PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینتر در ویندوز 7 ( خیلی خیلی فــوری ) ):

Alireza-Khan
21-01-2011, 01:04
سلام دوستان ! خواهش میکنم جواب منو بدید ؛ کار خیلی خیلی ضروری دارم که باید با پرینتر انجام بدم .
پرینتر من Canon Laser Shot LBP-1120 هست . ویندوز 7 نصب کردم ، درایورش رو هم از سایتش دانلود کردم ! ولی نفهمیدم باید چیکار کنم ! خودش سرچ کرد و پرینتر رو نصب کرد و الان شناخته ! ولی وقتی میخوام پرینت بگیرم با این پیغام روبرو میشم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان تمنا میکنم از هیچ کمکی دریغ نکنید ! جوت شدیدا محتاج نظراتتون هستم ! :41::40:

خواهش میکنم .... ! :41:

---------- Post added at 03:04 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

در نت پد و... هم با همین پیغام روبرو میشم . ولی به جای ورد ، نت پد مینویسه !!!! :41:

sheyvan
21-01-2011, 01:12
سلام دوستان ! خواهش میکنم جواب منو بدید ؛ کار خیلی خیلی ضروری دارم که باید با پرینتر انجام بدم .

پرینتر من Canon Laser Shot LBP-1120 هست . ویندوز 7 نصب کردم ، درایورش رو هم از سایتش دانلود کردم ! ولی نفهمیدم باید چیکار کنم ! خودش سرچ کرد و پرینتر رو نصب کرد و الان شناخته ! ولی وقتی میخوام پرینت بگیرم با این پیغام روبرو میشم :

دوستان تمنا میکنم از هیچ کمکی دریغ نکنید ! جوت شدیدا محتاج نظراتتون هستم ! :41::40:

خواهش میکنم .... ! :41:

---------- Post added at 03:04 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

در نت پد و... هم با همین پیغام روبرو میشم . ولی به جای ورد ، نت پد مینویسه !!!! :41:

اولین باره که روی سون نصب کردی ؟
اگه اولین باره فکر نمیکنم جواب بده. آخه برا منم اسکنرم رو نمیشناسه ولی پرینترم رو اتوماتیک میشناسه .پرینتهاش هم گاهی وقتا سکته ای هست.

ا

Alireza-Khan
21-01-2011, 01:41
آره اولین باره ! مگه میشه نشه ؟! :41:

ebicross
21-01-2011, 01:47
فایل زیر رو دانلود و نصب کنید.
درایور پرینتر شماست برای ویندوز 7. فکر میکنم کمک کنه. لینک از سایت Canon:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza-Khan
21-01-2011, 13:46
درایورشو دانلود کردم ولی باز همین پیغامو میده !!! :41:

ebicross
21-01-2011, 17:48
درایورشو دانلود کردم ولی باز همین پیغامو میده !!! :41:

از تنظیمات خود ویندوز ارد قسمت پرینتر بشید.
یعنی وارد قسمت Device and Printer ویندوز بشین و ببینید پرینتر موجوده یا نه.
اگر هست در اونجا وارد تنظیماتش بشید و یک تست پرینت بگیرید.
شاید نرم افزاری مثل نرم افزارهای تبدیل به PDF دارید که نمیزاره منوی پرینت باز شه.

Alireza-Khan
21-01-2011, 19:31
برای تست هم این پیغام میاد !!!!

ebicross
21-01-2011, 21:26
کاملا پرینتر رو Unistall کنید و کابلش رو هم قطع کنید.
اگر باز هم خطا میده مشکل از درایور نیست و میتونه از ویندوز باشه.

Alireza-Khan
22-01-2011, 14:43
ebicross عزیز ، پرینتر رو Unistall کردم ! الان تو Device and Printer من 3 تا Device هست ! Microsoft XPS Document Writer و Send To OneNote 2010 و Fax !!!

با Microsoft XPS Document Writer تست گرفتم درست بود ! :41:

ebicross
22-01-2011, 15:09
خب حالا که صفحه ی تست باز میشه اون درایور رو که دادم رو نصب کنید و دوباره تست کنید با پرینتر اصلی ببینید چی میشه.

Alireza-Khan
22-01-2011, 19:40
داداش گل ! مشکل رو یه طوری حل کردم ! (بسیار سخت ! :31: )

اینم حل بشه دیگه محشره ! ):

این ارور رو وقتی میده که من روی لینک دانلود کلیک راست میکنم و Download Whit IDM رو میزنم ! :41:

ebicross
22-01-2011, 22:58
روش حل مشکلتون رو بگین تا برای دوستانی که در آینده این تاپیک رو سرچ میکنند به جواب برسند. ممنون.

برای این خطای اسکریپت فکر میکنم شما دارید از IE6 استفاده میکنید؟ همینطوره؟
از ورژن جدید IDM استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر IE بالاتر از 6 هستش از Internet Option در سربرگ اخر ریست کلی رو بزنید تا به تنظیمات پیشفرض برگرده و بعدش IDM رو نصب کنید.

Alireza-Khan
22-01-2011, 23:59
روی چشم ! داخل پارانتز : نه ! من از IE8 استفاده میکنم ! چند بار هم IDM رو از نو نصب کردم ولی درست نشد !

برای حل مشکلم ، پرینتر رو به کلی Unistall کردم ، طوری که با روشن کردن دستگاه ، سیستم اونو نمیشناخت ؛ بعد از قسمت Device and Printer گزینه Add a printer رو زدم و درایوری رو که دانلود کرده بودم رو Brows کردم و مشکل حل شد ! :40:

Bache_Mahal
11-01-2014, 09:47
من همینکارم میکنم مشکلم حل نمیشه :n13:

جاسم کدخدایی بنت
11-01-2014, 10:01
من همینکارم میکنم مشکلم حل نمیشه :n13:

سلام

ویندوزتون چیه؟ مدل پرینترتون چیه؟ چرا از setup استفاده نمی کنی؟