PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع صدای اسپیکر لب تاپ در ویندوز7

hawram_sh
12-01-2011, 03:55
سلام
من یه لب تاپ Dell n5010 دارم، و ویندوز7 روش نصب کردم، تا حالا همچین مشکلی نداشتم، اما امروز یهو دیدم که صدای اسپیکر لب تاپ قطع شده تنظیمات کنترل پنل هم همه درسته، درایور رو هم دوباره نصب کردم ولی باز درست نشد،
راستی وقتی که هدفن وصل میکنم ویندوز صدا داره و مشکل تنها با بلندگوهاست، کسی میتونم بهم کمک کنه؟

majid_3ma
12-01-2011, 18:53
سلام
من یه لب تاپ Dell n5010 دارم، و ویندوز7 روش نصب کردم، تا حالا همچین مشکلی نداشتم، اما امروز یهو دیدم که صدای اسپیکر لب تاپ قطع شده تنظیمات کنترل پنل هم همه درسته، درایور رو هم دوباره نصب کردم ولی باز درست نشد،
راستی وقتی که هدفن وصل میکنم ویندوز صدا داره و مشکل تنها با بلندگوهاست، کسی میتونم بهم کمک کنه؟
پماد سوختگی واسه ایپیکر بخر :31:
دوست عزیز به احتمال زیاد اسپیکر سوخته یا تنظیمات کارت صدا رو تغییر دادی ولی احتمال زیاد اسپیکر هست

hawram_sh
13-01-2011, 01:35
سلام
آره ویندوزم رو عوض کردم، باز درست نشد، فکر کنم باید برم پی پماد..
پمادش چند در میاد؟ اسپیکرها رو باید تعویص کنم؟

rezalfa
08-03-2011, 23:23
با سلام. منم یه همچین مشکلی دارم. ولی اسپیکرام هیچ مشکلی نداره. لپ تاپ من 1640. وقتی توی تنظیمات هدفود میرم و وقتی که داره آهنگ می خونه ، صدای هدفون رو کم و زیاد میکنم آهنگ با اسپیکرای لپ تابم پخش میشه. ولی به محض اینکه دستمو بر میدارم و بالا پایین کردن صدای تنظیمات هدفون رو متوقف می کنم صدا قطع میشه. فکر کنم ویروس پیدا کرده ! نمیدونم چکار کنم!:41:

afshin95
23-04-2014, 04:09
منم یه همچین مشکلی دارم؛ به نظرت گارانتی قبول می کنه برام عوضش کنه یا نه؟باید واسه عوض کردنش چیکارکنم؟؟؟؟؟؟