PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای رایت سی دی و کپچر

esfehanei
12-01-2011, 21:59
با سلام خدمت دوستان
من دوتا برنامه میخوام
یکی برنامه رایت وی سی دی باشه آخرین ورژن نرو رو دارم اما فقط دی وی دی و بلوری داره و وی سی دی نداره
وم برنامه برای کپچر ویندوز سونم موی میکر ناره خودم دانودش ولی اون قسمت کپچر رو نداشت اگه میشه یه برنامه خوب معرفی کنید
ضمنا دوربین هندی کم ارم (کاستیه ) کابل آی ای ای و.... داره فقط برنامه شو میخوام
ویندوزمم سون 64بیته
باتشکر

alireza1411
12-01-2011, 22:11
با سلام خدمت دوستان
من دوتا برنامه میخوام
یکی برنامه رایت وی سی دی باشه آخرین ورژن نرو رو دارم اما فقط دی وی دی و بلوری داره و وی سی دی نداره
وم برنامه برای کپچر ویندوز سونم موی میکر ناره خودم دانودش ولی اون قسمت کپچر رو نداشت اگه میشه یه برنامه خوب معرفی کنید
ضمنا دوربین هندی کم ارم (کاستیه ) کابل آی ای ای و.... داره فقط برنامه شو میخوام
ویندوزمم سون 64بیته
باتشکر

lNero 10 Multi media Suite رو از سافت گذر خیلی وقت پیش دانلود کردم و توی Nero Vision همون صفحه اول یه بخش داره به اسم Make CD که سی دی تصویری Video CD هم داره.
نسخه ای که دارین کامل نیست یا نمیدونم یه مشکلی داره ...

برای کپچر همین نرو توش هست. تو همین Nero Vision گزینه ی Capture Video To Hard Drive بیده. البته کپچر از کارت TV رو منظورمه ... واسه دوربین اگه منظور شما بوده نمیدونم ...:11::11:

esfehanei
13-01-2011, 00:57
خیلی خیلی ممنون
هر دوشو پیا کردم
هم وی سی دیو و هم کپچر خیلی ممنون
البته دوربینو الان وصل نکردم ولی وقتی زدم این وب کمو نشون داد
اگه میشه روش کارشو برام بگید یعنی چه جوری فایل ویدیویی وارد کنم تا تو ویدیو سی دی بخونه + کپچر رو چون این محیطش جدیده من باش تا حالا کار نکردم
باز هم ممنون

alireza1411
13-01-2011, 14:47
خیلی خیلی ممنون
هر دوشو پیا کردم
هم وی سی دیو و هم کپچر خیلی ممنون
البته دوربینو الان وصل نکردم ولی وقتی زدم این وب کمو نشون داد
اگه میشه روش کارشو برام بگید یعنی چه جوری فایل ویدیویی وارد کنم تا تو ویدیو سی دی بخونه + کپچر رو چون این محیطش جدیده من باش تا حالا کار نکردم
باز هم ممنون

اول وی سی دی رو انتخاب میکنی و صفحه بدی راست کلیک میکنی و فایلها رو ایمپورت میکنی.
تموم شد اون زیر نمودار حجمش نشون میده که چه قدر سی دی جا داره. پر که شد بزن نکست.
صفحه بعدی بزن منو نمیخوام یعنی Do not Create Menu بعد شروع میکنه پیش نمایش میده برات که چک کنی.بزن بعدی
صفحه آخر برای تبدیل و رایت بیده. از Burn to میشه درایوی که رایتر هست رو انتخاب کنی و برای اطمینان و تست کردن اول یه دور بزار رو Image recorder که بهت ایمیج سی دی تحویل بده و کلا تست کرده باشی که این برنامه کارش چی هستش.

ولی در نهایت که خواستی تبدیل کنی اول گزینه ی اول اسم درایو رایتر رو میدی. بعد باید سرعت رایت کردن رو از گزینه ی سوم انتخاب کنی که بین 8 تا مثلا 24 باشه و تو همه دستگاه ها به راحتی پخش بشه. سرعت 4 یا بر عکس 52 کم و زیاده و مشکل زا میتونه بشه.

در نهایت هم میزنی رایت که قبلش هر فایلی که فرمت چرت و پرت هست رو تبدیل میکنه به DAT که بشه رو سی دی رایت کنه.

در مورد رایت دی وی دی هم دقیقا مراحل همین جوریه.

فقط یه مساله ... برای تصاویر 3 در 4 باید گزینه ی Recording Format Options که با زدن کلید More در پایین صفحه دیده میشه رو کلیک کنی و بزاری روی حالت PALو برای حالت کشیده 16 در 9 هم باید بزاری روی حالت NTSC.
تو دی وی دی این قضیه مهم تر هست و تو سی دی خیلی شاید مهم نباشد ... او رایت ایمیج واسه تست همین برنامه ها و سوتی ها خوبه :31::31: البته به شرطی که یه دونه فایل کوتاه ایمپورت کرده باشی و هی تند تند ایمیج درست کنی تا متوجه بشی که تنظیم درست کدومه.:11::11:

بعد

esfehanei
13-01-2011, 18:55
خیلی خیلی خیلی ممنون از شما