PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن رجیستری سیستم برای نصب دوباره نرم افزار

TeachMe
11-01-2011, 11:53
سلام دوستان گرامی.من یه نرم افزار میخوام که بتونم باش رجیستری رو پاک کنم حالا پاک کردن کل رجیستری سیستمم چه مشکلی برای سایر فایل های سیستمم یا برنامه های نصب شده به وجود میاره؟
برای نصب مجدد بابیلون روی سیستمم میخوام این کار رو بکنم .بابیلون من اکسپایر شده.این تجویز یکی از دوستانم بوده نظر شما چیه؟

alireza1411
11-01-2011, 20:06
سلام دوستان گرامی.من یه نرم افزار میخوام که بتونم باش رجیستری رو پاک کنم حالا پاک کردن کل رجیستری سیستمم چه مشکلی برای سایر فایل های سیستمم یا برنامه های نصب شده به وجود میاره؟
برای نصب مجدد بابیلون روی سیستمم میخوام این کار رو بکنم .بابیلون من اکسپایر شده.این تجویز یکی از دوستانم بوده نظر شما چیه؟

من میگم بیا و از Goden dic استفاده کن که مجانیه و گلاسری های بابیلون رو عین گلابی قبول میکنه. تازه مثل بابیلون لازم نیست رو لغت ها کلیک کنی که تشخیص متن خودکارش هی اعصاب آدم رو خورد کنه و لغت رو درست تشخیص نده بلکه با نگه داشتن کنترل و دو بار زدن C دیکشنری باز میشه و معنی اون تیکه ای که انتخاب کردی رو بهت میده:31::31:

من که خیلی باهاش حال کردم البته اولش فکر میکردم چیز بیخودیه.

TeachMe
11-01-2011, 20:42
سپاس گزارم حالا این جناب goden dic رو کجا زیارت کنم؟از کجا دانلودش کنم ؟لینک داری؟بازم ممنون

alireza1411
11-01-2011, 22:36
سپاس گزارم حالا این جناب goden dic رو کجا زیارت کنم؟از کجا دانلودش کنم ؟لینک داری؟بازم ممنون

تو سایت سافت گذر آخرین ورژنش رو میذاره. قبلا بابیلون هم میذاشت و کرکش حرف نداشت ولی از وقتی مشکوک به جاسوسی کردن بابیلون شدند دیگه نمیذارند. من هم گلدن دیک رو تست کردم دیدم راحت تر هستم باهاش دیگه اصلا دور بابیلون نرفتم ولی الان هم با کرکر سالم دارمش ....:31::11::11: