PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل MIDI به MP3 يا WAVE بدون استفاده از چيپ Sound card ؟

shahabmusic
18-05-2006, 08:24
سلام دوستان .
فكر كنم كه به اندازه موهاي سر آدم برنامه براي تبديل MIDI به WAVE هست :biggrin: ولي وقتي كه يه موسيقي رو كه MIDI هست تبديل مي كني يا با كامپيوتر گوش ميدي انگار يكي تو سوند كارت نشسته ميخ طويله به پيت حلبي مي كوبه :puke: .
آيا برنامه اي هست كه بشه بدون استفاده از سوند كارت مثل يه كيبورد 700 ~800 هزار تومني يه فايل MIDI رو پخش كرد؟
مرسي از دقتتون

ebilove
19-05-2006, 05:29
Van Basco MIDI Player Software

shahabmusic
19-05-2006, 11:27
خيلي برنامه خوبي بود (حال كردم با حجم كمش)
مر سي ولي اين برنامه هم مثل Cakewalk و ساير برنامه ها ي در اين مورد موسيقي رو پخش مي كنه مثل يه كيبورد واقعي نيست.
يعني تا حالا يه برنامه مثل كيبورد واقعي طراحي نكردن ؟؟؟

ebilove
19-05-2006, 18:22
خيلي برنامه خوبي بود (حال كردم با حجم كمش)
مر سي ولي اين برنامه هم مثل Cakewalk و ساير برنامه ها ي در اين مورد موسيقي رو پخش مي كنه مثل يه كيبورد واقعي نيست.
يعني تا حالا يه برنامه مثل كيبورد واقعي طراحي نكردن ؟؟؟

عزيز من منظور شما رو خوب نميفهمم

اگه منظورتون برنامه اي كه كار كيبورد رو بكنه كه ديگه كسي براي سينت سايز پول نميداد
بگيد دقيقا چي ميخواين شايد بتونم كمكي كنم

shahabmusic
20-05-2006, 18:11
من زياد اطلاعات در مورد سخت افزار موسيقي ندارم.
ولي اينو مي دونم(نمي دونم درست يا نه) كه يه فايل MIDI با استفاده از يه سري صدا كه در صوند كارت قرار دارد پخش مي شه كه اين مجموعه توي صوند كارت هاي معمولي كامل و طبيعي نيست و شبيه سازي شده براي همين فايل MIDI طبيعي پخش نمي شه ولي در سينت سايزر اين تيكه صداها (مثل صداي فلوت يا ني) بصورت طبيعي ركورد شده و داخل سينت سايزر قرار گرفته براي همين اگه فايل MIDI رو با سينت سايزر پخش كني موسيقي طبيعي پخش مي شه.
حالا دنبال برنامه اي مي گردم كه براي پخش MIDI از صداهاي مصنوعي داخل Sound card استفاده نكنه و داخل خود برنامه صداها مثل سينت سايزر طبيعي ركورد شده باشه .

گفتين كه اگه اين جور چيزي باشه ديگه كسي پول به سينت سايزر نميده . آره درسته ولي خيلي چيزا برنامش ساخته شده و مثل سخت افزارش داره كار ميكنه ولي هيج وقت جاي سخت افزارشو نگرفته .

مرسي.

ebilove
20-05-2006, 18:27
دوست عزيز

چرا يك نرم افزار هست ويا شايد درست تر پلاگين

كه توي پوشه ويندوز بايد بريزي من الان ندارمش

ميگردم پيدا كردم ميزارم واست

راستي اينجا هم يك سربزن در مورد نوع ميدي اطلاعات خوبي گيرت مياد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahabmusic
20-05-2006, 19:18
لينكه خوبي بود .ممنون