PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Ulead Video Studio9

arash2006
20-05-2006, 00:04
با سلام خسته نباشد چند سوال داشتم لطفا كساني كه ميدانند پاسخ دهند

1:چرا گزينه FLASH ANIMATION وVIDEO , و... من كار نميكند و وقتي روي يكي از انها كه پيش فرض هستند كليك ميكنم پيغام
(Original file [C:\Program Files\Ulead Systems\Ulead VideoStudio 9.0\Samples\Video\General-Frame.swf] doesn't exist.)
ميدهد
2:چگونه مي شود در اين برنامه فارسي تايپ كرد مثلا روي يك عكس فارسي تايپ كرد .ايا فارسي را پشتيباني ميكند؟

royaye_talkh55
22-05-2006, 13:34
در مورد سوال اول: فايلهاي موردنظر برنامه در مسير موردنظر وجود ندارند(كپي يا نصب نشده اند)
درمورد سوال دوم : يك برنامه فارسي نويس بنام مريم است كه در محيط آن ميتوانيد جمله يا كلمه فارسي موردنظر خود را نوشته ار آن كپي بگيريد و در محل موردنظر روي عكس موردنظر بچسبانيد

arash2006
23-05-2006, 11:12
در مورد سوال اول: فايلهاي موردنظر برنامه در مسير موردنظر وجود ندارند(كپي يا نصب نشده اند)
درمورد سوال دوم : يك برنامه فارسي نويس بنام مريم است كه در محيط آن ميتوانيد جمله يا كلمه فارسي موردنظر خود را نوشته ار آن كپي بگيريد و در محل موردنظر روي عكس موردنظر بچسبانيد

سلام من در فارسي نويس مريم كلمه مرد نظرم را نوشتم ولي وقتي در عكش مورد نظرم در یولید past کردم فقط چندتا مربع امد چیکار کنم

mehdi936
28-06-2006, 10:18
ببين دوست عزيز اصلآ با اين نرم افزاري كه دوستمون گفت نمي شه تو ويدئو استوديو فارسي نوشت چون يا برعكس مي نويسه يا اون حالتي كه شما گفتي ميشه . حالا راه حل اساسي كه خودم ازش استفاده ميكنم و صد در صد جواب ميده اينه : شما بايد نرم افزار پرشين اديتور ايكس پي رو پيدا كني و نصبش كني.كار اين نرم افزار اينه كه خودش يه سري فونت داره كه با نصب كردنش به تموم برنامه هات اضافه ميشه ، شما هرچي خواستي تو محيط اين برنامه تاپي ميكني البته بايد از قسمت انتخاب زبان انگليسي يا فارسي، انگليسي رو انتخاب كني ، بعد از تايپ متن خودتو انتخاب يا سلكت مي كني و زبان رو از انگليسي به فارسي برمي گردوني و كپيش ميكني، بعد هر كجا تو ويدئو استوديد كخ خواستي پيستش مي كني و فونتشو از نوع فونت هاي خود اين برنامه استفاده مي كني تا فارسي بشه. به نظر من كه يه ميكسرم اين بهترين راه حل واسه فارسي نوشتن تو اين برنامه هستش و من اين روش رو تضمين مي كنم. نظر يادت نره

AK1
28-06-2006, 10:23
سلام من در فارسي نويس مريم كلمه مرد نظرم را نوشتم ولي وقتي در عكش مورد نظرم در یولید past کردم فقط چندتا مربع امد چیکار کنم

فونت رو عوض كن فونت هاي مريم با حرف f_ شروع مي شن

من هم با فلش مشكل دارم مثال هاي خود نرمافزار اجرا مي شن ولي فلش هاي خودم نه

M.B.Asadi
28-06-2006, 11:13
فارسي ساز مريم خوب كار ميكنه و همونطور كه دوستمون گفتند بايد فونت را به فونتي كه اسمش با f شروع ميشه تغيير بدي .همچنين ميتوني از فارسي ساز سارا يا آي پي تي 5 كه ساخت شركت برنارايانه است استفاده كني.