PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار پخش کننده فرمت dvr

mabrehdari
21-01-2011, 15:36
سلام
من دنبال نرم افزار پخش فرمت dvr هستم .
با دستگاه گیرنده دیجیتال ضبط میکنم فرمتش dvr هست.
با کامپیوتر پخش نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

ask_bl
21-01-2011, 18:29
سلام
فایل زیر رو دانلود کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و از داخل فولدر Pack روی vivog723.inf کلیک راست کنین و Install رو انتخاب کنین .
دیگه با هر نرم افزاری میتونین اجراش کنین .

mabrehdari
24-01-2011, 22:17
سلام
فایل زیر رو دانلود کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و از داخل فولدر Pack روی vivog723.inf کلیک راست کنین و Install رو انتخاب کنین .
دیگه با هر نرم افزاری میتونین اجراش کنین .

اگه خودت تست میکردی خیلی بهتر بود تا اینکه از سایت دیگه ترجمه کنی بذاری

alireza1411
24-01-2011, 22:28

با VLC یا KMplayer یا با نصب کدک پک K-lite-mega تست کردی ؟ ا
ه اون چیزی که علی آقا گفت نشد اینها رو تست کن. این گیرنده دیجیتالی ها کلا فرمتای عجق وجق میدن بیرون که نه درست باز میشه و نه درست تبدیل میشه.:41:

راستی فرض کن بنده خدا زحمت کشیده ترجمه کرده. یه دستت درد نکنه میگفتی بعد میگفتی مثلا نمیشه و مشکل داره.:20:

:11::11::11:

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

ضمنا به جای یوزر پسورد نود بهتره از سرور رایگان آپدیت سایت سافت گذر استفاده کنید که دردسر نداشته باشه. واسه این گفتم که تو امضاتون گذاشتین ....:11::11::11:

ask_bl
24-01-2011, 23:45
بعد از بحث فنی، بحث تجربه میاد وسط، تجربه هم که زبان انگلیسی یا فرانسه یا ... نداره !
من میدونستم که نه با Codec Pack میشد نه با نرم افزار دیگه ای. پس بهترین راه حل استفاده از تجربه دیگران بود.
البته لیاقت میخواد ...

alireza1411
25-01-2011, 00:10
بعد از بحث فنی، بحث تجربه میاد وسط، تجربه هم که زبان انگلیسی یا فرانسه یا ... نداره !
من میدونستم که نه با Codec Pack میشد نه با نرم افزار دیگه ای. پس بهترین راه حل استفاده از تجربه دیگران بود.
البته لیاقت میخواد ...

حالا چرا عصبانی میشی ؟؟ راستی این علی آقا رو از کجا گفتم تو پست قبلیم نمیدونم ؟؟؟؟؟!!!؟!؟! حواسم نبود شرمنده. فکر کردم اسم اکانت شما توش علی داره !!! توهم زدم فکر کنم.
:11::11:

mabrehdari
25-01-2011, 23:49
با VLC یا KMplayer یا با نصب کدک پک K-lite-mega تست کردی ؟ ا
ه اون چیزی که علی آقا گفت نشد اینها رو تست کن. این گیرنده دیجیتالی ها کلا فرمتای عجق وجق میدن بیرون که نه درست باز میشه و نه درست تبدیل میشه.:41:

راستی فرض کن بنده خدا زحمت کشیده ترجمه کرده. یه دستت درد نکنه میگفتی بعد میگفتی مثلا نمیشه و مشکل داره.:20:

:11::11::11:

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

ضمنا به جای یوزر پسورد نود بهتره از سرور رایگان آپدیت سایت سافت گذر استفاده کنید که دردسر نداشته باشه. واسه این گفتم که تو امضاتون گذاشتین ....:11::11::11:

با همه ی کذک ها امتحان کردم نشد بازم ممنون
سرور سافت هم مثل اصلیش به روز نیس 2 یا 3 روز اختلاف داره

khelane
26-01-2011, 23:22
منم يه \لير ميخوام كه بتونه فایلهای ضبط شده رو بخونه البته مال من پسوندش bix هست ولی تو اینترنت گشتم همین dvr هست

spnner
03-02-2011, 16:57
آقا دعوا نکنید من از طرف همه به گونی تشکر میکنم