PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يک مشکل عجيب

sabzefosfori
18-01-2011, 18:48
سلام، يک هکر وارد سيستم من شده بود برای همين مجبور شدم همه چی رو پاک کنم و دوباره win ريختم
داداشم از مالزی برام انتی ويروس کسپر 2011 اورده بودقبلن هم رو سيستم نصب بود و هميشه up ميشود
الان امدم نصب کنم نصب شد ولی کد رو خواستم بدم نميتونست چک کنه بعد کلی ور رفتن چک کردن key فهميدم بايد از v-پ-m استفاده کنم و بعد وصل شدن ok شد بعد اون به خودم گفتم نکنه تا حالا اين اپديت ها الکی بوده بزار يک بار با v- p اين کار رو انجام بدم کلی هم طول کشيد و در حدود 50،55 mb دان کرد ok شد البته عجيبه تا 4،5 ماه پيش که کسپر رو ريختم فيل-ت-ر نبود که بخوام برای فعال کردن از v-p استفاده کنم

ولی ديدم سيستم بعد زمان کوتاهی هنگ ميکنه

من سيستمم قفل ميشه يعنی هيچی کار نميکنه 3 دکمه هرچی بگين رو ميزنم ولی کار نميکنه فقط يک راه داره نگه داشتن کليد پاور
البته زمان مشخصی نداره بعضی وقتا همون اول کار قفل ميشه بعضی وقتها وسط های کار در اينترنت البته به 20 مين کار کردن نميرسه الان امدم کسپر رو off کردم فعلاً /که بعد 40 min هنوز به مشکلی بر نخوردم من 50 تومان پول دادم بابت کاسپر آخه چرا اينجور شده

ببخشين داستان نوشتم خواستم دقيقاً بدونيد مشکل من رو ممنون ميشم کمکم کنيد
win هم seven هستش و ارجينال :19:

pasargadd
18-01-2011, 19:17
در این تاپیک مطرح کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sabzefosfori
18-01-2011, 19:25
عزيز لطفاً تا آخر صحبت های من را بخونيد من سيستمم الان آلوده نيست که برم اين ادرسی که دادين من کلاً سيستم رو فرمت کردم و win از اول نصب کردم و تا الان هيچ چيزی هم تو سيستم نريختم اون هکر هم فقط ميخواست user من در بازی online رو بزنه که زود فهميدم تموم شد رفت

به هر حال ممنون:46:

s1mah
30-01-2011, 22:09
دوست من سلام

اگر از فورمت معمولی استفاده کردی به این نکته توجه داشته باش که ما بحثی به نام آن فورمت داریم که به این معنی است قسمتی از هارد شما به عنوان ریکاوری باقی میمونه که در حال حاظر ویروسه بیشتر به صورت ورم میباشد

در نتیجه اگر از maxplus+ یا lolevel format استفاده کنی مشگلت حل میشه

موفق باشی