PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شخصي سازي ويندوز قبل از نصب

mkh12
07-01-2011, 16:38
باسلام خدمت دوستان و اساتيد محترم

من دنبال آموزش شخصي سازي سي دي ويندوز ميگردم. البته بايد بگم كه قبلا يك بار اين كار رو كرده بودم. حدود 3-4 سال پيش ولي هيچي ازش يادم نيست. داستان از اين قراره كه با اين روش ميشه برخي چيزهارو به سي ديي اضافه كرد و برخي چيزها رو ازش پاك كرد. براي مثال:
اضافه: پسورد ويندوز-دايورها-وارد كردن اطلاعاتي كه هنگام نصب ويندوز ميخواد به صورتي كه ويندوز به صورت اتوماتيك نصب بشه و نياز نباشه مثلا براي تنظيمات زبان و اينتر نت و تاريخ و ساعت و ....... به كامپيوتر سر بزنم و ......................
حذف: درايور هاي قديمي

البته من مميخوام اين كار رو انجام بدم تا ويندوزي درست كنم كه تمام درايور هاي كامپيوتر خودم رو ذاشته باشه و هر دفعه مجبور نشم بعد از نصب ويندوز درايورهار و مجددا نصب كنم.

اگه اساتيد لينك آموزشش رو بزارن ممنون ميشم. :20:خودم هرچقدر گشتم پيدا نكردم.:41:

Masоud
07-01-2011, 17:16
سلام

تاپیک ساخت ویندوز Xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در گوگل هم که سرچ کنید با موارد زیادی روبرو خواهید شد

موفق باشید :40:

mkh12
07-01-2011, 17:26
ممنون. اين تاپيك بحث هاي متفرقه زياد داره و صفحاتش هم زياده و همچنين از نرم افزار هاي زيادي نام برده. كاري كه يادم هست انجام دادم اين بود كه يه فايل رو از سي دي خود وديندوز استخراج كردم و توي اون تغييراتي رو انجام دادم بعدش يه سي دي با اين فاايل ويرايش شده درست كردم. حالا اسم اين يكي فايل رو يادم نمياد. اگه لطفا بتونيد يه لينك از اين فايل به همراه آموزشش بزاريد ممنون ميشم.