PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز xp

behfar1386
06-01-2011, 20:18
سلام دوستان .لطفا هر چه سریعتر به من کمک کنید.
من مشکل کامپیوترمو بهطور کامل در تاپیک کامپیوترم خاموش نمیشه شرح دادم ولی کسی کمک نکرد .
حالا من می خوام ویندوز جدید نصب چی کار کنم چون الان دیگه با درایورایی که نصب کردم دیگه ری استارت هم نمی کنه!!!!!!:41:
لطفا کمک

Elmira 021
07-01-2011, 01:06
شما بیخیالش شو. ببرش به یه تعمیرگاه کامپیوتر تا مادربردو پاورتونو تست کنن.

joe_satriani
07-01-2011, 13:23
با سلام

آموزش نصب ويندوز xp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

behfar1386
07-01-2011, 18:00
خیلی ممنون از کمکتون .ولی من تو نصب کردن مشکل ندارم یعنی بلدم ولی چون سیستم ری استارت نمیشه کار نصب تموم نمیشه .
در ضمن تعمیرگاه قابل اعتماد سراغ ندارم وگرنه می بردم.:41:

MrGee
07-01-2011, 20:17
چه جوری ریستارت نمی کنه؟ چی می گه؟ 

شما برنامه هایی مثل Fast Shutdown امتحان کردید؟

behfar1386
07-01-2011, 21:18
هیچی به صفحه مرگ ختم می شه .یعنی همون fatal error
خیلی در موردش تحقیق و سرچ کردم ولی به جایی نرسیدم
اگه توضیحات بیشتری راع به مشکلم می خواین بدونین تو تاپیک "کامپیوترم خاموش نمیشه"همه رو توضیح دادم.
در مورد این برنامه هم فک نکنم کار کنه.

behfar1386
07-01-2011, 21:31
اینم شرح مفصل ماجرا:

یه ماه بعد از ارتقا سیستمم دیگه standby نمی رفت ولی چون نیاز نداشتم کاری نکردم.تا حدود یه ماه پیش که بهش نیاز پیدا کردم فهمیدم مشکل می تونه در تنظیمات bios باشه ولی وقتی چک کردم دیدم اصلا قسمت power managwment نداره در قسمت های دیگه هم با تغییراتی که دادم افاقه نشد اما تنظیمات رو به اولش برگردوندم.و دیگه کاری نداشتم تا اینکه (نمی دونم در حال چه کاری بودم که) انتی ویروسم (bitdefender2010) غیر فعال شد و دوباره شروع کرد به نصب شدن!کارم که تموم شد دیدم به جای اینکه خاموش شه ری استارت می شه .در جایی یکی گفته بود برین تو option my computer و در قسمت advance تیک ری استارت اتوماتیکلی رو بردارین اگر بعد از خاموش شدن پیغام fatal error اومد بدونین تداخل نرم افزاری دارین.و چنین نیز بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!
گفتم شاید به خاطره bitD باشه unistall کردم ولی مشکل همچنان باقی بود !!به چنگ و دندون دوبارهnorton 2008 رو نصب و اپدیت کردم ولی ویروسی که باعث این مشکل باشه نبود!!
اقا ما هر کاری کردیم از disk defregment تا تعمیر کردن رجیستری و ... کردم درست نشد که نشد
با گرفتن اطلاعات از اینترنت متوجه شدم که ممکنه از درایور ها باشه.دیدم درایور Ethernet م زرد شده.شاید اونای دیگه هم باید اپدیت بشن.با گرفتن 4 5 تا اپدیتر بالاخره یکیو پیدا کردم که بدون کد رجیستری دانلود کنه.بعد 4 5 مورد رو که خطا گرفته بود دانلود و نصب کردم .حالا دیگه کامپیوتر به جای ری استارت کردن می ره رو صفحه مرگ(fatal erroe) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه واقعا نمی دونم چی کار کنم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حتی نرمافزارای ....bluescreenو dr watson هم کمکی نکرد (ارور dr watson این بود
((Symbol file could not be found. Defaulted to export symbols for C:\WINDOWS\system32\WININET.dll
فک می کنم گزینه اخر تعویض ویندوز باشه که بفهمیم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری.
ایا راه حل دیگه ای وجود داره چون تعویض ویندوز خیلی سختمه؟؟؟
درضمن نکته ی قابل توجه اینکه در زمان تحویل سیستم گفتن که دکمه پاورتون نشد درست کنیم و بعضی اوقات فرومیره!!واینکه اگر دگه پاور رو بد می زدیم صدای ناهنجاری از سیستم میومد ولی الان همیشه صدا می ده.(البته فک کنم مال گردو خاک روی فن باشه که باید تمیز شه)

حالاهم اگر هم که بخوام ویندوز و عوض کنم اصلادیگه بدلیل ری استارت نکردن نمی تونم!!!

behfar1386
08-01-2011, 20:55
چه جوری ریستارت نمی کنه؟ چی می گه؟

شما برنامه هایی مثل Fast Shutdown امتحان کردید؟
اقا اصلا فکرشو نمی کردم که جواب بده ولی داد!!!:18:
دمت گرم.خیلی ممنون:12:.اگه فقط یکی توی این انجمن های مختلف زودتر گفته بوددیگه تو درایورام اینقدر گند نمی زدم که دیگه ری استارت هم نکنه!!!
وقتی رو Fast Shutdown کلیک کردم خیلی ناباورانه و خیلی سریع سیستم خاموش شد!!!:15::42:
انگار که از برق کشیده باشنش بیرون.حالا ضرر به سیستم که نمیزنه؟؟؟؟؟