PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان راهنمایی فوری برای خرید گوشی آندرویدی سری xperia

roxh58
06-01-2011, 09:29
دوستان موندم بین xperia mini pro و X8 کدوم رو انتخاب کنم.

انتظارات من هم استفاده از تمام امکانات یه گوشی آندرویدیه. کدوم ساپورت نرم افزاری بهتری دارن؟
سخت افزار کدوم بهتره (محکمتره)

کدومش بهتره ؟
نکات قوت و نکات ضعفش هر دو رو برام توضیح بدید. و نهایتا شما جای من بودید از بین این دو کدوم رو انتخاب میکردید.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

feryshad
06-01-2011, 09:46
X8 صفحه بزرگتر و رزولیشن بالاتری داره

در عوض مینی پرو دوربین عکاسی بهتر و صفحه کلید سخت افزار داره ...

از نظر سخت افزاری دقیقا عین هم هستند ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad33
06-01-2011, 10:48
از نظر نرم افزار هر دو از آندروید نسخه 1.6 استفاده میکنن و هر دو قابل آپگرید به نسخه 2.1 هستند اونم بطور رسمی از خود سایت سونی اریکسون.

اما رزولوشن ایکس 8 بالاتره در نتیجه محدودیت مینی در زمینه نرم افزاری ممکنه بیشتر از ایکس 8 باشه.

maziarzar
07-01-2011, 19:47

انتظارات من هم استفاده از تمام امکانات یه گوشی آندرویدیه. کدوم ساپورت نرم افزاری بهتری دارن؟

کدومش بهتره ؟
نکات قوت و نکات ضعفش هر دو رو برام توضیح بدید. و نهایتا شما جای من بودید از بین این دو کدوم رو انتخاب میکردید.

اگه من جای شما بودم هیچ کدوم ازاینا رونمی خریدم می رفتم وایدفایر میگرفتم
اما بین این دو من ایکس8 بهتره

Atropates
07-01-2011, 21:49

کدومش بهتره ؟

فرق این دوتا رو دوستان گفتن . ولی من قرار باشه بین این دو انتخاب کنم X8 رو انتخاب میکنم .

هرچند توو محدوده ی زیر 250 تومن Galaxy 551 رو از هر دوی اینها انتخاب بهتری میدونم توو گوشی های اندرویدی

hoha881
07-01-2011, 22:04
به نظر منم وایلدفایر یا داشتن مولتی تاچ بهتر از این دو تاست.ولی بین اینا به نظرم x10 mini بهتر هست چون که کوچیکتر هست به نظرم خوشگلتر هم هست.