ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویواز وایلدفایر

scapula
05-01-2011, 12:17
سلام
تحقیقات زیادی کردم و از بین x6 x8 vivaz wildfire galexy5 omnia liteنهایتا بین دو گزینه ی ویواز و وایلدفایر موندم و هرکدوم یه مشکلی داره که دلم به خریدش راضی نمیشه.وایلد فایر با سی پی یو و دوربین ضعیفش و ویواز با صفحه مقاومتی وخز بودنش(که البته با قیمت فعلی هرروز خزتر هم میشه)
خواهشا کمک کنید ازبین این گزینه ها که گفتم بهترینو انتخاب کنم.البته x6 هم با سی پی یو کم و رم کم وگالری کند وبدنه لق ناامیدم کرد

aRThaS_08
05-01-2011, 13:20
wildfire !

با توجه به اینکه آندرویدیه و خز هم نیست!

sunrise07
05-01-2011, 13:31
wildfire !

با توجه به اینکه آندرویدیه و خز هم نیست!

ولی وایلدفایر یه 70 تومنی گرونتره ، تازه درسته اندرویده ولی روزولوشن صفحه اش پایینه ، به نظرتون تو برنامه ها و بازیها جواب میده؟

aRThaS_08
05-01-2011, 13:35
مسلمن نسبت به غولهای آندروید یه فرقهایی باید داشته باشه!

بازیهای HD خب روش اجرا نمیشن!

ساپورت نرم افزاری هم پایینتر میاد اما باز هم خوبه!

و اینکه HTC ـه! این یه مزیت بزرگه

scapula
05-01-2011, 14:13
مسلمن نسبت به غولهای آندروید یه فرقهایی باید داشته باشه!

بازیهای HD خب روش اجرا نمیشن!

ساپورت نرم افزاری هم پایینتر میاد اما باز هم خوبه!

و اینکه HTC ـه! این یه مزیت بزرگه

تا جایی که من فهمیدم بازیهای ساده هم روی وایلد فایر به زحمت اجرا میشن البته به خاطر سی پی یو ضعیف و نه رزولیشن صفحه ولی با این حال بازی برام مهم نیست. اگه شما با وایلد فایر کار کردید میشه بگید چقدر میشه روی عکس های دوربینش حساب کرد؟

aRThaS_08
05-01-2011, 15:17
به اندازه 5دقیقه باهاش کار کردم!

توی این 5دقیقه فرصت نشد دوربین رو تست کنم، اما باید بگم شباهت بسیاری به هیرو و لجند داره امکاناتش. اما از لحاظ پردازشی و گرافیکی از اونها پایینتره

درکل زیاد اطلاعاتی راجع بهش ندارم.

rawen.west69
05-01-2011, 15:37
ولی وایلدفایر یه 70 تومنی گرونتره ، تازه درسته اندرویده ولی روزولوشن صفحه اش پایینه ، به نظرتون تو برنامه ها و بازیها جواب میده؟

وایلدفایر 270 تومن...
چقدر از ویواز گرونتره؟! ارزونتر هم هست...!

scapula
05-01-2011, 16:00
وایلدفایر 270 تومن...
چقدر از ویواز گرونتره؟! ارزونتر هم هست...!

توی شهر ما (اصفهان)که حداقل 40 تومان گرونتره توی سایتهای اینترنتی هم حاقل 30 تومان گرونتره!!!!!!!!
کسی نیست که وایلد فایر داشته باشه تا در مورد دوربینش یه کم اطلاعات بده؟