PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▬مشکل در یاهــو مسنجر☺▬

aliscan
13-01-2011, 22:22
سلام خدمت دوستان:10:
یه مشکلی تو یاهو مسنجر ورژن 10 واسم پیش اومده گفتم اینجا مطرح کنم تا دوستان اگه بهش بر خوردن و حلش کردن منو راهنمایی کنن تا مشکل منم حل بشه:46:
خوب مشکل من اینه که وقتی مثلا یه نفر Add کردم می خوام باهاش چت کنم هر چی تو کادر کنار Send می نویسم بعد Enter رو میزنم باید بالا نشون بده که چی فرستادم ولی نشون نمیده:41:یا اگه اون طرف واسم یه چی بنویسه و بفرسته من چیزی نمی بینم.می خواستم ببینم مشکل از کجاست.ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید:11:
با تشــــکر:40:

alichelsa
13-01-2011, 22:34
مشكل جاواي شما هست
ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید.
حال بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید).
اکنون در پنجره Command Prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و Enter بزنید:
regsvr32 jscript.dll
سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید:
regsvr32 vbscript.dll
مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.
اگر جواب نداد اينو ازمايش كن درست ميشه
روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه‏اندازی کنید.

aliscan
13-01-2011, 23:44
سلام
ممنونم از راهنماییتون ولی جواب نداد:41:ویندوز من سون 32 بیتی هستش.راه اول رو انجام دادم دوتا پیام داد.داخل ریجستری هم رفتم همون 5تا پوشه بود .راه دیگه ای سراغ ندارین؟:20:

DJ POLESTAR
13-01-2011, 23:50
دوست عزیز این مشکل مربوط به بتا بودن نسخه 10 یاهو مسنجر هست و نسخه 10 هم هنوز ورژن نهاییش نیومده، و این تنها مشکل شما نیست (البته مشکل شما اینطوری که نوشتین مثل اینکه مداومه)
پیشنهاد من اینه که نسخه قبلی یاهو مسنجر رو نصب کنید.

aliscan
14-01-2011, 00:06
دوست عزیز این مشکل مربوط به بتا بودن نسخه 10 یاهو مسنجر هست و نسخه 10 هم هنوز ورژن نهاییش نیومده، و این تنها مشکل شما نیست (البته مشکل شما اینطوری که نوشتین مثل اینکه مداومه)
پیشنهاد من اینه که نسخه قبلی یاهو مسنجر رو نصب کنید.
سلام
خیلی ممنونم:46:مشکلم حل شد ورژن 9 رو نصب کردم.

(البته مشکل شما اینطوری که نوشتین مثل اینکه مداومه)
امکان داره که این ورژن هم اینجوری بشه؟

amirfiri
14-01-2011, 00:18
به همین راحتی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aarisa
04-02-2011, 01:34
چرا یاهو باز میکنم آف نمیرسه دستم؟

adrenaline
04-02-2011, 11:52
» Yahoo ! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])