PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی یک لوگوی ساخته شده با فلش

edris60
20-05-2006, 13:27
سلام دوستان

میشه لطفا در مورد فلشی که در لوگوی این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بکار رفته توضیح بدین؟

1-اول اینکه اون حاشیه دورش چطوری انتخاب شده و پررنگتر شده؟

2-دوم اینکه : رو فلش سمت چپ اونجا که نوشته Digital Map کلیک کنین تا نقشه باز بشه ! اطلاعات مربوط به دما همیشه به روز هست به عبارتی داره از دیتابیس میخونه ، تو فلش چطوری اینجوری قسمت نمایش داده شده رو ربطش میدیم به دیتابیس؟

3-اصلا همین کلیک کردن رو اون فلش قرمز( felesh بخونین :) ) و باز شدن فلش (Flash ) مربوط به نقشه چطوری انجام میشه؟ مثل لینک گذاشتن برای یه url هست؟

4-اون منوی select چطوری جمع میشه ؟ با اکشن نوشته شده؟

6- میشه اینو save کرد و ویرایش کرد؟ یا لااقل سورسشو دید؟

5- در کل هر نکته ای که به نظرتون میرسه که منکه زیاد وارد نیستم باید بهش دقت کنم ، ممنون میشم بگین !

با سپاس فراوان

Elfin-D
20-05-2006, 13:38
ٍسلام
1.دورش يك مووي كليپ از عكس اصلي هست كه در پنل پروپرتيز و در قسمت رنگ،brightnessرو يك عدد منفي قرار داده
2.به وسيله xml يا asp يا حتي php.البته اگر ديتا بيس يك فايل تكست باشه كار بسيار ساده تره
3.با كيك روي اون فلش قرمز اكشن پلي اجرا ميشه و مووي مربوط به باز شدن فلش به جلو ميره و در برگشت هم همينطور هست
در اصل اين يك حركت رفت و برگشت هست كه در اول وسط و اخر از اكشن استاپ استفاده شده و دكمه قرمز رنگ اكشن پلي مربوط به اين مووي رو داره
4.اگر بخوايم ساده بهش نگاه كنيم اين هم دقيقا مثل مورد بالايي هست
5.سيو به وسيله برنامه هاي معرفي شده در تاپيك برنامه ها و ويرايش هم توسط همون برنامه ها!:دي

edris60
20-05-2006, 16:30
سلام الفین جان

ممنونم از پاسختون
فقط چون من تازه کارم چند سوال دیگه پیش اومد !!

.دورش يك مووي كليپ از عكس اصلي هست كه در پنل پروپرتيز و در قسمت رنگ،brightnessرو يك عدد منفي قرار داده
محدوده اون مووی کلیپو چطوری تعیین میکنیم ؟ منظور اینکه چطوری یه حاشیه از عکس اصلی رو جدا روشنایی شو تغغییر میدیم؟

.به وسيله xml يا asp يا حتي php.البته اگر ديتا بيس يك فايل تكست باشه كار بسيار ساده تره
میشه بیشتر بازش کنین؟ :blink: مثلا با یه مثال

با كيك روي اون فلش قرمز اكشن پلي اجرا ميشه و مووي مربوط به باز شدن فلش به جلو ميره و در برگشت هم همينطور هست
اکشن پلی رو میشه توضیح بدین؟

ببخشید که سوالات ابتدائیه
ممنون میشم راهنمائیم کنین

Elfin-D
20-05-2006, 17:39
خوشحالم كه متن من رو خونديد
در باره مورد اول بايد عرض كنم كه شما فرض كنيد دو مووي كليپ يكسان داريد كه هر دو از اون عكس تشكيل شدند
كافيه مووي كليپ بالاي رو ماسك كنيد تا يك مخدوده مشخص ازش نشون داده بشه و مووي كليپ زيري رو به وسيله راهي كه گفتم تيره كنيد يا رنگش رو عوض كنيد
در مورد ارتباط به ديتا بيس،فلش هم مثل htmlهست و باي توسط يك برنامه واسطه به ديتا بيس متصل بشه.دقيقا راه مثل html هست و براي گرفتن اطلاعات از اكشنgeturl استفاده ميشه
اكشن پلي مخالف اكشن استاپ هست.جايي كه شما اكشن استاپ رو به كار ببريد اجراي فيلم متوف ميشه و با اكشن پلي دوباره ميتونيد فيلم رو به راه بندازيد

silver
20-05-2006, 18:08
ضمن تاييد صحبتهاي الفين جان .... خبر داريد همكار انجمن شده؟ مباركه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

edris60
20-05-2006, 20:39
سلام
ممنونم الفین جان ، شروع میکنم باز مشکلی بود با اجازتون میپرسم.
خیلی خیلی تبریک میگم :)
از سیلور عزیز هم ممنونم
امیدوارم هر دوتون در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید
شک نکنید که کمکها و کار راه اندازیهایی که اینجا برای اعضای انجمن میکنین جاهای خیلی مهمتر به دردتون خواهد خورد
ما براتون دعا میکنیم
موفق باشید.