PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید x10 یا wave2 یا wave

ha789di
10-01-2011, 08:40
سلام بر دوستان عزیز
بین این گوشیها گیر کردم
x10 رو خیلی دوست دارم بگیرم ولی متاسفانه این عدم ساپورت سونی منو پشیمون کرده
ویو 2رو هم به خاطر صفحه نمایشش دودل هستم
ویو رو هم به خاطر صفحه کوچیکش یه خورده دودلم
من از گوشی سرعت بالا کیفیت صفحه خوب وتنوع نرم افزاری انتظار دارم
تا 400 420 هم میتونم هزینه کنم
حالا به نظر شما کدومو بخرم؟؟

aRThaS_08
10-01-2011, 15:43
بین این 3تا waveII

بخاطر صفحه بزرگتر و پشتیبانی از مولتی تاچ

rawen.west69
10-01-2011, 16:12
به نظر من هم ویو2 بگیر
سونیه که به درد نمیخوره (بالای 450 هم هست!)
ویو هم به قول یکی از دوستان:
صفحه ی بزرگ رو فدای کیفیت نکن

javad33
10-01-2011, 17:08
من خودم وبو دارم. در مورد صفحه نمایش راستش واسه من 3.3 اینچ بقدر کافی بزرگ هست که نیاز به صفحه 4 اینچی ایکس 10 یا 3.7 اینچی ویو2 نداشته باشم.
درضمن یه نکته ریز هم تو نرم افزار ویو و ویو2 هست که بعد از خریدش شاید متوجه بشید! همونطور که میدونید به یه روش خاص برنامه ها و بازیهای بادا -- شدند و متاسفانه این روش تو فریمور نسخه 1.2 که ویو2 داره عمل نمیکنه. نمیدونم از دوستانی که دارند کسی تونسته دانگرید کنه یا نه؟!؟!
ایکس 10 رو میتونید با یه آپدیت رسمی به آندروید 2.1 ارتقا بدید که مسلما از لحاظ نرم افزاری بسیار وسوسه انگیز خواهد بود. اما فیلمبردای اچ دی ویو و کیفیت صفحه نمایش خاصش و البته اینترفیس دوست داشتنی و بسیار بسیار کاربرپسندش چیزی نیست که من بخوام براحتی ازش عبور کنم و برم سراغ ایکس 10. تازه بلوتوث نسخه 3 هم اگر در عمل زیاد کاربردی نباشه ولی کلاس که داره!! درضمن فراموش نکنید که نسخه سیستم عامل ایکس 10 بعد از اینهمه مدت که آندروید 2.2 و 2.3 اومدن تازه آپدیت 2.1 رو دادن واسش و تا این لحظه گویا خبری از آپدیت های جدید نیست اما بادا سخت درحال پیشرفته و قطعا سری ویو از آپدیتهای جدید و فوق العاده این سیستم عامل مخصوصا نسخه 2 اون بهره خواهند برد.
ایکس 10 فقط در صورتی واسه خرید موضوعیت پیدا میکنه که صفحه بزرگش و سیستم عاملش(اونم بخاطر ساپورت نرم افزارهای زیادی که واسه آندروید نوشته شده) از بقیه ویژگیهای گوشی براتون مهم تر باشه. هرچند این بزرگ بودن صفحه از نظر من در مقابل کیفیت صفحه نمایش عملا زیر سوال میره.
انتخاب با شماست.