PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین این چندتا کدوم بهتره؟

B3hn@z_A8
03-01-2011, 02:54
سلام دوستان
به نظر شما بین این چندتا گوشی،کدوم از همه بهتر و بی نقص تره؟

marvel 5560
f480
5230 star
5233 star tv
5253 wave
من استار تی وی رو دوست دارم اما دوربین و فلش گوشی هم برام یه خورده مهمه
میگین چه کار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
03-01-2011, 07:25
با توجه به اینکه شما دوربین براتون مهمه! marvel بهترین گزینه هست که نسبت به f480 صفحه نمایش بزرگتری رو هم داره

اما من خودم اگه میخواستم بین اینا انتخاب کنم star tv با گیرنده ی دیجیتال رو انتخاب میکردم، نه آنالوگ

* آنالوگ هموناییه که مایکروتل گارانتی کرده. اما دیجیتال ها گارانتی ندارن.

گرافيكار
03-01-2011, 10:54
شك نكنيد كه بين اين گوشيها 5253 wave از بقيه بهتره
من سه چهار روز پيش گرفتم
تاچ خوب اينترفيس كاربردي
هوم اسكرين زيبا
wifi
بلوتوث3[COLOR="Silver"]

offlineinternet
03-01-2011, 12:27
منم بهت 5253 wave پیشنهاد میکنم

tired friend
03-01-2011, 15:18
منم ویو رو قبول دارم

javad33
03-01-2011, 16:11
استار تی وی خیلی خوبه اما به چه قیمتی؟ داشتن تلویزیون در گوشی موبایل برای شما بیشتر اهمیت داره یا مثلا امکاناتی مثل وای فای و جی پی اس و حتی صفحه نمایش مناسب و تاچ خوب؟

B3hn@z_A8
03-01-2011, 17:29
ممنون از همتون دوستان
حالا بین ویو و مارول کدوم بهتره؟
من خودمم بین این دو تا میگم ویو
اما کسایی که از هر کدوم این گوشی ها استفاده کردن لطفا بهم بگن کدوم بهتره
معایب و محاسن هر دوش رو بگین
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3hn@z_A8
03-01-2011, 17:44
ببینید من موندم بین این دو تا واقعا
مارول دوربینش از ویو بهتره
در حالی که ویو سیستم عامل داره و صفحه بزرگتر داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انتخاب سخته
چون هم سیستم عامل برام مهمه هم دوربین

tired friend
03-01-2011, 19:00
ببینید من موندم بین این دو تا واقعا
مارول دوربینش از ویو بهتره
در حالی که ویو سیستم عامل داره و صفحه بزرگتر داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انتخاب سخته
چون هم سیستم عامل برام مهمه هم دوربین
در کل می گم ویو چون واقعا گوشیه خوشگلو بروزیه
مطمینم از خرید ویو پشیمون نمیشی:46:

B3hn@z_A8
03-01-2011, 19:24
در کل می گم ویو چون واقعا گوشیه خوشگلو بروزیه
مطمینم از خرید ویو پشیمون نمیشی:46:

خب البته که ویو عالیه
مخصوصا گوشی تو که 8500 هستش :19:

tired friend
03-01-2011, 19:32
خب البته که ویو عالیه
مخصوصا گوشی تو که 8500 هستش :19:
:31:
پس ویو رو انتخاب کردی؟
مبارکه
شیرینی نمیدی؟:20::31:

Ostad AliReza
03-01-2011, 19:42
نه آنالوگ

* آنالوگ هموناییه که مایکروتل گارانتی کرده. اما دیجیتال ها گارانتی ندارن.
فکر میکنم همه استار تی وی ها انالوگ هستند
دیجیتال همونیه که در n96 هست(----H) و به صورت محدود فقط تو تهران پشتیبانی میشه
اشتباه میکنم بگید؟!

javad33
03-01-2011, 20:08
بین ویو 525 و مارول شما دوتا انتخاب دارید. یا دوربین خوب یا یک گوشی هوشمند با تاچ خوب و البته جی پی اس.

از اینجا به بعدش دیگه هیچکی نمیتونه کمکتون کنه. ببینید دوربین مهمتره یا هوشمند بودن گوشی؟

B3hn@z_A8
04-01-2011, 01:08
بین ویو 525 و مارول شما دوتا انتخاب دارید. یا دوربین خوب یا یک گوشی هوشمند با تاچ خوب و البته جی پی اس.

از اینجا به بعدش دیگه هیچکی نمیتونه کمکتون کنه. ببینید دوربین مهمتره یا هوشمند بودن گوشی؟

10000000 درصد اسمارت بودن بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم شیرینیه دوست خسته (tired friend)
خودم پختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31::21:

راستی ممنون از همگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LiverBarca
04-01-2011, 02:41
من میگم s5330 رو بگیر که کیبورد فیزیکی هم داشته باشی....

aRThaS_08
04-01-2011, 12:08
فکر میکنم همه استار تی وی ها انالوگ هستند
دیجیتال همونیه که در n96 هست(----H) و به صورت محدود فقط تو تهران پشتیبانی میشه
اشتباه میکنم بگید؟!
100درصد در اشتباهید! اول اینکه ان96 دی وی بی نداره! و ان77 و ان92 فقط از سری ان نوکیا این قابلیت رو دارن! (این 2گوشی بهمین علت هیچوقت گارانتی نشدن)

استار تی وی هم دو مدل هست! با گیرنده آنالوگ و با گیرنده ----H که در کل مراکز استان ها بجز زاهدان و بجنورد فعاله. و بزودی در تمام کشور

B3hn@z_A8
04-01-2011, 18:16
من میگم s5330 رو بگیر که کیبورد فیزیکی هم داشته باشی....

آره
اینم خوبه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atropates
05-01-2011, 02:37
آره
اینم خوبه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره دوست عزیز این از Wave525 بهتره . کیبورد فیزیکی خودش یه مزیت بزرگ حساب میشه مخصوصا اگه SMS باز باشید یا نمی خواید زود زود صفحه نمایش گوشی رو تمیز کنید .

نظر من هم رو S5330 Wave533 هستش اگه بین Marvel و Wave525 , Wave 525 رو انتخاب کردید

اگه رو دوربین خیلی خوب و فلش تاکید نکنید همین Wave533 رو بردارید , که منم اگه جای شما بودم همین رو برمیداشتم چون همه چی گوشی دوربین نیست , Wave533 هم در ضمن بدون دوربین نیست ! اونم خو دوربین داره ولی Marvel به جز دوربین چیز چشم گیری نداره که آدم رو جذب کنه

B3hn@z_A8
05-01-2011, 10:25
آره دوست عزیز این از Wave525 بهتره . کیبورد فیزیکی خودش یه مزیت بزرگ حساب میشه مخصوصا اگه SMS باز باشید یا نمی خواید زود زود صفحه نمایش گوشی رو تمیز کنید .

نظر من هم رو S5330 Wave533 هستش اگه بین Marvel و Wave525 , Wave 525 رو انتخاب کردید

اگه رو دوربین خیلی خوب و فلش تاکید نکنید همین Wave533 رو بردارید , که منم اگه جای شما بودم همین رو برمیداشتم چون همه چی گوشی دوربین نیست , Wave533 هم در ضمن بدون دوربین نیست ! اونم خو دوربین داره ولی Marvel به جز دوربین چیز چشم گیری نداره که آدم رو جذب کنه

ممنون بابت راهنماییتون
آخه من شنیده بودم راحت میشه با 525 اس ام اس داد
راستش منم زیاد اس میدم
24 ساعته دستم داره رو دکمه های گوشی حرکت میکنه
با لمسی هم کار کردم اما نه زیاد.اما اون کجا که گوشی خودم باشه اون کجا که فقط یه مدت واسه امتحان گوشی دستم باشه
پس شما میگین اس ام اس با 533 راحت تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه بیخیال دوربین شدم
وقتی بین مارول و 525 موندم ، گفتم دوربین مهمتره یا سیستم عامل(به قول یکی از بچه ها)بادا بادا مبارک بادا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و تصمیم بر این شد که 525 بگیرم
و اما . . .
بین 525 و 533 درسته که 533 یه کوچولو دوربینش افت میکنه اما یه کیبورد همراش داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه کارایی و مزایاشونم که مثه همه تقریبا

tiyam 01
05-01-2011, 11:06
100درصد در اشتباهید! اول اینکه ان96 دی وی بی نداره! و ان77 و ان92 فقط از سری ان نوکیا این قابلیت رو دارن! (این 2گوشی بهمین علت هیچوقت گارانتی نشدن)

استار تی وی هم دو مدل هست! با گیرنده آنالوگ و با گیرنده ----H که در کل مراکز استان ها بجز زاهدان و بجنورد فعاله. و بزودی در تمام کشور

ولی شما در اشتباهی

مشخصات n96 تو جی اس ام آرنا
- ----H TV broadcast receiver

استار تی وی Samsung S5233T هم فقط آنالوگ داره.
- Analog TV, TV recorder

اون که شما میگی یه مدل دیگه اس: Samsung I6220 Star TV
- ISDB-Tb Digital TV receiver

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:03 AM ----------

ممنون بابت راهنماییتون
راستش منم زیاد اس میدم
با لمسی هم کار کردم اما نه زیاد.اما اون کجا که گوشی خودم باشه اون کجا که فقط یه مدت واسه امتحان گوشی دستم باشه
پس شما میگین اس ام اس با 533 راحت تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه بیخیال دوربین شدم
وقتی بین مارول و 525 موندم ، گفتم دوربین مهمتره یا سیستم عامل(به قول یکی از بچه ها)بادا بادا مبارک بادا
و تصمیم بر این شد که 525 بگیرم
و اما . . .
بین 525 و 533 درسته که 533 یه کوچولو دوربینش افت میکنه اما یه کیبورد همراش داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه کارایی و مزایاشونم که مثه همه تقریبا

منم ویو 533 رو پیشنهاد میدم. فکر نکتم کیفیت دوربین ویو 533 و ویو 525 تفاوتی داشته باشه
:دی

بادا هم مثل اینکه مشکلات خودش رو داره باید بهش عادت کنی. تو تاپیک بادا بعضیا باهاش مشکل داشتن

aRThaS_08
05-01-2011, 11:22
مشخصات n96 تو جی اس ام آرنا
- ----H TV broadcast receiver
ممنون! من واقعن نمیدونستم n96 دی وی بی داره

باهاش کار کردم اما چنین چیزی ندیدم.

بین 525 و 533 درسته که 533 یه کوچولو دوربینش افت میکنه
دوربین هردو گوشی عین همه! هیچ تفاوتی نه در عکاسی و نه در فیلمبرداری ندارن!

Atropates
05-01-2011, 12:52
ممنون بابت راهنماییتون

بله دوست عزیز معلومه راحت میشه باهاش اس داد ولی نسبت به چی؟ اگه نسبت به یه گوشی با تاچ مقاومتی بگی آره (مثل ویواز) یا یه گوشی با صفحه نمایش کوچیکتر ول خازنی بازم آره با این راحت تر میشه اس داد ولی مساله اینجاست برا SMS کیبورد فیزیکی یه چیز دیگه ست

راستش منم زیاد اس میدم
پس شما میگین اس ام اس با 533 راحت تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببینید , شما گلکسی هم بخرید بازم توو SMS دادن مثل من باهاش کمبودَ رو احساس خواهی کرد ته تهش با اون تاچ فوق العاده و صفحه نمایش بزرگ , من خودم Evo 4G توو ایران اگه کار میکرد گلکسی نمیگرفتم عمرا , میرفتم Evo 4G میگرفتم بدون یک لحظه مکث , چون اولا درصد خطا خیلی کمتره توو کیبورد فیزیکی , دوما وقتی با انگشتات کلید رو حس میکنی راحت تر میتونی بزنیش یا نزنیش , سوما خودم دیدم کیبورد باعث میشه آدم به صفحه نمایش خیلی کم دست بزنه و لک و اینا رو صفحه نمایش خیلی کمتر بیفته و مجبور نباشی یه دستمال جیبت بزاری (اگه مثل من حساس باشی) اینم بدون گوشی ای وجود نداره که صفحه نمایشش لک نگیره بهترینشون که توو این زمینه گلکسی و آیفون 4 باشن بازم آخرش لکَ رو میگیرن اگه دستت تمیز نباشه

بین 525 و 533 درسته که 533 یه کوچولو دوربینش افت میکنهفک نکنم ها ! هر دو 3.2 هستن بدون فلش . نمونه ی عکس هایی هم که از هر دو دیدم تفاوتی نداشتن به نظرم . شما بیشتر نمونه ی عکس از این دو تا بگردید توو نت ببینید بهتر میتونید قضاوت کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دخترم از خدا بترس محرم ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3hn@z_A8
05-01-2011, 13:37
بله دوست عزیز معلومه راحت میشه باهاش اس داد ولی نسبت به چی؟ اگه نسبت به یه گوشی با تاچ مقاومتی بگی آره (مثل ویواز) یا یه گوشی با صفحه نمایش کوچیکتر ول خازنی بازم آره با این راحت تر میشه اس داد ولی مساله اینجاست برا SMS کیبورد فیزیکی یه چیز دیگه ست

ببینید , شما گلکسی هم بخرید بازم توو SMS دادن مثل من باهاش کمبودَ رو احساس خواهی کرد ته تهش با اون تاچ فوق العاده و صفحه نمایش بزرگ , من خودم Evo 4G توو ایران اگه کار میکرد گلکسی نمیگرفتم عمرا , میرفتم Evo 4G میگرفتم بدون یک لحظه مکث , چون اولا درصد خطا خیلی کمتره توو کیبورد فیزیکی , دوما وقتی با انگشتات کلید رو حس میکنی راحت تر میتونی بزنیش یا نزنیش , سوما خودم دیدم کیبورد باعث میشه آدم به صفحه نمایش خیلی کم دست بزنه و لک و اینا رو صفحه نمایش خیلی کمتر بیفته و مجبور نباشی یه دستمال جیبت بزاری (اگه مثل من حساس باشی) اینم بدون گوشی ای وجود نداره که صفحه نمایشش لک نگیره بهترینشون که توو این زمینه گلکسی و آیفون 4 باشن بازم آخرش لکَ رو میگیرن اگه دستت تمیز نباشه

فک نکنم ها ! هر دو 3.2 هستن بدون فلش . نمونه ی عکس هایی هم که از هر دو دیدم تفاوتی نداشتن به نظرم . شما بیشتر نمونه ی عکس از این دو تا بگردید توو نت ببینید بهتر میتونید قضاوت کنید

دخترم از خدا بترس محرم ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله پدربزرگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگر نمی رقصی ام

ممنون .حرفای خوبی زدین راهنمایی های دقیق و عالی
دیگه اگه خدا بخواد همون 533 رو میگیرم
ایشالا توی خرید یخچال تی وی و ماشین لباسشویی سامسونگ کمکتون کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

[B]
بادا هم مثل اینکه مشکلات خودش رو داره باید بهش عادت کنی. تو تاپیک بادا بعضیا باهاش مشکل داشتن

جدا؟ چه بد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در هر حال بهتر از اینه که سیستم عامل نداشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از راهنماییت

aRThaS_08
05-01-2011, 13:40
مجبور نباشی یه دستمال جیبت بزاریبا یه invisible shield حتی اگه دست شما نوچ هم باشه اثری روی ال سی دی نمیمونه.

قدرت اینویزیبل شیلد رو هنوز مونده تا بهش برسید!

دیگه اگه خدا بخواد همون 533 رو میگیرممبارکه!
درسته سامسونگ درزمینه ی صفحه نمایش بهترینه! اما یخچال خوبی نداره : دی

شما میتونید برای یخچال از محصولات آمریکایی مثله frigidaire استفاده کنید!

ماشین لباسشویی هم indesit !

tiyam 01
05-01-2011, 15:13
اینم هست: Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro

اگه دکمه های کیبردش کوچیک نبود منم می خریدمش.
به قول Atropates

اونقدر کوچیکه اندازه ی گوشی و به مراتب اون کیبوردش که تایپ کردن باهاش انگشت های کوچیک می خواد مثل انگشت خانوما مثلا

tiyam 01
05-01-2011, 15:18
با یه invisible shield حتی اگه دست شما نوچ هم باشه اثری روی ال سی دی نمیمونه.

قدرت اینویزیبل شیلد رو هنوز مونده تا بهش برسید!
مبارکه!
درسته سامسونگ درزمینه ی صفحه نمایش بهترینه! اما یخچال خوبی نداره : دی

شما میتونید برای یخچال از محصولات آمریکایی مثله frigidaire استفاده کنید!

ماشین لباسشویی هم indesit !

اینویزیبل شیلد رو کدوم گوشیها دارن؟

aRThaS_08
05-01-2011, 15:46
ولی در هر حال بهتر از اینه که سیستم عامل نداشته باشه
اشتباه نکنید! سیستم عامل نداشتن دلیل بر بد بودن گوشی نیست.

در خیلی از موارد حتی گوشیهایی که سیستم عامل ندارن از اونایی که دارن بیشتر آدمو راضی میکنن!

اینویزیبل شیلد رو کدوم گوشیها دارن؟
بیشتر مدل های لپتاپ و موبایل و تبلت و دوربین و ... امکان زگ شدن رو دارن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Atropates
05-01-2011, 17:21
با یه invisible shield حتی اگه دست شما نوچ هم باشه اثری روی ال سی دی نمیمونه.ZAGG گرفتم 35 تومن , برا کل گوشی , ولی بعد سه روز و کلی کلنجار رفتن باهاش مال صفحه نمایش رو کندم !! چون واقعا بهش نیازی نبود در ضمن رو کیفیت صفحه نمایش تاثیر داشت اگه دقت میکردی و در ضمن یه چسبندگی داشت که برا صفحه نمایش تاچ موقع بازی ها مثلا , اصلا خوب نبود , ولی همین چسبندگی توو قاب پشت وقتی دقت کنی خیلی خیلی مفیده ! مخصوصا موقع گرفتن توو دست یا وقتی میزاریش رو یه صطح شیشه ای مثل روی میز یا غیره ... اون لک نگرفتن و اینا هم که برا قاب پشت گوشی یه چیز دیگه ست , خیلی تاثیر داره

اینم هست: Sony Ericsson XPERIA X10 mini proالبته دوست عزیز دو تا مورد , Wave533 الان 180 تومنه ولی Mini Pro حدودا 250 , و مورد بعدی صفحه نمایش این 2.55 اینچ هست و مال ویو 3.2 . اما Mini Pro برتری هایی هم داره مثل سیستم عامل بهتر و دوربین بهتر و از سوی دیگه صفحه نمایش کوچیکتر و قیمت بالاتر

من بازم Wave533 رو با توجه به قیمتش گزینه ی صحیحتری میدونم برا این خانوم

---------------------------------------

راستی یه چیز دیگه الان یادم افتاد ! :31: شما که خانوم هستید , با گوشی فقط تاچ که تاچش خازنی هستش به دلیل ناخن هاتون به مشکل برخواهید خورد , چون تاچ خازنی نسبت به ناخن واکنش نشون نمیده , پس اگه ناخن هاتون رو دوست دارید بیخیال گوشی فقط تاچ شید که تاچش خازنیه یا بیخیال ناخن هاتون شید (اگه بلنده البته!) یا گوشی با تاچ مقاومتی بخرید (که کار اشتباهی هم هست , خواهر کوچیک منم مرتکب شد با اینکه بهش گفتم ولی الان بعد دو ماه دو ماه و نیم کامل به حرفم رسید) یا اینکه گوشی با تاچ خازنی و کیبورد دار بخرید (که معقولانه ترین کاره)

حالا میاید میگید " ناخن بلند غیر بهداشتیه بده اله بل ِ , من اینکار رو نمیکنم هیچوقت ! " :31: اونوقت اینهمه نوشته ی من بی ارزش میشه :41::31:

aRThaS_08
06-01-2011, 07:17
ZAGG گرفتم 35 تومن , برا کل گوشی , ولی بعد سه روز و کلی کلنجار رفتن باهاش مال صفحه نمایش رو کندم !! چون واقعا بهش نیازی نبود در ضمن رو کیفیت صفحه نمایش تاثیر داشت اگه دقت میکردی و در ضمن یه چسبندگی داشت که برا صفحه نمایش تاچ موقع بازی ها مثلا , اصلا خوب نبود

شما که خانوم هستید , با گوشی فقط تاچ که تاچش خازنی هستش به دلیل ناخن هاتون به مشکل برخواهید خورد
شاید بد نصب شده بود! من هیچ مشکلی با گوشیم ندارم و عین قبلش دارم کار میکنم باهاش!
کجا براتون نصب کره بود؟
پس با این اوصاف ایشون باید CorbyPRO رو انتخاب کنن!

B3hn@z_A8
07-01-2011, 13:37
راستی یه چیز دیگه الان یادم افتاد ! :31: شما که خانوم هستید , با گوشی فقط تاچ که تاچش خازنی هستش به دلیل ناخن هاتون به مشکل برخواهید خورد , چون تاچ خازنی نسبت به ناخن واکنش نشون نمیده , پس اگه ناخن هاتون رو دوست دارید بیخیال گوشی فقط تاچ شید که تاچش خازنیه یا بیخیال ناخن هاتون شید (اگه بلنده البته!) یا گوشی با تاچ مقاومتی بخرید (که کار اشتباهی هم هست , خواهر کوچیک منم مرتکب شد با اینکه بهش گفتم ولی الان بعد دو ماه دو ماه و نیم کامل به حرفم رسید) یا اینکه گوشی با تاچ خازنی و کیبورد دار بخرید (که معقولانه ترین کاره)

حالا میاید میگید " ناخن بلند غیر بهداشتیه بده اله بل ِ , من اینکار رو نمیکنم هیچوقت ! " :31: اونوقت اینهمه نوشته ی من بی ارزش میشه :41::31:

راستش من به خاطر رشته ورزشیم همیشه ناخونام کوتاهه پس بااین موضوع مشکلی ندارم
البته راهنمایی های شما واقعا ارزش داشتا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
07-01-2011, 13:49
سلام
مدل دیگه ای مد نظرت نیست شما؟

B3hn@z_A8
07-01-2011, 15:35
سلام
مدل دیگه ای مد نظرت نیست شما؟

سلام
من خودم wave 533 رو پسند کردم
شما مدل دیگه ای سراغ دارین که بهتر باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]