PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي تغير پارتيشن هارد

x935
19-01-2011, 18:39
من 5 تا درايو دارم رو هاردم ميخواستم بدون اينكه درايو سي و اطلاعات بقيه درايو ها دست بخورن درايوهامو تبديل به 2 تا كنم ميشه راهنمايي كنين؟

alireza1411
19-01-2011, 19:11
من 5 تا درايو دارم رو هاردم ميخواستم بدون اينكه درايو سي و اطلاعات بقيه درايو ها دست بخورن درايوهامو تبديل به 2 تا كنم ميشه راهنمايي كنين؟

با Acronis Disk Director Suite میشه این کار رو کرد ولی باید حواست بشه از دیلیت کردن درایو استفاده نکنی. ممکنه خیلی طول بکشه ولی من خودم برای لف تاف این حرکت رو زدم چیزی پاک نشد. 4 ساعت به طول انجامید !!!! وسطش جرات نمیکردم خاموش هم بکنم چون اطلاعات میپره.

روش کار این جوری هست که گزینه های چسبوندن درایو و تیکه کردن رو داره ولی چون هارد من کم بود و همه پارتیشن ها پر بود زیاد طول کشید. باید با برنامش یه خوده ور بری که یه موفع سوتی ندی اطلاعات خراب شه.

Ship Storm
19-01-2011, 19:12
Paragon Hard Disk Manager | ابزاری حرفه ای برای مدیریت بر هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86))
Partition Manager | مديريت پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86))

در مورد نحوه کارکردن نرم افزار اگر سوالی دارید در انجمن بحث های نرم افزاری مطرح کنید
ممنون

x935
19-01-2011, 19:26
من ويندوزم ايكس پي هست مجيك پارتيشن ميتونه كارمو راه بندازه؟

alireza1411
20-01-2011, 01:27
من ويندوزم ايكس پي هست مجيك پارتيشن ميتونه كارمو راه بندازه؟

تو بحثهای نرم افزاری ایناش رو دیگه باید سوال کنی ولی مشکلی بعید میدونم داشته باشه. برنامه ای که گفتم تو این زمینه به همراه پاراگون رتبه اول رو داره و به نظر خودم که این ساده تره و بهتره. مجیک پارتیشن هم نشنیدم ولی پارتیشن مجیک هم هست که از این دو تا ضعیف تر بید.

skyline00
20-01-2011, 01:30
پیشنهاد من پارتیشن مجیک هست از کمپانی نورتون

Acronis رو هم دارم ، اما Partition Magic یه چیز دیگه است

x935
20-01-2011, 10:59
پیشنهاد من پارتیشن مجیک هست از کمپانی نورتون

ميشه لطف كنين همينو بذارين فقط رو راپيد شير نباشه

genius_islamic
23-01-2011, 11:52
پارتیشن مجیک