PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در حد مبتدی

IMAP
02-01-2011, 15:19
سلام به همگی قبول دارم سوالم خیلی ابتدایی و مسخره است اما میخواستم ببینم بازی های آنلاین زیاد حجم دانلود رو کم میکنه یا نه اگه با مثال توضیح بدید خیلی ممنون میشم با تشکر از همتون

golmohammadi
02-01-2011, 19:56
of اینا هم مصرف ترافیک دارند
اگه اینترنت با محدودیت حجمی دارین زیاد نمیصرفه
چون زود تموم میشه
البته گیم هم مهمه چی باشه
یعنی مصرف گیمها فرق میکنند

HoJJaT_007
02-01-2011, 20:40
بازی هایی مثل wow یا اینا زیاد نمگیرن . بازی های تکستی و اینا که اصلا مثل tb اینا ولی بازی های فلش بله .

ضمنا COD هم فکر کنم میخوره :دی

البته نکته اینه که ISP چیه . اگه صبا نت یا نمایندگان باشه شما مثلا 50 مگ استفاده کنید 500 مگ میره .

به خاطر اینه اگه صبا نت دارید اصلا کلا قید بازی کردنو بزنید ;)

virtualworld
03-01-2011, 21:47
صبا نت که مال شهر ایشون نداره:31:
پس شاید بهتر باشه

IMAP
04-01-2011, 09:48
نه دوستان من از بهین نت ADSL دارم ولی من از چند نفری پرسیدم اونها گفتن وقتی بازی روی Pc شما نصب میشه و روی Pc اونوری ها هم هست دیگه نیاز به انتقال گرافیک نیست فقط مختصات محل قرار گیری وسایل و اینا رو از طریق یه فایل تکست ارسال میشه و در نتیجه حجم خیلی ناچیزی از ما مصرف میشه حالا دیگه نمیدونم کدوم درسته اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم

IMAP
04-01-2011, 10:14
بازی هایی مثل wow یا اینا زیاد نمگیرن

یه سوالی WOW هم جزو بازیهای گرافیکی محسوب میشه چرا اون کم اما کال او زیاد میگیره

golmohammadi
04-01-2011, 11:54
نه دوستان من از بهین نت ADSL دارم ولی من از چند نفری پرسیدم اونها گفتن وقتی بازی روی Pc شما نصب میشه و روی Pc اونوری ها هم هست دیگه نیاز به انتقال گرافیک نیست فقط مختصات محل قرار گیری وسایل و اینا رو از طریق یه فایل تکست ارسال میشه و در نتیجه حجم خیلی ناچیزی از ما مصرف میشه حالا دیگه نمیدونم کدوم درسته اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
خب البته این بستگی به گیم داره
و حرف درستیه
بعنوان مثال
من رد الرت و فیفا 11 را با اینترنت 128 میزنم
128 واقعی که سرعت دانلودش 15 هست
مطمئنا اطلاعات بصورت تکست رد و بدل میشند
در غیر این صورت امکان نداشت

mer5ad
14-01-2011, 00:21

هیچ ربطی به گرافیک نداره!
همینی که دوستتون گفتم درسته! ;)
هرچی تعداد بازیکنا و حرکت ها بیشتره باشه تبادل اطلاعات هم بیشتر میشه!