PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف درايوهاي اضافي!

avahia
19-05-2006, 23:50
سلام يك مشكل كوچيك برام پيش اومده ولي نميدونم بايد چكار كنم. دستگاه من فقط يك سي دي درايو داره در حاليكه my computer من 3 تا درايو رو نشون ميده. براي حذف آيكونهاي اضافه چكار بايد بكنم؟

M E H D I
21-05-2006, 00:13
سلام يك مشكل كوچيك برام پيش اومده ولي نميدونم بايد چكار كنم. دستگاه من فقط يك سي دي درايو داره در حاليكه my computer من 3 تا درايو رو نشون ميده. براي حذف آيكونهاي اضافه چكار بايد بكنم؟

احتمالا اونها سي دي رامهاي مجازي هستن كه توسط بعضي برنامه ها ايجاد ميشن. مثل Dameon Tools و Alchohol و Clone CD و ... كه توسط خود اون برنامه ها ميشه درايوها رو حذف كرد. :)

ashkanbuffon
21-05-2006, 07:21
آره. حق با مهدی جونه. شاید درایو مجازی باشن. اگه نتونستی با خود برنامه هاشون حذفشون کنی، روی My Computer یه کلیک راست بزن برو به Properties بعدش برو به Hardware و از اون جا هم به Device Manager بعدش روی علامت + کنار DVD/CD-ROM Drivers کلیک کن بعدش روی اون درایوهایی که می خوای حذف شن کلیک راست بزن بعدش Uninstall رو کلیک کن و بعدش برای اطمینان، کامپیوترت رو Restart کن.

avahia
21-05-2006, 20:05
سلام
مرسي از راهنماييتون Cd drive ها با نرم افزار nero بوجود آمده اند با uninstall كردن آنها موقتا‘ از بين مي روند ولي بعد از reset كردن مجددا‘ برمي گردند.

ashkanbuffon
22-05-2006, 05:14
بابا مگه بهت نگفتم چی کار کن؟!!!! اين کار رو کنی هيچ وقت حتی تا روز رستاخيز هم ديگه برنمی گرددن!!!!!!!!!

avahia
23-05-2006, 14:10
بابا مگه بهت نگفتم چی کار کن؟!!!! اين کار رو کنی هيچ وقت حتی تا روز رستاخيز هم ديگه برنمی گرددن!!!!!!!!!

همون كاري كه شما گفتيد كردم ولي نشد. از خود nero تونستم حذفشون كنم. مرسي