PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه گوشی میخوام تاچهارصد تومن مهمترین استفاده هم اینکه دارم الزایمر میگیرم....

khaniyan
08-01-2011, 22:58
یه گوشی میخوام تاچهارصد تومن مهمترین استفاده هم اینکه دارم الزایمر میگیرم یه گوشی میخوام که بشه راحت با قلم یا انگشت رو صفحه بنویسی وخودش تبدیل کنه به متن درست فارسی تا هرچی یادم میره توش بنویسم و گوشی سیو کنه

Atropates
08-01-2011, 23:42
نمی تونید با گوشی کیبورد دار تایپ کنید؟ کیبوردی که رو کلید هاش حروف فارسی حک شده باشه , باید حتما تشخیص دست خط به صورت فارسی باشه؟ این سرعت عملش پایینه ها توو هر گوشی هم که باشه , انگلیسیش اونجوری باشه وای به حال فارسیش . با گوشی تاچ که صفحه کلید مجازی کامل فارسی داشته باشه چی , با این می تونید کار کنید؟

khaniyan
11-01-2011, 01:54
نمی تونید با گوشی کیبورد دار تایپ کنید؟ کیبوردی که رو کلید هاش حروف فارسی حک شده باشه , باید حتما تشخیص دست خط به صورت فارسی باشه؟ این سرعت عملش پایینه ها توو هر گوشی هم که باشه , انگلیسیش اونجوری باشه وای به حال فارسیش . با گوشی تاچ که صفحه کلید مجازی کامل فارسی داشته باشه چی , با این می تونید کار کنید؟

الویت اصلی با گوشی تمام لمسی ودست خط فارسی باشه

khaniyan
11-01-2011, 01:58

الویت اصلی با گوشی تمام لمسی ودست خط فارسی باشه

saeed3w
12-01-2011, 15:46
چه گوشي مناسبي با الویت اصلی با گوشی تمام لمسی ودست خط فارسی باشه هست؟
يا كلا بهترين گوشي براي يادداشت

bibak_fa
12-01-2011, 23:07
کیبرد دار یه چیزه دیگست.
ولی اگه بدون کیبرد میخوان ایکس6 میتونه گزینه ی خوبی باشه

Atropates
13-01-2011, 01:50
ولی اگه بدون کیبرد میخوان ایکس6 میتونه گزینه ی خوبی باشه

X6 تشخیص دست خط فارسی داره ؟!!

دوست عزیز من گوشی که دست خط فارسی رو تشخیص بده نمیشناسم (چه بالای 400 چه پایین 400) ولی نگفتید اگه گوشی تمام لمسی باشه و کیبورد کامل فارسی مجازی داشته باشه به دردتون میخوره یا نه؟

اگه آره , من Wave 2 , Wave 1 و نوکیا C7 رو پیشنهاد میکنم , که مسلما اونی که صفحه نمای بزرگتری داره تایپ کردن باهاش راحت تره

khaniyan
13-01-2011, 23:23
X6 تشخیص دست خط فارسی داره ؟!!

دوست عزیز من گوشی که دست خط فارسی رو تشخیص بده نمیشناسم (چه بالای 400 چه پایین 400) ولی نگفتید اگه گوشی تمام لمسی باشه و کیبورد کامل فارسی مجازی داشته باشه به دردتون میخوره یا نه؟

اگه آره , من Wave 2 , Wave 1 و نوکیا C7 رو پیشنهاد میکنم , که مسلما اونی که صفحه نمای بزرگتری داره تایپ کردن باهاش راحت تره

برادرم گوشی satioسونی اریکسون داره راحت باهاش متن فارسی باسرعت زیاد مینویسه گوشی راحت تشخیص میده

khaniyan
14-01-2011, 00:11
کیبورد فارسی مجازی بدردم نمیخوره یا تایپ فارسی با صفحه تمام لمسی یا کیبورد qwety داشته باشه

Atropates
14-01-2011, 01:18
satioسونی اریکسون دارهجالبه !! علاوه بر اینکه اندروید همچین چیزی داره (یعنی تشخیص دست خط فارسی و تبدیل اون به متن) سیمبین و وین موبایل هم داره !! خودمم تعجب کردم چطور سیمبین داره ولی اندروید نداره , تا حالا زیاد به این موضوع اهمیت نداده بودم برا همین دنبالش نبودم ولی الان رفتم توو نت گشتم گویا دارن ! تشخیص دست خط انگلیسی و تبدیل اون به متن که توو اندروید و وین موبایل هست رو امتحان کرده ام قبلا , اصلا ازش راضی نبودم , یعنی خیلی وقت میگیره نسبت به Swype مثلا , Swype عالیه از لحاظ سرعت تایپ کردن بین کل روش های تایپ توو اندروید , فارسی هم که داره , رام گوشی من متاسفانه برا اینکه سبک باشه این تشخیص دستخط رو ازش حذف کردن همون اول , میگردم فایل نصبش رو پیدا میکنم تا سرعت تایپ فارسی باهاش رو با بقیه کیبورد های فارسی مقایسه کنم , اگه نشد میرم این امکان رو با گوشی سیمبین تستش میکنم . ولی هنوزم باورم نمیشه که میشه باهاش سریعتر از Swype تایپ کرد ! من خودم به سرعت برق و باد باهاش تایپ میکنم ! توو کتاب رکورد های گینس هم همین چند وقت پیش سریعترین تایپ با گوشی موبایل رو یه خانوم ثبت کرد با استفاده از Swype رو Galaxy S ! خبرشم توو GSMArena هست .

ویرایش :

اینم عکس خانومه :31: :

World record in fast texting broken, 160 characters typed in 25.94 seconds on a Galaxy S

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yesterday a 27-year-old British lady broke the world record in fast typing on a mobile phone, typing 160 characters in just under 26 seconds. Using a Swype-enabled Samsung I9000 Galaxy S Melissa Thompson managed to better the previous best achievement by 9.6 seconds.

The message used for the Guinness World Record is “The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.”. Whoa, go chew on that!

The new World Record holder said that since she doesn’t send as many messages as she used to her fingers were “out of shape” so there is probably more to come from her.

I don’t know about you, but I’m not sure that I can ever get close to the 6.17 characters/second that Melissa Thompson achieved with her “out of shape” fingers. What about you

رکورد قبلی گینس دست Swype ی بود که رو Omnia II گذاشته بود سامسونگ , تایپ 160 کارکتر در 35.54 ثانیه , ولی Swype گلکسی با 25.94 زد نابود کرد اون رکورد رو :8:

khaniyan
18-05-2011, 22:25
اقا تا پانصد هزار تومن هم بشه مشکلی نیست

P I R A N H A
19-05-2011, 23:23
سامسونگ گلکسی اس

behrooz.shie
20-05-2011, 00:42
یک گوشیی سعی کن بگیری که کار کردن باهاش خیلی اسون باشه :20: