PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقايسه full led با edge led

dfarsan
05-01-2011, 00:04
سلام دوستان
ميخوام بدونم تفاوت full led با edge led چيه ؟ و كدوم يكي بهتر ؟
پيشاپيش از پاسخ شما تشكر ميكنم :11:

t_tanhayam
05-01-2011, 01:49
سلام دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Alucard*
05-01-2011, 10:10
سلام دوستان

Edge LED نحوه چیدمان LED ـها تو گوشه های کابینت پنل هست.
مزایا :
مصرف برق کمتر به دلیل استفاده از تعداد LED ـهای کمتر
توانایی طراحی پنل باضخامت خیلی باریک
معایب:
مشکل در یکنواخت کردن شدت نور

Full LED نحوه چیدمان LED ـها در پشت صفحه LCD هست یعنی نور مستقیم ار پشت میتابه
Full LED ـها بسته به اینکه درایوی برای کنترل منطقه نور دهی داشته باشن یا نه به دو دسته تقسیم میشن:
1:
Direct LED که نور به مستقیم میتابه و درایو پنل منطقه نوردهی رو کنترل نمیکنه.(کنترل شدت نور نهایتا به شکل داینامیک برای کل سطح پنل هست)
2:
Local Dimm که در پنل درایوی برای کنترل منطقه نوردهی وجود داره که باعث میشه عمق رنگ مشکی و کنتراست Interfield پنل افزایش پیدا کنه.

hassan1234
15-01-2011, 21:42
سلام اینکه میگن درال ئی دی های لبه ای کناره های پنل ازمرکزپنل پرنورتره خیلی هم باچشم غیرمسلح مشهود نیست مثلا من سونی ex700وnx700vرو که اولی لبه ای ودومی فول ال ئی دیه ازنزدیک دیدم کیفیت نوردهی وتصویرش فزق زیادی باهم نداشت

t_tanhayam
15-01-2011, 21:52
سلام اینکه میگن درال ئی دی های لبه ای کناره های پنل ازمرکزپنل پرنورتره خیلی هم باچشم غیرمسلح مشهود نیست مثلا من سونی ex700وnx700vرو که اولی لبه ای ودومی فول ال ئی دیه ازنزدیک دیدم کیفیت نوردهی وتصویرش فزق زیادی باهم نداشت

-بزرگوار سري هاي NX هم EDGE LED ‌هستند
-شما بيشتر تفاوت ها رو زماني كه با يك صفحه مشكي ويا نماهاي مخلوط مواجه هستين ميتونيد به راحتي تشخيص بدين و هاله اي شدن يا همون CLOUDING EFFECT رو به راحتي ببينيد

hassan1234
16-01-2011, 15:10
ازاین جهت گفتم سری nxفول ال ئی دیه که شرکت بازرگانی ایران توی تبلیغاتش ازاین سری بعنوان سوپر ال ئی دی نام برده این به معنای فول ال ئی دی بودن نیست؟درضمن قیمتش هم نسبت به سری exبالاتره پس اگه فول نباشه چه مزیتی نسبت به exداره؟