PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری جهت مخفی کردن و قفل گذاشتن روی یک پارتیشن یا فولدر با خصوصیات...

salehi.com
01-01-2011, 17:53
با عرض سلام

دنبال نرم افزاری هستم که به وسیله اون بتونم یک پارتیشن و یا یک فولدر رو مخفی کنم:

1. به طوری که مشخص نباشه که حجمی توسط این فولدر اشغال شده.
2. برای در اومدن از حالت مخفی هم حتما پسورد بخواد.
3. طوری باشه که وقتی پسورد رو وارد می کنی درجا بیاد بالا و Decryption و از این حرفا نداشته باشه یا اگه داره خیلی سریع باشه که محسوس نباشه
4. مهمتر از همه اینکه اگه هارد دیسک جابجاجا بشه و بره رو یه سیستم دیگه بازم اطلاعات مخفی بمونه.

دوستان کسی برنامه ای سراغ داره که مورد 4 رو حتما و سایر موارد رو تا حد امکان داشته باشه؟

FX
01-01-2011, 19:39
در مورد 4 که فقط FOLDER LOCK 6 می تونه اینکار رو با رمز نگاری کردن فایل ها انجام بده .در کل از این بهتر نیست در این مورد و ...

salehi.com
01-01-2011, 20:29
در مورد 4 که فقط FOLDER LOCK 6 می تونه اینکار رو با رمز نگاری کردن فایل ها انجام بده .در کل از این بهتر نیست در این مورد و ...

آیا این رمزنگاری باعث میشه که موقعی که پسورد رو وارد می کنی طول بکشه که به فایل دسترسی پیدا کنی؟ یعنی بهتر بگم مدت زمانی صرف Decrypt میشه؟ مشکلم اینه که فایل های من فیلم هستند و حجیم.

muhakh
01-01-2011, 20:32
دوست عزیز برو نرم افزار free OTFE رو امتحان کن ضرر نمی کنی.

FX
02-01-2011, 14:07
به هر حال فقط این را ه هستش یا من می دونم وگرنه اگه فایل هات رو بخای قفل کنی و بعد تو هیچ سیستمی باز نشه و...
دوستمون که free OTFE رو معرفی کرد هم اطلاعی از عملکردش ندارم اگه توضیح بیشتری باشه استفاده میکنیم

salehi.com
02-01-2011, 16:12
من هر دو برنامه رو دانلود کردم. فولدر لاک همونجور که حدس می زدم عملیات وقت گیری داره، البته برای فایل های بزرگ. برنامه دوم هم نتونستم چیزی ازش سر در بیارم مخصوصا انتخاب نوع الگوریتم و...

ممنون میشم اگه دوستمون کار کردن بیان و راهنمایی کنند.

kourosh_sos
02-01-2011, 16:37
من اگر جای شما بدونم از امکانات خود ویندوز استفاده میکنم مثلا از Permmitionها یا از ZipFolder ویندوز که قابلیت پسورد گذاری هم داره که وقتی روی فایل دابل کلیک کنی اگر پسورد داشته باشه بلافاصله ازت پسورد میخواد و اگر پسورد رو درست دارد کنی فایل بلافاصل اجرا میشه و با جا به جایی هارد هم این قابلیت وجود داره.

farzad parsa
02-01-2011, 17:38
بهترین برنامه folder lock ، در همه موارد بهترینه.

farshidshd
03-01-2011, 13:16
Pismo File Mount عالیه