت ندین . بالاخره تا چند سال دیگه ایران هم مجبوره برای حفظ حقوق تولیدکننده های داخلی قانون کپی رایت رو رعایت کنه . سعی کنید (تا جایی که مشابهش پیدا میشه) به open source و freeware رو بیارین . دردسر خودتون هم کمتر میشه . اخلاقی تر هم هست . در ضمن در مورد کرک آنتی ویروس باید بگم ، تا حالا چندین دفعه اتفاق افتاده که کرک خودش trojan یا spy بوده . در مورد nod32 کرک شده برا خودم اتفاق افتاده بود که الکی پیغام میداد که برنامه آپدیت شده . در صورتی که دیتابیس برنامه مال 3 ماه پیش بود و هیچ ویروس جدیدی رو نمیشناخت . یه نگاهی به بعضی از تستهای معتبر بندازین ، بعضی آنتی ویروسها با محصول رایگانشون وارد تست میشن . یعنی محصول رایگان به جز مواردی مثل banking mode (که تو حالت کرک شده اصلا اطمینانی بهش نیست) هیچ کم و کسری ندارن .

ehsanerica
26-02-2011, 19:46
هیچ فرقی نمیکن آنتی ویروس ها همشون سروته یک کرباسند

vista7
27-02-2011, 15:54
چرا فرقی نداره؟؟
بعد از کرک کردن انتی ویروس و وصل شدن به اینترنت خود شرکت میفهمه که این کرک شده ولی به روش نمیاره

اگه دقت کرده باشین. وقتی که داریم یوز و پس انتی ویروس نود رو وارد میکنیم اول یوزر نوشته:trial

این یعنی اینکه شرکت خودش این اجازه رو داده که ما بصورت رایگان از انتی ویروس استفاده کنیم ولی طبیعی که اجازه استفاده از همه ی امکانات رو به نمیده و همه ی ویروس ها رو اعلام و delet نیمکنه.
منتظر نظرات فعالان فروم هستم

نه فرقی ندارند ، بعضی ها میفهمن و قطع میکنن مثل کسپر اما بعضی ها نمیفهمن مثل نورتون بعضی ها هم رایگان اند مثل کومودو ، اویرا ، اوست و...

چون اگه اینجور باشه که شما میگی پس چرا نسخه رایگان ارایه نمیده؟

اونی که شما میگی تریال هست و اون که استفاده میکنی تریال ریست هست

antiware
27-02-2011, 17:22
سلام
من که میگم خیلی فرق داره یکش آپدیت دیتابیسش که کرک نداره آره جونم کمی مطالعه بد نیست.

vista7
28-02-2011, 06:42
ببینم پس ملت چجوری دارن از آنتی ویروس های کرک شده و غیر قانونی استفاده میکنن؟
پس مثل اینکه خبر نداری سافت گذر چی کار کرده همین نود که دوستان گفتن الان بدون یوزر نیم و پسورد از سافت گذر قابل پدیت شدنه. شما تیکه ننداز میشه

*hamedkhatar*
28-02-2011, 08:35
سلام
من که میگم خیلی فرق داره یکش آپدیت دیتابیسش که کرک نداره آره جونم کمی مطالعه بد نیست.

ببخشید ما که هر روز داریم ویروس دانلود میکنیم و تست میکنیم اگه از نظر دیتا بیس مشکلی بود تا الان متوجه ضعف کار شده بودیم

یکم خودتون یه سری چیزها رو تست کنید به جای مطالعه
البته من خودم کسپر رو تا حالا تست کردم و مشکلی نداشته آنتی ویروسهای دیگه رو نمیدونم که جدیدا میخوام اونها رو تست کنم

E.K.H
28-02-2011, 14:10
سلام
من که الان کمودو دارم ولی چون قبلن از کسپر استفاده کردم میگم فرق نداره ،‌ هرکیم میگه اینطور نیست با یه انتی اورجینال بیاد تو تاپیک دانلود ویروس و نتیجه ها رو بزاره دوستان هم نتیجه انتی های کرک (منظورم کرک شده با کی و یوزر و پسورده نه تریال ریستر و اینجور چیزا) رو میزارن اون موقع معلوم میشه

antiware
01-03-2011, 14:00
ببخشید ما که هر روز داریم ویروس دانلود میکنیم و تست میکنیم اگه از نظر دیتا بیس مشکلی بود تا الان متوجه ضعف کار شده بودیم

یکم خودتون یه سری چیزها رو تست کنید به جای مطالعه
البته من خودم کسپر رو تا حالا تست کردم و مشکلی نداشته آنتی ویروسهای دیگه رو نمیدونم که جدیدا میخوام اونها رو تست کنم

دوست عزیز اینکه شما چی رو تست می کنید نمی دونم ولی من قبلا مثل شما فکر میکردم تا اینکه به اسرار یکی از آنتی ویروس اورجینال استفاده کردم تازه متوجه شدم چیه الان هم 3 ساله یکبار هم ویندوز عوض نکردم و مشکلی هم ندارم شما هم یکبار امتحان کن اگر پول نمیخواهی بدی بگو خودم برات میخرم:46::11:

hosein002
01-03-2011, 22:04
دوست عزیز اینکه شما چی رو تست می کنید نمی دونم ولی من قبلا مثل شما فکر میکردم تا اینکه به اسرار یکی از آنتی ویروس اورجینال استفاده کردم تازه متوجه شدم چیه الان هم 3 ساله یکبار هم ویندوز عوض نکردم و مشکلی هم ندارم شما هم یکبار امتحان کن اگر پول نمیخواهی بدی بگو خودم برات میخرم:46::11:
منم باشما موافقم

*hamedkhatar*
01-03-2011, 22:58

ببخشید میشه بگید این چیزی که سه سال پیش متوجه شدید چیه؟
بگید ما هم متوجه بشیم
درضمن پولتون رو هم نگه دارید لازمتون میشه

antiware
09-03-2011, 16:51
ببخشید میشه بگید این چیزی که سه سال پیش متوجه شدید چیه؟
بگید ما هم متوجه بشیم
درضمن پولتون رو هم نگه دارید لازمتون میشه
سلام دوست خوب
من از آنتی ویروس vba32 که در ایران هم ناشناخته هست جدیدا بخاطر گرفتن ویروس stuxnet معروف شده استفاده میکنم البته بگم آنتی ویروس یک نرم افزار سلیقه ای ومن فقط نظرم روگفتم و از طرفی خواستم شما هم یک تستی بزنید.بقول معروف از ما گفتن.
در مورد هدیه هم من جدی گفتم نه بخاطر پولش بخاطر اینکه من به vba32 اعتقاد دارم و حاظرم یکی به شما دوست خوب هدیه بدم.
آدرس دانلود دو ماهه رایگانش هم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر:46:

NirvanaH
07-05-2011, 13:13
با سلام
دوستان عزیز من در اینکه در نسخه های قابل کرک یا بهتر بگویم نسخه هایی که برای کرک قرار داده شده اند و نسخه ای که به عنوان پک فروخته می شود تفاوتهای بسیاری وجود دارد که با ذکر چند مثال به بیان آن می پردازم:
تا با خودتون فکر کردین که این کرک ها برای چخ نسخه هایی ساخته شده؟؟؟!!! خوب باید بگم که اول از همه یه سر به سایت هر آنتی ویروسی که روی سیستمتون دارین بزنین.میبینید که دوتا نسخه روی سایت از آنتی ویروس شما هست:یکی نسخه 30روزه یکی هم پکی برای خرید!!!
تا حالا با خودتون فکر کردین چرا سایت عرضه کنند آنتی ویروس هیچ وقت دست به مقایسه این دو نزده و جرا هیچ وقت نسخه ای پک روی اینترنت پخش نمی شه.
دلایل زیادی داره که مهمترینشش هزینه ای که شخص بابت آنتی ویروس یا هر نم افزار دیگه ای میده و دلش نمی خواد سودجوها از اون به صورت رایگان استفاده کنند!!!پس حواسش هست.
مثالی برای حرف بالا: از دوستای که از ویندوز سون استفاده می کنند خواهش میکنم یه نگاهی به نسخه و سری ویندوز خودشون بندازند!!!با یقین میگم که همشون نسخه OEM هستند!!!
حالا این چی چی هست؟؟؟ این نسخه ارزون قیمت ترین از سرس ویندوز سون هست که از همه 4مدل یعنی استارتر، یولتیمیت، پروفشنال و نسخه خانگی پشتیبانی میکند.فرقش هم در کرک کردن اون هست.
حالا داخل اینترنت یه سرچی در مورد نسخه Retailبکنید و ببینید می تونید کرکی برای این سری پیدا کنید!!!
تفاوت این دوسری رو زیاد واردش نمی شم و به مین بسنده میکنم که سری Retailکه به عنوان پک قابل خریده و هیچ جا قبل دانلود نیست(لااقل من ندیدم) در قیمتش هست که 2 تا 2.5 برابر اختلاف قیمت دارند.
حالا چرا غول نرم افزاری مثل ماکروسافت که 99 درصد این شرکتهای تازه وارد حکم نوشو دارند، این کارو کرده؟؟؟؟؟؟
یه خورده فکر کنین به جوابش می رسین!
جوابش ر. نه تنها برای انتی ویروس برای همه برنامه های دیگه بسط بدبن.میبینید که به یه نتیجه منتقی میرسید..

حامد:11:

Dr Hannibal
07-05-2011, 15:34
در مورد آنتی ویروس ها

میبینید که دوتا نسخه روی سایت از آنتی ویروس شما هست:یکی نسخه 30روزه یکی هم پکی برای خرید!!!تفاوتی بین این 2 نسخه نیست. md5 هر 2 فایل یکی هست و فقط لایسنس ها تفافوت میکند.

تا حالا با خودتون فکر کردین چرا سایت عرضه کنند آنتی ویروس هیچ وقت دست به مقایسه این دو نزده و جرا هیچ وقت نسخه ای پک روی اینترنت پخش نمی شه.

هر دو نسخه یکی هستند و تفاوتی با هم ندارند.

اکثر تاپیک ها رو هم ملاحظه کنید میبینید که دوستان ازکرک برای آنتی ویروس ها استفاده نمی کنند ، یا لایسنس اورجینال پخش شده (مثل سریال ها یا key ها) یا نهایتا تریال ریستر که به نوعی کرک (با این معنا) محسوب نمیشه.

اگر تفاوتی وجود داره یا به نظر شما وجود داره با مثال بیان کنید. مثلا در این تاپیک:

دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعلام کنید فلان آنتی ویروس اورجینال این ویروس رو شناخت ولی این آنتی ویروس های تریال خیر شناسایی نداشتند.

موفق باشید

NirvanaH
07-05-2011, 15:56
در مورد آنتی ویروس ها

تفاوتی بین این 2 نسخه نیست. md5 هر 2 فایل یکی هست و فقط لایسنس ها تفافوت میکند.

هر دو نسخه یکی هستند و تفاوتی با هم ندارند.

اکثر تاپیک ها رو هم ملاحظه کنید میبینید که دوستان ازکرک برای آنتی ویروس ها استفاده نمی کنند ، یا لایسنس اورجینال پخش شده (مثل سریال ها یا key ها) یا نهایتا تریال ریستر که به نوعی کرک (با این معنا) محسوب نمیشه.

اگد فلان آنتی ویروس اورجینال این ویروس رو شناخت ولی این آنتی ویروس های تریال خیر شناسایی نداشتند.

دوست عزیز منظور من در شناسایی نبود.اگر لایسنسها اورجینال بود که بعد از یک هفته پنچر نمی شد.
در ثانی 99 درصد این سایتها رو که همین دوستان تاپیک ازش سریال استخراج می کنند، نسخه های جدید انتی ویروس به عنوان سایت مخرب معرفی می کنند.پس اونها اورجینال نیستند!
سوم اینکه اگه این سریالها اصل بود آیا واقعا در فضای وب پخش میشد؟؟؟؟؟

NirvanaH
07-05-2011, 16:16
من به همگی دوستان توصیه می کنم دو نسخه از آنتی ویروس یکی کرک شده و یکی اورجینال را استفاده کنند بعد نظر دهند!!!

Dr Hannibal
07-05-2011, 16:22
دوست عزیز منظور من در شناسایی نبود

در چی بود ؟

دوست عزیز منظور من در شناسایی نبود.اگر لایسنسها اورجینال بود که بعد از یک هفته پنچر نمی شد.
در ثانی 99 درصد این سایتها رو که همین دوستان تاپیک ازش سریال استخراج می کنند، نسخه های جدید انتی ویروس به عنوان سایت مخرب معرفی می کنند.پس اونها اورجینال نیستند!
سوم اینکه اگه این سریالها اصل بود آیا واقعا در فضای وب پخش میشد؟؟؟؟؟

سریال ها و لایسنس های پخش شده در وب همان سریال ها و لایسنس های خریداری شده (به عبارتی اورجینال) هستند که توسط خریدار به اشتراک گذاشته شده. مثلا شما محصولی از Eset رو خریداری می کنید و سریالش رو توی تاپیک ما میذارید ، این خلاف قوانین خریدار هست و شما به عنوان خریدار یک محصول نباید لایسنس رو به اشتراک بگذارید دلیل بلوکه شدن لایسنس ها هم همین علت هست.

بر خلاف تصور شما کسی سریال ، لایسنس و.... دستساز تولید نمیکنه.

NirvanaH
07-05-2011, 18:11
من فقط به این بسنده میکنم و بس:
نظور من کاملا روشنه و شما در درک منظور دچار مشکل شده اید.
درثانی هزار تا سایت خارجی هست که لایسنس میده.حالا کی میاد لایسنهایی که با پول خریده رو به اشتراک بزاره!!!
و نکته دیگه اینه که هر وق یه فن جدید بیاد ده تا راه واسه ضربه فنی میاد.
در مورد لایسنس هم من هنوز هم میگم که این ها قانونی نیستند!!!
شمامیگی باید باطل بشه تا اونایی که لایسنسهاشونو مفتکی میدن به دیگران اونجاشون بسوزه!!!
ولی این منطقی نیست.خوب یکی مثل من میره اورجینال میگیره و هر 3 ماه 6ماه یا 12 ماه تمدید میکنه.تا سر موعد هم باطل نمیشه.اگه حرف شما رو بسط بدیم اونایی که قانوی هر چیز رو میخرن که پاک ضرر میکنن!!!

wordship
07-05-2011, 18:44
من فقط به این بسنده میکنم و بس:
نظور من کاملا روشنه و شما در درک منظور دچار مشکل شده اید.
درثانی هزار تا سایت خارجی هست که لایسنس میده.حالا کی میاد لایسنهایی که با پول خریده رو به اشتراک بزاره!!!
و نکته دیگه اینه که هر وق یه فن جدید بیاد ده تا راه واسه ضربه فنی میاد.
در مورد لایسنس هم من هنوز هم میگم که این ها قانونی نیستند!!!
شمامیگی باید باطل بشه تا اونایی که لایسنسهاشونو مفتکی میدن به دیگران اونجاشون بسوزه!!!
ولی این منطقی نیست.خوب یکی مثل من میره اورجینال میگیره و هر 3 ماه 6ماه یا 12 ماه تمدید میکنه.تا سر موعد هم باطل نمیشه.اگه حرف شما رو بسط بدیم اونایی که قانوی هر چیز رو میخرن که پاک ضرر میکنن!!!

شما فکر میکنید فقط شما هستین که لایسنس ارجینال نرم افزار رو دارین!؟ خیر! همه هم که مثله شما فکر نمیکنن و سریالشون رو اشتراک میزارن! نکنه فکر کردین این سریال ها رو بنده میسازم و با شانس کار میکنه؟ اگر اینطوری بود که شما هم که سریال رو خریدی به جای پول دادن به شانست بسنده میکردی و چند بار تست میکردی و میشد!
.....................
و اگر واقعا سریال نامبر ارجینال داشته باشید معنی ساپورت و پشتیبانی رو هم میدونید ! چرا ؟ چون سریالی رو که به نام شماست و به هر نحوی یا فراموشش کردین یا گمش کردین و یا.. بهتون برمیگردوننش . ولی کسی که سریال های اشتراکی رو استفاده میکنه چنین مزیتی رو ندره.

در مورد لایسنس هم من هنوز هم میگم که این ها قانونی نیستند!!!یعنی میگید به عنوان مثال انتی ویروس ما از یه سرور دیکه اپدیت میشه؟؟ و ما رو دور میزنه؟
جوابتون تویه پست DR هست میتوینید به تاپیک دانلود ویروس و تروجان برید و تست کنید.
.........
و اینکه من حتی تویه سایت هایی خوندم که هنگامی که از سریال غیر قانونی استفاده میکنید انتی ویروس هم از سرور دیگه ای اپدیت میشه!! >> اون وبسایت هنوز نمیدونه که یه سرور که حدود چندین میلیون ادم روزانه بهش وصل میشن چه پهنای باندی میخواد!! و ایا اصلا به صرفه هست که یه سرور مجازی بزنه برای اپدیت؟ :18:
حالا اگر اینطور باشه >> پس چرا دیگه کی و سریال غیر قانونی رو بلاک میکنن؟؟ خب دیگه راحت بزارن از همون سرور مجازی اپدیت کنیم و دلمون خوش باشه دیگه!
..
و اینکه بسیاری از سوالات رو اگر در مرحله اول کمی فکر کنیم دربارشون خودمون جوابش رو متوجه میشیم ونیاز نیست که سریعا جوش بیاریم!!:11:

NirvanaH
07-05-2011, 22:37
.
.
.
.
.
.
.
شما از همون سریالها استفاده کنید!
به دلیل عدم نتیجه در بحث و اشغال بی مورد صفحات:
پایان بحث

wordist
08-05-2011, 09:23
خوب بچه ها کم آورد بریم بخوابیم

...
پست تون مفيد كه نبود هيچي ... بنده ميتونم در جهت اينكه ميخوايد جو فروم بهم بخوره، يه تذكر جدي يا اخطار هم بهتون بدم

وقتي داريم با كسي بحث علمي ميكنيم بايد اين تفكر غلط كنار گذاشته بشه كه اگه كسي مثلا نتونست پاسخي بده يا قبول كرد يا .... كم آورده و مسخره بشه يا به نوعي شخصيتش پايمال بشه ؛ تا درنتيجه اونم تحريك بشه در جواب پست شما يه چيزي بگه و نظم انجمن به هم بريزه

همه بايد رعايت كنيد تا محيط دوستانه و علمي انجمن بهم نريزه

*hamedkhatar*
08-05-2011, 14:34
پست تون مفيد كه نبود هيچي ... بنده ميتونم در جهت اينكه ميخوايد جو فروم بهم بخوره، يه تذكر جدي يا اخطار هم بهتون بدم

وقتي داريم با كسي بحث علمي ميكنيم بايد اين تفكر غلط كنار گذاشته بشه كه اگه كسي مثلا نتونست پاسخي بده يا قبول كرد يا .... كم آورده و مسخره بشه يا به نوعي شخصيتش پايمال بشه ؛ تا درنتيجه اونم تحريك بشه در جواب پست شما يه چيزي بگه و نظم انجمن به هم بريزه

همه بايد رعايت كنيد تا محيط دوستانه و علمي انجمن بهم نريزه

سلام
شرمنده حق با شماست

ولی فقط همون جمله غیر مفید رو نقل قول کردید پس جمله های مفیدم چی شد؟
اونها رو دیگه رو شوخی ننوشتم کاملا جدی بودم حرفمم درست بود فکر کنم بقیه هم قبول دارند

حد اقل پاک میکنید کامل جمله رو پاک کنید الان اون جمله تو نقل قول شماست باز باعث کدورت میشه

Dr Hannibal
08-05-2011, 17:27
من صحبت های مفید مد نظر شما ، دوستان دیگه و خودم رو اینجا جمع بندی کوچیک میکنم تا تاپیک به حالت درست برگرده:

1_ لایسنس ها (سریال ، key و...) توسط کاربران پخش میشه. هر لایسنس یک کد فعال سازی محسوب میشه و کمپانی با فروش محصول این کد فعال ساری در سرورشون فعال میکنند و از این به بعد این کد حق استفاده از سرور رو پیدا ممیکنه.

اگر این سریال پخش بشه در بعضی محصولات کمپانی متوجه میشه که این سریال الان بیش از 100 بار مثلا فعال شده ، کپمانی با بررسی این سریال در آینده متوجه میشه کاربر از سریال سو استفاده کرده و لایسنس رو بلوکه میکنه.

برای اثبات:

انتی ویروسی مثل نود32 فرض میگیریم مثلا دارای سریال 20 رقمی هست. طبیعی هست که تمام ارقام بفروش نرفته و شما با وارد کردن یک عدد شانسی نمیتونید از سرور استفاده کنید ، بلکه باید کمپانی این سریال رو فعال کرده باشد.

2_ قدرت آنتی ویروس های اکتیو شده با لایسنس های به اشتراک گذاشته یکی هست.

3_قدرت آنتی ویروس های تریال با نسخه پولی یکی هست (مگر خود شرکت اعلام کنه که این تفاوت وجود داره)

4_ اکثر کرک ها ( نه همه ی آن ها) برای آنتی ویروس ها مضر و هستند و روی عملکرد تفاوت ایجاد میکنند.

5_ تریال ریستر ها بهترین کرک ها هستند و گاها میشه جدا از کرک های معمول دسته بندی کرد.

NirvanaH
08-05-2011, 20:27
برای احترام به عرایض زیبا و منطقی شما،سلام
من هم با این چند گزینه از موارد ذکر شده توسط شما موافقم:

لایسنس ها (سریال ، key و...) توسط کاربران پخش میشه. هر لایسنس یک کد فعال سازی محسوب میشه و کمپانی با فروش محصول این کد فعال ساری در سرورشون فعال میکنند و از این به بعد این کد حق استفاده از سرور رو پیدا ممیکنه.

این حرف کاملا درست است.چون هر لایسنس فقط قادر به شناسایی یک IPمی باشد و وقتی برای چند IP متفاوت یا همون کامپیوترهای تفاوت استفاده میشه بعد از چند روز غیر فعال میشه.بخاطر اینه لایسنسهایی که یکی میخره و با IP خودش فقط از اون استفاده میکنه دارای تاریخ انقضای مشخص و درستیه.

قدرت آنتی ویروس های اکتیو شده با لایسنس های به اشتراک گذاشته یکی هست.

این حرف هم کاملا درست هست.منظور من هم در ابتدا از غیر قانونی بودن لایسنسها این بود که با پخش شدن این سریالها عملا قانون کچی رایت زیر پا گذاشته میشود.نه اینکه یکی میشینه و این سریالها رو میسازه. هر شرکتی برای استفاده قانونی(برای ما مسلمونها،حفظ حق الناس) از محصولاتش یک نسخه 30 روزه داره که هر کسی استفاده کرد بره و یکی از محصولات رو بخره.حالا انصافا اگه شما یه آنتی ویروس یا هر نرم افزار دیگه بنویسی و براش یه قیمی قرار بدی بعدش یکی بخرتش و سریال قانونی اون رو بده به 50نفر دیگه،ناراحت نمیشی. من فقط روی یک چیز از اول بحث پا فشاری میکردم:رواج رعایت حق الناس!

قدرت آنتی ویروس های تریال با نسخه پولی یکی هست (مگر خود شرکت اعلام کنه که این تفاوت وجود نداره)

این مسئله را میتوان این گونه بیان کرد که نسخه های تریال برای فعالسازی طراحی نشده اند!البته برای بخی از نرم افزارهای گران قیمت این امر صدق میکند،مانند ویندوز که دارای دو نسخه OEM و Retailهست!
ولی در مورد نرم افزارهای با قیمت پایین تر حرف شما مصداق پیدا میکند.

_ اکثر کرک ها ( نه همه ی آن ها) برای آنتی ویروس ها مضر و هستند و روی عملکرد تفاوت ایجاد میکنند.
_ تریال ریستر ها بهترین کرک ها هستند و گاها میشه جدا از کرک های معمول دسته بندی کرد

با این دو مسئله من اصلا موافق نیستم.نه به خاطر بحث موضوعی بلکه از لحاظ محتوایی!!!یعنی من با اینکه "اکثر کرک ها ( نه همه ی آن ها) برای آنتی ویروس ها مضر و هستند و روی عملکرد تفاوت ایجاد میکنند" و " تریال ریستر ها بهترین کرک ها هستند و گاها میشه جدا از کرک های معمول دسته بندی کرد" مشکلی ندارم!!!!ولی آنها را از لحاظ اخلاقی درست نمیبینم!
شاید بگویید مطرح کردن این موضوع و پافشاری دوباره روی آن جایش در این تاپیک نیست،ولی با همه این تفاسیر و برای پررنگتر کردن قبح اخلاقی استفاده از نسخه های کرک شده عرض میکنم:
تمام عرایض شما دوست عزیز درست!ولی اگر من جای شما بودم در ابتدای هرتاپیکی که اشاعه دهنده فرهنگ عدم رعایت کپی رایت باشد، میگفتم که اگر کسی شرایط خرید رو چه از لحاظ مالی و یا چه از لحاظ مکانی داره این محصولات رو به روش قانویی تهیه کنه.در حاشیه این رو هم میگم که: یکی از دوستان من برنامه نویس بود!بعد از اینکه وارد باززار کار شد و یه چند وقتی باهم کار کردیم!بنده خدا اونقدر از کار دلسرد شد که تقریبا برنامه نویسی رو گذاشت کنار.هر جا که میرفتیم میگفتنید ما به برنامه نویس احتیاج نداریم!می گفتیم چرا؟میگفتن برین هر وقت قانون کپی رایت قرص و محکم شد بیاین!!!
حالا شما قضاوت کنید که ایا این روند و ادامه فرهنگ عدم رعایت کپی رایت میتون به چند صد نفر ضزبه بزنه!

:40:در آخر هم لازم میبینم که به خاطر طولانی شدن پستم عذر خواهی کنم :40:
هم چنین به خاطر بعضی از کلماتی که در پستهای اخیر استفاده کردم و باعث رنجش برخی دوستان شد، به طور رسمی من حامد ار تک تک دوستان گلم طلب بخشش و حلالیت دارم. امیدوارم از سهل انگاری این برادر کوچیکشون در ظرز صحبت کردن ، چشم پوشی کنند:10:

:40:به امید رعایت کپی رایت:40:

hosein002
07-11-2012, 11:53
دوستان سلام
نگید تا حالا خواب بوده
من این پست رو حالا خوندم
یه تجربه کوچیک داشتم گفتم شاید به درد بخوره
یه فلاش مموری زدم به سیستم دوستم گفت سیستمش ویروسیه رفتم بانود تریال آپدیت شده اسکن کردم چیزی پیدا نکرد با نود کرک شده و آپدیت شده هم چیزی نبود ولی با avg اورجینال ویروس پیدا کرد؟!

soheilsh
07-11-2012, 12:04
فرقش اینه که پول مبارک رو باید بدی کفار چش ابی بخورن ، برو کرکی استفاده کن حالشو ببر بابا

hosein002
07-11-2012, 23:30
فرقش اینه که پول مبارک رو باید بدی کفار چش ابی بخورن ، برو کرکی استفاده کن حالشو ببر بابا

پیشنهاد شما چه انتی ویروسی هست که کرکش هم خوب جواب بده و اپدیت هم بشه؟

aylar6888
16-11-2012, 03:11

کم کم داره نژادپرستی هم تو تاپیک راه پیدا میکنه.
فعلا که ما داریم به لطف همین به قول ناصحیح شما کفار چشم آبی از اکثر فن آوریها استفاده میکنیم...
پس بیایید یه خورده قدر شناس باشیم و اگه سودی برای زحمتی که هزاران نفر به هر دلیل میکشن نداریم لااقل توهین نکنیم اونم به شکل عمومی و بسط دادن به همه جز خودمون

Farjameh
29-11-2012, 10:12
من در عمل این قضیه رو تجربه کردم.
روی سیستم محل کارم آنتی نورتون با سریال اورجینال و روی لپ تاپم همون نورتون رو بدون سریال اصلی استفاده می کنم.
هـــــــــــــــــیچ تفاوتی در کارکرد نسیت و هر دو جا عالی کار کی کنه. قوی و سریع !

zeus7610
08-12-2012, 18:19
سلام
دوستان چيزي که فکر مي کنيد هميشه درست نيست.
من قويا عرض مي کنم نسخه هاي کرک شده تفاوتي با نسخه اصلي نميکنند. Commodo که رايگان هست...
من AVG و Eset ‌و McAfee‌ رو شخصا تست کردم و با توجه به حساسيت خودم روي اين مساله به دقت با ويروسهاي جديد 2 نسخه را تست کردم. هيچ تفاوتي وجود ندارد. جالبه همين سوالو از غرفه هاي فروشندگان آنتي ويروس بپرسيد جوابهاي خنده داري ميشنويد.
در مورد چشمهاي آبي و زحماتي که براي ما کشيده اند عرض کنم که نژادپرستي به هر شکلي مذموم است. چه پرستش چشمهاي آبي و چه رد آن. ولي در خصوص جاسوسي نود 32 از ايران و ارسال اطلاعات به سرورهاي CIA تو گوگل يه سرچ بکنيد بد نيست!!!!!

hosein002
10-12-2012, 00:46
ولي در خصوص جاسوسي نود 32 از ايران و ارسال اطلاعات به سرورهاي CIA تو گوگل يه سرچ بکنيد بد نيست!!!!!
من تو گوگل چیزی از جاسوسی نود 32 از ايران ندیدم فقط ازجی میل بود
لطفا اگه مطلب یا آدرسی داری برای ما هم بزارید

naamre
14-12-2012, 00:17
ولي در خصوص جاسوسي نود 32 از ايران و ارسال اطلاعات به سرورهاي CIA تو گوگل يه سرچ بکنيد بد نيست!!!!!
من تو گوگل چیزی از جاسوسی نود 32 از ايران ندیدم فقط ازجی میل بود
لطفا اگه مطلب یا آدرسی داری برای ما هم بزارید

فرض بر درست بودن این مطلب بزاریم . اصلا عجیب نیست با مراجعه به تاریخ می بینیم همیشه گروهای در گیر برای حفظ منافع خودشون از روشهای غیر معمول هم استفاده می کردن. نمی خوام برم توی مباحث تاریخی. ما چرا باید اینقدر ضعیف باشیم که راه سو استفاده دیگران باز باشه؟ اگر شما به ادارات و سازمانها سر بزنید با تعجب می بینید اکثیرت قریب به اتفاق سیستمها از ویندوز های قفل شکسته استفاده می کنن و فراموش نکنیم همین چند وقت پیش بود که سایت شرکت نفت -- شد و.... خوب برای حل مشکل چه تدبیری در نظر گرفته شد؟
یادم می یاد حدود 7 یا 8 سال پیش برزیل لینوکس رو توی سیستمها اداری جایگزین ویندوز کرد و موجب شد میلیونها دلار در هزینه ها صرفه جویی بشه. نمی دونم چرا ما نتونستیم یا نخواستیم.

ولی اون چیزی که مسلمه اینه که کسایی که این نرم افزارها رو طراحی می کنن خیلی بهتر از ما به نقاط ضعف و قوتشون آگاهن. خوب وقتی ما کرک می کنیم و غیر قانونی استفاده می کنیم نباید انتظاری هم داشته باشیم. خودمون هم که حال یا وقشو نداریم که کار کنیم

shahhla
20-12-2012, 05:11
ممنون مفید بود

msha456
13-01-2013, 13:20
دسستتون درد نکنه ..... مطالب خوبی بود

spr_secret
09-02-2013, 21:34
با سلام
بعضی از دوستان یه جوری حرف میزنن که انگار شرکتهای سازنده انتی ویروس ها یه مشت آدم بی سواد و نادون هستند..... بابا اینها سازنده ضد ویروس، ضد کرم ، ضد تروجان هستند اونوقت نمی تونن فرق کرک شده و اصلی رو تشخیص بدهند... شماها چقدر ساده هستین
حتما شرکت سازنده متوجه تقلبی بودن نسخه شما میشه ولی به روی خودش نمیاره و شما هم فکر میکنی داری از امکانات کاملش استفاده می کنی ولی اینطور نیست.

SuffEr
13-02-2013, 14:17
با سلام
بعضی از دوستان یه جوری حرف میزنن که انگار شرکتهای سازنده انتی ویروس ها یه مشت آدم بی سواد و نادون هستند..... بابا اینها سازنده ضد ویروس، ضد کرم ، ضد تروجان هستند اونوقت نمی تونن فرق کرک شده و اصلی رو تشخیص بدهند... شماها چقدر ساده هستین
حتما شرکت سازنده متوجه تقلبی بودن نسخه شما میشه ولی به روی خودش نمیاره و شما هم فکر میکنی داری از امکانات کاملش استفاده می کنی ولی اینطور نیست.
آها یعنی منظور شما اینه که حالا که ما مثلا برای کسپرسکی 2013 کلید وارد کردیم(نخریدیم از نت گرفتیم) شرکت فهمیده و بدون اینکه ما بفهمیم بخشی از قابلیتهای آنتی رو غیر فعال کرده ؟ اونوقت هر وقتم بخوایم آپدیت میکنه و اوکی الکی میده و و یروسهای فلش و هاردمونو میگیره همه اینا فیلم و صحنه سازی و پوششه ؟ !!! لطفا وقتی نظر میدید احساساتی نظر ندید. :n02:

Dreamsss2011
14-02-2013, 00:36
آها یعنی منظور شما اینه که حالا که ما مثلا برای کسپرسکی 2013 کلید وارد کردیم(نخریدیم از نت گرفتیم) شرکت فهمیده و بدون اینکه ما بفهمیم بخشی از قابلیتهای آنتی رو غیر فعال کرده ؟ اونوقت هر وقتم بخوایم آپدیت میکنه و اوکی الکی میده و و یروسهای فلش و هاردمونو میگیره همه اینا فیلم و صحنه سازی و پوششه ؟ !!! لطفا وقتی نظر میدید احساساتی نظر ندید. :n02:
سلام دوست عزیز
اینکه شرکت هایی کلیدهاشونو میدن بیرون یک نو سرمایه گزاری بلند مدت میشه والبته فوایدی هم داره کاربر بیشتر تعداد رایانه آلوده بیشتر در نتیجه گزارش و دیتابیس قویتر و...
اینکه بخوان قابلیتی رو کم کنند یا زیاد ما بی خبریم چون اگر ما از ساختار محصولات امنیتی خبر داشتیم الان ویروس ها جشن فارغ التحصیلی میگرفتن ... یعنی اینکه ما به سرور دیگه برای آپدیت وصل بشیم چیز عجیبی نیست خلاصه ... آنتی ویروسی هم که کرک شد باید انداخت دور چون خودش ویروسه !!! یعنی ساختارش کشف شده و... تو این دوره زمونه هیچ کاری بعید نیست ... مثل یارانه ها:n13::n24:

mehdicvl
24-02-2013, 15:33
آقا جان هیچ فرقی با هم ندارن!
فقط نکته یی که هست اینه که تو خارج میگن کپی رایت رو رعایت کنین، اونام رعایت میکنن! به همین سادگی..

تو ایران چون کپی رایت نداریم، فروشنده مجبوره توجیهت کنه!
والسلام

ali8080
26-02-2013, 23:50
سلام دوستان لطفا کامل دقت کنید چی میگم
آنتی ویروس اورجینال و کرک شده فرقش تو اینه چون کار من اینه و روشون سالها تحقیق کردم و در حال حاضر در تهرام مرکز کامپیوتر ایران واحد 508 فقط اورجینال می فروشم
به حرفام دقت کنید تا حالا شده از خودتون بپرسید انتی ویروس اویرا که تو سایت رایگان است چرا نسخه پولی گذاشته یا اوست و ..... ؟ جواب ببینید این شرکت ها دارای چند سرور ابدیت هستن 1 رایگال و پولی سرورهای رایگان سرورهای هستن که فقط و فقط سرور سال 2009 هستند و نسخه پولی هر سال یک سرور جدید راه اندازی میشه مثال انتی ویروس اویرا سرور 2013 را راه اندازی کرد خوب میگید چه ربطی داره ای دوستانی که از نسخه رایگان استفاده میکنید بدونید که فقط و فقط از سرورهای سال 2009 ابدیت میگیرید یعنی چی ؟ یعنی اینکه هر چی ویروس تا سال 2009 شناخته شده است داخل این سرورها هستند و دیتا بیس جدید یا همون ویروس های جدید فقط و فقط در سرورهای 2013 اضافه میشن مثلا اویرا و خیلی دیگه از شرکت ها واسه چی نسخه رایگان میدن بیرون و نسخه پولی رو هم میفروشن بیکارن ؟ نه این سرورها فقط و فقط جهت تست کاربر با نرم افزار است و اگه خدایی نکرده ویروس جدیدی ساخته بشه و شمای که نسخه رایگان دارید و با کسی که نسخه پولی داره از لحاظ دیتک کردن زمین تا اسمون فرق داره دوستان اون کسی که انتی ویروس اورجینال داره میانگین روزی 2500 ویروس کرم ترجان جدید رو به سیستم شما اضافه میکنه و درصد امنیت اون با شمای که نسخه رایگان استفاده میکنید 70 درصد به 30 هست
تفاوت اورجینال با کرک شده در چیست
حال نسخه کرک شده با اورجینال چه فرقی داره ؟
در اول یک دردو دل خودمونی از کسی که کارش فروش انتی ویروس اورجیناله نباید اینو بگم اما میگم متاسفانه آنتی ویروس نود 32 در ایران اورجینال ندارد مگر اینکه چیزی که بهتون میگم تمام انتی ویروس های نود 32 که در ایران به عنوان اورجینال پخش میشه اورجینال نبوده از شرکت فرایند گرفته تا کامیران و ...... تا حالا شده بپرسید چرا تو پک گردو یک آنتی ویروس نود یک ساله اورجیناله 1 ساله میزارن ؟ چرا فقط نود ؟ ایا میدانید چرا رو لب تاپ ها چرا انتی ویروس 1 ساله نود رایگان میدن؟یا اصلا دقت کردین جدیدن با خرید یک نود 32 اورجینال یه یوزره یک یوزرم بهتون رایگان میدن ؟چرا کسپرسکی یا اویرای یک ساله نمیدن؟ چرا اویرا یا کسپرسکی 1+1 نمیدن ؟ داستانشه اینه که تو ایران اینه پشکل سرور نو میسازن یعنی چی ؟ یعنی یه سرور میسازن سریال تولید میکنند یعنی میان ابدیت سرور نود رو عوض کرده میارن رو سرورهای خودشون اول تو سایتی که میگن ریجستر میکنید و یوزر پس رو میگیرین مثل این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این .im خودش همون صفحه شبیه سازی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است یعنی دوزدی دروغ چرا مما هم در فروشگاه داریم که مشتری های که هر چی بهشون میگیم نمیفهمن ما میدیم بهشون یعنی شما پولتون میریزید تو جوب اب حالا چه فرقی میکنه ؟ ببینید دوستان شما انتی ویروس اورجینال میخرید که از سرورهای امن انها ابدیت شید نه سرورهای که نمیدونید چی داره ابدیت میکنه ویروس تروجان ؟؟؟؟؟؟ یا این سرورها ایا فایل های شخصی شما رو کاری داره یا نه ؟ دوستان دقت کنید چرا کسپر واویرا به این صورت نیستند در اخر اگه ادمین این پست من رو پاک نکنه به شما میگم که تو نسخه های کرک شده خیلی کارا میکنن تو محتویات نرم افزار دست میبرند و دوستانی که میگن شرکت سازنده میفهمه ولی کاری نمیکنه در جواب دوستان گلم بگم که خود شرکت ها هستن که نسخه کرک شده خود رو به افرادی مثل خیلی از دوستان که دارن استفاده میکنند میدن و کامل در جریان این موضوع هستند اما اونا مقاصدی دارن که در این تاپیک نمیگنجه و در اخر انتی ویروس نود 32 و بیت دیفندر از بدترین انتی ویروس های در حال حاضر دنیا در رنکینک جهانی هستند وبهترین ها به ترتیب اویرا ساخت المان کسپر ساخت روسیه نورتون ساخت امریکا جی دیتا ساخت المان اوست ساخت جمهوری چک اف سکیور ساخت فلاند در دنیا هستن و در اخر هم هر کسی سوال یا مشاوره خاص داره به ما زنگ بزنه اونای که میگن قیمت بالای داره اونطور هم نیست در کل ببخشد اگه زیاد حرف زدم اینم شماره ما 88806958 مشاوره یا هر سوالی که داشتین بپرسید دوستون دارم :n12::n12::n12:

mehdicvl
27-02-2013, 21:19
سلام دوستان لطفا کامل دقت کنید چی میگم
آنتی ویروس اورجینال و کرک شده فرقش تو اینه چون کار من اینه و روشون سالها تحقیق کردم و در حال حاضر در تهرام مرکز کامپیوتر ایران واحد 508 فقط اورجینال می فروشم
به حرفام دقت کنید تا حالا شده از خودتون بپرسید انتی ویروس اویرا که تو سایت رایگان است چرا نسخه پولی گذاشته یا اوست و ..... ؟ جواب ببینید این شرکت ها دارای چند سرور ابدیت هستن 1 رایگال و پولی سرورهای رایگان سرورهای هستن که فقط و فقط سرور سال 2009 هستند و نسخه پولی هر سال یک سرور جدید راه اندازی میشه مثال انتی ویروس اویرا سرور 2013 را راه اندازی کرد خوب میگید چه ربطی داره ای دوستانی که از نسخه رایگان استفاده میکنید بدونید که فقط و فقط از سرورهای سال 2009 ابدیت میگیرید یعنی چی ؟ یعنی اینکه هر چی ویروس تا سال 2009 شناخته شده است داخل این سرورها هستند و دیتا بیس جدید یا همون ویروس های جدید فقط و فقط در سرورهای 2013 اضافه میشن مثلا اویرا و خیلی دیگه از شرکت ها واسه چی نسخه رایگان میدن بیرون و نسخه پولی رو هم میفروشن بیکارن ؟ نه این سرورها فقط و فقط جهت تست کاربر با نرم افزار است و اگه خدایی نکرده ویروس جدیدی ساخته بشه و شمای که نسخه رایگان دارید و با کسی که نسخه پولی داره از لحاظ دیتک کردن زمین تا اسمون فرق داره دوستان اون کسی که انتی ویروس اورجینال داره میانگین روزی 2500 ویروس کرم ترجان جدید رو به سیستم شما اضافه میکنه و درصد امنیت اون با شمای که نسخه رایگان استفاده میکنید 70 درصد به 30 هست
تفاوت اورجینال با کرک شده در چیست
حال نسخه کرک شده با اورجینال چه فرقی داره ؟
در اول یک دردو دل خودمونی از کسی که کارش فروش انتی ویروس اورجیناله نباید اینو بگم اما میگم متاسفانه آنتی ویروس نود 32 در ایران اورجینال ندارد مگر اینکه چیزی که بهتون میگم تمام انتی ویروس های نود 32 که در ایران به عنوان اورجینال پخش میشه اورجینال نبوده از شرکت فرایند گرفته تا کامیران و ...... تا حالا شده بپرسید چرا تو پک گردو یک آنتی ویروس نود یک ساله اورجیناله 1 ساله میزارن ؟ چرا فقط نود ؟ ایا میدانید چرا رو لب تاپ ها چرا انتی ویروس 1 ساله نود رایگان میدن؟یا اصلا دقت کردین جدیدن با خرید یک نود 32 اورجینال یه یوزره یک یوزرم بهتون رایگان میدن ؟چرا کسپرسکی یا اویرای یک ساله نمیدن؟ چرا اویرا یا کسپرسکی 1+1 نمیدن ؟ داستانشه اینه که تو ایران اینه پشکل سرور نو میسازن یعنی چی ؟ یعنی یه سرور میسازن سریال تولید میکنند یعنی میان ابدیت سرور نود رو عوض کرده میارن رو سرورهای خودشون اول تو سایتی که میگن ریجستر میکنید و یوزر پس رو میگیرین مثل این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این .im خودش همون صفحه شبیه سازی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است یعنی دوزدی دروغ چرا مما هم در فروشگاه داریم که مشتری های که هر چی بهشون میگیم نمیفهمن ما میدیم بهشون یعنی شما پولتون میریزید تو جوب اب حالا چه فرقی میکنه ؟ ببینید دوستان شما انتی ویروس اورجینال میخرید که از سرورهای امن انها ابدیت شید نه سرورهای که نمیدونید چی داره ابدیت میکنه ویروس تروجان ؟؟؟؟؟؟ یا این سرورها ایا فایل های شخصی شما رو کاری داره یا نه ؟ دوستان دقت کنید چرا کسپر واویرا به این صورت نیستند در اخر اگه ادمین این پست من رو پاک نکنه به شما میگم که تو نسخه های کرک شده خیلی کارا میکنن تو محتویات نرم افزار دست میبرند و دوستانی که میگن شرکت سازنده میفهمه ولی کاری نمیکنه در جواب دوستان گلم بگم که خود شرکت ها هستن که نسخه کرک شده خود رو به افرادی مثل خیلی از دوستان که دارن استفاده میکنند میدن و کامل در جریان این موضوع هستند اما اونا مقاصدی دارن که در این تاپیک نمیگنجه و در اخر انتی ویروس نود 32 و بیت دیفندر از بدترین انتی ویروس های در حال حاضر دنیا در رنکینک جهانی هستند وبهترین ها به ترتیب اویرا ساخت المان کسپر ساخت روسیه نورتون ساخت امریکا جی دیتا ساخت المان اوست ساخت جمهوری چک اف سکیور ساخت فلاند در دنیا هستن و در اخر هم هر کسی سوال یا مشاوره خاص داره به ما زنگ بزنه اونای که میگن قیمت بالای داره اونطور هم نیست در کل ببخشد اگه زیاد حرف زدم اینم شماره ما 88806958 مشاوره یا هر سوالی که داشتین بپرسید دوستون دارم :n12::n12::n12:

اول اینکه بدون دلیل و مدرک صحبت کردین! بعد اینکه نسخه رایگان آنتی ویروس هایی که گفتین همواره در تست های مختلف سربلند بیرون اومدن! بعدم راجع به کرک داشتن توضیحتون منطقی نبود! مثلا نود یا کسپر که دست کاری تو خودشون نمیشه!!!!
خب البته فروشنده هستین و توضیحاتتون قابل درکه! ماشاالله آدرس و شماره تماس هم که دادین! شماره کارت هم میدادین دیگه!!!!

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

ali8080
02-03-2013, 10:11
دوست خوبم من بدون مدرک و دلیل حرفی نزدم اول اینکه من و دوستانم تنها نماینده شرکت آویرا در ایران هستیم و تو سایت اویرا در قسمت پارتنر ها میتونید اسم شرکت آرکا سیتم رو ببینید که پک های اورجینال آویرا را با گارانتی شرکت سهند رایانه ارئه میدهیم من و همکارانم با تیم آلمانی بحث ها و تبادل نظرها کردیم و از اینکه گفتم نسخه رایگان از سرورهای 2009 آبدیت میگیره کاملا در جریانم دوست خوبم بله نسخه رایگانشم به قول شما تو تست ها خوب جواب داده اما امیدوارم تو حملات سایبری و هکرها هم در صورت ساخت یک ویروس مخرب هم همینطور که گفتید باشه !!! و در باره نسخه کرک شده هم در باره نود 32 هم باید بگم که این قضیه اورجینال بودنش در ایران صحت نداره و اورجینال نیستن میتونم سرورهای این شرکت ها رو از نزدیک یهتون نشون بدم و در اخر دوست خویم همه ما میدونیم که بهترین کرکر ها تو روسیه هستند و غیره پس رو دیتا بیس برنامه کار کردن برای اهداف جاسوسی کاری نداره و شک نکنید که این کار امجام میشه مثل وی پی ان های که جدیدن به بازار ارائه شد جهت جاسوسی در کل دوستم من به کسی نگفتم بیاین ازم انتی ویروس بخرین تجربه چند سالمو گفتم که تو این کار هستم و نه چیز دیگه لطفا یکم تحقیق کنید و با عقل خود بسنجید آیا واقعا اورجینال با کرک شده و نسخه رایگان هیچ فرقی نداره ؟‌؟؟ با تشکر از شما دوست عزیز :n12::n12::n12:

*Batman*
03-03-2013, 02:45
دوست خوبم من بدون مدرک و دلیل حرفی نزدم اول اینکه من و دوستانم تنها نماینده شرکت آویرا در ایران هستیم و تو سایت اویرا در قسمت پارتنر ها میتونید اسم شرکت آرکا سیتم رو ببینید که پک های اورجینال آویرا را با گارانتی شرکت سهند رایانه ارئه میدهیم من و همکارانم با تیم آلمانی بحث ها و تبادل نظرها کردیم و از اینکه گفتم نسخه رایگان از سرورهای 2009 آبدیت میگیره کاملا در جریانم دوست خوبم بله نسخه رایگانشم به قول شما تو تست ها خوب جواب داده اما امیدوارم تو حملات سایبری و هکرها هم در صورت ساخت یک ویروس مخرب هم همینطور که گفتید باشه !!! و در باره نسخه کرک شده هم در باره نود 32 هم باید بگم که این قضیه اورجینال بودنش در ایران صحت نداره و اورجینال نیستن میتونم سرورهای این شرکت ها رو از نزدیک یهتون نشون بدم و در اخر دوست خویم همه ما میدونیم که بهترین کرکر ها تو روسیه هستند و غیره پس رو دیتا بیس برنامه کار کردن برای اهداف جاسوسی کاری نداره و شک نکنید که این کار امجام میشه مثل وی پی ان های که جدیدن به بازار ارائه شد جهت جاسوسی در کل دوستم من به کسی نگفتم بیاین ازم انتی ویروس بخرین تجربه چند سالمو گفتم که تو این کار هستم و نه چیز دیگه لطفا یکم تحقیق کنید و با عقل خود بسنجید آیا واقعا اورجینال با کرک شده و نسخه رایگان هیچ فرقی نداره ؟‌؟؟ با تشکر از شما دوست عزیز :n12::n12::n12:

سلام
1-لطفا یه گزارش از سیستمهایی که در اثر استفاده از محصولات کرک شده مورد سوء استفاده قرار گرفتن ارائه بدید.
2-ثابت کنید که یه محصول کرک شده(مثلا کسپرسکی) نمیتونه مثل نسخه اوریجینال با ویروسها و حملات سایبری مقابله کنه.
با تشکر

befermatooo
03-03-2013, 11:34
یه مثال ساده میخوام بزنم تا بحث رو جمع کنیم :n01: :

دوستانی که با ماهواره سر و کار دارند حتماً با شبکه هایی مواجه شدن که کد گزاری شدن و پولی هستن ! اما هر از چند وقت سافتکم مربوط به اون شبکه میاد و چند روز اون شبکه رو هــک میکنه و شما میتونید رایگان استفاده کنید !

آیا شمایی که هـــک کرده اید شبکه رو و در حال تماشا یک فیلم هستید با اونی که پول داده تا اون کانال رو ببینه ، فیلم متفاوت می بینید ؟ خوب نه .

داستان این تاپیک هم مثل مطلب بالاست .

اگه بخوایم ساده تر بگیم : کرک یعنی اینکه در واقع شما نرم افزار را از شرکت ارایه دهنده خریداری میکنید اما بصورت غیر قانونی !

mhimhdi
29-05-2013, 00:27
آنتی ویروس رایگان نصب کن . میتونی برای مکمل از VT و Malwarebytes antimalware نیز استفاده کنی. در ضمن هکرها بیشتر روی شرکتها کار میکنن تا کاربر معمولی. بازم برای اطمینان میتونی فایروال رایگان نصب کنی مثل Comodo .

sirius-shan
07-06-2013, 10:48
سایت گردو، کسپرسکی 2013 رو گذاشته برای دانلود، هر ماه هم کد های رجیسترش رو میذاره، همشون هم کار میکنه. اتفاقاً برای من هم سئوال بود که چرا سایت گردو(که محصولاتش و آنتی ویروس هاش معروفه) چرا باید این کار رو بکنه؟! خب حتماً اینی که دانلود میکنیم، با اون نسخه ی اصل فرق میکنه دیگه!
توی این مورد خاص، کسی میدونه که فرق میکنه یا نه؟!

tiraxtork
25-06-2013, 20:49
من فکر کنم اورجینال با کرک شده فرق داره/انتی ویروس اورجینال ویروس رو پاک میکنه کامل ولی کرک پاک نمیکنه در قرنطینه نگه میداره یکی از این انتی ویروس ها که کاملا ثابت میکنه اسیت هست حتی ضعیفترینشون هم نگه میداره حتما دیدین خیلی از دوستاتون که از کرک استفاده میکنن هی ویندوز عوض میکنن
البته من از یکی از دوستام که متخصص بود پرسیدم اونم تایید کرد.خوب یکی از کاربرا گفته بود که
جواب ببینید این شرکت ها دارای چند سرور ابدیت هستن
درسته واسه اینکه من تو یکی از سایت ها خونده بودم که یکی از سرورهای نورتون که مال سال2003بود0( ه ک )شد /توسط هندی ها/ البته اونا گفتن ما این سرور را به حال خود رها کرده بودیم
من دوستم اصل اسیت استفاده میکنه 50 تومن داده یه بار هم ویروسی نشده بیش از یک ساله

mohammad ahmadi
02-07-2013, 16:41
جالبه!!! بعضی ها چون نمیخوان واسه امنیتشون خرج کنند،خودشونو گول میزنن

promaproma
19-07-2013, 06:33
کسی نمبگه بهترین آنتی ویروس واقعی در سال 2013 چی بوده. دوستمون که میگفت بیتدفنر خیلی بده. والااه من تو آمار ها دیدم اول بوده همش.

کلا هرکسی حرف خودش رو میزنه

Day3
27-08-2013, 19:28
سلام،
سوال از اسم تاپیک مشخصه!
آیا واقعا آنتی ویروس کرک شده با اورجینال تفاوتی در عملکرد داره؟
اگه این سوال رو از یه فروشنده آنتی ویروس بپرسید نزدیک سه ساعت براتون قصه میگه، آخرش هم معلوم نمیشه فرقشون چیه!
حالا اگه کسی تجربه ای داره و یا دلیل خاصی داره اینجا مطرح کنه تا بقیه هم مطمئن بشن!

مهمولا آنتی ویروس هایی که کرک میشن چون هسته اصلیشون ممکنه بعد از کرک آسیب ببینه دیگه کارایی آنتی ویروس اولیه رو ندارن ولی آنتی ویروس هایی که از نسخه ترایالشون استفاده می کنید و بعد با ریست ترایال دوباره 30 روز فعال می کنید این مشکل براشون به وجود نمیاد
البته بستگی به نوع ریستر هم داره
کرک کردن آنتی ویروس به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه

KINGHMA
03-09-2013, 14:06
سلام
حالا اگه کد ریجستر (کلید فعال سازی) استفاده کنیم و انتی ویروس را کرک نکنیم چی؟ مثلا من که کسپر اینترنت سیکیوریتی 2013 استفاده میکنم کرکش نکردم و بجاش از کلید فعال سازی استفاده کردم که 130 روز مونده و داره 50 روز بدون خطا کار میکنه...این قضیش چطوره؟

mahdi pahbad
14-09-2013, 12:00
وقتی آنتی ویروس کرک میشه ه.ک میشه و عملکرد اون پایین میاد .

:n05:

mahdi pahbad
14-09-2013, 12:02
کسی نمبگه بهترین آنتی ویروس واقعی در سال 2013 چی بوده. دوستمون که میگفت بیتدفنر خیلی بده. والااه من تو آمار ها دیدم اول بوده همش.

کلا هرکسی حرف خودش رو میزنه

امسال بیدفندر اول شد ولی آمار نشون میده بیشترین تقاضا رو نود 32 و کسپر دارند

S0R3N4
14-09-2013, 14:02
1_ لایسنس ها (سریال ، key و...) توسط کاربران پخش میشه. هر لایسنس یک کد فعال سازی محسوب میشه و کمپانی با فروش محصول این کد فعال ساری در سرورشون فعال میکنند و از این به بعد این کد حق استفاده از سرور رو پیدا ممیکنه.

اگر این سریال پخش بشه در بعضی محصولات کمپانی متوجه میشه که این سریال الان بیش از 100 بار مثلا فعال شده ، کپمانی با بررسی این سریال در آینده متوجه میشه کاربر از سریال سو استفاده کرده و لایسنس رو بلوکه میکنه.
سلام.یه سوال برام پیش اومد الان...
اگه اینطور که شما میفرمایید باشه؛پس چرا در هنگام خرید نسخه های اورجینال همچین گزینه های رو مشاهده میکنیم :
تک کاربره
3 کاربره
5 کاربره
و ....

؟؟؟؟

خب؛وقتی که یه نسخه ی تک کاربره خریداری شد؛اگه اون شرکت ببینه 2 نفر بیشتر ازش استفاده میکنن؛از اولش مشکل روحی داره گزینه های چند کاربره به فروش بذاره؟؟
به نظرم بلوک نکردن لایسنس ها و ... بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره؛
مثلا به خاطر پیدا نشدن لایسنس واسه محصولات قدرتمند PANDA چقدر تاپیک سوت و کوری داریم اینجا
اما در عوض چه طرفدارایی داره Kaspersky و NOD و ....
چون خیالش راحته اگه لایسنس غیر قانونیش بلوک شد؛یکی دیگه گیرش میاد به زودی....

اما در مورد کپی رایت و این حرفا....

اون دوستی که اینقدر اصرار به رعایت قانون کپی رایت میکنن؛آیا واقعا شرایط رو محیا میدونن واسه اینکار؟
با دلار 3500 تومنی چند نفر توان خرید ویندوز قانونی و 4 تا دونه نرم افزاری که شاید ماهی یک بار به کارشون بیاد رو دارند؟
تازه باید شانس بیاریم؛اون محصول تو کشور ما نمایندگی داشته باشه و اصلا ما رو به رسمیت بشناسه (که خیلی از شرکت های بزرگ IP کشور ما رو بلوک کردن چه به برسه واسه ما نمایندگی هم بزنن)؛
و 100 مشکل دیگه...

شما که 10 نرم افزار کرک شده استفاده میکنی؛یه ویندوزت یا اینترنت سکوریتی اورجینال داشته باشی؛واقعا فکر میکنی دلخوشی و عاقبت به خیری میاره واسه آدم؟!!!!

Public Enemy
18-09-2013, 02:26
والا من تک تک پست های این تاپیک رو خوندم از بحث نژاد پرستانه :n10: دیدم تا پافشاری های بی دلیل !!!!

دوستان گفتن منم یه بار می گم ولی به زبون خودم :

مشکل اینه که قوانین کپی رایت تو ایران اجرا نمی شه و ما عادت کردیم با دانلود و کرک کلی ضرر بزنیم به ملت .

حالا بحث تحریم ها و عدم توانایی خرید مستقیم جدا .

تا وقتی اجبار نیست بگردین دنبال جایگزین های رایگان .
رایانت سیستم عامل لازم داره ؟ خوب لینوکس نصب کن رایگانه . بلد نیستی کار کنی ؟ خوب یا برو یاد بگیر یا ویندوز رو بخر . می گین گرونه ویندوز نسخه Enterprise ؟ چه اجباری هست حتما Enterprise بخری شما که مصرفت در حد Home premium هستش ؟ یه بار بیشترم که پول نمی دی ؟ الکی نگین Enterprise فلان قابلیت رو داره Home premium نداره چون اصلا استفاده ای نداریم . فقط حرص می زنیم بزرگتررو داشته باشیم .:n02:

می گی آفیس لازم دارم ؟ خوب این همه نرم افزار آفیس اوپن سورس برو نصب کن . اگر به Microsoft Office عادت کردی خوب برو بخرش . لازم نیست که نسخه کاملش همون 399 دلاری رو بخری !

اگر نگاه کنی بیشتر چیزا Alternate رایگان دارن . ولی فرقشون 2 چیزه : 1 - پشتیبانی که ایران کاربرد نداره 2 -تعصبات بی مورد خودمون !!!!!

لذا اگر از روز اول می رفتیم مثل یه کاربر محترم ، آنتی ویروس رو می خریدیم ، دیگه نیاز نبود بیان گولمون بزنن بگن اورجینال و غیر اورجینال داره تا شاید شاید شاید ترغیب بشیم بریم خریداری کنیم.

توصیه بنده : همین الان عادت کنین به Alternate های رایگان . که اگر رفتیم زیر چتر Copyright دیگه مجبوری خیلیاشونو پاک کنی .
اگر هم واقعا نیاز هست ، بخرش !!!

S0R3N4
18-09-2013, 12:33
من خودم شدیدا دوست دارم به قوانین کپی رایت احترام گذاشته شه؛
ولی نه تا وقتی که یه شرکت یه نمایندگی رسمی نداشته باشه در کشور و نه با این قیمت دلار و ....
هر موقع اونا به شخصیت ما احترام گذاشتن و IP های ما رو از بن بودن در آوردن یا یه نمایندگی رسمی تو ایران داشتن من خودم به شخصه مخلصشونم هستم؛