PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن مجیک برای ویندوز 7

noisymind
10-01-2011, 21:37
سلام. اگه امکاناش هست برنامه پارتیشن مجیک ( برای تغییر سایز درایوها ) که رو وین 7 کار کنه رو بدید ممنون میشم. من ورژن 8 رو دارم رو 7 کار نمیکنه.

Dew Drop
10-01-2011, 22:01
سلام
میتونید از نرم افزار acronis استفاده کنید که به خوبی هم با سون سازگاره...

Acronis Disk Director Suite Home 11.0.216

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

noisymind
13-01-2011, 13:26
آقا من اينو دانلود كردم رو 7 نصب نشدا. حالا دارم دوباره دانلود ميكنم كه شايد فايل خراب دان شده باشه.

Dark Shine
13-01-2011, 13:56
Norton Partition Magic 8.05 | 43.5 MB

کد:

alireza1411
13-01-2011, 14:25
آقا من اينو دانلود كردم رو 7 نصب نشدا. حالا دارم دوباره دانلود ميكنم كه شايد فايل خراب دان شده باشه.

من این رو دارم و 121 مگابایت بیده و رو سون هم نصب و اجرا کردم و هیچ مشکلی نبود.

اگه این نشد بگرد Paragon رو پیدا کن که یک سی دی بوت هم داره و باهاش میشه هم بک آپ گرفت و هم کارای مربوط به پارتیشن بندی انجام داد. البته بیرون از ویندوز .... ولی خیلی عالیه. همون اکرونیس سی دی بوت هم داره. تو همین برنامه میشه سی دی بوت رو درست کرد و رایت کرد که حجمش فکر کنم 40 50 مگ میشه.:11::11:

piroooz
13-01-2011, 16:30
من این رو دارم و 121 مگابایت بیده و رو سون هم نصب و اجرا کردم و هیچ مشکلی نبود.

اگه این نشد بگرد Paragon رو پیدا کن که یک سی دی بوت هم داره و باهاش میشه هم بک آپ گرفت و هم کارای مربوط به پارتیشن بندی انجام داد. البته بیرون از ویندوز .... ولی خیلی عالیه. همون اکرونیس سی دی بوت هم داره. تو همین برنامه میشه سی دی بوت رو درست کرد و رایت کرد که حجمش فکر کنم 40 50 مگ میشه.:11::11:
دوست عزیز من هر دو برنامه اکرونیس یعنی ترو ایمیج هوم و ریستور یونیورسال رو از همین سایت که لینک داده بود دانلود کردم که حجمشون تقریبا 400 مگابایت هست اما اینا نصبی هستند و من فکر کرده بودم ایزو هستن و با بوت بالا میاد
چظوری میشه بوت همین ها رو داشت

alireza1411
13-01-2011, 17:31
دوست عزیز من هر دو برنامه اکرونیس یعنی ترو ایمیج هوم و ریستور یونیورسال رو از همین سایت که لینک داده بود دانلود کردم که حجمشون تقریبا 400 مگابایت هست اما اینا نصبی هستند و من فکر کرده بودم ایزو هستن و با بوت بالا میاد
چظوری میشه بوت همین ها رو داشت

راه کلی که نمیدونم ...
من از تو خود نرم افزار گشتم دیدم همچین گزینه ای بود. من هم خب تست کردم دیدم میشه با ویندوز PE و لینوکس سی دی بو توسط خود برنامه ساخت. بنابراین رایت کردم دیدم درست هم کار میکنه واسه همین ایمیجش رو یه جا جدا سیو کردم که بعدا به یه سری سی دی بوت ابل دیگه همه رو روی یه دی وی دی بریزم.

من نسخه ای که دارم اینه اسمش:
Acronis Disk Director Suite Home 2011

منوی Tools گزینه دومش هستش. این هم یه فیلمی هست که از نحوه ی کار با این برنامه برای تغییر حجم درایو بدون پاک شدن اطلاعات گرفتم .... برای دوستان تاپیک کلوپ n61 گذاشتم.