PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتراض به فيلترشدن اشتباهي!

desperanish
09-01-2011, 09:56
سلام دوستان بعضي از سايت ها كه اشتباهي قيلتر ميشن رو چجوري به كي يا چه ارگاني بايد گفت؟؟؟

من يكي كه انصافا ديگه دارم قاطي ميكنم همه سايت هاي آپلود عكس رو قيلتر كردن و 2-3 تا سايت آشغال يا ايراني رو فقط ميتوني برا آپلود استفاده كني...

ImageHost.Org
Blogspot.Com
Tinypic.Com

mmiladd
09-01-2011, 12:05
سلام..

شما به اينجا يه سري بزن دوست من..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشي..

naderfar
09-01-2011, 13:10
ف&ل*ت%ر کردن سایت های آپلود که اشتباهی نیست

اتفاقا یکی از سیاستهای ف*ی%ت*رینک در ایران هست.

joe_satriani
09-01-2011, 19:07
با سلام
به این آدرس ایمیل کنید درخواستتون رو

filter@dci.ir

موفق باشید.

hamidras
09-01-2011, 19:14
شما به عنوان بیننده کاری نمیتونی بکنی:دی××

اگه مدیرش بودی حالا یه جای امیدی بود...

mmiladd
10-01-2011, 16:57
از ديد من شما بهتره با مدير هاي ارشد پي سي صحبت كنيد.. كه چي كار كردن كه رد فيل شدن..!

البته ما كه مي دونيم چي كار كردن..!

hamidras
10-01-2011, 18:08
از ديد من شما بهتره با مدير هاي ارشد پي سي صحبت كنيد.. كه چي كار كردن كه رد فيل شدن..!

کاری نداره:دی مثلا واسه وبلاگ خودم گفتن باید این کارا رو بکنی:

تارنمای اینترنتی مورد نظر شما در اجرای قانون جرایم رایانه ای وبه دستور «کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه » مستقر در دادستانی کل کشور (پالایش) شده است .در صورتی که صاحب دامنه یا مدیر مسول تارنما بوده وتمایل داشته کارگروه به شکایت شما رسیدگی نماید مقتضی است اقدامات ذیل را انجام دهید:
۱٫ متن اعتراض را به همراه مشخصات کامل خود (شامل نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، محل صدور ، تاریخ تولد ، نام پدر ،کد ملی ،آدرس دقیق پستی و شماره تلفن ثابت و همراه ) به آدرس filter@dci.ir ارسال نمائید تا اعتراض شما به دبیرخانه کارگروه ارسال گردد .
۲٫ نام دامنه پایگاه فیلتر شده را حتما در موضوع تمامی ایمیل های مورد تبادل درج نمایید.
۳٫ اگر تارنمای فیلتر شده در «پایگاه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی » قبلا ثبت نگردیده، آنرا ثبت نمایید . دارندگان وبلاگ از انجام این بند مستثنی هستند .
۴٫ هرگونه محتوای مجرمانه موجود در تار نما را براساس فهرست «مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرایم رایانه ای » با حفظ سابقه رفع اثر فوری نمایید.
۵٫ به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محل اقامت (اعلام شده درپایگاه مندرج در بند ۳ دستورالعمل حاضر ) مراجعه و فرم تعهد نامه اخذ شده از اداره مزبور را بعد از رفع اثر فوری محتوای مجرمانه تکمیل کنید . در صورت بروزمشکل درانجام و پیگیری امورمربوطه با شماره تلفن ۸۸۸۴۶۹۶۴-۸۸۸۴۶۹۶۲-۸۸۸۴۶۹۶۰ داخلی ۱۶۸ تماس گرفته شود .
۶٫ هرگونه تغییر در نشانی (آدرس )فیلتر شده یا راه اندازی آدرس اینترنتی جدید با محتوای قبلی یا راه اندازی سایت با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تخلف محسوب شده و موجبات پیگرد قضایی را فراهم خواهد آ ورد .
۷٫ در صورت بالا نیامدن تارنما ( down بودن ) نوبت رسیدگی به اعتراض شما باطل گشته و می بایست مجدداً طی مراحل این دستورالعمل انجام پذیرد .
بدیهی است با انجام تمامی موارد فوق ، تارنما ی مورد نظر بررسی و در صورت رفع اثر محتوای مجرمانه یا بروز اشتباه احتمالی درسامانه فیلترینگ و نیز موافقت دبیرخانه کارگروه مزبور، تارنمای شما رفع فیلتر خواهد شد .
تذکر : چنانچه هفت روز پس از انجام کامل مراحل فوق تارنمای شما رفع فیلتر نشده یا پاسخی به اعتراض شما ارسال نگردید ، در ساعات اداری موارد به انضمام مشخصات مذکور در بند ۱و۲ دستورالعمل حاضر و گزارشی از اقدامات انجام شده به آدرس shekayat@dci.ir اعلام نموده تا مراتب پیگیری شود .

کلا فرایند پیچیده ایه:دی×××

FAR_FA
10-01-2011, 19:16
سلام

این اواخر روزی دو سه بار برای باز کردن forum.p30world پیغام Forbiden ... و یا یه پیغام دیگه میاد
که با یه عدد شروع میشه ( الآن یادم نیست ) و آخرش میگه Time-Out . این پیغام ها مربوط به
- فی ل تر - موقتیه یا اینکه سیستمم ویروسی شده ؟ ممنون

mmiladd
10-01-2011, 20:25
سلام

این اواخر روزی دو سه بار برای باز کردن forum.p30world پیغام Forbiden ... و یا یه پیغام دیگه میاد
که با یه عدد شروع میشه ( الآن یادم نیست ) و آخرش میگه Time-Out . این پیغام ها مربوط به
- فی ل تر - موقتیه یا اینکه سیستمم ویروسی شده ؟ ممنون

خير دوست من ؛ مشكل سرور ِ...

موفق باشين..

armin_punisher6
10-01-2011, 21:50
الکی درخواست ندین که اینا بررسی نمیکنن.وقتی یوتیوب رو موقع انتخابات فیلتر کردن شما خدارو شکر کن که گوگل رو نکردن.