PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط برای بازی:صبر برای Ps Phone یا iPOD 4G یا PSP یا .......

Sepehr2010
12-01-2011, 17:22
سلام به همگی
دنبال یک وسیله خوب برای بازی هستم
چند تا گزینه داریم:
صبر برای Ps Phone
IPOD 4G
PSP
یا مثلا یک گوشی بادایی مثل Wave723
یا یک گوشی اندروییدی مثل گالکسی 551 یا ایکس 8
خودم یک گوشی 5230 نوکیا دارم ولی خوب با بازیهاش حال نمیکنم:13:
پس نیاز به گوشی و دوربین و ... نیست/فقط گیم.
حالا:
به نظرتون بهترینشون برای بازی کدومه؟
(بودجه هم 300)
با تشکر

hasanmotori
12-01-2011, 17:34
این گوشیا که گفتی بدرد بازی نمیخورن ... ارزونترینش که بدرد بخوره s8500 ه 370 تومن ... اگه میتونی 370 بدی s8500 اگه نه آیپاد

bibak_fa
12-01-2011, 22:49
اگه بازی در کنار یک گوشی را میخواهید من ایفن را پیشنهاد میکنم که واقعن بازی های خوبی داره.
اگر فقط هدف بازی کردنه به نظره من پی اس پی خوبه.بستگی به این داره شما با چی حال کنی

Atropates
13-01-2011, 03:24
5230 رو بفروش بزار رو 300 تومنت یه Desire بخر

آیپاد تاچ 4 بخر

پ.ن : من بودم کار اول رو میکردم

tired friend
13-01-2011, 09:32
اگه دو دستگاهی می تونی آیپاد تاچ اگر نه من با نظر بالا موافقم
ولی بازیاش به لذت آیپاد نیس
ولی بسیار عالیهههههههه
هر کدوم تونستی

maziarzar
13-01-2011, 11:18
پی اس پی خیلی بهتره

rawen.west69
13-01-2011, 14:03
یه psp go بخر...

hoha881
13-01-2011, 14:09
به نظر من که این کنسول های دستی زیاد خوب نیستن.
یک xbox ارکید بگیر با 300 تا 4 سال ساپورت بازی داری

اما از بین اینا که گفتی ایپاد تاچ از همشون بهتر هست.ولی باید باید به اینترنت و وایفای دسترسی داشته باشی.

rawen.west69
13-01-2011, 14:17
این دوست ما بخواد تو مسافرت و مهمونی و ... سرگرم بشه میتونه
وارداره xbox به اون بزرگی رو با خودش ببره؟!

hoha881
13-01-2011, 14:34
دیگه نمیشه هم خدا رو داشت و هم خرما رو(با پول زیاد میشه)
ولی بازی های xbox واقعا بازی هستن.
کل بازی هاشون رو جمع کنی قد یک بازی xbox گرافیک ندارن.red dead redemption و dirt 2 و........... جدیدا هم که قراره کرایسیس 2 هم براش بیاد.
در کل به کسی که xbox بازی کنه میشه گفت گیمر ولی کسی که با گوشیش بازی میکنه رو فکر نکنم
تازه سال بعد میتونی kinect هم برای xbox بگیری.

rawen.west69
13-01-2011, 14:36
درسته من هم میخواستم xbox بخرم
ولی دیدم وضع گوشیم خیلی خرابه!!!:دی
تصمیم گرفتم گوشی بگیرم...

Sepehr2010
13-01-2011, 15:14
ممنون از همه

این گوشیا که گفتی بدرد بازی نمیخورن ... ارزونترینش که بدرد بخوره s8500 ه 370 تومن ...
چرا؟
مثلا سیستم عامل 723 و 8500 که یکی هست و صفحه هم این 3.2 هست و ویو 3.3؟
پس قاعدتا بازیا مثل هم اجرا میشن نه؟

اگر فقط هدف بازی کردنه به نظره من پی اس پی خوبه.بستگی به این داره شما با چی حال کنی
یعنی کیفیت بازیها در psp بهتر از ایفونه؟
و اینکه psp تنوع بازیش ( مثلا بازیهای سنسوری و لمسی ) مثل ایفون نداره/نظرتون چیه؟

5230 رو بفروش بزار رو 300 تومنت یه Desire بخر

آیپاد تاچ 4 بخر

پ.ن : من بودم کار اول رو میکردم
راستش چون هدفم بازی هست اون 5230 رو نگرش میدارم/گوشیه خوبیه و از پس کارام بر میاد/ ولی بازیهاش راضیم نمیکنه
در مورد دزایر هم ایا بازیاش به پای ایفون میرسه؟

اگه دو دستگاهی می تونی آیپاد تاچ اگر نه من با نظر بالا موافقم
ولی بازیاش به لذت آیپاد نیس
ولی بسیار عالیهههههههه
هر کدوم تونستی
بله مشکلی با دو دستگاه ندارم.

پی اس پی خیلی بهتره
دلیلتون چیه؟
ایا کیفیت بازی های psp رو بهتر از ایفون میدونید(لطفا در صورت امکان مثال بازی بزنید)؟

یه psp go بخر...
قیمتش چنده؟

به نظر من که این کنسول های دستی زیاد خوب نیستن.
یک xbox ارکید بگیر با 300 تا 4 سال ساپورت بازی داری

مرسی ولی قصدم اینه وسیله تو مهمونی و مسافرت و... همراهم باشه

اما از بین اینا که گفتی ایپاد تاچ از همشون بهتر هست.ولی باید باید به اینترنت و وایفای دسترسی داشته باشی.
دوست عزیز یعنی اگه ایپاد به wifi دسترسی نداشته باشه نمیشه با دستگاه بازی کنم یا برنامه روش نصب کنم؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر

hasanmotori
13-01-2011, 15:37
چرا؟
مثلا سیستم عامل 723 و 8500 که یکی هست و صفحه هم این 3.2 هست و ویو 3.3؟
پس قاعدتا بازیا مثل هم اجرا میشن نه؟

چون رزولوشنشون متفاوته و سخت افزارشون زمین تا زیر زمین با هم فرق داره مثله همون اندروید که گفتم برای رزولوشن 320x480 بازی گیر نمیاد

rawen.west69
13-01-2011, 17:38
قیمتش چنده؟
من که عاشقشم! digi.kala میده 270 حتماً بیرون 250 پیدا میشه...

bibak_fa
13-01-2011, 23:02
یعنی کیفیت بازیها در psp بهتر از ایفونه؟
و اینکه psp تنوع بازیش ( مثلا بازیهای سنسوری و لمسی ) مثل ایفون نداره/نظرتون چیه؟

راستش چون هدفم بازی هست اون 5230 رو نگرش میدارم/گوشیه خوبیه و از پس کارام بر میاد/ ولی بازیهاش راضیم نمیکنه
در مورد دزایر هم ایا بازیاش به پای ایفون میرسه؟

بله مشکلی با دو دستگاه ندارم.

دلیلتون چیه؟
ایا کیفیت بازی های psp رو بهتر از ایفون میدونید(لطفا در صورت امکان مثال بازی بزنید)؟

قیمتش چنده؟

psp کیفیت بازی هاش بسیار خوب و راضی کنندس از طرفیم ایفن هم بازی های خوب و رضایت بخشی داره.
انتخاب برمیگرده به سلیقه ی شما.
به این مورد هم توجه کنید که psp تمام قدرت و مانورش روی بازیه ولی ایفن قدرتشو روی چیز های دیگه تقسیم کرده.....که فکذ کنم از این جهت psp میتونه بهتر باشه
در مورد ایفن و دیزایر هم 100 در 100 بازی های ایفن کیفیت بهتری دارن البته در اینده ممکنه که اندروید پیشی بگیره
نهایتن اگه شما عشق بازی هستی میتونی psp بگیری که تا حدودی هم لذت ps2 را هم به شما میده و اگه تونستی یک گوشی مبتنی بر سیمبین هم بگیرین.
یا تمام پول خود را خرج ایفن کنید

P I R A N H A
13-01-2011, 23:12
روگلکسی پلیرهم میتونی فکرکنی فکر کنم به زودی میاد قیمتشم دوربرipodباشه

bibak_fa
14-01-2011, 11:19
روگلکسی پلیرهم میتونی فکرکنی فکر کنم به زودی میاد قیمتشم دوربرipodباشه
البته اگه هدف گرفتن گوشی در کنار بازی های خوب باشه ایفن حرف اول را میزند و در زمینه بازی بسیار بهتر از اندرویید میباشد

danavan
14-01-2011, 13:26
عزیز جان من هم psp دارم ipod tuch 4g چیزی که میگم تجربه شخصیمه.
لذتی که از باری با psp میبرید با هیچ کنسول دیگری نمیبرید. روزی که god of war رو نصب کردم psp رو زمین نذاشتم تا بازی رو تموم کنم.
همین الان می تونم اسم 10 تا بازی رو بگم که حد اقل یک سالی سرتون رو گرم میکنه.
گیم پلی بازیهای psp بسیار لذت بخش تر ار ipod . شما در حین بازی به بیش از 10 شاسی دست رسی دارید.
به علت حجم بالای بازیهای psp شما حد اکثر 7 یا 8 تا بازی میتونید داشته باشید. و دانلود بازیهاش هم بسیار وقت گیر و سخت که نهایتا باید برید بخرید.
psp هرجند قابل حمله اما هنوز هم اون قدر بزرگ هست که نتونید هم جا راحت حملش کنید.
psp فقط برای بازیه و دیگر هچ!
.
.
.
و اما ipod tuch
برخلاف psp نرم افزارها و بازیهاش بسیار کم حجم تر هستند بسیار ظریف و خوش دست براحتی در جیب جا میشه و دلتون میخواد هر جا که میرید همراهتون باشه.
تقریبا هر هفته بازیهای جدید و نرم افزارهای جدیدی براش میاد که براحتی میشه دانلود کرد.
من در حال حاضر 385 تا نرم افزار تو ipod دارم که 187 تاش بازیه و دلم نمیاد حتی یکیش رو پاک کنم.(من 8 گیگ دارم)
ipod یک mp3 player فوق العاده است و با نصب یک نرم افزار ساده مثل buzz همه (دقت کنید : همه) فرمت های تصویری رو بدون کنورت به روانی اجرا می کنه در حالی که psp فقط mp4 پخش میکنه.
وب گردی و چک کردن ایمیل و ... با iipod بسیار لذت بخشه.
بعد از خرید ipod دیگر قادر نخواهید با هر گوشی کار کنید به خصوص کار کردن با گوشی های تاچ براتون عذاب آور شده تصمیم میگیرید در اولین فرصت یک iphon بگیرید!
بعد از خرید ipod خواهید فهمید که نرمافزارهاش بسیار سرگرم کننده تر از بازیهاش هست و اصلا قابل مقایسه با گیمها و نرم افزارهایی که برای گوشی های موبایل طراحی شده نیست.

در کل میگم : ipod4g بگیر اصلا پشیمون نمیشی.

bibak_fa
14-01-2011, 18:23
پست بالا را کاملن قبول دارم و من هم پی اس پی را از نظره بازی عالی میدونم بازی های بسیار جالب و سرگرم کننده ای داره

aRThaS_08
15-01-2011, 10:36
راستش دوستمون از من خواست که نظر بدم!

من تاپیک رو میخوندم اما نظرم با نظرات دوستان یکی بود پس هیچی نمیگفتم!

اما خب اگه نظرم اهمیتی داشته باشه psp خیلی خیلی بهتره از لحاظ بازی!

همین دیگه.

mahyarrs
15-01-2011, 11:44
عزیز جان من هم psp دارم ipod tuch 4g چیزی که میگم تجربه شخصیمه.
لذتی که از باری با psp میبرید با هیچ کنسول دیگری نمیبرید. روزی که god of war رو نصب کردم psp رو زمین نذاشتم تا بازی رو تموم کنم.
همین الان می تونم اسم 10 تا بازی رو بگم که حد اقل یک سالی سرتون رو گرم میکنه.
گیم پلی بازیهای psp بسیار لذت بخش تر ار ipod . شما در حین بازی به بیش از 10 شاسی دست رسی دارید.
به علت حجم بالای بازیهای psp شما حد اکثر 7 یا 8 تا بازی میتونید داشته باشید. و دانلود بازیهاش هم بسیار وقت گیر و سخت که نهایتا باید برید بخرید.
psp هرجند قابل حمله اما هنوز هم اون قدر بزرگ هست که نتونید هم جا راحت حملش کنید.
psp فقط برای بازیه و دیگر هچ!
.
.
.
و اما ipod tuch
برخلاف psp نرم افزارها و بازیهاش بسیار کم حجم تر هستند بسیار ظریف و خوش دست براحتی در جیب جا میشه و دلتون میخواد هر جا که میرید همراهتون باشه.
تقریبا هر هفته بازیهای جدید و نرم افزارهای جدیدی براش میاد که براحتی میشه دانلود کرد.
من در حال حاضر 385 تا نرم افزار تو ipod دارم که 187 تاش بازیه و دلم نمیاد حتی یکیش رو پاک کنم.(من 8 گیگ دارم)
ipod یک mp3 player فوق العاده است و با نصب یک نرم افزار ساده مثل buzz همه (دقت کنید : همه) فرمت های تصویری رو بدون کنورت به روانی اجرا می کنه در حالی که psp فقط mp4 پخش میکنه.
وب گردی و چک کردن ایمیل و ... با iipod بسیار لذت بخشه.
بعد از خرید ipod دیگر قادر نخواهید با هر گوشی کار کنید به خصوص کار کردن با گوشی های تاچ براتون عذاب آور شده تصمیم میگیرید در اولین فرصت یک iphon بگیرید!
بعد از خرید ipod خواهید فهمید که نرمافزارهاش بسیار سرگرم کننده تر از بازیهاش هست و اصلا قابل مقایسه با گیمها و نرم افزارهایی که برای گوشی های موبایل طراحی شده نیست.

در کل میگم : ipod4g بگیر اصلا پشیمون نمیشی.

یک سوال داشتم.خب این طور که از شکلشون پیداست.آیپاد بازی های لمسی می‌شه باهاش کرد و psp دکمه‌های فیزیکی هم داره.آیا واقعا سخت نیست بازی کردن با تاچ خالی ؟ من که اصلا نمی‌تونم تصور کنم چطور اکثر بازی‌ها رو بشه با تاچ بازی کرد.مثلا فوتبال،ماشین،هر بازی اکشن و اصلا تقریبا اکثر بازی‌ها!

aRThaS_08
15-01-2011, 11:54
آیا واقعا سخت نیست بازی کردن با تاچ خالی ؟
سخت نیست! اما سخته که عادت کنی!

یه هفته وقت میبره کاملن به این گونه بازی کردن عادت کنی اما بعدش برات لذت بخش میشه!

golmohammadi
15-01-2011, 12:25
یه عده بازیها هستند که با دکمه حال میدند
اما ایپاد هم بازیهای زیادی داره
ایپاد در مجموع خیلی چیز توپیه
پی اس پی هم تمرکزش رو گیمه اونم عالیه

roteal2007
15-01-2011, 12:30
به نظرم آیپاد چیز کاملیه....یه گجت باریک و سبک و پر کاربرد که هر کاری میتونی باش کنی و از همه مهمتر گنجینه بی پایان نرم افزار های اپل استور رو داری..بازی هاش هم که دیگه جای خود داره....پیشنهادم یه آیپاد و البته با ظرفیت "حداقل" 32 گیگی هست چون 8 گیگ که بخری فقط از 6.5 گیگ میتونی استفاده کنی که کمه واقعا...

danavan
15-01-2011, 18:12
یک سوال داشتم.خب این طور که از شکلشون پیداست.آیپاد بازی های لمسی می‌شه باهاش کرد و psp دکمه‌های فیزیکی هم داره.آیا واقعا سخت نیست بازی کردن با تاچ خالی ؟ من که اصلا نمی‌تونم تصور کنم چطور اکثر بازی‌ها رو بشه با تاچ بازی کرد.مثلا فوتبال،ماشین،هر بازی اکشن و اصلا تقریبا اکثر بازی‌ها!

همینطوره که میگید.
بازیهای ipod بیشتر حالت وقت گذرونی داره در عین سادگی جذابه.