PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 250 دخترپسند!

farhad_vbs
10-01-2011, 16:24
سلام خدمت دوستان گرامی

می خواستم گوشی دختر پسند! پیشنهاد بدین تا 250 تومن.
یه گشتی تو فروم زدم گفتم اینجا مطرح کنم شاید خانوما هم نظر دادن
حتما تاچ باش
Messaging روان باشه
صفحه کلید فیزیکی اصلا مهم نیست
اندروید هم باشه بهتره
خودم نظرم رو x10 mini بود اما مثل اینکه گزینه های دیگه ای هم میتونه مطرح باشه

rawen.west69
10-01-2011, 16:34
htc wildfire با قیمت 280 تومن میتونید بگیرید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhad_vbs
10-01-2011, 16:44
htc wildfire با قیمت 280 تومن میتونید بگیرید؟

یه بار یادمه یکی از دوستام شبیه همینو داشت،با تاچش حال نکردم،اما دقیق نمی دونم این مدل بود یا نه؟
شاید یه مدل ارزونتر از این بود(البته اگه باشه)
30 تومن تفاوت مشکلی نداره اگه اون فاکتورها که گفتم رو حتما داشته باشه.

rawen.west69
10-01-2011, 16:47
حتما تاچ باش
Messaging روان باشه
صفحه کلید فیزیکی اصلا مهم نیست
اندروید هم باشه بهتره
تاچ که هست...خیلی هم روونه!
htc sense که حرفی برای اس دادن نذاشته! تاچش هم خیلی روونه تو اس دادن
صفحه کلید مجازی کامل هم داره
اندروید هم هست...

نمایی از massaging:

farhad_vbs
10-01-2011, 16:57
تاچ که هست...خیلی هم روونه!
htc sense که حرفی برای اس دادن نذاشته! تاچش هم خیلی روونه تو اس دادن
صفحه کلید مجازی کامل هم داره
اندروید هم هست...

نمایی از massaging:

اینو که همه جا بالای 330 زدن!
البته من بدون گارانتی میگیرم،یعنی میشه تهران 280 پیدا کرد؟

rawen.west69
10-01-2011, 17:02
بله من چند هفته پیش برای یه نفر قهوه ایشو 280 بدون گارانتی از پاساژ پایتخت گرفتم
بگردی شاید 270 هم پیدا بشه

اینو که همه جا بالای 330 زدن!
اون فروش اینترنتی هست
با گارانتی میدن...میگن هزینه پست نداره ولی رو قیمت رو روی خوده کالا میکشن

Erfan64
10-01-2011, 17:04
سلام .
این wildfire راحت میشه روش فارسی ساز نصب کرد ؟ مثل کیبورد فارسی یا خوندن اس ام اس فارسی ؟

rawen.west69
10-01-2011, 17:06
تو کلوپش بپرسید زورتر به نتیجه میرسید:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farhad_vbs
10-01-2011, 17:11
بله من چند هفته پیش برای یه نفر قهوه ایشو 280 بدون گارانتی از پاساژ پایتخت گرفتم
بگردی شاید 270 هم پیدا بشه

اون فروش اینترنتی هست
با گارانتی میدن...میگن هزینه پست نداره ولی رو قیمت رو روی خوده کالا میکشن

آره تجربش رو دارم!مرسی از راهنماییت،گوشی خوبیه فقط مثل اینکه مشکلش صفحه نمایشه که اونم برام مهم نیست،اما اینکه خز نیست خودش خیلیه.

rawen.west69
10-01-2011, 17:47
البته زود تصمیم نگیر
صبر کن بقیه دوستان هم بین نظر بدن...شاید پیشنهاد بهتری هم بود

javad33
10-01-2011, 18:25
من پیشنهاد میکنم یه نیم نگاهی هم به سونی اریکسون ایکس 8 داشته باشید.

از لحاظ وزن و ابعاد کمی از وایدفایر کوچیکتره. صفحه نمایشش هم 0.2 اینچ کوچیکتره. اما رزولوشنش بالاتره. رزولوشن پایینتر وایدفایر باعث ایجاد محدودیت میشه توی بعضی از برنامه ها و بازیها و البته بیشتر تو بازیها.

در ضمن نسخه آندروید ایکس هشت 1.6 هست که البته آپدیت رسمی به 2.1 رو خود سونی اریکسون تو سایتش گذاشته که از این لحاظ مشکلی نیست.

در کل دوربین عکاسی وایدفایر بالاتره و البته اتوفوکوس داره باتریش قویتره مالتی تاچ داره و ازهمه مهمتر اینترفیس سنس خیلی قشنگه
اما ایکس 8 ارزونتره رزولوشنش بالاتره قطب نمای دیجیتال داره فیلمبرداریش با کیفیت تره و یه مقدار سی پی یوش قویتره.

ایکس 8 رو فقط واسه این معرفی کردم که یه ذهنیتی از گوشی های تو این رده داشته باشید. اما اگر در مجموع مصمم به خریدش شدید مطمئن باشید اشتباه نکردید!

new_solid
10-01-2011, 18:41
به نظر من اگه میخوای گوشی دختر پسند باشه همون مینی رو بگیر هم قشنگه هم همچی داره رنگ بندیشم بیشتره

rawen.west69
10-01-2011, 18:54
با آقا جواد موافقم
فقط گفتن x8 قطب نمای دیجیتال داره خب wildfire هم داره!

aRThaS_08
10-01-2011, 19:18
خرید گوشی آندرویدی زیر 400 زیاد کار درستی نیست

بنظرم دنبال یه سیمبین توی این رده باشین.

سیمبین ها توی این قیمت بمراتب قوی ترن.

farhad_vbs
10-01-2011, 20:21
خرید گوشی آندرویدی زیر 400 زیاد کار درستی نیست

بنظرم دنبال یه سیمبین توی این رده باشین.

سیمبین ها توی این قیمت بمراتب قوی ترن.

میشه دلایلشو بگین؟

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

به نظر من اگه میخوای گوشی دختر پسند باشه همون مینی رو بگیر هم قشنگه هم همچی داره رنگ بندیشم بیشتره

از دید من تنها مشکل x10 mini اندازش هست که میترسم بعدا مشکل ساز بشه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

من پیشنهاد میکنم یه نیم نگاهی هم به سونی اریکسون ایکس 8 داشته باشید.

از لحاظ وزن و ابعاد کمی از وایدفایر کوچیکتره. صفحه نمایشش هم 0.2 اینچ کوچیکتره. اما رزولوشنش بالاتره. رزولوشن پایینتر وایدفایر باعث ایجاد محدودیت میشه توی بعضی از برنامه ها و بازیها و البته بیشتر تو بازیها.

در ضمن نسخه آندروید ایکس هشت 1.6 هست که البته آپدیت رسمی به 2.1 رو خود سونی اریکسون تو سایتش گذاشته که از این لحاظ مشکلی نیست.

در کل دوربین عکاسی وایدفایر بالاتره و البته اتوفوکوس داره باتریش قویتره مالتی تاچ داره و ازهمه مهمتر اینترفیس سنس خیلی قشنگه
اما ایکس 8 ارزونتره رزولوشنش بالاتره قطب نمای دیجیتال داره فیلمبرداریش با کیفیت تره و یه مقدار سی پی یوش قویتره.

ایکس 8 رو فقط واسه این معرفی کردم که یه ذهنیتی از گوشی های تو این رده داشته باشید. اما اگر در مجموع مصمم به خریدش شدید مطمئن باشید اشتباه نکردید!

من به Vivaz هم فکر کردم البته یه کم گرونتره
بینWildefire،X8,X10 mini اگه فاکتور قیمت رو هم در نظر بگیریم فکر کنم x8 سرتره،نظر دوستان چیه؟

rawen.west69
10-01-2011, 21:14
به نظر من x10 رو کلاً بیخیال شو
با توجه به اینکه برای نصب نرم افزار ها باید روت بشه
و روت شدن x10 mini خیلی خیلی سخته!!

من میگم اگه وایلدفایر زیر 300 پیدا کردی بخر وگرنه x8

total_overdose
10-01-2011, 21:17
به نظر من x10 رو کلاً بیخیال شو
با توجه به اینکه برای نصب نرم افزار ها باید روت بشه
و روت شدن x10 mini خیلی خیلی سخته!!

من میگم اگه وایلدفایر زیر 300 پیدا کردی بخر وگرنه x8
سلام
دوست عزیز همه گوشیهای آندو برای بعضی از نرم افزارا باید روت بشن!!
در ضمن ایکس10 به راحتی روت میشه یه نرم افزار میریزین روش و دکمه روت میزنین و تمام! همون one click root

rawen.west69
10-01-2011, 21:23
آخه تو کلوپش میگفتند خیلی سخته!!! من خودم مطمئن نیستم!
ولی x8 و وایلدفایر کلا از مینی بهترند...

sayehgostar
10-01-2011, 21:40
گوشي 5800 نوكيا-8'گيگ رم داخلي-امكانات پيشرفته مثل بي صدا كردن با برگرداندن گوشي-انجام كارهاي مثل فعال كردن بلوتوث با صدا-دوربين 3.2

salarnight
10-01-2011, 21:50
از نظر من wildfire نخر چون گوشی دخترونه میخوایو اون هم میخواد که کار کردن باهاش خیلی راحت باشه و فارسی رو راحت ساپورت کنه !
در حالی که wildfire باید روت شه و رام و کلی چیزایه دیگه روش نصب کنی تا بتونی راحت فارسی کار کنی !
مشکل بلوتوث هم داره و باید برای بلوتوثش برنامه نصب کنی
شاید طرف حوصله این کار هارو نداشته باشه !
یه گوشی سیمبین یا حتی جاوا بگیری بهتره

farhad_vbs
10-01-2011, 22:03
تا اینجا فکر کنم x8 بهتر بوده
تو مشخصات فنی زیاد با x10 mini فرقی نداره،فقط دوربین مینی 5 هستش اما وقتی مقایسه میکنم کیفیتش از x8 کمتره ظاهرا!
این x8 مولتی تاچ نداره،میشه توضیح بدین به چه درد میخوره؟

farhad_vbs
10-01-2011, 22:03
تا اینجا فکر کنم x8 بهتر بوده
تو مشخصات فنی زیاد با x10 mini فرقی نداره،فقط دوربین مینی 5 هستش اما وقتی مقایسه میکنم کیفیتش از x8 کمتره ظاهرا!
این x8 مولتی تاچ نداره،میشه توضیح بدین به چه درد میخوره؟

farhad_vbs
10-01-2011, 22:11
از نظر من wildfire نخر چون گوشی دخترونه میخوایو اون هم میخواد که کار کردن باهاش خیلی راحت باشه و فارسی رو راحت ساپورت کنه !
در حالی که wildfire باید روت شه و رام و کلی چیزایه دیگه روش نصب کنی تا بتونی راحت فارسی کار کنی !
مشکل بلوتوث هم داره و باید برای بلوتوثش برنامه نصب کنی
شاید طرف حوصله این کار هارو نداشته باشه !
یه گوشی سیمبین یا حتی جاوا بگیری بهتره

آخه سیمبین دیگه قدیمی شده،فکر نکنم x8 این مشکلا رو داشته باشه،اگه هم داشته باشه همون اول فکر کنم بشه برای همیشه رفعش کرد.مثلا با آپدیت به Android 2.1

salarnight
10-01-2011, 22:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسیمبین جدید هم نوکیا داده
من گوشی خودم دیزایره ،اندرویده و آپدیت هم هست ولی با فارسی مشکل دارم ، همون یه بار اول واست کلی هزینه اضافی بر میداره و اینکه خلاصه اینجور گوشیا اسمارت فونه !
طرفت اسمارت فون میخواد ؟ اگه میخواد باید با اینا کنار بیاد اما اگه یه گوشی ساده و راحت میخواد از نظر من wildfire گزینه خیلی مناسبی نیست ،
رزولوشن صفحه نمایشش هم 240*320 هست

farhad_vbs
10-01-2011, 22:22
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسیمبین جدید هم نوکیا داده
من گوشی خودم دیزایره ،اندرویده و آپدیت هم هست ولی با فارسی مشکل دارم ، همون یه بار اول واست کلی هزینه اضافی بر میداره و اینکه خلاصه اینجور گوشیا اسمارت فونه !
طرفت اسمارت فون میخواد ؟ اگه میخواد باید با اینا کنار بیاد اما اگه یه گوشی ساده و راحت میخواد از نظر من wildfire گزینه خیلی مناسبی نیست ،
رزولوشن صفحه نمایشش هم 240*320 هست

خوب من الان نظرم رو x8 هستش،فقط این که میگی با فارسی مشکل داره(Android) منوهاش منظورته یا messaging ؟

salarnight
10-01-2011, 22:22
یه نگاهی هم به سونی اریکسون ویواز بنداز
من کم باهاش کار کردم ولی گوشی خوبی به بنظرم اومد

salarnight
10-01-2011, 22:28
خوب من الان نظرم رو x8 هستش،فقط این که میگی با فارسی مشکل داره(Android) منوهاش منظورته یا messaging ؟

در مورد فارسی ساپورت کردن x8 اطلاعی ندارم باید از اونایی که دارن بپرسی

ولی توی htc ها و تو همین گوشی خودم منو هام که فارسی نیست ، messaging هم برای خوندن و نوشتن فارسی
یه برنامه جدا نصب کردم و مجبورم با اون اس ام اس های فارسیمو باز کنم و با اون میتونم فارسی تایپ کنم ! و چون
دردسره به همه گفتم که اصلا اس ام اس فارسی به من ندن ! البته میشه درستش کرد ، باید گوشیو روت کنم و نصب
رام و یه سری کارای دیگه که نه وقتشو دارم نه حوصلشو ، وقتی هم روت بشه دیگه گارانتی بی گارانتی ( البته به گارانتی
همین الانشم اعتباری نیست )

ولی یه گوشی جاوا یا سیمبین هیچ کودوم از این مسائل رو نداره

در کل بستگی به نیازه طرفت داره

farhad_vbs
10-01-2011, 22:32
در مورد فارسی ساپورت کردن x8 اطلاعی ندارم باید از اونایی که دارن بپرسی

ولی توی htc ها و تو همین گوشی خودم منو هام که فارسی نیست ، messaging هم برای خوندن و نوشتن فارسی
یه برنامه جدا نصب کردم و مجبورم با اون اس ام اس های فارسیمو باز کنم و با اون میتونم فارسی تایپ کنم ! و چون
دردسره به همه گفتم که اصلا اس ام اس فارسی به من ندن ! البته میشه درستش کرد ، باید گوشیو روت کنم و نصب
رام و یه سری کارای دیگه که نه وقتشو دارم نه حوصلشو ، وقتی هم روت بشه دیگه گارانتی بی گارانتی ( البته به گارانتی
همین الانشم اعتباری نیست )

ولی یه گوشی جاوا یا سیمبین هیچ کودوم از این مسائل رو نداره

در کل بستگی به نیازه طرفت داره

منو که اصلا مهم نیست،اما messaging چرا،برم یه تحقیقی در مورد messaging x8 بکنم ببینم چی به چیه!
مرسی

salarnight
10-01-2011, 22:36
خواهش می کنم
نوکیا X6 8GB هم گوشیه خوبیه یه نگاهی بهش بنداز
من بودم x6 رو می گرفتم

javad33
10-01-2011, 22:47
در مورد سیمبین من مخالفم اصلا به نظر من زین پس کسی نباید بره سراغ سیمبینی غیر از سیمبین 3! ویواز هم با اون تاچ مقاومتیش اصلا دلچسب نیست!

در مورد قطب نمای وایدفایر هم اشتباه از من بود ببخشید!

و اما ایکس 10 مینی! من اگر خودم جای شما بودم فقط در یک حالت ایکس 10 مینی میخریدم اونم نه خود مینی بلکه مینی پرو! برای هزارمین بار تو این فروم میگم که من ویو دارم و اگر گوشی دومی میخواستم که از نظر ابعاد خیلی کوچیک باشه مطمئنا مینی پرو رو میخریدم اما چه کنم که فاکتور قیمت برام مهم تر بود و گالکسی 5 رو خریدم!!!
ایکس 10 مینی از نظر من چندتا مشکل اساسی داره که قابل چشم پوشی نیست! اول از همه باتریشه که قابل تعویض نیست و از بابت شارژ نگه داشتن هم زیاد قوی نیست! دوم اینکه بخاطر صفحه کوچیکش صفحه کامل کوئرتی نداره و این اصلا لذت بخش نیست. سوم اینکه اینقدر صفحه اش کوچیکه که اگه بخوای یه برنامه یا بازی بیاری و انگشتتو بکنی تو صفحه دیگه جایی واسه دیدن باقی نمیمونه!!! در ضمن شماره گیری هوشمند نداره که این یکی اصلا برای من قابل بخشش نیست! تازه گالکسی 5 به لطف سامسونگ بودنش کاملا فارسی هست و به نحو احسن از این زبان پشتیبانی میکنه و نیاز نیست در به در دنبال فارسی کردنش باشم! البته با توجه به شرایط شما و دخترونه بودن گوشی اصلا گالکسی رو پیشنهاد نمیکنم!

تجربه به من میگه که تو انتخاب گوشی غیر از مشخصات و امکانات باید به چگونه رفتار کردن با اون گوشی هم توجه داشت. حتی بیشتر از امکاناتش. اگر کارکرد یه گوشی واسه یه شخص سخت و اذیت کننده باشه مطمئنا در انتخابش اشتباه کرده.

به نظر من اگر هنوز تو انتخاب شک دارید بهتره برید از نزدیک با گزینه های موردنظرتون یه چند دقیقه ای رو کار کنید تا ببینید کدوم براتون راحت تره.

از نظر من وایدفایر کاربرپسندتر و از نظر ارتباطی و مدیا کاملتره و همیشه شما رو ترغیب میکنه که وقتتون رو باهاش بگذرونید. ایکس 8 از نظر قیمت معقولتره هرچند لذت یه سری چیزا رو نخواهید چشید ولی حتما عاشقش میشید و بازهم وقتتون رو صرف کار کردن باهاش میکنید! و در آخر ایکس 10 مینی خیلی خاصه. دوستش دارید و همچنان باهاش کلاس میزارید ولی به خاطر صفحه کوچیکش از کارکردن زیاد باهاش خسته خواهید شد و کم کم امکاناتش رو فراموش میکنید و تبدیل میشه به یه گوشی معمولی. میتونید تست کنید!

دیدن فیلم خوندن کتاب بازی کردن موسیقی گوش دادن وب گردی اسمس بازی و... به نظر من اصلا تو ایکس 10 مینی هیجان انگیز نخواهد بود چه از لحاظ ابعاد و کیفیت صفحه نمایش چه از لحاظ شارژ باتری. تو ایکس 8 به مراتب این وضع بهتره مخصوصا تو ساپورت برنامه و بازی و تو وایدفایر به خاطر مولتی تاچ بعضی امکانات بیشتر میچسبه هرچند باز از لحاظ بازی یه مقدار محدود میشه ولی بنظر من تجربه اش از اون دوتای قبلی بهتره مخصوصا تو بازیهایی که مولتی تاچن!

دیگه... همینا دیگه!

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

راستی چون شما گفتید آندروید این بحثا رو داریم میکنیما! وگرنه میشه یه گزینه دیگه رو هم مطرح کرد!

aRThaS_08
10-01-2011, 22:59
ایکس 10 مینی خیلی خاصه.
دوست ِ من مینی پرو داره و میگه حاضره با گوشتکوب معاوضه کنه :|

فک کنم جمله ی من کاملن گویا بود!

farhad_vbs
10-01-2011, 23:14
در مورد سیمبین من مخالفم اصلا به نظر من زین پس کسی نباید بره سراغ سیمبینی غیر از سیمبین 3! ویواز هم با اون تاچ مقاومتیش اصلا دلچسب نیست!

در مورد قطب نمای وایدفایر هم اشتباه از من بود ببخشید!

و اما ایکس 10 مینی! من اگر خودم جای شما بودم فقط در یک حالت ایکس 10 مینی میخریدم اونم نه خود مینی بلکه مینی پرو! برای هزارمین بار تو این فروم میگم که من ویو دارم و اگر گوشی دومی میخواستم که از نظر ابعاد خیلی کوچیک باشه مطمئنا مینی پرو رو میخریدم اما چه کنم که فاکتور قیمت برام مهم تر بود و گالکسی 5 رو خریدم!!!
ایکس 10 مینی از نظر من چندتا مشکل اساسی داره که قابل چشم پوشی نیست! اول از همه باتریشه که قابل تعویض نیست و از بابت شارژ نگه داشتن هم زیاد قوی نیست! دوم اینکه بخاطر صفحه کوچیکش صفحه کامل کوئرتی نداره و این اصلا لذت بخش نیست. سوم اینکه اینقدر صفحه اش کوچیکه که اگه بخوای یه برنامه یا بازی بیاری و انگشتتو بکنی تو صفحه دیگه جایی واسه دیدن باقی نمیمونه!!! در ضمن شماره گیری هوشمند نداره که این یکی اصلا برای من قابل بخشش نیست! تازه گالکسی 5 به لطف سامسونگ بودنش کاملا فارسی هست و به نحو احسن از این زبان پشتیبانی میکنه و نیاز نیست در به در دنبال فارسی کردنش باشم! البته با توجه به شرایط شما و دخترونه بودن گوشی اصلا گالکسی رو پیشنهاد نمیکنم!

تجربه به من میگه که تو انتخاب گوشی غیر از مشخصات و امکانات باید به چگونه رفتار کردن با اون گوشی هم توجه داشت. حتی بیشتر از امکاناتش. اگر کارکرد یه گوشی واسه یه شخص سخت و اذیت کننده باشه مطمئنا در انتخابش اشتباه کرده.

به نظر من اگر هنوز تو انتخاب شک دارید بهتره برید از نزدیک با گزینه های موردنظرتون یه چند دقیقه ای رو کار کنید تا ببینید کدوم براتون راحت تره.

از نظر من وایدفایر کاربرپسندتر و از نظر ارتباطی و مدیا کاملتره و همیشه شما رو ترغیب میکنه که وقتتون رو باهاش بگذرونید. ایکس 8 از نظر قیمت معقولتره هرچند لذت یه سری چیزا رو نخواهید چشید ولی حتما عاشقش میشید و بازهم وقتتون رو صرف کار کردن باهاش میکنید! و در آخر ایکس 10 مینی خیلی خاصه. دوستش دارید و همچنان باهاش کلاس میزارید ولی به خاطر صفحه کوچیکش از کارکردن زیاد باهاش خسته خواهید شد و کم کم امکاناتش رو فراموش میکنید و تبدیل میشه به یه گوشی معمولی. میتونید تست کنید!

دیدن فیلم خوندن کتاب بازی کردن موسیقی گوش دادن وب گردی اسمس بازی و... به نظر من اصلا تو ایکس 10 مینی هیجان انگیز نخواهد بود چه از لحاظ ابعاد و کیفیت صفحه نمایش چه از لحاظ شارژ باتری. تو ایکس 8 به مراتب این وضع بهتره مخصوصا تو ساپورت برنامه و بازی و تو وایدفایر به خاطر مولتی تاچ بعضی امکانات بیشتر میچسبه هرچند باز از لحاظ بازی یه مقدار محدود میشه ولی بنظر من تجربه اش از اون دوتای قبلی بهتره مخصوصا تو بازیهایی که مولتی تاچن!

دیگه... همینا دیگه!

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

راستی چون شما گفتید آندروید این بحثا رو داریم میکنیما! وگرنه میشه یه گزینه دیگه رو هم مطرح کرد!
درست میفرمایید
من از x10 mini منصرف شدم،خودمم یه ایراداتی دیدم توش+بحث شما،Wilefire هم به خاطره اینکه یه کم با فارسی مشکل داره و اینکه حس میکنم به درد کسی بخوره که زیاد باهاش ور بره،حس می کنم اینترفسش حرفه ای باشه و...
در کل از x8 خوشم اومده یه تحقیقی هم کردم بعضی از مشکلاش با آندروید 2.1 حل میشه،فقط مولتی تاچ نیست که اونم از بحث شما اینو فهمیدم که بیشتر تو بازیها به درد میخوره؟؟

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

دوست ِ من مینی پرو داره و میگه حاضره با گوشتکوب معاوضه کنه :|

فک کنم جمله ی من کاملن گویا بود!

فکر کنم منظورشون این بود که به لحاظ اندازه خاصه.

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

[/COLOR]راستی چون شما گفتید آندروید این بحثا رو داریم میکنیما! وگرنه میشه یه گزینه دیگه رو هم مطرح کرد!

مطرح کنید مشکلی نیست،یکی از دوستان nokia x6 رو پیشنهاد دادند،شما که با سیمبین مخالفین اساسی پس پیشنهادتون چیه؟

javad33
10-01-2011, 23:40
اگر نسبت به آندروید تعصب نداشته باشید و اگر هم دخترونه بودن گوشی رو کمی فراموش کنید اونوقت با خیال راحت به شما ویو 723 رو پیشنهاد میکنم اونم به چند دلیل!

اول اینکه از لحاظ اینترفیس نسبت به تمام گوشی های فوق الذکر سر تره! میتونید باهاش کار کنید و به حرف من ایمان بیارید. رابط کاربری تاچ ویز 3 سامسونگ به همراه سیستم عامل اختصاصیش به اسم بادا باعث میشه که از نظر ارتباطی و امکانات موبایلی از تمام گوشی هایی که تا بحال ازشون اسم بردیم چند پله جلوتر باشه.

به لطف سیستم عامل بادا شما به فروشگاه اختصاصی سامسونگ دسترسی دارید که همین الان در این فروشگاه در قسمت کشور ایران نزدیک به 900 برنامه رایگان برای دانلود و استفاده شما وجود داره که بیش از 100 تای اون فقط بازی هستند.

سیستم عامل بادا از تعویض تم بهره میبره و هروقت از ظاهر منوهاتون خسته شدید میتونید عوضش کنید. سامسونگی بودن این گوشی باعث شده که زبان فارسی به طور کامل ساپورت بشه و شما از زبان مادریتون کاملا لذت ببرید. در این زمینه سامسونگ واقعا فوق العاده عمل کرده. همونطور که گفتم من یه سامسونگ آندرویدی به اسم گالکسی 5 خریدم که ساپورت فارسیش رو به تمام گوشیهای آندرویدی بالا ترجیح میدم. البته به این خاطر که گوشی دومم بودا!

نکته بعدی اینکه شما شاید بخواید برنامه های جاوای موبایلی رو روی گوشیتون نصب کنید که باز این گوشی تو ساپورت جاوا فوق العاده عمل میکنه و تمام انتظارات شما رو کاملا برآورده میکنه در حالی که تو گوشی های آندرویدی بصورت پیشفرض این امکان وجود نداره و یا باید فایلهای جاوا به بسته های apk تبدیل بشن یا باید از جاوا امولاتور استفاده بشه که در هر صورت اگر زیاد از ور رفتن با گزینهای تخصصی سیستم عامل گوشیتون حال نمیکنید این میتونه براتون عذاب آور باشه.

بلوتوث نسخه 3 یعنی سرعت بیشتر و این چیزی هست که تو گوشیهای ویو وجود داره. کافیه دو تا گوشی با بلوتوث نسخه 3 با هم دیگه تبادل اطلاعات کنن اونوقته که شما از دیدن سرعت بالای این تبادل بهت زده میشید!

تاچ خازنی با حساسیت بسیار بالا و پشتیبانی از مولتی تاچ هم کاملا لذت بخش خواهد بود. در کل امکانات موبایلی گوشی به همراه باتری فوق العاده قوی اون و اینترفیس بسیار بسیار دوست داشتنیش باعث میشه که در صورتیکه شما زیاد به آندرویدی بودن گوشیتون اصرار نداشته باشید این گوشی انتخاب بسیار بهتری برای شما باشه.

farhad_vbs
10-01-2011, 23:51
اگر نسبت به آندروید تعصب نداشته باشید و اگر هم دخترونه بودن گوشی رو کمی فراموش کنید اونوقت با خیال راحت به شما ویو 723 رو پیشنهاد میکنم اونم به چند دلیل!

اول اینکه از لحاظ اینترفیس نسبت به تمام گوشی های فوق الذکر سر تره! میتونید باهاش کار کنید و به حرف من ایمان بیارید. رابط کاربری تاچ ویز 3 سامسونگ به همراه سیستم عامل اختصاصیش به اسم بادا باعث میشه که از نظر ارتباطی و امکانات موبایلی از تمام گوشی هایی که تا بحال ازشون اسم بردیم چند پله جلوتر باشه.

به لطف سیستم عامل بادا شما به فروشگاه اختصاصی سامسونگ دسترسی دارید که همین الان در این فروشگاه در قسمت کشور ایران نزدیک به 900 برنامه رایگان برای دانلود و استفاده شما وجود داره که بیش از 100 تای اون فقط بازی هستند.

سیستم عامل بادا از تعویض تم بهره میبره و هروقت از ظاهر منوهاتون خسته شدید میتونید عوضش کنید. سامسونگی بودن این گوشی باعث شده که زبان فارسی به طور کامل ساپورت بشه و شما از زبان مادریتون کاملا لذت ببرید. در این زمینه سامسونگ واقعا فوق العاده عمل کرده. همونطور که گفتم من یه سامسونگ آندرویدی به اسم گالکسی 5 خریدم که ساپورت فارسیش رو به تمام گوشیهای آندرویدی بالا ترجیح میدم. البته به این خاطر که گوشی دومم بودا!

نکته بعدی اینکه شما شاید بخواید برنامه های جاوای موبایلی رو روی گوشیتون نصب کنید که باز این گوشی تو ساپورت جاوا فوق العاده عمل میکنه و تمام انتظارات شما رو کاملا برآورده میکنه در حالی که تو گوشی های آندرویدی بصورت پیشفرض این امکان وجود نداره و یا باید فایلهای جاوا به بسته های apk تبدیل بشن یا باید از جاوا امولاتور استفاده بشه که در هر صورت اگر زیاد از ور رفتن با گزینهای تخصصی سیستم عامل گوشیتون حال نمیکنید این میتونه براتون عذاب آور باشه.

بلوتوث نسخه 3 یعنی سرعت بیشتر و این چیزی هست که تو گوشیهای ویو وجود داره. کافیه دو تا گوشی با بلوتوث نسخه 3 با هم دیگه تبادل اطلاعات کنن اونوقته که شما از دیدن سرعت بالای این تبادل بهت زده میشید!

تاچ خازنی با حساسیت بسیار بالا و پشتیبانی از مولتی تاچ هم کاملا لذت بخش خواهد بود. در کل امکانات موبایلی گوشی به همراه باتری فوق العاده قوی اون و اینترفیس بسیار بسیار دوست داشتنیش باعث میشه که در صورتیکه شما زیاد به آندرویدی بودن گوشیتون اصرار نداشته باشید این گوشی انتخاب بسیار بهتری برای شما باشه.

گوشی خوبیه،فکر کنم قبلا هم یه نظر بهش انداخته بودم،اما ظاهرش خیلی بیزینسی هستش!حتما اگه برا خودم میخواستم انتخابش میکردم،اماااااا چه کنم که مجبورم دختر پسند باشه!! :-)
مرسی آقا جواد واقعا خوب راهنمایی کردی استفاده کردم

javad33
10-01-2011, 23:55
با این اوصاف و با توجه به صحبتهای خودتون همون ایکس 8 گویا مناسبتره.

farhad_vbs
11-01-2011, 00:04
با این اوصاف و با توجه به صحبتهای خودتون همون ایکس 8 گویا مناسبتره.

بله فکر کنم x8 بهترین گزینه باشه،بازم مرسی هم شما و هم دیگر بچه ها.