PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیه Dark Land

Reza Azimy_RW
13-01-2011, 00:04
سلام دوستان
خوبيد که حتما" ؟!
دوستان جديدا" دارم رويه يه بازيه شمشيري کار ميکنم که اولشو راه بندازم و ببينم کسي مياد همکاري کنه کاملش کنيم و به صورت تجاري پخشش کنيم يا نه!

داستان :
در سرزمين ديوها ديوي به دنيا مياد که با بقيه متفاوت بوده . و به خاطر همين هميشه بقيه تحقيرش ميکردن . پادشاه اون سرزمين يه ديو با قدرتهاي جادويي زيادي بوده که به مردم اونجا ذلم ميکرده و مادر اين ديو ما رو ميکشه ! از اينجا شروع ميشه که اين ديو به يه ديو خشن و کاملا بي احساس با حسه انتقام جويي بسيار زياد تبديل ميشه که با کندن يک طلسم رويه يه شمشير ميخواسته قدرتهاي جادويي رو به دست بياره که اخرين مرحله انجام طلسم اين بوده که خونه يکي رويه شمشير بريزه . ( از اينجا ديگه دمو تموم ميشه و In Game ميشه) من از اينجاشو ميسازم تا اينجايي که اون ديوه تويه خونشونه و از در مياد بيرون و اولين کسي رو که ميکشه کيه ؟ پدرش . قدرت شمشير به دست مياد . مياد بره از دره خونه بيرون که کار من ديگه تموم ميشه و اگه انشاالاه يه چيز خوب از اب در اومد که شايد خيليا مايل به همکاري باشن برا ساختنش . البته همه اينايي که گفتم مثلا پدرشو ميکشه و ... با کليد ترکيبي انجام ميشن و دمو نيست که همينجوري رد بشه !
_ با خوردن خون قرمز هم بازی ذخیره و خون دیو هم پر میشه

خلاصه اگه زياد دري وري گفتم به دل نگيرين ! اگه اين يه تيکه رو تو 1 سال هم تموم کنم ( مدل سازي اين ديوه منو کشته ! مدلينگم خوب نيس ) يه چيزه تميز درست ميکنم که يکي رغبت بکنه بياد همکاري کنه !

کلا به نظرتون اين کار شدنيه ؟

خلاصه من اولشو زدم . نمونه برداري ديو از رويه يه عکسه که نميدونم ماله چيه ! ديومون اين شکلي بايد بشه :

38822

اينم اطاق اول بازي که هنوز خيلي کار داره :
38823

فکر مجوز بازي رو هم کردم . قول اخر بازي اوباماست که تبديل به زامبی ميشه ! اينجوري رو 1000 مجوز ميدن !

aliscan
13-01-2011, 06:24
سلام
رضا جان اینو با چی می خواهی بسازی؟با چه موتوری؟:46:داستانشم شبیه به جوجه اردک زشت شد:31:(شوخی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کار نشد نداره رضا جان خواستن -توانستن:21:در مورد دیو,می خواهی عین همین بسازی؟اتاق هم خوب شده فقط یکم تکسچرها کش آورده UV ندارین؟شایدم تنظیم نشده و اون نوره یکم بدجوره:21:سایه میز همه جا رو گرفته ولی در کل اول کاره امیدوارم موفق باشی,اگر هم وقت شد باهات همکاری می کنم:46:فقط انجینش رو بگو
با تشکر:40:

parvizamd
13-01-2011, 10:48
فکر کنم رضا جان داری با یونتی می سازیش ؟
راستی رضا اتاق خیلی تاریکه من فقط توش یک آتیش می بیننم

Reza Azimy_RW
13-01-2011, 14:28
دمتون گرم بچه ها - نه هنوز به همون كوييست دارم!
-در مورد تاريكي هم پرويز جون نور اتاقت تنظيم نيست يا مانيتورت سي ار تيه! حالا كدوم مورده؟!

Aliscan جون فكر كنم شما يونيتي كار ميكردي!ا لبته اگه بتوني كمك كني كه خيلي خيلي خوشهال ميشم - اگه هم ميخواي جزئيات بازي رو برات بگم تو ياهو تا كيف كني چه ايده هاي خوفي دارم!

بي نهايت ممنون بابت نظراتتون

Reza Azimy_RW
13-01-2011, 21:46
اين AMIR REZAs
هم انگار با من قهره ها !
همه ميان ولي يه بار نشد تو تايپيكام پستشو ببينم !

راستي داستان اگه يكم ابكيه يه راهنمايي يا بگيد روش بيشتر فك كنم

parvizamd
14-01-2011, 08:02
امیررضا جان به سادگی با کسی قهر نمی کنه یک زمانی من و ایشون باهم کار بودیم

AMIR REZAs
14-01-2011, 11:42
اين AMIR REZAs
هم انگار با من قهره ها !
همه ميان ولي يه بار نشد تو تايپيكام پستشو ببينم !

سلام
گفتم شاید تشکر کردم کافی باشه :31: من که کسی نیستم !

این داستانی که شما گفتی جون میده با UDK کار کنی .... البته داستان که بیشتر باید روش کار بشه ولی این جور بازیها با موتورهایی مثل یونیتی و Quest نمیشه چیز خوبی درآورد ، مگر اینکه ایده ی فراوانی توش داشته باشید!

امیررضا جان به سادگی با کسی قهر نمی کنه یک زمانی من و ایشون باهم کار بودیم
:11:

Reza Azimy_RW
14-01-2011, 14:03
هه ! من شوخي كردم گفتم قهره پرويز جون !

بحثي نبود كه بخوايم قهر كنيم كه !

اره امير رضا جون خيلي ايده هاي فوق العاده اي برا بازي دارم كه اگه همشو عملي كنم بازيه تكي ميشه!

parvizamd
15-01-2011, 09:00
رضا جان جدا با quest بی خیال همی چیین بازی شو. میدونی برو سمت udk یا حداقل یونتی (یونتی آموزش براش زیاده ) و زود یاد می گیری quest زیاد بدرد بازی سازی نمی خوره (برنامه نویسی شو می گم)

ehsan_wwe
16-01-2011, 11:57
تو که استارت زدی خاهشن تا تهش برو و خیلی هم خوشکل تمومش کن زضا جون
قبل اینکه بخای بری سراغ انیجین دیگه ای یا همین اینجین بشین گرافیک کارتو ببر بالا
این چع گرافیکیه ؟ سری ردیفش کن
ایراداش
کشیده شدن تکسچر زمین
نداشتن میپمپ کافی برای تکسچر سقف
دتایل پایین مدل ها

Reza Azimy_RW
16-01-2011, 16:49
سلام استاد احسان جون !چطوری ؟
چند وقت بود نبودی نگرانت شده بودم گفتم نه جوابه ایمیل میده نه ... هیچی ! حتما یه چیزیش شده !( زبونم لال !):31:

حتما" اینایی رو که گفتی درستش میکنم . بی نهیات ممنون بابت راهنماییت .