PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صاف کردن خطوط

Turk Oghlan
01-01-2011, 12:01
سلام
دوستان چطور می تونم دور این آرم رو یکدست کنم؟(سریع ترین ابزار لطفا)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
01-01-2011, 12:49
بهترین راه که زیاد هم وقت گیر نباشه اینه که عکستون رو به یه نرم افزاری که برداری باشه (مثل کرل یا ایلاستریتر) منتقل کنید و با استفاده از ابزار هاش عکس طراحی کنید.:20:
اما تو خود فتوشاپ بیشتر راه دستی فکر کنم توصیه بشه! به خصوص برای نوشته های TIRAXTUR و... که شما با یه پنسلی یا یه براشی یا به وسیله ابزار Eraser بیای تو رفتکی ها رو پر کنی و برجستگی ها رو حذف کنی.
یه راهم همین الان به ذهنم رسید! میشه از گزینه Threshold در Adjustments هم استفاده کرد. با تنظیم این گزینه میشه زبری دور عکس رو به رنگ سفید و مرکز عکس رو به رنگ مشکی در آورد. بعد خیلی راحت هم میشه رنگ سفید رو حذف کرد.
یاعلی:11:
پ.ن: عکس تو امضات که درست شده!:31:

ferij
01-01-2011, 17:30
فايل psd آرم را دارم ميخواين؟!:31:

Turk Oghlan
01-01-2011, 20:56
ممنون ، ولی

تو خود فتوشاپ بیشتر راه دستی فکر کنم توصیه بشه! به خصوص برای نوشته های TIRAXTUR و... که شما با یه پنسلی یا یه براشی یا به وسیله ابزار Eraser بیای تو رفتکی ها رو پر کنی و برجستگی ها رو حذف کنی.
این که وقت گیره.تازه منِ تازه کار هم نمی تونم تمیز درش بیارم.

یه راهم همین الان به ذهنم رسید! میشه از گزینه Threshold در Adjustments هم استفاده کرد. با تنظیم این گزینه میشه زبری دور عکس رو به رنگ سفید و مرکز عکس رو به رنگ مشکی در آورد. بعد خیلی راحت هم میشه رنگ سفید رو حذف کرد
زیاد جالب در نمیاد؛بعضی جاها رو درست می کنه ،ولی خیلی جاها رو خراب تر می کنه.

عکس تو امضات که درست شده!
آره اینو دانلود کردم،ولی میخوام یاد بگیرم!

Turk Oghlan
02-01-2011, 19:56
باید یه راه خلاصه باشه ها. کات کردن و دیلت کردن خیلی زمان می بره

Turk Oghlan
04-01-2011, 18:07
منظورم دقیقا قوس پایینی آرم تو امضامه.توی زوم مشخص می کنه

pcforlife
04-01-2011, 18:16
والا دادا! شخصا راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه!! باز باید دید نظر دوستان چیه!
ضمن اینکه فکر کنم قبول داشته باشه اگه آدم بخواد عکس به این کوچیکی و با این لبه های شارپ رو درست کنه، باید مقادیری انرژی بسوزونه و دستی کار کنه! چون انصافا راه دیکه ای نیست! (حداقل از دید من)
بازم میگم چه خوبه که دوستای دیگه هم بیان و نظرشون رو بگن.:20:
یاعلی:11:
پ.ن: شرمنده بابت اینکه دیر پاسخ دادم...:10:

Turk Oghlan
04-01-2011, 21:12
ممنون
من کلا میخوام یاد بگیرم اینکار رو ،بیشتر برای ادیت چند عکس خانوادگی ،نه فقط این عکس ریزه میزه!

Turk Oghlan
07-04-2011, 11:44
با استفاده از این پلاگین کار خیلی راحت تر میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Turk Oghlan
09-04-2011, 17:56
فقط کسی می تونه بگه چرا بعضی وقتا این فیلتر ها و پلاگین ها غیر فعال میشن؟(تو عکس اگه دقت کنین:texture,video,Topas labs...)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

آهان باید RGB اش می کردم