PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسپایوری سمج به اسم Torrent101 !

Dolphin 7
09-01-2011, 15:48
اسم آنتی اسپایورم اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ParetoLogic Anti-Spyware

این چیزیه که پیدا می کنه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وختی پاکش می کنم پاک می شه تا یه مدتم خوبه ولی بعضی وختا که به نت وصلم سر و کلش پیدا می شه ( این مورد خیلی کم پیش میاد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگرم سیستمو ریست کنم یا خاموش کنم , و بعد روشن کنم دوباره این
Torrent101
پیداش می شه ( این مورد همیشه اتفاق میفته ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو این فوروم که سرچ کردم فقط یه پست در مورد
Torren101
بود که اینو یه نرم افزار واسه دانلود کردن از تورنت معرفی کرده بود ولی من هیچ نرم افزاری به این اسم واسه دانلود از تورنت نصب نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون پسته اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه آنتی اسپایور دیگم دارم که اون اینو شناسایی نمی کنه چیکارش کنم این اسپایور فلان فلان شده رو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LadyS
09-01-2011, 17:03
این ویروس با ساختن یک Cilent روی رایانه اطلاعاتتون رو روی اینترنت میفرسته و حجم اینترنتتون رو هم کم میکنه ، برای نابود سازیش از این مالویر اسکنر استفاده کنید :

نکته : حتماً اسکنر رو آپدیت کنید !

با تشکر

Dolphin 7
10-01-2011, 16:14
این ویروس با ساختن یک Cilent روی رایانه اطلاعاتتون رو روی اینترنت میفرسته و حجم اینترنتتون رو هم کم میکنه ، برای نابود سازیش از این مالویر اسکنر استفاده کنید :

نکته : حتماً اسکنر رو آپدیت کنید !

با تشکر

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینکی که دادی کار نمی کنه ولی از آدرسی که دادی فهمیدم اسم نرم افزار
Spy Hunter
ــه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم نسخه چار و خورده ایشو گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14 تا اسپایور که دو تاش از اون گردن کلفتا بود پیدا کرد ترکوند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی
Torrent101
رو نتونس پیدا کنه , آخرش با همون
ParetoLogic
از بینش بردم ولی کامل نه ها , دوباره همون قضایا تکرار می شه یعنی ریست و خاموش روشنش که می کنم پیداش می شه , احتمالا تو نتم که باشم همین جوره , الان که برام پیش نیمده نمی دونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه آنتی اسپایور دیگم دارم اونم این
Torrent101
رو نمی شناسه , چیکار کنم حالا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SURIV
14-01-2011, 03:18
اسپایور شناخته شده ای هست!
به این لنیکها سر بزنین: