PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن چند فایل سیستمی ویندوز!!

shab_2008
10-01-2011, 23:21
سلام دوستان

دوستان دستم به دامنتون خواهشا کمک کنید که آبروم رفت!:31:

من امشب سیستم یکی از دوستام رو ویروس کشی کردم که حدود 2000 تا ویروس داشتم و بعد از تمام شدن اسکن من به اشتباه گزینه Delete رو زدم و خلاصه ویروس ها به همراه یه سری از فایل های سیستمی ویندوز پاک شدن:31:

اولش مشکلی نبود ولی بعدش هر برنامه ای را که خواستم اجرا کنم ارور میداد و اجرا نمیشد!

حالا دو تا سوال از حضورتون داشتم :

1: راه چاره الان چیه که اون فایل های سیستمی دوباره ریپیر بشن و ویندوز بدون مشکل بشه ؟

2: اگر ویندوز ایشون یه ویندوز دستکاری شده باشه و من مثلا برای ریپیر کردن ویندوز بخوام از سی دی ویندوز XP Gold Edition استفاده کنم امکان Repair هست یا حتما باید از سی دی ویندوزی که روی سیستمش نصبه برای این کار استفاده کنم؟

ممنون.

Elmira 021
10-01-2011, 23:31
اگه سرویس پکها یکی باشه فکر نمیکنم مشکلی باشه.
از دستور زیر تو cmd میتونی استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shab_2008
10-01-2011, 23:38
ممنون دوست عزیز

بله سرویس پک ها هر دو 2 هستن.

الان با این دستور که فرمودید مشکل اجرای برنامه ها حل میشه؟

ببینید هر برنامه ای که میخوام اجرا کنم ( حتی properties ویندوز) عکس زیر ظاهر میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

pasargadd
10-01-2011, 23:39
حتما باید سی دی خودش بشه.
بهترین کاری که میشه کرد نصب مجدد هست.

Elmira 021
10-01-2011, 23:41
این دستور اگه فایلای سیستمیت اسیب دیده باشن replace میکنه از روی cd . حالا اگه حل نشد باید ببینیم مشکل از کجاست

joe_satriani
13-01-2011, 17:06
با سلام
نرم افزارهايي كه نصب ميكنيد از توي هارد هستن يا از روي سي دي؟
چون اگه از روي هارد هستن شايد اونا توسط ويروس صدمه ديدن و نصب نميشن!!

موفق باشيد.

shab_2008
13-01-2011, 18:46
با تشکر از همه دوستان به خاطر راهنمایی هاشون ولی متاسفانه هیچ یک از روش هایی که دوستان فرمودند جواب نداد و چون من سی دی ویندوز نصب شده روی سیستم اون شخص رو ندارم نمیتونم ویندوز رو هم ریپیر کنم! و فعلا بدبخت شدم!!:31:

با سلام
نرم افزارهايي كه نصب ميكنيد از توي هارد هستن يا از روي سي دي؟
چون اگه از روي هارد هستن شايد اونا توسط ويروس صدمه ديدن و نصب نميشن!!

موفق باشيد.

سلام دوست عزیز

بله از روی هارد هستن و متاسفانه زمانی که میخوام اجراشون کنم پنجره ای که در پست سوم عکسش رو گذاشتم ظاهر میشه!!

لطفا راهنمایی کنید که بد جور لب تیغ قرار دارم!!:31:

راستی یه چیزه دیگه اینکه فولدر Program Files در درایو C که مربوط به ویندوز هست به صورت Hidden هست و هر کاری که میکنم تا فایل های هیدن نمایش داده بشن نمیشه و ارور میده!

ممنون

Masоud
13-01-2011, 20:54
سلام

فایل زیر رو دانلود کنید که محتواش 5 تا فایل هستش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر فایل رو تک به تک روی سیستمی که مشکل داره اجرا کنید و اگر پس از اجرای هر کدوم پیغامی اومد روی Yes کلیک و تأییدش کنید.

سپس سیستم رو Restart کنید.

موفق باشید :40: