PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری فـایل هـای از دست رفته !

ess_1362
19-01-2011, 20:39
سلام
متاسفانه تمام اطلاعات روي ديسك را از دست دادم
خوشبختانه با نرم افزار getdataback تونستم 70% از اين اطلاعات را باز يابي كنم ولي چون نسخه كامل نيست نمي تونم اطلاعات را كامل كپي كنم
با جستو جويي كه در تالار كردم متوجه شدم كه دوستان كرك و سريال نسخه هايي از اين نرم افزار را گذاشتن
خودم هم كه هر چي سرچ كردم نتونستم اون نسخه ها را دانلود كنم
البته برعكسش هم صادقه يعني نسخه هايي كه من دانلود كردم كرك نداشت
حالا هر كي مي تونه كمك كنه بسم الله
من نسخه هاي را لازم دارم

3.0.3.13
يا
3.63
يا
3.03
يا
3.30

اضافه مي كنم كه من فقط نسخه سازگار با FAT32 را لازم دارم
البته اگر نسخه هاي ديگه با سازگاري FAT32 را داريد به همراه سريال و كرك باز هم مشكل من را تا حدود زيادي مرتفع كردين

پيشاپيش ممنون
:13:

saeed774
19-01-2011, 23:08
بسم ا....

شما اون نسخه ها رو بيخيال شو ، چون نرم افزار حجم کمي داره و بخاطرش ارزش نداره دنبال کرک بگردي

GetDataBack for FAT 4.20 + Portable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GetDataBack for NTFS 4.20 + Portable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

حجم هر کدوم در حدود 2.5 مگ هست!

alireza1411
20-01-2011, 01:16
دوستمون آقا سعید گذاشتند دیگه ... من هم ازسافت گذر گرفتم و دو سه بار به کارم اومد.

آقا احسان یه زحمتی داشتم برات. این برنامه رو من برای بار اول که استفاده کردم نتیجه بد نبود و 70 80 درصد اطلاعات رو کامل برگردوند. دفعه سوم دوستم مموری گوشی داد که من ریکاور کردم حدود 30 40 درصد رو شناخت و برگردوند ولی عکسها نصفه و فیلم ها خراب بود و باز نمیشد.

برد پیش یک شخص خفن که با یه برنامه ی روسیه ای که یه مقدار هم محرمانه بود حدود 70 80 درصد رو سالم برگردوند. تازه اون 20 30 درصد هم لابد واسه این نیومد که من فایلهای ریکاور شده رو روش سیو کرده بودم !!!!

زخمتی که برات داشتم اینه که این اطلاعاتت رو ریکاور کن و ببین این برنامه ی خوب چه قدر جواب داده. اگه کم بود با برنامه های دیگه احتمالا ور میری ... نتیجه ی ور رفتن هات رو برام پیام خصوصی کن که ما هم بفهمیم چه برنامه ای بهترین نتیجه رو تو ریکاور کردن داره.

مثلا Tune Up Utilities هم یه کارایی میکنه ولی نسبت به این برنامه ضعیفه. من میخوام بدونم چه برنامه ای کلا بهتره همون رو استفاده کنم. پیشاپیش متشکرم:11::11:

Enspeed
20-01-2011, 12:20
با سلام و احترام به دوستان و مدیران محترم

منم هم به همین مشکل گرفتار شده ام اما تمامی درایور هام NTFS هستن مشکلم اینه که من نمیتونم ویندوز XP بر روی لب تاپ نصب کنم و برنامه ای سازگار با ویندوز 7 هم پیدا نمیکنم

کسی اگه میتونه کمکم کنه یه دنیا سپاس گذار میشم

با تشکر فراوان

ess_1362
20-01-2011, 19:48
سلام
آقا ممنون
من با ورژن 3.67 کار کردم
البته چون دو تا هارد 500 را بصورت RAID0 اون هم با شرایط غیر استاندارد با تراشه JMICRON پیکربندی کرده بودم متاسفانه هیچ فایلی را نتونستم بر گردونم
ولی چون اکثر فایلهای اصلیم روی سیستم قدیمیم بود هاردش را از داخل آشغالها پیدا کرد:31:
با کمال تعجب بیش از 70% اطلاعاتم برگشت
اون 30% هم بخاطر این بود که قبلا هارد چندین بار تحت فرمتهای مختلف پارتیشن بندی شده بود و چند بار هم ویندوز و ... روش نصب شده بود
به هر حال با کمال تشکر از دوستان
اگر گذارتون به بخش سخت افزار افتاد حتما جبران می کنم:31: