PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس TR/Delf.kup

migmog
07-01-2011, 18:47
سلام من یک سری عکس دارم که ویروس TR/Delf.kup دارد من با انتی ویروس اویرا این رو فهمیدم اما قضیه من فرق داره من این عکس ها را از دوستم گرفتم که سیستم اون به این ویروس آلوده بود اما من چون آنتی ویروس داشتم آلوده نشدم یعنی الان کل سیستمم پاک هست اما من هم زرنگ بازی در آوردم و چون عکس ها برایم مهم بود اونها رو به فایل فشرده rar تبدیل کردم تا سیستمم ویروسی نشه و ویروسها در یک حالت قرنطینه مانند قرار بگیرند و بعد که فایل فشرده رو در winrar باز کردم دیدم آره از هر عکسی دو تا فایل وجود دارد یکی با فرمت jpg و دیگری با فرمت jpg.exe حالا گفتم اول یک کپی از فایل فشرده بگیرم و گرفتم و اون را در جایی دیگر گذاشتم تا اگر مشکلی پیش اومد خدای نکرده فایل ها از بین نره و اومدم به سراغ این فایل فشرده اونهایی که با فرمت jpg.exe بودن رو به راحتی از داخل نرم افزار winrar پاک کردم حالا اکسترکت کردم که دیدم فولدر به وجود اومد و حجم هم داره و انتی ویروس هم میگه ویروس نداره وقتی بازش کردم هیچ عکسی ندیدم و حتی فایلهای هیدن و فایل های سیستم رو تیکش رو زدم در فولدر آپشن اما چیزی نمیاد بعد گفتم که یک کلک خفن بزنم یک عکس دیگه از یک جا دیگه اوردم و در فولدر قرار دادم و با ویندوز پیکچر باز کردم و فلش عکس بعد را زدم تا شاید عکسهای بعدی بیایند اما هیچی نیومد اما الان خیالم راحته چون یک کپی از فایل فشرده اولیه دارم که عکس با دو فرمت وجود داره و هم یک فایل فشرده دیگه دارم که عکس ها با فرمت jpg وجود داره حالا از دوستان اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری فایلها رو ترمیم کنم و پاکشون کنم بدون حذف کردن یا اینکه چه جوری اون عکسها رو که در فولدر میاییند و فولدر دارای حجم میشه اما نه هیدن نه جزو فایلهای سیستمی هستند و نه اون کلکی که زدم اومدند را از حالت غیبی در بیاره و نشون بده ممنون میشم .
تو رو خدا عکس ها خیلی برام مهمه...

SURIV
08-01-2011, 11:32
سلام
خوشبختانه تروجان شناخته شده ای هست
به این لینکها مراجعه کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

migmog
08-01-2011, 18:10
سلام دوست عزیز خیلی ممنون با استفاده از این تاپیک و تاپیک تونستم عکسها رو بیارم خییییییییلی ممنون
خداییش اگه الان اینجا بودی یک ماچ از لپت میکردم
ولی یک مشکلی هست 7 تا از عکسها با مشکل برخوردند وقتی با ویندوز پیکچر بازشون میکنم باز نمیشن و مینویسه drawing failed اما وقتی با فوتوشاپ بازشون میکنم عکسها نصف پایینش نیست البته وقتی در فولدر عکسها حالت نگاه کردن عکسها روی thumbnail قرار میدهم میبینم که عکس که در حالت کوچکش کامله آیا این از اثرات ویروس است؟

SURIV
08-01-2011, 20:55
اگه بقیه عکسها درست شدن و فقط اینا مشکل دارن باید ببینین ایا فرمت این عکسها با عکسهای دیگه فرق داره یا نه؟
ضمنا این drawing failed بعضی وقتا برای عکسای سیستم منم پیش میومد قبلا که من با راست کلیک روی عکس و انتخاب rotate clockwise اونو خوب می کردم
ولی اگه فرمت عکسها همونه من فکر نمی کنم از اثرات این ویروس باشه