PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری ترافیکم را کاهش بدم؟

hassan24
13-01-2011, 14:38
من adsl گرفته ام اما بخاطر مشکلات مالی مجبورم با ترافیک پایین بگیرم

5 گیگ در سه ماه

ولی هرچی سعی کردم دانلود نکنم(و نکردم) باز هم ترافیکم بصورت سرسام آور بالا می رود:13:

شاید 20 روز نباشه اما 3.3 گیگ تارافیک داشته ام:18:

چکار کنم؟:41:

sib881
13-01-2011, 14:45

5 گیگ در سه ماه

ولی هرچی سعی کردم دانلود نکنم(و نکردم) باز هم ترافیکم بصورت سرسام آور بالا می رود:13:

یکی از بهترین راهها اینه که از فایرفاکس و افزونه adblock plus استفاده کنی و هر تبلیغی رو که میبینی بلوکه کنی. چون این تبلیغ های فلش خودش خدای خوردن حجمن!!!

Elmira 021
13-01-2011, 14:57
از squid هم میتونی استفاده کنی

Hamid Reza
13-01-2011, 17:09
سلام

من چندتا راهكار ساده بهتون پيشنهاد ميدم

1. حتما اول يه برنامه ي NetLimiter بگيريد و نصب كنيد رو سيستمتون ببينيد چه چيزاي دارن از حجمتون كم ميكنن
2.آپديت اتوماتيك ويندوز رو خاموش كنيد
3. اگه آنتي ويروس يا برنامه اي داريد آپديت اوتوماتيك اونم خاموش كنيد
4.در آنتي ويروس هايي كه Internet Security دارن قسمتهايي رو كه از حجم استفاده ميكنه غير فعال كنيد مثل Web protection و pishing و...
5.از افزونه هايي كه واسه اينكار هست و دوستان هم معرفي كردند حتما استفاده كنيد
6.اگه رفت و آمد به سايتهاي پرعكس و تبليغ داريد و بيشتر از متنش استفاده ميكنيد ميتونيد Show Image مرورگرتون رو به طور موقت غير فعال كنيد تا تو اون سايتها عكسها نشون داده نشه
7.يه افزونه هايي هست كه وقتي وارد سايت پر عكسي ميشيد عكسهاي اون سايت رو به طور موقت تو حافظه ذخيره ميكنند و تا زماني كه سيستمتون روشنه وقتي ميريد تو اون سايت ديگه نياز به لود مجدد عكسها نيست

بعدش بايد بگم فقط دانلود تو حجم تاثير نداره
وبگردي هم ميتونه خيلي تاثير داشته باشه (با اين حجم شما حدودا بايد روزي 2 3 ساعت وبگردي كنيد)

موفق باشيد:11:

iceweek
14-01-2011, 09:45
شما روزی 56 مگ میتونی دانلود کنی حدودا.
بهترین کاری که میتونی انجام بدی و به کیفیت کار در ایترنتت صدمه نزنه اینه
از opera استفاده کن.بعد دیفالت باز کردن صفحات را preferences/webpages
قسمت images را بگذار cached images
اینجوری عکس ها دیگه هر دفعه که به سایت ها میری دانلود نمیشن.بلکه اگر نسخه ذخیره شده وجود داشته باشه اونو نشون میده و وجود نداشته باشه نشون نمیده که اگر عکسی برات مهم بود کلیک راست و show image را بزنی نشونت میده.اون پایین سمت راست مرورگر هم گزینه تعوض به حالت sho image وجود داره که مثلا p30world را یکبار با این حالت ببینی دیگه عکس های ثابتش با chached image بهت نشون داده میشه

MMJ431
15-01-2011, 07:26
سلام،
دوستان گفتند Opera؛ استفاده از Opera Turbo هم می تونه تا حد بسیار زیادی موثر واقع بشه.

با تشکر

SHAHAB-P30
15-01-2011, 12:47
شما روزی 56 مگ میتونی دانلود کنی حدودا.
بهترین کاری که میتونی انجام بدی و به کیفیت کار در ایترنتت صدمه نزنه اینه
از opera استفاده کن.بعد دیفالت باز کردن صفحات را preferences/webpages
قسمت images را بگذار cached images
اینجوری عکس ها دیگه هر دفعه که به سایت ها میری دانلود نمیشن.بلکه اگر نسخه ذخیره شده وجود داشته باشه اونو نشون میده و وجود نداشته باشه نشون نمیده که اگر عکسی برات مهم بود کلیک راست و show image را بزنی نشونت میده.اون پایین سمت راست مرورگر هم گزینه تعوض به حالت sho image وجود داره که مثلا p30world را یکبار با این حالت ببینی دیگه عکس های ثابتش با chached image بهت نشون داده میشه

این قابلیت تو firefox هم هست؟؟

SHAHAB-P30
15-01-2011, 12:55

5 گیگ در سه ماه

از افزونه fastun هم میتونی استفاده کنی کیفیت عکس ها رو میاره پایین اگه عکسی رو هم خواستی با کیفیت خودش نشون بده روش کلیک راست کن و بعد گزینه Reload Image Bypassing Fastun رو بزن

لینک افزونه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته باید تو سایتش عضو بشی تو تنظیمات سایتش هم میتونی انتخاب کنی که کیفیت عکس ها رو چقدر برات پایین بیاره