PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sony ericsson xperia x2 یا nokia e7?

bibak_fa
11-01-2011, 22:26
سلام.
دوستان قصد خرید یک گوشیه لمسی داشتم.
قبلن ایکس2 داشتم و الان از اینکه ندارمش ناراحتم.
از طرفیم از یی7 هم خوشم اومده.....
در کل به نظره شما ایکس2 یا یی7؟
انتظارات اصلیم:
سیستم عامل خوب(نرم افزار های مهندسی و بازی های خوب)
مقاوم بودن
مولتی مدیای خوب

از نظر انتظار هم مشکلی نیست اخه گوشی را بعد امتحاناتم یعنی در برج11 یا 12 میخوام بگیرم
البته اگه به خرید ایکس2 راضی شدم شاید همین روزا گرفتم

golmohammadi
12-01-2011, 09:02
سلام فرید جان
عجب مقایسه ای ؟
e7 خیلی از x2سرتره
الان یکی از دوستام x2 داره میبینم سرعتش کمتره
سونی بد کاری کرد که اومد همان سی پی یو x1 را گذاشت رو x2
اما انصافا کیفیت صفحه و نورش و کیفیت صداش خوبه
و مزیتهای دیگری هم داره که نیاز نمیبینم بگم خودت هم داشتی و بهتر میدونی
صداش تقریبا در حد x6 هست
به هر حال من اصلا توصیه نمیکنم x2 بخری
مگر اینکه برنامه خاصی نیاز داشته باشی
اخه ویندوز موبایل به هر حال تو برنامه یه سرو گردن بالاتر از بقیه هست
من جای تو بودم آندروئید هم تجربه میکردم و یه دیزایر یا دیزایر اچ دی میگرفتم

hoha881
12-01-2011, 10:43
e7 مگه امده؟

rawen.west69
12-01-2011, 11:13
نیومده و وقتی هم بیاد قیمتش خیلی بالاست و باید منتظر شد تا درست بشه!
به نظر من اگه صبر میکنی بهتره e7 بگیری وقتی قیمتش درست شد!

maziarzar
12-01-2011, 13:05
همین جوری هم میشه حدس زد چون ای7 سرعتش از ان8 بیشتره پس باید نسبت به سرعت ان8 بسنجید

bibak_fa
12-01-2011, 13:34
سلام فرید جان
عجب مقایسه ای ؟
e7 خیلی از x2سرتره
الان یکی از دوستام x2 داره میبینم سرعتش کمتره
سونی بد کاری کرد که اومد همان سی پی یو x1 را گذاشت رو x2
اما انصافا کیفیت صفحه و نورش و کیفیت صداش خوبه
و مزیتهای دیگری هم داره که نیاز نمیبینم بگم خودت هم داشتی و بهتر میدونی
صداش تقریبا در حد x6 هست
به هر حال من اصلا توصیه نمیکنم x2 بخری
مگر اینکه برنامه خاصی نیاز داشته باشی
اخه ویندوز موبایل به هر حال تو برنامه یه سرو گردن بالاتر از بقیه هست
من جای تو بودم آندروئید هم تجربه میکردم و یه دیزایر یا دیزایر اچ دی میگرفتم
سلام.
گل محمدی جان دلم میخواست اندرویید را تجربه کنم ولی هنوز اندروییدی که با من جور باشه پیدا نکردم.
گوشی هایی که با انتظارام یکی بودن ایکس2 و یی7 بودن.
یی7 که معلوم نیست سیستم عامش چی از اب در میاد.
مایکروسافت هم که معلوم نیست میخواد چه کار کنه اون از وین7 که هنوز چیزه جالبی توش نیست وین6.5 هم که داره به فراموشی سپرده میشه
دنبال یه گوشی با سیستم عامل خوبم که بتونم به عنوان سرگرمی ازش استفاده کنم.
میخواستم برم تو کاره ایفن4 و بگم برام از اروپا بیارن ولی باز عشق کیبرد نمیزاره.
از طرفیم به دیزایر زد هم فکر میکنم

ادیت:
اینم اضاف کنم که دیگه غید دیزایر زد را زدم چون اگه قرار باشه یک گوشی کیبرد دار بگیرم میخوام کیبردش کامله کامله کامل باشه(به کامل تاکید کردم چون میخوام کامل باشه) ولی دیزایر زد کلید های جهت را نداره........
از طرفیم اگه بخوام اندرویید بگیرم منتظر ورژن3 میمونم که ایشالاه میره تا اینده.....
در حال حاظر یا یی7 یا ایکس2
وین6.5 خوبه ولی با امدن وین7 و از طرفیم با توجه به این که دیگه شرکتی گوشی مبتنی بر وین6.5 نمیزنه دیگه وین6.5 به زودی میره کنار و دیگه خبری از اپدیت و نرم افزاری و بازی......نیست و این مورد بسیار نگران کننده برای تمامیه وین6.5 ها میباشد.
وین7 هم که مشکلات بسیار زیادی داره که در مقابل دیگر سیستم عامل ها حتی سیمبین حرفی برای گفتن نداره.
واقعن برای مایکروسافت به این عضیمی متاسفم که هنوز هیچ حرفی در مقابل سیستم عامل هایی چون اندرویید نداره
ایفن هم خیلی دوست دارم ولی کیبرد را بیشتر از ایفن میخوام

Atropates
13-01-2011, 03:55
عشق کیبوردی هااا آقا فرید :31: من که از قدیم پستات رو دنبال میکنم (اون زمان که مریخ مریخ بودی) همیشه رو نقش کیبورد و ارزشش تاکید داشتی و وقتی مثلا کسی میومد میگفت i900 بخرم یا X1 , مگفتی " X1 , چون اول از همه کیبورد فیزیکی داره دوما ... " :31: بگذریم

با موتورلا که مشکلی نداری ؟ اگه اروپا کسی رو داری چرا نمیگی برات Droid 2 Global بیارن ؟ گوشی معرکه ایه هااا بین کیبورد دار ها ! بهترین گوشی کیبورد داره بین گوشی های موجود در بازار , حتما بهش یه نیگا بنداز (در ضمن کیبوردش کلید های جهت که فرمودید باید داشته باشه هم داره)

rawen.west69
13-01-2011, 14:14
ولی دیزایر زد کلید های جهت را نداره
از این optical trackballـه زیر صفحه نمایش میشه برای بالا پایین استفاده کرد دیگه!
مثل موس کامپیوتر...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bibak_fa
13-01-2011, 15:19
عشق کیبوردی هااا آقا فرید :31: من که از قدیم پستات رو دنبال میکنم (اون زمان که مریخ مریخ بودی) همیشه رو نقش کیبورد و ارزشش تاکید داشتی و وقتی مثلا کسی میومد میگفت i900 بخرم یا X1 , مگفتی " X1 , چون اول از همه کیبورد فیزیکی داره دوما ... " :31: بگذریم

با موتورلا که مشکلی نداری ؟ اگه اروپا کسی رو داری چرا نمیگی برات Droid 2 Global بیارن ؟ گوشی معرکه ایه هااا بین کیبورد دار ها ! بهترین گوشی کیبورد داره بین گوشی های موجود در بازار , حتما بهش یه نیگا بنداز (در ضمن کیبوردش کلید های جهت که فرمودید باید داشته باشه هم داره)
با تشکر از شما
من واقعن از کیبرد استفاده ی زیادی دارم چون کاره تیپی خیلی انجام میدم....
به این گوشی هم که گفتین یه نگاهی میندازم....
موتورلا که که مشکلی نداره؟ منظورم اینه که ضعفی در گوشی هاش نداره؟

از این optical trackballـه زیر صفحه نمایش میشه برای بالا پایین استفاده کرد دیگه!
مثل موس کامپیوتر...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرفه شما قبول.
ولی من به کیلی های جهت در روی خود کیبرد نیاز دارم چون این طوری سرعت بالاتر میره

Atropates
14-01-2011, 05:41
موتورلا که که مشکلی نداره؟ منظورم اینه که ضعفی در گوشی هاش نداره؟

نه , چه مشکلی , مثل بقیه شرکت های تاپ , همونطور که سامسونگ و HTC و غیره با اینهمه عظمتشون بعضی وقتا کم و کاستی ازشون دیده میشه موتورلا هم بعضی وقتا یه سوتی هایی میده ولی از بقیه کمتر نباشه بیشتر نیست . یعنی شرکت بی عیبی نیست ولی شرکت قابل اعتمادیه . گوشی هاشم به نظر خودم که چندین گوشیش رو از نزدیک دیدم و امتحانشون کردم محکم ترین گوشی هایی هستن که توو بازار میشه پیدا کرد . قبلا فقط استحکام داشتن گوشی هاشون + زیبایی , ولی الان کارایی بالا هم بهشون اضافه شده بعد اومدن اندروید , مثلا همین Droid2 Global تنها اندرویدی موجود در بازار دنیاست که سی پی یو 1.2 گیگاهرتزی داره . یا بهترین دوربین رو بین اندرویدی ها یه گوشی موتورلا داره در حال حاضر

bibak_fa
14-01-2011, 11:11
Motorola DROID 2 Global گوشیه خوبیه ولی میخوام بدونم که رابط کاربریش چه طوره؟
به پای اچ تی سی یا ایکس پنل سونی اریکسون میرسه؟
همچنین قیمت این موتورولا چنده؟

راستی کارخانه ی مادر موتورولا ماله چه کشوریه؟

ادیت:
البته اضاف کنم که من از گوشی ای که الان دارم(نوکیا یی72) کاملن راضی هستم.

به نتایجی که رسیدم:
با توجه به این که وین6.5 سیستم عامل بسیار خوبیه ولی با جون گرفتن وین7 دیگه میره کنار به خصوص این که دیگه به زودی و شاید از همین الان دیگه برای وین6.5 نه اپدیتی در کار هست نه نرم افزار و گیمی.....
نهایتن من میخوام منتظره یی7 بمونم.

از طرفیم یه مقدار دلم هوای ایفن کرده.ولی این طور که شنیدم گویا ایفن4 دارای اشکالاتی مانند رفتن انتن میباشد و اپل هم قبول کرده...نهایتن با توجه به تمام حرف هایی که در مورد ایفن4 میزنن ایا افن4 ارزش خرید داره؟

اشنایی در سوعد داریم.شاید بگم برام ایفن بیاره البته اگه به خرید ایفن4 راضی شدم

bibak_fa
16-01-2011, 22:00
با تشکر از لطف دوستان برای جواب دادن به سوالاتم.
فکرم رفته سمت ویواز پرو...نظرتون در مورد این گوشی چیه؟

Atropates
17-01-2011, 01:14
با تشکر از لطف دوستان برای جواب دادن به سوالاتم.
فکرم رفته سمت ویواز پرو...نظرتون در مورد این گوشی چیه؟

مهمترین عیبش سیستم عاملش هست یعنی ضعف در مهمترین شرط شما فک کنم !

نهایتن با توجه به تمام حرف هایی که در مورد ایفن4 میزنن ایا افن4 ارزش خرید داره؟

اشنایی در سوعد داریم.شاید بگم برام ایفن بیاره البته اگه به خرید ایفن4 راضی شدم

هر گوشی ای یه عیبی داره نهایتش , شما گوشی بی عیب میشناسید ؟ گلکسی هم فلش نداره , دیزایر اچ دی صفحه نمایشش ضعیفتره نسبت به این دو تا و اندازه اش ناجوره , N8 سیستم عاملش و سی پی یوش ضعیفه و غیره . به نظر خود من که آیفون 4 جز 3 گوشی برتر بازاره و کاملا ارزش خرید داره (البته نه با قیمتی که ایران میفروشن) ولی بگید از خارج از ایران براتون بیارن انتخاب خوبی کردید

maziarzar
17-01-2011, 17:12
سی پی یو در اصل روی سرعت کار سیستم عامل تاثیر گزاره پس نمیشه ان8 با سیستم عامل سیمبین رو مثلا با اندروید 1مگاهرتزی مقایسه کرد درضمن سیمبین3^بسیار نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده

Atropates
18-01-2011, 02:32
سی پی یو در اصل روی سرعت کار سیستم عامل تاثیر گزاره پس نمیشه ان8 با سیستم عامل سیمبین رو مثلا با اندروید 1مگاهرتزی مقایسه کرد درضمن سیمبین3^بسیار نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده

بحث سر سیمبین 3^ نیست , بحث سر مقایسه سیمبین 3^ با اندروید و iOS هست , شاید این سیمبین نسبت به سمبین نسخه ی قبلی پیشرفت داشته ولی مساله اینجاست در مقابل سیستم عامل های رقیب در چه سطحی قرارا میگیره؟ از اونا برتره یا از اونا ضعیفتره؟ 90% آدمای بیطرف میگن از اون دو سیستم عامل ضعیفتره

در ضمن فکر نکنم سیمبین 3 اونقدرام سیستم عامل سبکی باشه که اصلا نیازی به سی پی یو بالا نداشته باشه ! iOS با اون سبکیش اومده سراغ سی پی یو یک گیگا هرتزی بعد سیمبین 3 نیازی نمیبینه؟ خو معلومه هر کمپانی ای میتونه گوشیش و سیستم عامل نوش رو بر یه سی پی یو ضعیف بنیان کنه ولی چیزی که نمیشه انکارش کرد اینه که هر چه قدر سخت افزار ضعیف تر باشه برنامه نویس ها هم توو محدودیت های بیشتری قرار خواهند گرفت و نتیجه ی کار رو میتونید توو کیفیت و کمیت برنامه هایی که برا این سه سیستم عامل جدید ارائه شده ببینید