PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لب تاپ msi

ahmadhafezy
04-01-2011, 22:33
سلام . من یه لب تاپ msi gx630 دارم که دیروز بعد از اینکه خاموشش کردم روشن نمیشه البته چراغهای کیبورد و رم روشن و خاموش میشه چراغ پاور روشن میشه اما صفحه سیاهه . البته قبلا هم اینجوری میشد یکی دو بار خاموش روشن میکردم درست میشد اما ایندفعه کلا خاموش شده و با صفحه سیاه روشن میشه. باید چکارش کنم.ممنون کمک کنید:11:

ahmadhafezy
05-01-2011, 13:28
کسی نیست بتونه به من کمک کنه

H@mid-Vista
05-01-2011, 16:05
موقع بوت چیزی نشون میده كه نشون بده فعاله؟
موقع روشن شدن اف 2 بزن ببین چی میشه

ahmadhafezy
05-01-2011, 16:52
روشن میشه مثل همون قبلا گه روشن میشد اما اصلا صفحه اش روشن نمیشه چراغ کیبوردش روشن میشه چراغ پاور روشن میشه چراغ رم روشن میشه اما هیچی نشون نمیده حتی ارم msiکه اولش میاد رو.کلا صفحه اش خاموشه خاموشه

pooriya_hp
06-01-2011, 13:24
1. مانیتور مشکل داره
2. گرافیک مشکل داره
3. ممکنه از سایر قطعات مثل رم باشه

راه حل :
1. بوسیله خروجی vga به یه مایتور دسکتاپ وصل کن
2. رم ها رو دربیار و تمیز کن

احتمالات :
1. چیپ گرافیک مرخص شده

موفق باشید

Nakh0d4
08-01-2011, 09:29
1. مانیتور مشکل داره
2. گرافیک مشکل داره
3. ممکنه از سایر قطعات مثل رم باشه

راه حل :
1. بوسیله خروجی vga به یه مایتور دسکتاپ وصل کن
2. رم ها رو دربیار و تمیز کن

احتمالات :
1. چیپ گرافیک مرخص شده

موفق باشید
چيپ گرافيك شايد مرخص نشده باشه ها:31:
اول به مانيتور وصل كن ببين تصوير سالم داري يا نه
اگه سالم بود كه ميتونه از lcd كابل فلت،پل شمال و ... باشه
اگه تصوير مشكل ئاشت مثلا خط رو صفحه بود ميتونه از لحيم سردي چيپ گرافيكت باشه

pooriya_hp
08-01-2011, 13:41
اگه دقت کنید نوشته ام : 1. مانیتور مشکل داره
روش تست مانیتور رو هم نوشته ام .....چیپ گرافیک فقط یه احتمال بود که البته میشه گفت یه احتمال قوی
موفق باشید

ahmadhafezy
07-02-2011, 00:20
سلام. مشکل من از رم بود. قبلا دوتا رم دو گیگ که میشه چهارگیگ داشتم یکیشو برداشتم و روشن شد. هر رم دو گیگ دیگه ای هم بزارم باز روشن نمیشه. دوتا دو گیگ نو هم گذاشتم باز روشن نمیشه.رمهای خودشم امتحان کردم هر دوتا سالم هستن و دارن کار میکنن.

teknosys
07-02-2011, 17:05
سلام. مشکل من از رم بود. قبلا دوتا رم دو گیگ که میشه چهارگیگ داشتم یکیشو برداشتم و روشن شد. هر رم دو گیگ دیگه ای هم بزارم باز روشن نمیشه. دوتا دو گیگ نو هم گذاشتم باز روشن نمیشه.رمهای خودشم امتحان کردم هر دوتا سالم هستن و دارن کار میکنن.

سلام
مشکل از ماژول رم هست و متاسفانه راهی برای تعمیر اون وجود نداره . 2 راه داری ، ساختن با مشکل و یا تعویض مادربرد. البته اولی کم خرجتره!!
موفق باشین.

ahmadhafezy
07-02-2011, 22:43
سلام
مشکل از ماژول رم هست و متاسفانه راهی برای تعمیر اون وجود نداره . 2 راه داری ، ساختن با مشکل و یا تعویض مادربرد. البته اولی کم خرجتره!!
موفق باشین.

راستش نمیدونم ماژول چیه اما اگه همون درگاه ورودی رم رو میگید باید بگم که هر دوتا رو اگر رم بزارم کار میکنه مثلا روی هر کدام یک رم یک گیگ بزارم جواب میده اما اگر روی هر کدوم دو گیگ بزارم جواب نمیده...در کل هر دوتاش درسته.