PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب اتوکد 2011

Mahiar0
20-01-2011, 11:23
ویندوز سون نسخه 64 لپ تاپ یکی
میخواست اتوکد 2011 نسخه 64 رو نصب کرد موقع کرک کردن بعد پیغامی درمورد مشکل در تنظیمات adminstor میداد کجا باید درست کرد
قبلا همینجا جوابش رو دیدم هر چی میگردم نیست

reb
20-01-2011, 11:30
نصب شده یا نه؟ اگه نصب شده که کرک به اون معنی واسش نیست کیجن هست که فقط اولش هاست پچ میشه و بعد که به اتو کد میگی تلفنی اکتیو بشه با کدی که میده و سریالی که براساس اون کیجن میده اکتیو میشه.
گرچه بنظرم در تصب برنامه مشگل داری.

Mahiar0
20-01-2011, 11:36
نصب شده یا نه؟ اگه نصب شده که کرک به اون معنی واسش نیست کیجن هست که فقط اولش هاست پچ میشه و بعد که به اتو کد میگی تلفنی اکتیو بشه با کدی که میده و سریالی که براساس اون کیجن میده اکتیو میشه.
گرچه بنظرم در تصب برنامه مشگل داری.

نصب شده دکمه اکتیو میزنی که یک گزینه که باید وصل بشه به اینترنت و دیگر میزنی جا باز میشه که باید کدها رو بزنی7و8تا خانه است (تو هر کدام 4کاراکتر)
بعد تو کرک میریم و اکتیوکد که کپی کردیم میریزیم تو کرک جنریت میزنیم کد میدهد و داخل ان خانه ها پیست می کنیم و بعد next میزنیم پیغام میاددرمورد ادمین ....

reb
20-01-2011, 11:48
نصب شده دکمه اکتیو میزنی که یک گزینه که باید وصل بشه به اینترنت و دیگر میزنی جا باز میشه که باید کدها رو بزنی7و8تا خانه است (تو هر کدام 4کاراکتر)
بعد تو کرک میریم و اکتیوکد که کپی کردیم میریزیم تو کرک جنریت میزنیم کد میدهد و داخل ان خانه ها پیست می کنیم و بعد next میزنیم پیغام میاددرمورد ادمین ....
ببین پیغام ادمینی که میگی نمیدونم چیه باید عکسشو آپلود کنی ولی اتو کد هاست جدید اضافه کرده و ممکنه پچت هاست رو نتونه پچ کنه و اون ارور بده

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظور اینه

joe_satriani
20-01-2011, 17:10
با سلام
از مراحل انجام كارتون تصوير بذاريد
و اينكه شايد كــرك مشكل داره

موفق باشيد.

mehdi-abi
05-03-2011, 23:27
ببین پیغام ادمینی که میگی نمیدونم چیه باید عکسشو آپلود کنی ولی اتو کد هاست جدید اضافه کرده و ممکنه پچت هاست رو نتونه پچ کنه و اون ارور بده

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

منظور اینه

اول این پیغام میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش که اکتیو رو میزنم این پیغام میاد

مشکل از کجاست ؟؟؟؟

Farjameh
06-03-2011, 16:13
1- آنتی ویروس رو باید غیر فعال کنید یا کاملاً ازش خارج بشید.
2- قسمت User Account Control در ویندوزهای ویستا و 7 رو باید غیر فعال کنید.
3- پیشنهاد می کنم یه مجموعه نرم افزاری کامل مثل کینگ پرند بگیرید و برنامه ها تونو از اون نصب کنین. چون برای نصب و فعال سازی برنامه ها فیلم آموزشی خوبی داره.

italia1908
19-08-2011, 14:22

منظور اینه

منم همین مشکل رو دارم هرکاری که کردم نشد. نه 2011 نه 2012. ارور admin میده.

mori net
09-11-2012, 17:07
منم همین مشکل رو دارم هرکاری که کردم نشد. نه 2011 نه 2012. ارور admin میده.

سلام.تو رو خدا به دادم برسید!مشکل منم تو اکتیو 2011 همینه!ارور ادمین میده!
کمک کنید!خواهش میکنم

italy2006
26-09-2013, 08:32
مشکل من اینه که اون باکسا که باید کدها توس بپسبانم در پنجره ظاهر نمیشن..........چرا؟