PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی از 400 تا 600 تومان

Erfan.
02-01-2011, 13:27
سلام.

یکی از دوستان میخواد گوشی بخره از 400 تا 600

صفحه فول تاچ.پخش موسیقی قوی.دوربین قوی .سیستم عامل هم مهم ترین اولویت هست :5:

لطفا با توجه به قیمت و کارایی بهترین گزینه ها رو پیشنهاد بدید ...:11:

موفق باشید.:40:

tired friend
02-01-2011, 14:40
کلکسی اس.........:40:650 فک کنم باشه یا کمتر........:40:منظورم 16گیگ بودا

hoha881
02-01-2011, 15:04
توی رنج 400-450 ویو s8500,s8530
ولی حالا که میخواد خرج کنه بهتره همون گالاکسی 8 گیگ بخره 580
htc desire hd هم هست با 650 ولی صفحش از گالاکسی ضعیف تره.

Erfan.
02-01-2011, 19:20
دوستان نظرتون درباره ی HTC HD2 چیه؟ به چه قیمتیه؟ اصلا خوب هست؟

کلکسی اس.........650 فک کنم باشه یا کمتر........منظورم 16گیگ بودا

ولی حالا که میخواد خرج کنه بهتره همون گالاکسی 8 گیگ بخره 580

این هم خوبه بهش گفتم داره سرچ میکنه :40:

در کل توی این رنج بهترین چیه؟

متشکر.:10:

rawen.west69
02-01-2011, 19:34
به نظر من هم گالکسی بخر (فقط اگه میتونی با اندروید کنار بیای!)
ولی من باشم wave II میخرم

Erfan.
02-01-2011, 19:51
به نظر من هم گالکسی بخر (فقط اگه میتونی با اندروید کنار بیای!)
ولی من باشم wave II میخرم

دوست عزیز لطفا میشه کمی در این مورد (OS های گوشی ها و ... ) کمی توضیح بدی؟ چون نه من نه دوستم اصلا از موبایل سر در نمیاریم :19::11:

wave II برای چه برندی هست؟

hoha881
02-01-2011, 20:21
اندروید با توجه به این که اپن سرس هست از بقیه سیستم عاملا بهتر هست.
از لحاظ تعداد برنامه هم بعد ios هست.
داشتن live wallpaper , نصب رام های مختلف و اپدیت های گوگل همه از برتری های اندروید هستن.

بادا سامسونگ هم با اینکه یک سال هم از امدنش نیامده بازی های زیادی براش امده.داشتن سخت افزار قوی سرعت مثل اندروید و منوهای گرافیکی از ویژگی های این سیستم عامل هست.سایت برنامه هاشم samsungapps.com هست.جدیدا -- شده وبازی های پولیش هم نصب میشن.برای دیدن برنامه های پولی کشور رو باید توی سایت عوض کنی.

ویندوز موبایل 6.5 هم با سرعت پایینش و امدن نسخه 7 از رده خارج هست.

aRThaS_08
02-01-2011, 20:52
من بودم ویو رو انتخاب میکردم.

چون گلکسی 8گیگش ضرره! من الان از 16گیگ گوشیم 12گیگ پر شده و عزا گرفتم :|

اما یه خوبی داره اینکه واقعن سرعتش بینظیره. من 30صفحه برنامه و بازی دارم اما گوشی سرعتش پایین که نیمده بالاتر هم رفته!

Erfan.
02-01-2011, 21:13
اندروید با توجه به این که اپن سرس هست از بقیه سیستم عاملا بهتر هست.
از لحاظ تعداد برنامه هم بعد ios هست.
داشتن live wallpaper , نصب رام های مختلف و اپدیت های گوگل همه از برتری های اندروید هستن.

بادا سامسونگ هم با اینکه یک سال هم از امدنش نیامده بازی های زیادی براش امده.داشتن سخت افزار قوی سرعت مثل اندروید و منوهای گرافیکی از ویژگی های این سیستم عامل هست.سایت برنامه هاشم samsungapps.com هست.جدیدا -- شده وبازی های پولیش هم نصب میشن.برای دیدن برنامه های پولی کشور رو باید توی سایت عوض کنی.

ویندوز موبایل 6.5 هم با سرعت پایینش و امدن نسخه 7 از رده خارج هست.

پس نتیجه میگیریم که آندروید و سامسونگ خوبن... پس یعنی HTC HD2 که ویندوزش 6.5 هست به درد نمیخوره؟ نمیشه مثلا 7 روش نصب کرد؟ :13:

من بودم ویو رو انتخاب میکردم.

چون گلکسی 8گیگش ضرره! من الان از 16گیگ گوشیم 12گیگ پر شده و عزا گرفتم :|

اما یه خوبی داره اینکه واقعن سرعتش بینظیره. من 30صفحه برنامه و بازی دارم اما گوشی سرعتش پایین که نیمده بالاتر هم رفته!

خب پس بالاخره من به دوستم چیا رو پیشنهاد کنم؟ لطفا رده بندی کنید بهترین گوشیا تا 600 تومن از همه نظر مخصوصا OS و آهنگ و صفحه نمایش چیا میشن؟ لطفا اسم و مدل کاملو با قیمت بگید چون توی این زمینه همون طور که گفتم هیچی نمیدونم.
با تشکر از همه.

aRThaS_08
02-01-2011, 21:56
HTC HD2
وین7 نمیشه اما اندروید میشه روش نصب کرد.

بازده خوبی هم با اندروید داره اما خب! این گوشی برای اندروید ساخته نشده.

OS و آهنگ و صفحه نمایش
اندروید جاافتاده تره اما بادا هم سیستم عامل بسیار خوبیه. من مادرم ویو داره و خودم گالکسی دارم! بجرئت میتونم بگم ویو چیزی از گلکسی کم نداره!

آهنگ. wave و waveII و galaxy s در یک رده قرار دارن از این نظر

صفحه نمایش هم اگر آیفون رو در نظر نگیریم بهترین wave هست بعد گلکسی و بعد هم waveII

در مورد اندازه صفحه هم گلکسی 4اینچ waveII فک کنم 3.7اینچ و wave هم 3.3اینچ هست

عکاسی گلکسی چنگی به دل نمیزنه! اما ویو ها خوب هستن

بهترین فیلمبرداری رو هم گلکسی داره

دیگه انتخاب با خودتون!

Erfan.
02-01-2011, 22:15
اندروید جاافتاده تره اما بادا هم سیستم عامل بسیار خوبیه. من مادرم ویو داره و خودم گالکسی دارم! بجرئت میتونم بگم ویو چیزی از گلکسی کم نداره!

آهنگ. wave و waveII و galaxy s در یک رده قرار دارن از این نظر

صفحه نمایش هم اگر آیفون رو در نظر نگیریم بهترین wave هست بعد گلکسی و بعد هم waveII

در مورد اندازه صفحه هم گلکسی 4اینچ waveII فک کنم 3.7اینچ و wave هم 3.3اینچ هست

عکاسی گلکسی چنگی به دل نمیزنه! اما ویو ها خوب هستن

بهترین فیلمبرداری رو هم گلکسی داره

دیگه انتخاب با خودتون!

دوستمون گفتن برنامه های بادا پولین میشه رایگانشو گیر آورد یانه؟

- صفحه نمایش کدوم یکی با کیفیت تره؟

- در نهایت انتخاب کدوم باشه؟ HTC ها قابل قبول نیستن؟HD 2 و Desire ؟

در ضمن با تشکر از جوابتون !:40:

aRThaS_08
02-01-2011, 22:24
1. برنامه هاش پولی نیستن! مثله هر مارکت دیگه ای برنامه های پولی هم داره! گوشی اندرویدی هم بخرید همینه!

2. ویو باکیفیت ترین صفحه نمایش رو داره و بعدش گلکسی! ویو2 هم خیلی صفحه خوبی داره. اما خب گلکسی بزرگتره!

3. اگر طراحی و جنس گوشی براتون مهمه دیزایر انتخاب خوبیه! دیزایر اچ دی هم با 650تومن تقریبن طراحیش مثله hd2 هست.

اما hd2 ویندوز6.5 داره که منسوخ شده هست! اما اگه روی اون اندروید بریزید گوشی خوبیه. بهرحال توصیه نمیشه چون ساخت گوشی براساس اندروید نیست!

golmohammadi
02-01-2011, 22:39
دیزایر اچ دی گزینه خوبیه حدود 640 تومن
گالاگسی فلش نداره (گفتین دوربین مهمه)
کلا همه گوشیهای ذکر شده دوربینشون یا متوسط هستند یا متوسط به پائین حتی اگر از نظر عددی خوب باشند

offlineinternet
02-01-2011, 23:12
ببین دوست من اگه زیاد اهل ور رفتن و صرف وقت برا گوشی هستید حتما i9000
ولی اگه فقط میخواین یه عکس بگیرید و هرزگاهی یه بازی و برنامه بریزید و زیاد وقت صرف نکنید به نظر من n8
چون الان من هر روز حدود سه چهار ساعت فقط دارم برنامه بازی برای گوشیم میگیرم{I9000}
حدود ۲۶ صفحه بازی و برنامه

در کل من میگم i9000
صدای هنصفیری با یه برنامه که بریزی دیگه هیچ گوشی به گرد پاش نمیرسه
سیستم عامل که معلومه
صفحه هم که دیگه بهتر از این نمیشه
فقط دوربین مشکل دره که اونم فیلم برداری توپی داره{فیلم برداری hd}
ولی عکساش در حد ۵ متوسط هست ولی راضی کننده
آهان راستی بیشتر پستوندهای تصویری رو هم به راحتی اجرا میکنه

Atropates
03-01-2011, 02:20
گلکسی اس به جز نداشتن فلش هیچکس نمیتونه براش عیب پیدا کنه !

در کنار آیفون 4 به طور مشترک بهترین گوشی های بازار هستن

fire159
03-01-2011, 09:42
خب پس بالاخره من به دوستم چیا رو پیشنهاد کنم؟ لطفا رده بندی کنید بهترین گوشیا تا 600 تومن از همه نظر مخصوصا OS و آهنگ و صفحه نمایش چیا میشن؟ لطفا اسم و مدل کاملو با قیمت بگید چون توی این زمینه همون طور که گفتم هیچی نمیدونم.
با تشکر از همه.

موتورولا میلستون xt720 هم گزینه خیلی خوبیه برای شما .
دوربین 8مگاپیکسلی قوی با فلش زنون این گوشی رو بالاتر از رغیبا کرده
کیفیت صوتی عالی و حتی بهتر از آیفون 4 داره .
ال سی دی 3.7 اینچی داره
کیفیت ساخت و مونتاژ عالیی داره
و .....

قیمتش 560- 570 هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aRThaS_08
03-01-2011, 12:00
البته باید اضافه کرد که موتورولا با صفحه نمایش TFT ضعیفش، یکی از ضعیف ترین ها هست در این مورد.

و اینکه 3ماه دیگه تازه براش فرویو میاد این درحالیه که برای گلکسی تا 2ماه دیگه گینگربرد میاد و فرویو الان 2-3ماهی هست که برای گلکسی اومده!

کلن ساپورت نرم افزاری موتورولا، ضعیف ترین هست! و این شرکت فقط به Droid 2 خوب میرسه! بقیه محصولات رو کاملن فراموش کرده.

fire159
03-01-2011, 12:54
البته باید اضافه کرد که موتورولا با صفحه نمایش TFT ضعیفش، یکی از ضعیف ترین ها هست در این مورد.

و اینکه 3ماه دیگه تازه براش فرویو میاد این درحالیه که برای گلکسی تا 2ماه دیگه گینگربرد میاد و فرویو الان 2-3ماهی هست که برای گلکسی اومده!

کلن ساپورت نرم افزاری موتورولا، ضعیف ترین هست! و این شرکت فقط به Droid 2 خوب میرسه! بقیه محصولات رو کاملن فراموش کرده.

tft بودن دلیل بد بودن نیست .
در مورد ساپورت هم شاید عالی نباشه اما اگر یادتون باشه میلستون بعد از نکسوس اولین گوشی بود که به 2.2 آپدیت شد و بقیه مدلهای متوسط هم آپدیت شدن .

hasanmotori
03-01-2011, 13:10
یه نکته دیگه اینکه رم مایلستون و xt701 و xt720 فقط 256 مگه یعنی نصف گلکسی!

fire159
03-01-2011, 13:15
در ضمن سی پی یو گوشی های ذکر شده موتورولا ضعیفتر از گلکسی هستن .!!

اما در نهایت بهتر از گلکسی هستن :8:

javad33
03-01-2011, 15:40
هرچند خودم کلا سامسونگ میپسندم یه ویو و یه گالکسی 5 هم دارم ولی باتوجه به اینکه دوستان کلا سامسونگی هستن گفتم شاید فشار سلیقه ای دوستان باعث بشه که بجای انتخاب بهترین گوشی واسه دوستتون شما برید بهترین گوشی از نظر مشاورین پی سی ورلد رو بخرین که شاید انتظارات دوستتون رو برآورده نکنه.

مثلا همین بحثهای مرتبط به کیفیت صفحه نمایش یا میزان رم ممکنه الان مهم جلوه کنه ولی بعد از خرید گوشی شاید حتی دوستتون اصلا با این موضوع برخوردی نداشته باشه و چیز جدیی براش تلقی نشه.

پیشنهاد جدیدی غیر از گوشی هایی که دوستان به شما معرفی کردند ندارم. فقط میخوام بگم که مثلا هیچوقت بخاطر یه سری از فاکتورهایی که دوستان گفتن کلا یه گوشی مثل n8 با اون دوربین فوق العادش رو از لیستتون خارج نکنید.

دقت کنید این برتری های فنی بعضی از گوشی ها شما رو از انتخاب عاقلانه و چیزی که انتظاراتتون رو برآورده کنه دور نکنه.

Atropates
03-01-2011, 18:43
اصلا با این موضوع برخوردی نداشته باشه و چیز جدیی براش تلقی نشه.ببخشید دوست عزیز این آقایی که می خواد گلکسی رو بخره مثلا با صفحه نمایش گوشی چجوری برخوردی نخواهند داشت؟!!!!!! یا یه چیز دیگه , میگید چیز جدیدی براش تلقی نخواهد شد , قبلا Super Amoled رو چجوری تجربه کردن این دوستمون که حالا با خریدن گلکسی براش تکراری باشه؟!! مگه اینکه یا ویو داشته باشن قبلا یا آیفون , اونوقت زیاد تعجب نخواهند کرد . این فقط یه گوشه از برتری های گلکسی هست

در ضمن قبل از اینکه همه رو به فن بوی بودن متهم کنید بهتره پست های قبلی دوستان رو هم توو این بخش از انجمن بخونید بعد این حرفا رو بزندید . والا ما نه از سهام سامسونگ درصدی در اختیارمون هست نه با حمایت از سامسونگ کسی بهمون جایزه یا چیزی میده ! می خوایم به دوستامون کمک کنیم تا خدای نکرده بعد از اینهمه پولی که بابت یه گوشی میدن بعد از خریدش پشیمون نشن و افسوس نخورن , همین . حود بنده پست هام توو این بخش رو بخونید هر چند بار که گلکسی رو پیشنهاد دادم به همون اندازه هم دیزایر , Wildfire , ویواز , X6 , مایلستون , N8 و حتی iPhone 3GS و آیفون 4 و گوشی های دیگه رو پیشنهاد دادم به دوستان , منتها هر کدوم رو بر اساس انتظاراتی که کسی که مشاوره میخواد میاد میگه بهش معرفی میکنم .

ascari a10
03-01-2011, 23:32
منم ميگم گلكسي صفحه نمايش4اينچSUPER AMOLEDسيتم عامل اندرويد دوربين5البته متوسط كيفيت صداي عالي هنزفري و اسپيكر ديگه چي ميخواي .........

aRThaS_08
04-01-2011, 11:53
tft بودن دلیل بد بودن نیست .
در مورد ساپورت هم شاید عالی نباشه اما اگر یادتون باشه میلستون بعد از نکسوس اولین گوشی بود که به 2.2 آپدیت شد و بقیه مدلهای متوسط هم آپدیت شدن .
من پدرم مایلستون داره و خودم هم 3روز مایلستون xt داشتم!

باید بگم که صفحه جفتشون افتضاح هست، باز مایلستون قشنگه اما xt اصلن قابل تحمل نیست!

درضمن مایلستون رام آفیشال آسیاش همین 15روز پیش اومد!

درصورتی که رام آفیشال گلکسی 2ماهی میشه که اومده.

و xt هم که رام فرویوش برای کانادا تازه 2ماه دیگه میاد!

این درحالیه که تا ماه آینده شاهد انفجار بازار توسط گلکسی هستیم! بنچ مارک های گلکسی با رام نکسس اس، همه رو شگفت زده کرده! باید منتظر رام رسمی باشیم.

كيفيت صداي عالي هنزفري
بهتره بگید کیفیت نیمه افتضاح در هندزفری!

البته با تعویض رام حل میشه! من کلن پاسخگوی مشکلاتتون در مورد گلکسی هستم! هر مشکلی یه راه حلی داره.

Atropates
05-01-2011, 02:14
بهتره بگید کیفیت نیمه افتضاح در هندزفری

!!!!!

از چه هندزفری ای استفاده میکنید دوست عزیز؟ هندزفری که توو جعبه ی گوشی هست؟

aRThaS_08
05-01-2011, 11:16
از چه هندزفری ای استفاده میکنید دوست عزیز؟ هندزفری که توو جعبه ی گوشی هست؟
من از هندزفری جابرا مدل a3000 استفاده میکنم که 260تومن هم بالاش دادم!

کیفیت صدا بسیار نزدیک به یک گوشی زیر 200تومنی هست! البته با دستکاری توی service mode گوشی مسئله حل میشه!

Atropates
05-01-2011, 12:58
کیفیت صدا بسیار نزدیک به یک گوشی زیر 200تومنی هست!!!

من که با تنظیم یه اکولایزر ساده توو میزیک پلیر و استفاده از یه هدفون کریتیو کیفیت صدای خیلی راضی کننده ای میگریم !

حالا شاید شما انتظارتون خیلی بالاست و مثلا انتظاری ه که از یه Cowon دارید , نمیدونم !!

fire159
05-01-2011, 14:01
باز هم میگم بهترین انتخاب براب ایشون xt720 وبعد x10 هست
چون دوربین قوی و موزیک میخوان

mohandes
06-01-2011, 23:43
دوستانی که گلکسی اس رو پیشنهاد دادند تنها خوبیهاشو ذکر کردن . بهتر بود به عیبشم اشاره میشد . عیبی که خریدار باید قبل از خرید از اون مطلع باشه . داشتن لگ در برخی عملکردهای گوشی . اینطوری از گوشی تعریف میکنید بعد یکی میره از روی این تعاریف 600 تومن پول میده و یکیشو میخره و میبینه یه برنامه رو که باز میکنه لگ میزنه و تاخیر داره . اونموقع هست که حسابی میخوره تو ذوقش !

ضمنا لطفا نیاید دفاع کورکورانه کنید و بگید لگی در کار نیست که براحتی میشه واسه نقض حرفتون مثال نقض آورد . اونم وجود کلی Lag Fix برای از بین بردن این تاخیرهاست . (مدام هم ورژن جدید واسش میاد! )

البته با وجود این لگ ها ، اگر گلکسی های تولید جدید ، صفحشون سوپر امولد باشه (شنیدم تولیدات جدیدش از صفحاتی غیر از سوپر امولد استفاده میکنن . البته صحت و سقمشو نمیدونم .) و من بخوام تا 600 یا 650 خرج گوشی کنم ، خودم همین گلکسی رو ترجیح میدم . (بین اندرویدی ها ) چون امکانات سخت افزاری خوبی داره . وجود صفحهء سوپر امولد و نیز پردازندهء هیومینگ برد در یک گوشی فکر کنم دلائل کافی برای خرید اون میتونن باشن .(با توجه به قیمت تقریبا مناسبش نسبت به گوشی های High End دیگه )

Atropates
07-01-2011, 19:32
دوستانی که گلکسی اس رو پیشنهاد دادند تنها خوبیهاشو ذکر کردن . بهتر بود به عیبشم اشاره میشد . عیبی که خریدار باید قبل از خرید از اون مطلع باشه . داشتن لگ در برخی عملکردهای گوشی . اینطوری از گوشی تعریف میکنید بعد یکی میره از روی این تعاریف 600 تومن پول میده و یکیشو میخره و میبینه یه برنامه رو که باز میکنه لگ میزنه و تاخیر داره . اونموقع هست که حسابی میخوره تو ذوقش !

ضمنا لطفا نیاید دفاع کورکورانه کنید و بگید لگی در کار نیست که براحتی میشه واسه نقض حرفتون مثال نقض آورد . اونم وجود کلی Lag Fix برای از بین بردن این تاخیرهاست . (مدام هم ورژن جدید واسش میاد! )دوست عزیز شما الان گلکسی دارید دیگه درسته؟ خوب , یه زحمتی دارم براتون , شما یه رام درست حسابی (به طور مثال Spike 6 ) دانلود کنید و توو گوشیتون بریزیدش , از هیچ لگ فکیسی هم استفاده نکنید , بعد کمتر از 100 تا برنامه هم نریزید رو گوشیتون , حالا لگ رو برسی کنید ببیند لگ داره یا نه , بعد برید حتما یه گوشی به عونان مثال موتورولا بگیرید دستتون رامش رو عوض کنید و لگ فیکس نکنید ببینید کدوم لگ داره کدوم نداره

البته با وجود این لگ ها ، اگر گلکسی های تولید جدید ، صفحشون سوپر امولد باشه (شنیدم تولیدات جدیدش از صفحاتی غیر از سوپر امولد استفاده میکنن . البته صحت و سقمشو نمیدونم .) دوست عزیز ساموسنگ علاوه بر اینکه تولید سوپر آمولد ها رو متوقف نکرده برا گلکسی بلکه خط تولید صفحه نمایش بهتر از سوپر آمولد هم راه انداخته برا بقیه گوشی هاش به اسم سوپر آمولد پلاس

اون موقعی که شما میفرمایید سه ماه پیش بود که سامسونگ به طور موقت سوپر آمولد رو فقط برا گلکسی تولید کرد و برا ویو استفاده نکرد تا کارخانه ی جدید سوپر آمولدش با ضرفیت تولید خیلی خیلی بیشتر راه بیفته

-----------------------------

در ضمن ما خودمون از همون اول ایراد این گوشی رو هم گفتیم , گفتیم این گوشی فلش نداره برا همین توو عکاسی در شب از بقیه گوشی هایی که فلش دارن کم میاره

شما ایراد دیگه ای میشناسید از این گوشی بگید تا ما هم بدونیم

Devil_Hunter
10-01-2011, 23:32
سلام!
من تا حدود 700 بودجمه، یه گوشی اندروید تاچ صفحه بزرگ میخوام بگیرم.
کیفیت صفحه واسم مهمه، تاچ خوب، اینترنتم زیاد خواهم رفت باهاش،کیفیت صداش تو Handsfree خوب بشه، و اینا
دیگه خلاصه! تا امروز اینکه صفحه کلید کامل QWERTY داشته باشه خیلی مهم بود واسم،واسه همین HTC Desire Z مورد نظرم بود، ولی امروز یکم تاپیک خوندم اینجا ، به شک و شبهه افتادم! فلسفه‌ی وجودی کیبورد رفت زیر سوال مقداری! با Galaxy S و ِDesire HD اینا !
حالا شما نظرتون چی دوستان؟ چه پیشنهادایی دارین ؟ به فرض اگه کیبورد و قلم بگیریم از لیست ؟ اگه نگیریم چی؟!

hoha881
11-01-2011, 09:57
شما باید بین گالاکسی و دیزایر hd یک کدوم رو انتخاب کنید.به نظرم گالاکسی بهتره چون سخت افزارش با nexus s یکی هست و احتمالا گوگل وقتی نسخه جدید اندروید بده بیرون حواسش به گوشی خودش هست.
البته اگه خود نکسوس s بیاد اونم گزینه خوبی هست.

aRThaS_08
11-01-2011, 10:21
بنچمارک های گلکسی الان 1800 هست با رام 2.2.1 فرویو

با وجود نکسس اس اگر گینگربرد بیاد امتیاز cpu که خیلی پایین هست حدود 800تا بالا میره! و حداقل بنچمارکی که دارید 2500 ! این حدود 2برابر آندرویدی های دیگه س!

واقعن بینظیره. توی خرید گلکسی یا نکسس اس شک نکنید! البته گلکسی بهتر هست اما نکسس زیباتر!