PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک (نیاز فوری به برنامه ای که دکمه ای از کیبورد رو به طور اتوماتیک فشار بده)

alex2005
15-01-2011, 15:24
سلام
داشتم دنبال برنامه ای میگشتم که هر چند دقیقه یک بار یک کلید رو روی کیبورد فشار بده. برای مثال هر 3 دقیقه کلید عددی 2 رو. تو سایتای خارجی سرچ کردم اما چیز جالبی گیرم نیومد که دیدم ماشا... بچه های خودمون خیلی وقت پیش یه برنامه نوشتن و اینجا گذاشتن.
اما متاسفانه لینک دانلود اکسپایر شده و در ضمن معلوم نیست که با ویندوز سون مچ بشه یا نه.
برای همین یه موضوع جدید زدم تا دوستانی که میتونن یه برنامه براش بنویسن.
فقط انقدری بگم که واقعا فوری بهش نیاز دارم و از همه کسانی که کمک کنن ممنون میشم.

alex2005
16-01-2011, 11:52
از دوستان کسی نمیتونه کمکی بکنه ؟؟؟؟
واقعا گیریم سرش.

sadeghbarout
16-01-2011, 21:04
شما میتونید از دستور sendkeys استفاده کنید ولی متاسفانه روی سیستم من که با ویندوز سون کار نمیکنه
روی سیستم دیگه ای هم امتحان نکردم
شما امتحان کن ولی روی xp کار میکنه

مثلا کد زیر رو توی یه تایمر بذار

sendkeys "2" 'insert 2

موفق باشید

alex2005
16-01-2011, 21:38
شما میتونید از دستور sendkeys استفاده کنید ولی متاسفانه روی سیستم من که با ویندوز سون کار نمیکنه
روی سیستم دیگه ای هم امتحان نکردم
شما امتحان کن ولی روی xp کار میکنه

مثلا کد زیر رو توی یه تایمر بذار

sendkeys "2" 'insert 2

موفق باشید

دوست عزیز من رشته ام و کارم گرافیکه اندازه یه دمپایی ام از ویژوال بیسیک سر در نمیارم.
خواهشم این بود که یکی از دوستان ببینه میتونه براش برنامه ای بنویسه یا نه.
بازم ممنون

sadeghbarout
17-01-2011, 19:19
پس چجور باید برات توضیح بدیم تو که هیچ چی از ویژوال بیسیک بلد نیستی؟

این سورس برنامه ای که میخوای
این برنامه هر دقیقه عدد 2 رو در برنامه ویژوال بیسیک وارد میکنه البته توی XP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MohammadKingstar
20-01-2011, 14:39
سلام
داشتم دنبال برنامه ای میگشتم که هر چند دقیقه یک بار یک کلید رو روی کیبورد فشار بده. برای مثال هر 3 دقیقه کلید عددی 2 رو. تو سایتای خارجی سرچ کردم اما چیز جالبی گیرم نیومد که دیدم ماشا... بچه های خودمون خیلی وقت پیش یه برنامه نوشتن و اینجا گذاشتن.
اما متاسفانه لینک دانلود اکسپایر شده و در ضمن معلوم نیست که با ویندوز سون مچ بشه یا نه.
برای همین یه موضوع جدید زدم تا دوستانی که میتونن یه برنامه براش بنویسن.
فقط انقدری بگم که واقعا فوری بهش نیاز دارم و از همه کسانی که کمک کنن ممنون میشم.
می تونید یه کلکی بزنید اگه حرف ها براتون مهم نیست اگه ویژوال کداشو بلد باشید راهنمایی میکنم انجام بدید می تونید از تابع RND به صورت رندوم یا تصادفی مقادیر ی رو بهش بیدید و بعدش یه شرط بزار با تایمر اگه شماره تایمر به 10 رسید شرط اجرا شده وتابع rnd رو اجرا کنه حا لا اگه بخواید تایمر دوباره از نو اجرا بشه باید یه شرط داخل شرط تعریف کنید بگید اگه a=10 انگاه a=1 اون مقه تامیر هر 10 ثانیه به شماره10 میرسه و برنامه شما کار میکنه
حالا شما اطلاعات کامل بزارید من بیشتر کمک میکنم