PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک دوربین عکاسی توی رنج 200هزارتومن چی پیشنهاد می کنید ؟!!

shahram_vzvz
19-01-2011, 10:19
سلام دوستان

من یک دوربین عکاسی دیجیتال می خوام حدود قیمت 200 تومن شما چی پیشنهاد می کنید ؟

مصرف خاصی ندارم فقط برای خودم می خوام یعنی حرفه ای نمی خوام
یک دوربینی باشه که از لحاظ کیفیت و ضد آب و کیفیت تصویر و ... همه جوره نسبت به قیمتش ردیف باشه و بدرد بخور باشه
دوستان می خوام چند نفری نظر خودشونو بگن و دلایل انتخاب اون مدلی که پیشنهاد می کنید چیه ؟
در ضمن جدید باشه و فیلم برداریش هم خوب باشه .:10:

اگه هم با قیمیت یخورده بالاتر چیزه بهتری میشه گرفت زحمت اونو هم بکشید و معرفی کنید .
خیلی خیلی ممنون و متشکرم

mm45
20-01-2011, 10:41
سلام دوستان

من یک دوربین عکاسی دیجیتال می خوام حدود قیمت 200 تومن شما چی پیشنهاد می کنید ؟

مصرف خاصی ندارم فقط برای خودم می خوام یعنی حرفه ای نمی خوام
یک دوربینی باشه که از لحاظ کیفیت و ضد آب و کیفیت تصویر و ... همه جوره نسبت به قیمتش ردیف باشه و بدرد بخور باشه
دوستان می خوام چند نفری نظر خودشونو بگن و دلایل انتخاب اون مدلی که پیشنهاد می کنید چیه ؟
در ضمن جدید باشه و فیلم برداریش هم خوب باشه .:10:

اگه هم با قیمیت یخورده بالاتر چیزه بهتری میشه گرفت زحمت اونو هم بکشید و معرفی کنید .
خیلی خیلی ممنون و متشکرم

سلام دوست من

دوربینهای ضد آب قیمتهاشون معمولا بیش از 300 تومان است . که به درد همه کس نمی خوره و کاربرد خاص خودش را داره مثلا به درد افرادی که آکواریوم دارند می خواند داخل آب عکاسی کنند می خوره .
اگه نگران خراب شدن دوربین در اثر آب و ضربه هستی میتونید دوربین را با بیمه نامه بدنه خرید کنید در اینصورت بیمه خسارتتون را جبران میکنه .

sx120 حدود قیمت 210 تومان . دوربین خوبیه اما یکم بدنه بزرگی داره . اگه به نازک بودنش اهمیت میدی ایکسوز 130 قیمت حدود 230 و یا ایکسوز 210 به قیمت حدود 240 می تونید خرید کنید . :11::11: