PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Image گرفتن از کل هارد ( حرفه ای )

boys_won
17-01-2011, 19:36
سلام

دوستان من دنباله یه نرم افزار میگردم که از کله هارد IMAGE بگیره و رو یه هارد دیگه RESTORE کنه

دوستان نرم افزارهای معمولی مثل Norton Gost .. Image Creator ... Demon Tools جواب نمیده

کل ماجرا اینه :

ما یه دستگاه داریم که یه قسمت مثله کامپیوتر معمولی داخلش داره و هارد لب تابی بهش میخوره رو این هارد نرم افزاره دستگاه ما بصورت Atuo Run میاد بالا یعنی وقتی روشنش می کنی بعد از طی مراحل عادی (Boot up ) ، تو ویندوز نمیره نرم افزاره دستگاه ما که تحت ویندوزه اتوماتیک میاد بالا ... حالا ما میخواهیم این نرم افزاره رو یه هارده دیگه اجرا کنیم .... اولا" که کمپانی جدا این کار رو واسه ما نمی کنه میگه قسمت کامپیوترشو باید سفارش بدید که کلی دردسر داره .... دوما" این نرم افزار نصبه یعنی ما فایل خامش رو نداریم پس تنها راه اینه که از کله هاردی که روشه یه image بگیریم انتقال بدیم به یه هارد دیگه .... کپی برابر اصل !

کسی نرم افزاری میشناسه که این کارو رو انجام بده ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم همفکری کنید

reb
17-01-2011, 19:44
خودم با این کار کردم و خیلی راضیم ولی نمیدونم برای شما جواب بده یا نه ولی امتحانش ضرر نداره: Drive SnapShot

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza1411
17-01-2011, 20:50
norton ghost خوفه ولی اکرونیس خوف تره.

Acronis True Image 2011

دیسک بوت ابلش رو رایت کن. خود برنامه 170 مگ هست و دیسک بوت ابلش رو توش یه جا گزینه داره که میشه رایت کرد. تو برخی سایتها دیسک بوت ابلش رو میزارن ولی بهتره خود برنامه رو هم بگیری چون خیلی توپه. درجه ی فشده سازی و سرعتش از نورتون بهتره و از برنامه های دیگه مثل Paragon , rdrive و drive snapshot که دوستمون فرمودند و EASUS و یه چند مورد دیگه که تست کردم بهتره.

نکته ای که باعث شد معرفی کنم این سرعت و فشردگیش نیست. چون میشه موقع بک آپ بگیم MBR که ویندوز رو بوت میکنه رو چه بکنه. یعنی اگه هارد هم به سیستم اضافه بشه یا حجم درایو رو کم و زیاد کنی باز میتونه ریکاوری کنه. مکانی MBR رو هم موقع ریکاور کردن میپرسه. من میگم با این تست کن گرچه خودم تجربه ی ور رفتن با MBR رو نداشتم ولی شاید جواب داد.

reb
17-01-2011, 21:05
Acronis رو من استفاده میکردم قبلا الکی اسم در کرده اصلا با drive snapshotقابل مقایسه نیست سنگین و پر خطا فقط بدی drive snapshot اینه که ویندوز 7 رو پشتیبانی نمیکنه.

ask_bl
17-01-2011, 22:19
بهترین نرم افزار برای بک آپ گرفتن و ریستور کردن :

NovaBACKUP Professional v11.0.18

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Varasteh
17-01-2011, 23:23
سلام.

آقا خفن ترینش همون Acronis هست.

***Spring***
18-01-2011, 00:41
سلام ...

شما احتمال زیاد روی یه سیستم صنعتی برنامه ای دارید ، که سازنده برای اون سیستم صنعتی ، طراحی کرده ... و نصب مجدد اون ، با هزینه پرداخت دوباره برای طراحان و برنامه نویسان برنامه اصلیه ، درسته ؟ ... چون لپ تاپ با پورت Latitude مخصوص از سیستمهای صنعتی ،و برای استفاده از سیستمهای صنعتی کارخانه و دستگاههای صنعتی طراحی و ساخته شده ...

چک بفرمایید ببینید میتونید با برنامه هایی که دوستان معرفی کردند ایمیج بگیرید ... اگه نشد ، دستگاه ( سخت افزار ) هم برای ایمیج گیری هارد به هارد داریم ... یعنی به این نمونه دستگاه ها ، دو تا هارد وصل میشه ، از روی اولی ، دیتا با تمام مشخصات ، روی دومی کپی و ساخته میشه ... نمونه این دستگاه ها توی مجله های کامپیوتری هست ، توی صفحه های تبلیغاتی مجله ... اینکه قیمتشون چقدره و کجا دارند رو نمیدونم ... ولی توی مجله های کامپیوتری تبلیغشون هست ...

alireza1411
18-01-2011, 01:30
Acronis رو من استفاده میکردم قبلا الکی اسم در کرده اصلا با drive snapshotقابل مقایسه نیست سنگین و پر خطا فقط بدی drive snapshot اینه که ویندوز 7 رو پشتیبانی نمیکنه.

من همنی 3 4 روز قبل یک مقایسه ای بین اکرونیس و نورتون و درایو اسنپ شات کردم. اتفاقا ویندوزم 7 بیده و اتفاقا 64 بیتی هم بیده. نمیدونم چرا این طوری می فرمائید .. ...

باز یه تست کنید شاید نسخه 2011 نبوده ... درایور اسنپ شات من فکر کنم 1.4 هست و اکرونیس 2011 هتس و نورتون 15 هستش ... بقیه رو هم که بحثی روشون نداریم.
:11::11::11:

reb
18-01-2011, 01:39
من همنی 3 4 روز قبل یک مقایسه ای بین اکرونیس و نورتون و درایو اسنپ شات کردم. اتفاقا ویندوزم 7 بیده و اتفاقا 64 بیتی هم بیده. نمیدونم چرا این طوری می فرمائید .. ...

باز یه تست کنید شاید نسخه 2011 نبوده ... درایور اسنپ شات من فکر کنم 1.4 هست و اکرونیس 2011 هتس و نورتون 15 هستش ... بقیه رو هم که بحثی روشون نداریم.
:11::11::11:
خوب واسه من که جواب نداد ضمنا تو سایتش هم نوشته:

Disk Image Backup/Restore for Windows NT/2000/XP/2003/7/2008/2008 R2/PE/x64/Vista

alireza1411
18-01-2011, 05:23
خوب واسه من که جواب نداد ضمنا تو سایتش هم نوشته:

Disk Image Backup/Restore for Windows NT/2000/XP/2003/7/2008/2008 R2/PE/x64/Vista

واووووووووووو .... من الان دیدم مال من ورژن 1.4 هست و تو خود برنامه همون صفحه اول نوشته Windows 7 !!! عجیبه ... خودم هم توش موندم !!!!

ویرایش ... من رو چرا گول میزنید !!!:31::31: خب اون عدد 7 چیه تو سایتش نوشته پس؟ یه نسخه دیگه البته کرک شده دانلود کنید جواب میده ان شاء الله. البته اکرونیس بهتره ولی خب این هم جمع و جور و خوبه.:11::11:

boys_won
18-01-2011, 13:30
[QUOTE=***Spring***;5779699][CENTER]

[RIGHT]سلام ...

شما احتمال زیاد روی یه سیستم صنعتی برنامه ای دارید ، که سازنده برای اون سیستم صنعتی ، طراحی کرده ... و نصب مجدد اون ، با هزینه پرداخت دوباره برای طراحان و برنامه نویسان برنامه اصلیه ، درسته ؟ ... چون لپ تاپ با پورت Latitude مخصوص از سیستمهای صنعتی ،و برای استفاده از سیستمهای صنعتی کارخانه و دستگاههای صنعتی طراحی و ساخته شده ...

چک بفرمایید ببینید میتونید با برنامه هایی که دوستان معرفی کردند ایمیج بگیرید ... اگه نشد ، دستگاه ( سخت افزار ) هم برای ایمیج گیری هارد به هارد داریم ... یعنی به این نمونه دستگاه ها ، دو تا هارد وصل میشه ، از روی اولی ، دیتا با تمام مشخصات ، روی دومی کپی و ساخته میشه ... نمونه این دستگاه ها توی مجله های کامپیوتری هست ، توی صفحه های تبلیغاتی مجله ... اینکه قیمتشون چقدره و کجا دارند رو نمیدونم ... ولی توی مجله های کامپیوتری تبلیغشون هست ...
[CENTER]

چقدر عالی .... میرم دنبالش اول یه تست نرم افزاری می کنم بعدش اینو می گیرم .... خیلی پر کاربرده ... ممنونم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون از همه دوستان

با نتیجه گیری از صحبت های دوستان و از سرچی که از رو اینترنت زدم Acronis True Image 2011 نرم افزاره حرفه ای هست واسه این کار

من drive snapshot و novabackup هم تست می کنم اشالله که یه کدومش جواب بده

راستی این Acronis نسخه 64 بیت نداره انگار چون قکر کنم طول بکشه 32 بیتی من این نسخه اش رو زدم دانلود حدود 170 مگه
Acronis.True.Image.Home.2011.14.0.0.Build.6597.Fin al