PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزارهاي شبكه‌ي مربي و كار آموز

ghaffar
10-01-2011, 19:14
براي شبكه كردن 15 سيستم كامپيوتري و كنترل آن‌ها توسط مربي چه نرم افزارهايي نياز است؟
اگر راهنمايي و تنظيمات خاصي براي شبكه كردن اين سيستم‌ها نياز باشد نيز دريغ نفرماييد.
متشكرم

naderfar
10-01-2011, 21:43
سلام

بهترین نرم افزار برای کنترل کلاس درس NetSupport Manager

این از نظر نرم افزاریه

اگه سخت افزاریم کمکی خواستید همینجا مطرح نمایید

موفق باشید

ghaffar
11-01-2011, 00:58
سلام

بهترین نرم افزار برای کنترل کلاس درس NetSupport Manager

این از نظر نرم افزاریه

اگه سخت افزاریم کمکی خواستید همینجا مطرح نمایید

موفق باشید

ممنون از پاسختون
در بين نرم افزارهايي كه دارم NetSupport School 10.1 رو پيدا كردم. منظورتون همينه يا NetSupport Manager چيز ديگه ايه؟
در مورد سخت افزاري هم راستش اصلا اطلاع درستي ندارم
تنها تجربه‌ي من از شبكه كردن اينه :
فقط بلدم با يك كابل شبكه بين دو كامپيوتر ارتباط برقرار كنم و فايل‌هاي به اشتراك گذاشته شده رو منتقل كنم.
و با يك هاب/سوئيچ 6 كامپيوتر رو شبكه كرده ام و اتصال دايال آپ اينترنت رو بين اونها به اشتراك گذاشته ام.

در اين مورد هر چيزي لازم ميدونيد لطف كنيد برام بگيد يا اگر لازم باشه مقاله يا سايتي معرفي كنيد ممنون ميشم.

naderfar
11-01-2011, 11:18
ممنون از پاسختون
در بين نرم افزارهايي كه دارم NetSupport School 10.1 رو پيدا كردم. منظورتون همينه يا NetSupport Manager چيز ديگه ايه؟
در مورد سخت افزاري هم راستش اصلا اطلاع درستي ندارم
تنها تجربه‌ي من از شبكه كردن اينه :
فقط بلدم با يك كابل شبكه بين دو كامپيوتر ارتباط برقرار كنم و فايل‌هاي به اشتراك گذاشته شده رو منتقل كنم.
و با يك هاب/سوئيچ 6 كامپيوتر رو شبكه كرده ام و اتصال دايال آپ اينترنت رو بين اونها به اشتراك گذاشته ام.

در اين مورد هر چيزي لازم ميدونيد لطف كنيد برام بگيد يا اگر لازم باشه مقاله يا سايتي معرفي كنيد ممنون ميشم.

ماشالله شبکرو خوب بلدید

برای شبکه کردن این 15 تا کامپیوتر یدونه سوئیچ 24 پورت نیاز دارید کابل کشیو، رک، پچ پنلو و ... بماند (بستگی به وسعت شبکتون داره و اصولش)

در مورد نرم افزارم بگم NetSupport School زیر مجموعه NetSupport Manager هستش شما با همونم که داری کارت راه میفته

موفق باشی

ghaffar
11-01-2011, 19:06
ماشالله شبکرو خوب بلدید

برای شبکه کردن این 15 تا کامپیوتر یدونه سوئیچ 24 پورت نیاز دارید کابل کشیو، رک، پچ پنلو و ... بماند (بستگی به وسعت شبکتون داره و اصولش)

در مورد نرم افزارم بگم NetSupport School زیر مجموعه NetSupport Manager هستش شما با همونم که داری کارت راه میفته

موفق باشی
باز هم ممنون از راهنماییتون
فقط نمیدونم این رک به چه درد میخوره؟ احتمالا سوئیچ رو در اون میزارند و از اونجا کابل‌ها به کامپیوترها میره. درسته؟
و منظورتون از پچ پنلو هم نمیدونم چیه؟ میشه لطف کنید انگلیسیش رو برام بنویسید؟