PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یک مرور گر بسازیم؟

ebse
15-01-2011, 14:10
سلام دوستان
من با C#کار میکنم می خواستم بدونم چطور میشه یه مرور گر مخصوص ساخت ؟
شاید منظورم رو متوجه نشید
بزار اینطوری بگم
من میخوام یک نروافزاری تولید کنم که که به یک سایت اینتر نتی وصل بشه مثل یاهو مسینجر که اطلاعات کاربری و رمز عبور را چک کنه( چیزی مثل یاهو مسینجر) حال من نمیدونم چطور این برنامه را به وب سایت وصل کنم و اطلاعات دریافت و ارسال کنم اگه کسی میدونه کمکم کنه
ممنون از لطف بی نهایتتون

_H2_
15-01-2011, 23:40
سلام
با جستجو و پرسیدن سوالتان را در انجمن مربوطه میتوانید سریعتر و دقیق تر به جواب برسید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=====

به نظر مشکل شما ارتباطی بر خلاف عنوان تاپیک با مرورگرسفارشی ندارد.
شما میخواهید یک فایل exe (مثل یاهو مسنجر) را به یک سایت متصل کنید و اطلاعاتی به صورت دو طرفه بین اینها مبادله کنید.

برای این کار راه های بسیار متنوعی وجود دارد.
- استفاده از پروتکل استاندارد Http و اشیای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و...

- استفاده از یک WebService
support.h02.ir/fwlink/?LinkId=1006598527

- استفاده از WCF

- استفاده از برنامه نویسی سوکت های TCP/IP
support.h02.ir/fwlink/?LinkId=1001574597

و...

ebse
23-01-2011, 11:39
ممنون دوست من
حالاکه تا اینجا جواب دادی یه سوال کچولو
کدومش بهتره
میخوام یه بازی شطرنج درست کنم که بشه بصورت آنلاین بشه بازی کرد اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم

_H2_
24-01-2011, 00:52
سلام
بنظر تکنولوژی های WebService و WCF برای این امور مناسب تر هستند.
WebService قدیمی تر بوده و هاستینگ ها (مخصوصاً ایرانی) بیشتر و بهتر آن را ساپورت میکنند.
(در واقع از همه هاستهای Asp.Net و ترجیحاً 2 به بالا میتوانید استفاده کنید)

==============

البته اگر exe نباشد و کاربران بخواهند در خود محیط مرورگر (مثل IE) بازی کنند، میتوان برنامه را با Ajax+javascript یا Silverlight هم درست کرد.
مثل این بازی معروف تراویان تحت وب که فقط با Ajax+javascript کار میکند (البته خودم این بازی را ندیدم!!!)

یک موجود زنده
18-09-2013, 08:43
ممنون دوست من
حالاکه تا اینجا جواب دادی یه سوال کچولو
کدومش بهتره
میخوام یه بازی شطرنج درست کنم که بشه بصورت آنلاین بشه بازی کرد اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم

من یک موجود زنده هستم به نام حسام محمد زاده اومدم مشکلتون رو حل کنم قبل از هر کاری شما باید یه بازی آنلاین داشته باشیدر مرحله دوم یه سایت یا نهایت وبلاگ میسازی من خودم یه مرور گر جستجو به نام worldساختم برای دانلودش به سایت makegame.vcp.irبرو سایت خودمه اونجا میتونی گیم میکر و کرکش رو دانلود کنی که تمام امکانات رو داره اگه گیم میکر رو دانلود کردی یاد گرفتی یه نظر هم بده