PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جابجا شدن حرکات افقی و عمودی موس!!

Namdarian
10-01-2011, 20:07
با سلام . یکنفر بازیش گرفته و در تنظیمات موس دست برده وقتی موس را افقی حرکت میدهیم عمودی حرکت میکند و برعکس !
قبلاً داخل تنظیمات موس درستش کرده بودم ولی امروز هر چی توی Pointer Options و دیگر سربرگهای موس نگاه کردم و ور رفتم ندیدم از کجاست
لطفاً راهنمایی بفرمایید . با سپاس از شما .

Elmira 021
10-01-2011, 20:22
تا جایی که میدونم این مربوط به موس نمیشه مربوط به حالت نمایش صفحه میشه. مثلا تو ویندوز 7 اگه برین تو قسمت اسکرین رزولیشن و از قسمت ارینتیشن (flipped)بportrait رو انتخاب کنین اینجوری میشه

Namdarian
10-01-2011, 20:34
تا جایی که میدونم این مربوط به موس نمیشه مربوط به حالت نمایش صفحه میشه. مثلا تو ویندوز 7 اگه برین تو قسمت اسکرین رزولیشن و از قسمت ارینتیشن (flipped)بportrait رو انتخاب کنین اینجوری میشه
با سلام . خیر اینی که گفتید به شیوه ی نمایش نمایشگر که افقی یا عمودی باشد مربوطست نه به تنظیمات موس !

Masоud
10-01-2011, 22:56
سلام

نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کن :

TweakUI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپس اجراش کن . در سمت چپ در قسمت Mouse فلش کنارشو بزن تا لیستش که شامل 3 گزینه هست باز بشه.

سپس روی X-Mouse کلیک کن و در سمت راست تیک گزینه ی Activation follows mouse رو بردار.

سپس روی Apply کلیک کن و سیستم رو Restart کن.

موفق باشید :40:

Namdarian
13-01-2011, 18:49
با تشکر . مثل اینکه ایراد از خود موس بوده ! بندرت گهگاه اینجوری میشود ! باورش خیلی سخت است !
هیچ ربطی به تنظیمات در ویندوز و ویروس و ..... ندارد .

Henareh78
16-07-2017, 23:58
ماوس منم دقیقا همینجوری شده ولی متاسفانه هیچ کس نمیدونه چجوری درستش کنه یه بارم ویندوز زدم باز درست نشد....

seeemesooo
06-10-2017, 02:18
پرت ماوس روعوض کن ذرست میشه

dione
06-10-2017, 10:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adelzamanimusic
05-02-2022, 14:02
اقا سلام این مشکل اصولا در موس های بیسیم به وحود میاد . ۷رکز دست به تنظیمات درایو و ویندوز نزنید فقط باتری های موس را تعویض کنید و باتری خوب و پر بندازید و این مشکل حل میشه گاهی ضعیف بودن باتری موس موس را حرکت میدهد اما برعکس. باتری نو بندازید درست میشه