PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : svchost.exe در ویندوز سون

abbass65
04-01-2011, 12:35
سلام
من توی 11 تا فایل svchost.exe به وجود اومده
هر چی سرچ کردم برای ویندوز سون روش حذف پیدا نکردم
کاسپر اسکای 2011 هم روی سیستم نصبه و آپدیت هم هست ولی نمیدونم چه جوری این ویروس رو گرفته
اگه کسی راه حل مناسبی داره ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

abbass65
04-01-2011, 16:14
کسی نمیتونه کمک کنه؟
لطفا
از ویروس متنفرم

Dark Shine
04-01-2011, 19:03
دوست عزيز svchost ها جز فايلهاي سيستمي هستند و البته ويروس هم به همين نام وجو دارد كه هر از چند گاهي كامپيوتر را ريست ميكند و به طور دقيق نميشه گفت كدو م ويروسه كدوم نه شما اگه كامپيوترت ويروسي شده از كارهايي كه ويروس انجام داده بگو تا معلوم بشه چه ويروسيه؟؟؟

SURIV
04-01-2011, 20:47
شما از نرم افزار Process Master یا نرم افزارهای مشابه که وجود دارن استفاده کنین تا مسیر فایلها رو ببینین
هر فایل svchost.exe که خارج از مسیر C:\Windows\System32 باشه ویروس هست! {البته فرض بر اینه که ویندوزتون تو درایو C نصب شده باشه}

abbass65
04-01-2011, 21:25
دوست عزيز svchost ها جز فايلهاي سيستمي هستند و البته ويروس هم به همين نام وجو دارد كه هر از چند گاهي كامپيوتر را ريست ميكند و به طور دقيق نميشه گفت كدو م ويروسه كدوم نه شما اگه كامپيوترت ويروسي شده از كارهايي كه ويروس انجام داده بگو تا معلوم بشه چه ويروسيه؟؟؟
راستش گاهی درصد سی پی یو رو تا 100 میبره
جدا از اینکه اگه فایل سیستمی بود فقط یه دونه بود ولی الآن 11 تا هم اسمن

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

شما از نرم افزار Process Master یا نرم افزارهای مشابه که وجود دارن استفاده کنین تا مسیر فایلها رو ببینین
هر فایل svchost.exe که خارج از مسیر C:\Windows\System32 باشه ویروس هست! {البته فرض بر اینه که ویندوزتون تو درایو C نصب شده باشه}

با این برنامه سرچ کردم تمامشون رو رو تا علامت سوال گذاشته
حتی یه دونه هم مبداشو مشخص نکرده
به نظرتون چی کار کنم

*hamedkhatar*
04-01-2011, 21:58
فکر نمیکنم ویروس باشه
من هم الان 12 تا svchost.exe برام بازه ولی دلیل بر ویروسی بودنم نیست
این مساله یه جورایی عادیه ولی خوب باید مطمعن شد
با MBAM یه سرچ بکنید ببینید چی میشه

abbass65
04-01-2011, 22:44
فکر نمیکنم ویروس باشه
من هم الان 12 تا svchost.exe برام بازه ولی دلیل بر ویروسی بودنم نیست
این مساله یه جورایی عادیه ولی خوب باید مطمعن شد
با MBAM یه سرچ بکنید ببینید چی میشه
با اینم چیزی پیدا نکرد

Arash4484
04-01-2011, 23:00
من تا حالا زیر 4تا svchost در لیست ندیدم. شاید مهمترین پروسس ویندوزه و معمولن هم چند پارته و توسط سافتهای مختلف مورد استفاده میگیره.البته خیلی هم ویروسی میشه.
اگر هیچ برنامه‏ای ویروس را پیدا نکرده،پس شاید سیستم آلوده نیست . شاید ویندوزتان کهنه ونیاز به فیکس یا تعویض دارد.

azimjoon
05-01-2011, 00:35
دوست عزیز فایل svchost.exe یک فایل سیستمیه که کنترل سرویسهای ویندوز زیر نظر داره ولی این فایل میتونه ویروس در صورتی که مسیرش تو پوشه document and setting/your compute name/local setting/application data باشه میتونی با برنامه process master میسر فایل در حال اجرا رو بفهمی

Dark Shine
05-01-2011, 06:39
میشه پاکش کرد اما خیلی سخته مگه این که تمام فایلهایی که میسازه شناسایی شه و دونه دونه دستی پاک شه(که آنتی ویروس ها این کاری با سرعت هزاران برابر ما انجام میدن) :40:

dumb
24-03-2011, 11:11
منم همین مشکل رو دارم! و آویرای آپدیت شده نمیشناسدش!
موقع شات داون Ixplorer.exe رو اند تسک میکنه!و سرعت ویندوز رو پایین آورده..

چه باید کرد با این؟
ویندوزم هم سون 64 بیت هست..

hossein0005
03-04-2011, 19:45
سلام
سیستم من هم البته با ویندوز xp یه مدتی این مشکل رو داشت
یعنی cpu به 100% میرسید و سیستم هنگ میکرد
وقتی task manager رو باز میکردم میدیدم که تمام usage روcpu گرفته
البته nod32هم با آپدیت روزانه داشتم ولی نتونسط پاکش کنه
جالبه که آخرش هم نود32 یه ویروس شناخت و گفت که نمیتونه پاکش کنه بعد هم ویروس آنتی ویروسم رو غیرفعال کرد و از بین برد
نهایتا مجبور شدم ویندوز عوض کنم با فرمت کردن کل هارد:31:

AlexanderMahone
04-04-2011, 15:00
اینا میتونن کمک کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:10: