PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در هارد ديسك و صداي عجيب

kazemfdisk
19-05-2006, 00:49
سلام دوستان يه سوالي داشتم بدجور گير كردم تو اين وضع بي پولي ما هاردمون بدجور غات زده اعصاب برامون نزاشته
يك 2 هفته اي ميشه كه هاردم مشكل پيدا كرده وقتي كامپيوترم رو روشن ميكنم هاردم يه صداي خيلي عجيب و غريبي ميده قبلا يادمه چند تا فايل صوتي از همين سايت گرفته بودم كه هر كدام نشاني خاصي از مشكل هارد رو تاييد ميكرد حالا اون فايلها رو پاك كرده ام اما يه صدايي خيلي خفني ميده وقتي اين صدا رو ميده تنم به لرز در مياد خيلي صداي ترسناكيه كه ميدونم مشكل از هارده
مثلا وقتي كامپيوترم رو روشن ميكنم يه صدايي مثل صوتي ميشكه بعد يه صداي تقسي ميده كه خيلي آزر دهنده هستش چند وقت هم هست وقتي سيستم رو روشن ميكنم همين صدا رو ميده كامپيوترم رو كه روشن كردم جاي تعجب داشت هاردم رو نميشناخت اصلا و ميگفت ديسكت بوت بزار با اينكه ويندوز نصب بود رو سيستمم
بعد از چند بار ريست دوباره درست ميشه يا در حين كار همين صدا رو ميده و قفل ميكنه
حالا نظر شما چيه كجاي هاردم مشكل داره اطلاعات هم خيلي زياد دارم بايد يه بك اپ بگيرم و گرنه پدرم در مياد
ايا با فرمت هارد درست ميشه يا نه ميتونه مشكل از استوانه يا چيزه ديگريش باشه
بخدا صداش خيلي اعصاب خورد كنه هميشه اين صدا رو نميده ها فقط يا وقتي اول سيستم رو روشن ميكنم
يا بعد از مثلا 4 ساعت كار كه باهاش ميكنم
نظرتون چيه ايا قابل رفع هست يا نه هارد من هم 60 مكستور ميباشد

Mirage
19-05-2006, 01:10
باید یکی دیگه بگیری امیدی نیست

Falcon9901
19-05-2006, 01:46
سلام داداچ زیاد ناراحت نشو منم این بلا سرم اومد فقط هارد تو 60 بود مال من 160 حالا دلت خنک شد
تنها راه حلشم اینکه اگه گارانتی داره فورا ببر گارانتی البته قبلش بک آپ بگیر وگرنه همینجوری باهاش
تا کن به خدا تا حالا این سومین باریه که یه همچین بلایی داره سرم می یاد اشکالش هم از سیلندر هارده
ودرست بشو هم نیست.

Renjer Babi
19-05-2006, 05:59
دست عزیز ممکنه کپسول هاردت خراب شده باشه حدود 30تا40 میگرن درستش کنن که نمی ارزه بهتره یه نو بگیری