PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی با یاهوو مسنجر

mg_mahyar
13-01-2011, 12:10
خرید یاهو مسنجر
سلام من الان ویو دارم از همه چیش راضیم به جز یک مورد اونم نداشتن یاهوو مسنجر یا برنامه مشابه برای دادن PM یا گرفتن اون هست.
ایمیلامو میتونم چک کنم ولی چیام هامو نه.
ظاهرا اندروید یاهو مسنجر داره. حالا در اولویت اینه تعویض ویو با گالکسی اس . ولی احتمالش کمه کسی پیدا بشه. خوب بخره گوشیمو چون 520 برام تموم شده. گالکسی رو هم باید دست کم 600 بدم. که تقریبا پول یه گوشیه دیگه هست.
فکر کردم بیام نظر بپرسم ببینم بهترین راه چیه؟ خرید یه گوشی دیگه؟ به جای خرید گالکسی اس . یا همون تعویض و سر دادن. یا برنامه ای رو سراغ دارید که مشکلمو حل کنه؟

aRThaS_08
13-01-2011, 12:16
شما صبر کنید.

برای بادا هم بالاخره میاد! بهترین کاریه که میتونید انجام بدید!

mg_mahyar
13-01-2011, 12:24
خیلی طول میکشه
الان بعد از مدتها اندرووییدش اومده.

aRThaS_08
13-01-2011, 12:40
اوه! نرم افزار خود یاهو رو میگید؟

خب اون که روی گلکسی کار نمیکنه!

روی بقیه آندرویدی ها کار میکنه اما توی سایت خود یاهو نوشته که از آندرویدی های سامسونگ پشتیبانی نمیکنه!

mg_mahyar
13-01-2011, 13:09
خوب با این حساب کلا نباید انتظار داشته باشم بتونم افلاین بخونم؟
مگر برم سراغ ایفون؟

aRThaS_08
13-01-2011, 13:20
آیفون خوبه : دی

rawen.west69
13-01-2011, 13:44
شما از اینجا یه مسنجر جاوا دانلود کن خیلی خوبه من خودم استفاده میکنم!
اول تو خوده سایت عضو میشی بعد با گوشیت لوگین میکنی...خیلی راحته!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Atropates
13-01-2011, 13:48
یاهو مسنجری که بدون وصل شدن به اینترنت به یاهو وصل بشه ؟ گلکسی همچین چیزی نداره تا جایی که من میدونم . ولی از وقتی یادم میاد اندروید یاهو مسنجر داشت مثل یاهو مسنجر PC ولی نیاز به وصل شدن به GPRS یا Wifi و غیره بود که رو گلکسی هم کار میکرد و هنوزم کار میکنه چون خودم الان هم رو گوشیم دارم و ازش استفاده میکنم

mg_mahyar
13-01-2011, 14:21
نههههههههههههههههه
من با اینترنت میخوام.
ولی کار کنه واقعا الان ایمیلمم چک میکنم به اینترنت گوشی وصل میشه. اصلا مگه میشه وصل نشه؟
جاوا ماوا هم بود اشکال نداره
فقط یه جا گیر میکنم بتونم آفلاینایی که برام اومده رو بخونم.

فقط یه موردی هست من این جاوا رو چطوری نصب کنم روی بادا؟

rawen.west69
13-01-2011, 14:28
اینو نمیدونم
دانلود کردی؟

mg_mahyar
13-01-2011, 14:32
بله
بعدا ایدیم -- نشه؟ سایتش معتبره؟

rawen.west69
13-01-2011, 14:34
آره من خودم یکی دو ساله استفاده میکنم
هم ماه هم فکر کنم یه ورژن جدید میده
این ورژن آخریش که خیلی عالیه! همین الان دانلود کردم!!!

mg_mahyar
13-01-2011, 14:48
مشا خودت رو گوشیت چطور نصب میکنی؟

javad33
13-01-2011, 16:17
سلام.

تو رو خدا اینجوری آبروی بادا رو نبرید!!! مگه میشه بادا به این ماهی! ویو به این گلی! یه یاهو مسنجر زپرتی نداشته باشه؟؟؟ اصلا شما مسنجر خود گوشی رو دیدید؟ یه مسنجری هست به اسم palringo . خداییش خیلی کارش درسته فقط مشکلش اینه که بصورت پیشفرض یاهو رو ساپورت نمیکنه اما خود سازنده هاش یه آپدیت واسش دادن که کافیه رو گوشی نصب کنید تا اونوقت بتونید یاهو مسنجر هم داشته باشید.

اما چطور باید آپدیت کنید؟ کافیه ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کردید؟ خب فایل زیپ رو از حالت فشرده خارج کنید. دوتا فایل به نامهای palringo.jad و palringo.jar بهتون میده.

جفتشون رو بریزید تو مموری گوشی. حالا از تو گوشی برید و فایل palringo.jad رو اجرا کنید تا برنامه نصب بشه...

به همین خوشمزگی! مسنجر خود گوشی آپدیت شد... اما شما حالا دیگه فقط یه یاهو مسنجر ندارید بلکه یه برنامه پیام رسان مولتی مسنجر دارید که از سرویسهای پیام رسان زیر پشتیبانی میکنه:

MSN , Yahoo , AIM , Gadu-Gadu , ICQ , XMPP / Jabber , Facebook , GTalk , iChat

و این یعنی اینکه شما میتونید همزمان با چند اکانت آنلاین باشین.

دیگه اینکه اگر دکمه قطع رو بزنید و برنامه رو مینیمایز کنید یه گزینه میاد که میپرسه میخواید استپ کنید یا برنامه در پس زمینه در حال اجرا باشه؟
اونوقت اگه در حال اجرا باشه شما خیلی راحت به کارای دیگه تون میپردازید و اگر کسی پیام داد مثل اس ام اس منوی پاپ آپ بالا باز میشه و به شما اطلاع میده که پیام دارید.

یه چند تا عکس هم میزارم حالشو ببرید! ولی خداییش به بادای نازنین من توهین نکنید:41:!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

راستی برای اینکه بتونید از آیدیهاتون استفاده کنید و تو برنامه واردش کنید باید تو خود palringo هم یه اکانت بسازید! از تو خود برنامه هم میشه از این لینک هم میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mg_mahyar
13-01-2011, 16:41
ممنوننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ن
ون قبلا یعی کردم یعنی از اولم میخواستم ولی هر چی یوزر پسورد آیدیمو میدادم نمیتونست به سرور یاهوو وصل بشه.
حالا آپدیت رو وصل میکنم تا ببینیم چی میشه.
__________________________________________________ ______________________________________
شما IE رو برای بادا ندارید؟ من سایت دانشگاهمونو نمیتونم درست باز کنم با مرورگر خود بادا

tiyam 01
13-01-2011, 19:29
نههههههههههههههههه
من با اینترنت میخوام.
ولی کار کنه واقعا الان ایمیلمم چک میکنم به اینترنت گوشی وصل میشه. اصلا مگه میشه وصل نشه؟
جاوا ماوا هم بود اشکال نداره
فقط یه جا گیر میکنم بتونم آفلاینایی که برام اومده رو بخونم.

نیمباز جاوا هست یکی از بچه ها گفته بود روی بادا هم کار میکنه.

از این آدرس هم میتونی استفاده کنی. wap.nimbuzz.com یه اکانت نیمباز میسازی بعد اطلاعات اکانت یاهو رو بهش معرفی میکنی. از این به بعد میتونی به وسیله وپ (براوزر گوشی) اف ها و پی ام ها رو بخونی

mg_mahyar
13-01-2011, 21:27
من اینو نصبیدم
اکانتم ساختم توش
همین پیشفرض رو . اما نمیتونم کاری کنم
توی connecting ...گیر کرده

javad33
14-01-2011, 01:23
روی کانکشن خود پالرینگو گیر میکنه یا اکانت یاهو؟

mg_mahyar
14-01-2011, 01:29
نمیدونم
من توی اون سایته یک اکانت ساختم
مثل یاهووم فقط پسوردش فرق داره

---------- Post added at 03:29 AM ---------- Previous post was at 03:27 AM ----------

هر کدومو تست میکنم جواب نمیده.
الن برنامه باز کردم یوزر پسورد میگیره و چند تا آپشن که استاتوس چی باشه و انلاین باشم یا ....
ولی توی گوشی اصلا ییوزر پسورد قبول نمیکنه

Atropates
14-01-2011, 06:19
نههههههههههههههههه
من با اینترنت میخوام.

آخه قبلش گفتید :

خوب با این حساب کلا نباید انتظار داشته باشم بتونم افلاین بخونم؟
مگر برم سراغ ایفون؟

من این آفلاین (آفلاین مسیج) رو با اون یکی آفلاین (آفلاین , آنلاین) یه لحظه اشتباهی گرفتم

پ.ن : بعد از مدتها سوتی دادیم ! اونم دو تا سوتی در یک روز ! چه روزی بود امروز!

mg_mahyar
14-01-2011, 13:10
من سعيمو كردم نشد
اررو مال وصل شدن به ژارلينگ هست.