PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39

aha2012
06-03-2010, 01:09
قضیه این آسانسور چیه..؟؟؟؟منظورت همون ساختمون بلنده اس..؟؟؟؟
دقیقا........
عکسشو بالا گذاشتم

FOURTH RETURN
08-03-2010, 18:22
من اين بازي رو خيلي وقته تموم كردم اما هنوز يه بازي درست حسابي نيومده كه مشغول بشم cd6 هم كه سريع تمام ميشه حوصلم سر رفت يادت به خير نيكو تحمل دوريت رو ندارم شما بازي رو سراغ داريد كه باحال باشه?

a.z.p.z
08-03-2010, 20:18
اگه 360 داری میتونی Episode's from Liberty City رو بگیری که شامل 2 تا جی تی ای lost & demned و The Ballad of G*y tony هست رو بگیری ! ... البته توی ماه مارچ هم برای پی اس 3 نیز ریلیز میشه همراه پی سی که من خوندم !!! ...

RAMB0o0
08-03-2010, 21:09
پس واسه pcهم میاد.

aha2012
08-03-2010, 23:48
پس واسه pcهم میاد.
بله 10 فروردین 89 میاد

RAMB0o0
09-03-2010, 14:09
[QUOTE=aha2012;4742313]بله 10 فروردین 89 میاد[/QUOTE
میگم نکنه اینم مثل IV پرلگ و باگ بشه؟اگه اینجوری شه بد بخت میشیم.

FOURTH RETURN
09-03-2010, 20:12
يعني نسخه 5 اين بازي واقعا يه ماه ديكه واسه pc‏ مياد? خيلي خوش آمد سيستم رو هم واسش ميبرم بالا فقط بياد باقيش با ما راستي اسمش جيه?نيكو كه داخلش نيست?از آي وي ها كسي داخلش هست?

RAMB0o0
09-03-2010, 20:23
يعني نسخه 5 اين بازي واقعا يه ماه ديكه واسه pc‏ مياد? خيلي خوش آمد سيستم رو هم واسش ميبرم بالا فقط بياد باقيش با ما راستي اسمش جيه?نيكو كه داخلش نيست?از آي وي ها كسي داخلش هست?
چرا نیکو رو هم میبینی ولی باهاش کاری نداری.11فروردین فک کنم ریلیز میشه.

FOURTH RETURN
10-03-2010, 00:17
4 تا دي وي دي هست يا بيشتر?

recomet
10-03-2010, 10:03
از اساتید کسی میدونه چرا توی بازی دوربینش همش تلو تلو میخوره؟؟؟

خیلی رفته رو اعصابم

اگه نمیشه کاریش کرد بگید تا بازیو از رو سیستم منهدم کنم...

Davood_titan
10-03-2010, 10:48
از اساتید کسی میدونه چرا توی بازی دوربینش همش تلو تلو میخوره؟؟؟

خیلی رفته رو اعصابم

اگه نمیشه کاریش کرد بگید تا بازیو از رو سیستم منهدم کنم...

دوست عزیز مشکل از کرک بازیه  همین

RAMB0o0
10-03-2010, 11:45
4 تا دي وي دي هست يا بيشتر?
نه فک کنم 2dvd بیشتر نیس

FOURTH RETURN
10-03-2010, 13:27
2 تا دي وي دي باشه كه بدرد نميخوره بخشكي اي شانس

recomet
10-03-2010, 19:20
دوست عزیز مشکل از کرک بازیه همین

ممنون
ولی این مشکلو چجوری حلش کنم؟

کرک بازیرو که درست کپی کردم...

a.z.p.z
10-03-2010, 19:25
دوست من مشکلات نصب و ... رو در تاپیک خودش مطرح کنید خواهشا !
..........
مورد بعدی خیر این نسخه 5 نیست این دوتا Download content بوده که چند ماه پیش واسه 360 اومده بود و در اصل زیر مجموعه نسخه 4 هست ( یعنی شهر و ... یکی هست فقط داستان بازی کاراکتر اصلی بازی و ماشین ها و ... تغییراتی درشون ایجاد شده
وگرنه بقیه چیزهای از نظر گرافیک و فیزیک و ... یکی هست چون DLC برای جی تی ای 4 هست و یه نسخه جدا مثل Vice city و ... نیست که زیر مجموعه نسل 3 جی تی ای باشه !
...........
Episode's From Liberty City در 30 مارچ ریلیز خواهد شد برای پی اس 3 و پی سی یعنی 20 روز دیگر ! ...

mehdi_vsgh
10-03-2010, 20:53
سلام چرا دیگه بروسی برام ایمیل نمیزنه که فلان ماشینو براش بدزدم؟؟
فکر نمیکنم همه ماشینارو براش برده باشم کلا فکر کنم 4-5 تا ماشین برده باشم ولی دیگه اصلا خبری ازش نیست
تازه استیو که دوست بروسیه هنوز بهم زنگ نزده چرا؟

B.J.U
10-03-2010, 21:34
این بازی در Liberty City یا همان New York اتفاق می افته و هر کسی هم خواست این بازی رو بخره بره به این سایت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hydrix868
10-03-2010, 22:25
سلام چرا دیگه بروسی برام ایمیل نمیزنه که فلان ماشینو براش بدزدم؟؟
فکر نمیکنم همه ماشینارو براش برده باشم کلا فکر کنم 4-5 تا ماشین برده باشم ولی دیگه اصلا خبری ازش نیست
تازه استیو که دوست بروسیه هنوز بهم زنگ نزده چرا؟
منم همین مشکلو یه بار داشتم ولی‌ یه ذره مراحل اصلی‌ رو رفتم درست شد
راستی‌ بچه‌ها بهترین راه برای ورداشتن سیو چیه؟
می‌خوام ویندوز ویستا رو عوض کنم یه سون نصب کنم یه بار سیو هارو از اکس‌پی ورداشتم برا ویستا نتونستم باشون کار کنم بهترین راه چیه؟
از کجا و به کجا ممنون میشم توضیح کامل بدین

FOURTH RETURN
10-03-2010, 23:01
تنوع اسلحه هاي اين بازي خيلي كم بود و ضمنا اصلا خوب تير اندازي نميكنن يعني نواختشون خيلي كنده مقايسه كنيد با سري بازي call of duty‏ اسلحه هاش مثل بلبل مينوازن

DaRiOuShJh
11-03-2010, 00:39
الان این تاپیک بازیه؟
میگم دوستان من بازی رو الان نصب کردم ولی کرکش مشکل داره طبقه معمول
کرکی که کار کنه سراغ ندارید؟

RAMB0o0
11-03-2010, 09:13
تنوع اسلحه هاي اين بازي خيلي كم بود و ضمنا اصلا خوب تير اندازي نميكنن يعني نواختشون خيلي كنده مقايسه كنيد با سري بازي call of duty‏ اسلحه هاش مثل بلبل مينوازن
اینو با callof dutyمقایسه میکنی:18:

hpk34
11-03-2010, 12:55
الان این تاپیک بازیه؟
میگم دوستان من بازی رو الان نصب کردم ولی کرکش مشکل داره طبقه معمول
کرکی که کار کنه سراغ ندارید؟

با سلام

من با این کرک بازی رو روی 2-3 تا سیستم بدون هیچ مشکلی اجرا کردم.شما هم یه امتحانی بکنین::46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط یادتون باشه که هر 3 تا فایل رو تو محل نصب بازی کپی کنین.

----------

دوستان من پچ 1.0.3.0 رو نصب کردم بجای اینکه بازی بهتر بشه بدتر شد می خواستم بدونم چطوری میتونم پاکش کنم؟؟

این پچ سیو هاش میره تو My Documents ولی قبل از نصب پچ حدود 30 درصد بازی رو سیوشو توی Application Data دارم.اگه پچ رو پاک کنم دوباره میتونم از این سیو استفاده کنم؟؟

اصلا چطوری میشه سیو بازی رو وقتی ویندوز عوض میکنی یا اینکه بازی رو دوباره نصب میکنی ازشون استفاده کنی؟؟

با تشکر:40:

mehdi_vsgh
12-03-2010, 19:41
منم همین مشکلو یه بار داشتم ولی‌ یه ذره مراحل اصلی‌ رو رفتم درست شد
راستی‌ بچه‌ها بهترین راه برای ورداشتن سیو چیه؟
می‌خوام ویندوز ویستا رو عوض کنم یه سون نصب کنم یه بار سیو هارو از اکس‌پی ورداشتم برا ویستا نتونستم باشون کار کنم بهترین راه چیه؟
از کجا و به کجا ممنون میشم توضیح کامل بدین
من مراحل اصلی رو تموم کردم دارم مراحل فرعی رو انجام میدم

hydrix868
13-03-2010, 00:11
من مراحل اصلی رو تموم کردم دارم مراحل فرعی رو انجام میدم
بروسی به محض این که یه ماشینو براش ببری سریع میل میده من فکر کردم اون که بده بروسی هست رو میفرمایید
ممکن هنوز آخرین ماشینی که خواست رو براش نبرده باشین اگه مطمئنید که تا حالا چند تا ماشین براش بردین برین تو قسمت stats و بعد score ببینید واقعاً همونقدر ماشین اونجا هم زده یا نه
من هیچ وقت میلا بروسی رو تا مطمئن نمیشدم ایمیل بعدیرو میده پاک نمیکردم شما هم اگه هنوز ایمیلشو درین یه سر بزنید به اون جا که گفت یا یه بر اکتیو کنید ببینید هست هنوز اون ماشین یا نه

بچها چی‌ شد؟ برا سیو من چی‌ کار باید بکنم؟ کجاهارو باید سیو هارو بردارم؟

DaRiOuShJh
13-03-2010, 00:34
با سلام

من با این کرک بازی رو روی 2-3 تا سیستم بدون هیچ مشکلی اجرا کردم.شما هم یه امتحانی بکنین:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون برادر
وال دیگه خسته شدم این 4 تا دی وی دی رو اینقد نصب کردم
این دفه ریختم با اینا هم تست میکنم

دوستان من پچ 1.0.3.0 رو نصب کردم بجای اینکه بازی بهتر بشه بدتر شد می خواستم بدونم چطوری میتونم پاکش کنم؟؟

این پچ سیو هاش میره تو My Documents ولی قبل از نصب پچ حدود 30 درصد بازی رو سیوشو توی Application Data دارم.اگه پچ رو پاک کنم دوباره میتونم از این سیو استفاده کنم؟؟

اصلا چطوری میشه سیو بازی رو وقتی ویندوز عوض میکنی یا اینکه بازی رو دوباره نصب میکنی ازشون استفاده کنی؟؟

با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برادر در مرورده این بازی دقیق نمیدونم
ولی معمولا بازی ها یا تو فولدر نسبشون تو چرگرام فایلز فایل ها رو نگه میدارن یا تو داکیومنت خودتون یا shared socuments

در مورد آپگرید هم گمون نکنم داونگرید بشه کرد! مجبورید از اول بازی رو نصب کنید ولی اول ببینید سیو ها کجان اونا رو نگه دارید بعد پاکش کنید بازی رو

معمولا تنظیماتی هم کرده باشید توی خوده فولدره بازی یا داکیومنت نگه داشته میشه اونا رو هم خواستید کپی کنید

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

آهان یادم اومد برادر موقعه پاک کردنه بازی هم میپرسه سیو ها رو پاک کنه یا نه بزنید No

mehdi_vsgh
13-03-2010, 09:32
بروسی به محض این که یه ماشینو براش ببری سریع میل میده من فکر کردم اون که بده بروسی هست رو میفرمایید
ممکن هنوز آخرین ماشینی که خواست رو براش نبرده باشین اگه مطمئنید که تا حالا چند تا ماشین براش بردین برین تو قسمت stats و بعد score ببینید واقعاً همونقدر ماشین اونجا هم زده یا نه
من هیچ وقت میلا بروسی رو تا مطمئن نمیشدم ایمیل بعدیرو میده پاک نمیکردم شما هم اگه هنوز ایمیلشو درین یه سر بزنید به اون جا که گفت یا یه بر اکتیو کنید ببینید هست هنوز اون ماشین یا نه

بچها چی‌ شد؟ برا سیو من چی‌ کار باید بکنم؟ کجاهارو باید سیو هارو بردارم؟
یه نیگاه به مسیج هام کردم دیدم که اسیتو برام عکس یه موتور رو فرستاده (ماله خیلی وقته پیشه) حالا من چطور میتونم محل این موتور روپیدا کنم روی نقشه؟؟؟

aha2012
13-03-2010, 12:46
یه نیگاه به مسیج هام کردم دیدم که اسیتو برام عکس یه موتور رو فرستاده (ماله خیلی وقته پیشه) حالا من چطور میتونم محل این موتور روپیدا کنم روی نقشه؟؟؟
برو 3 صفخه قبل صفحه ی 876 عکسه محل موتورهارو انداختم

BM663
13-03-2010, 12:58
اره اجرا میشه خیالت راحت.....

اقا با این سیستمی که من گفتم نشد و همش هنگ میکنه انگار داری اتاری بازی میکنی کمکککککککک

mehdi_vsgh
13-03-2010, 13:47
اقا با این سیستمی که من گفتم نشد و همش هنگ میکنه انگار داری اتاری بازی میکنی کمکککککککک
اهان پس منظورت از اون پیام خصوصی اینجا بود؟؟:دی
خوب شما اون سه تا پچی که برای آپدیت هست رو دانلود و نصب کن
+ آخرین ورژن کارت گرافیکت رو هم نصب کن

تا حدودی بهتر میشه....
البته این مشکل افت فریم برای همه هست
فکر نکن که الان من مثلا دارم با فریم ریت بالا بازی میکنم
برای منم فریم ریتم روی 30-33 هستش

Electronic-Arts
13-03-2010, 14:13
نه مرسی..اسلحه فروشیها و... که تو نقشه نشون داده میشه
اون محل ماشینها هم وقتی بخوایم بهمون نشون میده که بتونیم بریم بدزدیمش.
ولی اون بقیه محلها رو اگه بزاری جالبه(اسانسورها منظورمه)
این محل تمام ماشین های استیو

hydrix868
13-03-2010, 20:13
اسم اون موتوری که استیو گفترو بگو تا بتونم راهنمایی‌ کنم بعدم این لینک نقشه کامل بازی که همه چی‌ توشه نه تنها ماشین و موتورای استیو بلکه jump‌ها و کبوترا و همه چی‌ حتی برا کبوترا عکس شونم زده می‌تونین کامل ببینین هر دفعه رو هر چی‌ میخواین کلیک کنین رو نقش نشون میده

hpk34
14-03-2010, 10:41
سلام

دوستان من تازه رسیدم جایی که باید بین پلی بوی و اون مرد سیاه یکی رو بکشی و اون مرد سیاه رو کشتم بعدش که ایملشو چک کردم تو جواب ایمیلش ازش معذرت خواهی کرد.

اشتباه کردم پلی بوی رو نکشتم؟؟؟چه فرقی میکنه کدومو بکشی؟؟؟

Electronic-Arts
14-03-2010, 14:13
سلام

دوستان من تازه رسیدم جایی که باید بین پلی بوی و اون مرد سیاه یکی رو بکشی و اون مرد سیاه رو کشتم بعدش که ایملشو چک کردم تو جواب ایمیلش ازش معذرت خواهی کرد.

اشتباه کردم پلی بوی رو نکشتم؟؟؟چه فرقی میکنه کدومو بکشی؟؟؟
فرق میکنه اگر پلی بوی رو بکشی خونش مال تو میشه و با اون سیاهه هم دوست بشی برات تو عملیات ها نیروی پشتیبانی میفرسته

hpk34
16-03-2010, 22:06
بازم سلام

Electronic-Arts عزیز ممنون بخاطر توضیحتون.:11:

من الان رسیدم به جایی که فقط پکی مونده ولی وقتی میرم پیشش پیغام میده که اول باید smart shoes رو بپوشی.

میشه بگین باید کجا برم و چه نوع لباسی بپوشم که بتونم وارد این مرحله بشم؟؟؟ :41:

mehdi_vsgh
16-03-2010, 22:22
بازم سلام

من الان رسیدم به جایی که فقط پکی مونده ولی وقتی میرم پیشش پیغام میده که اول باید smart shoes رو بپوشی.

تو لباس فروشیها برو..یک کت و شلوار مشکی (همراه با کراوات) با کفش مشکی بپوش

بعد برو سراغش.....

راسی یادم نمیاد برای پکی نیاز به اینکار بوده باشه ولی به هر حال شما همن کاری که گفتم بکن

Davood_titan
17-03-2010, 08:10
بازم سلام

حتما  اون قسمتی هست  که  میره عروسی  

چون من یادم  بعد این که لباس میپوشه میره تو کلیسا   فکر کنم  عروسی  Roman   باشه 

hpk34
17-03-2010, 09:14
تو لباس فروشیها برو..یک کت و شلوار مشکی (همراه با کراوات) با کفش مشکی بپوش

بعد برو سراغش.....

راسی یادم نمیاد برای پکی نیاز به اینکار بوده باشه ولی به هر حال شما همن کاری که گفتم بکن

من تا حالا چند دست کت و شلوار عوض کردم ولی بازم واردش نمیشه.:41:

یادمه که چند مرحله قبلشم باید با کت و شلوار وارد یه ساختمون میشدم که اونجا تو نقشه علامت i رو زده بود بعدش با یه نفر تو ساختمون صحبت کردم که باید موقع صحبت کردن از رو صندلی بلند میشدم و میکشتمش و رو میزش یه چیزیرو ورمیداشتم بعدشم سه تا ستاره پلیس میافتادن دنبالم.

فکر کنم اینی که شما میگین مال اون مرحله باشه.:10:

حتما اون قسمتی هست که میره عروسی

چون من یادم بعد این که لباس میپوشه میره تو کلیسا فکر کنم عروسی Roman باشه

فکر نکنم به اونجا ها رسیده باشم تازه 38-39 درصد بازی رو تموم کردم.:13:

کسی از دوستان دقیق یادش نمیاد من باید چیکار کنم که وارد این مرحله بشم؟؟:10:

Mahdi/s
17-03-2010, 09:53
من الان رسیدم به جایی که فقط پکی مونده ولی وقتی میرم پیشش پیغام میده که اول باید smart shoes رو بپوشی.سلام......کت رو که پوشیدی...کفشت هم باید عوض کنی.......یه کفش مردونه مشکی هست اون رو بپوش......کفش دیگه ای هم هست که مشکی هست اما یه کم اسپرته...احتمالا شما الان اون پاته........کفشت رو عوض کنی حله..

Paradise_human
17-03-2010, 16:49
سلام دوستان .
این سایه هاش خیلی بدجوره نمیشه یه کاریش کرد بهتر بشه ...
الان shadow سر low هستش وقتی هم رو medium میزارمش فرقی نمیکنه !
پچ هم ریختم ...
مشکلی از لحاظ پچ نیست .
آخرین درایور هم نصبه .

a_mosave
18-03-2010, 16:02
با سلام اين بازي تو سرويس پك 2 xp هم اجرا ميشه
چون براي من ارور ميده راهي هستش

Mahdi/s
18-03-2010, 22:04
با سلام اين بازي تو سرويس پك 2 xp هم اجرا ميشه
چون براي من ارور ميده راهي هستش نه باید سرویس پک 3 کنی...خیلی هم ساده هست یه مسیر داره...که اون 200 رو به 300 تغییر میدی....توی این تاپیک هست...منم میگیردم اگه پیدا کردم برات میزارم..
ویرایش...........

بیا داداش پیداش کردم..............

اين كارارو با دقت بكن......

start > run > type “regedit”

2: (Make a backup of your registry (just in case

3: "Browse to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\C ontr ol\Windows

4: Modify the value of "CSDVersion" from "0x00000200" (SP2) to the Windows XP SP3 value of "0x00000300"

5: Close registry editor

6: Reboot

بچه ها کسانی که وارد ترن یه چک کنن ببینم جایش مشکل نداشته باشه...

a_mosave
19-03-2010, 06:18
:40:سلام :40:

ممنون:11: مشكلم:27: حل شد:10:

H A M A S
19-03-2010, 10:43
سلام
من بازی رو به 56 درصد رسوندم
اما دیگه ماموریتی نیست
به roman هم زنگ زدم اما نتیجه نداد
آخرین ماموریت هم ماموریت اون یارو که از تلفن عمومی بهت میگفت باید چند نفرو بکشی
الان باید چه کاری انجام بدم؟

mehdi_vsgh
19-03-2010, 11:55
سلام
من بازی رو به 56 درصد رسوندم
اما دیگه ماموریتی نیست
به roman هم زنگ زدم اما نتیجه نداد
آخرین ماموریت هم ماموریت اون یارو که از تلفن عمومی بهت میگفت باید چند نفرو بکشی
الان باید چه کاری انجام بدم؟
نه بابا هنوز کلی کار داری...یه کم صبر کن بالاخره یه نفر بهت زنگ میزنه..
کل ماغموریت های بازی فکر کنم 96تاس.... و تا 60 درصد پیش میره(به شرطی که هیچ مامویت فرعی رو انجام ندی...)
اون تلفن عمومیه جز ماموریت های فرعی هست

iman84
19-03-2010, 13:08
دوستان سلام
من GTA Vice City و GTA San Andreas رو بازی کردم بعد از اینا دیگه چی منتشر شده ؟

Mahdi/s
19-03-2010, 13:15
دوستان سلام
من GTA Vice City و GTA San Andreas رو بازی کردم بعد از اینا دیگه چی منتشر شده ؟ همینی که شما الان تو تاپیکشی دیگه iv....

Electronic-Arts
19-03-2010, 13:21
سلام دوستان .
این سایه هاش خیلی بدجوره نمیشه یه کاریش کرد بهتر بشه ...
الان shadow سر low هستش وقتی هم رو medium میزارمش فرقی نمیکنه !
پچ هم ریختم ...
مشکلی از لحاظ پچ نیست .
آخرین درایور هم نصبه .
کلا این بازی سایه هاش مشکل داره منم با GTX285 تمام تنظیمات رو رو HIGH گذاشتم ولی هنوز سایه هاش مزخرفه

iman84
19-03-2010, 18:16
همینی که شما الان تو تاپیکشی دیگه iv....

پس اینکه من شنیدم بعد san andreas چندتا دیگه منتشر شده شایعه بوده آخه من شنیدم بعد iv هم یکی به اسم شهر چینی ها منتشر شده

aha2012
19-03-2010, 18:37
پس اینکه من شنیدم بعد san andreas چندتا دیگه منتشر شده شایعه بوده آخه من شنیدم بعد iv هم یکی به اسم شهر چینی ها منتشر شده
شایعه نیست دوست عزیز
بعد از IV به ترتیب این بازیها اومد:
lost and damned
chainatown wars
ballad of g*y tony
که اولی و سومی مربوط به x360ه و برای pc و ps3 هم 10 فروردین میاد
و دومی هم مربوط به سه کنسول دستیه:psp-nDS- iphone هست
که من واقغا با این chainatown wars بسیار حال کردم یه سبک تر تمیزی داره.من هم با psp بازی کردم و هم با امولاتور nDS برای pc اگه خواستی بگو لینکشو برات بذارم

a.z.p.z
19-03-2010, 18:51
بله دوستمون درست میگه درسته گرافیک cell-shade داره اما هیچ مشکلی در بازی نیست و گیم پلی فوق العاده ای داره و بسیار
سرگرم کننده هست اگه چندین دیقه بازی کنی و بازی دستت بیاد میخکوب بازی میشی !!! ...

اینم تاپیک مشکلی داشتی اونجا مطرح کن من و بچه ها در خدمتیم

(الیته من کلا با جی تی ای هایی که برای پی اس پی منتشر میشه خیلی حال میکنم ! که جی تی ای بعدی فک کنم میره برا نسل بعد )

Mehran NZ
19-03-2010, 22:44
سلام دوستان
اقا من الان مشکلم اینه که دیگه ماموریتی ندارم انجام بدم داستانشم به جایی نرسیده که بگم تموم شده!
الان باید چیکار کنم و از کی ماموریت بگیرم؟! فقط مونده مسابقات ماشین سواری بروسی مامورتهای کوچیک لیتل جیکوب و هم تموم کردم پسر عموم هم می خواد عروسی کنه لول
الان مسابقات و تموم کنم باز داستان ادامه پیدا می کنه یا باید کار دیگه ای کرد و ربطی به مسابقات نداره؟

mohammadrezams
20-03-2010, 10:01
سلام دوستان
اقا من الان مشکلم اینه که دیگه ماموریتی ندارم انجام بدم داستانشم به جایی نرسیده که بگم تموم شده!
الان باید چیکار کنم و از کی ماموریت بگیرم؟! فقط مونده مسابقات ماشین سواری بروسی مامورتهای کوچیک لیتل جیکوب و هم تموم کردم پسر عموم هم می خواد عروسی کنه لول
الان مسابقات و تموم کنم باز داستان ادامه پیدا می کنه یا باید کار دیگه ای کرد و ربطی به مسابقات نداره؟
سلام
این نزدیک به مرحله آخره . اگه رومان بهت زنگ زده بیا عروسی باید یه روز صبر کنی که فردای اون روز حدود ساعت هفت هشت صبح زنگ بزنی به کیت بعد تا ده صبح برین با هم به عروسی رومان . یه کم تو شهر پرسه بزن تا وقت بگذره به اون موقع برسی . آخر داستان همین عروسی رومانه که اگه دیمیتری رو قبلا کشته باشی کیت تو عروسی کشته میشه و اگه رفته باشی به پگارینو کمک کنی رومان میمیره .

H A M A S
20-03-2010, 10:14
سلام
این نزدیک به مرحله آخره . اگه رومان بهت زنگ زده بیا عروسی باید یه روز صبر کنی که فردای اون روز حدود ساعت هفت هشت صبح زنگ بزنی به کیت بعد تا ده صبح برین با هم به عروسی رومان . یه کم تو شهر پرسه بزن تا وقت بگذره به اون موقع برسی . آخر داستان همین عروسی رومانه که اگه دیمیتری رو قبلا کشته باشی کیت تو عروسی کشته میشه و اگه رفته باشی به پگارینو کمک کنی رومان میمیره .

من دیمتری رو کشتم
موقع عروسی رومان هم کیت مرد
الان باید پگارینو رو بکشم
اما موقعی که باید با موتور پگارینو رو تعقیب کنم
بعد از پرش رو باند هلیکوپتر دیگه با موتور نمیشه رفت
راه حلش چیه؟چه طوری باید پگارینو رو بکشم؟
راستی بعد از پرش چکار کنم که نیکو با مغز نیاد پایین؟

mohammadrezams
20-03-2010, 10:48
من دیمتری رو کشتم
موقع عروسی رومان هم کیت مرد
الان باید پگارینو رو بکشم
اما موقعی که باید با موتور پگارینو رو تعقیب کنم
بعد از پرش رو باند هلیکوپتر دیگه با موتور نمیشه رفت
راه حلش چیه؟چه طوری باید پگارینو رو بکشم؟
راستی بعد از پرش چکار کنم که نیکو با مغز نیاد پایین؟
وقتی با موتور دنبالش کردی به یه سکوی پرش میرسی بعد سرعتتو یه کم،کم کن که با موتور بیفتی توی دایره زردی که بازی مشخص میکنه بعد نیکو اتوماتیک موتور رو ول میکنه و هلیکوپترو میگیره بعد تند تند اسپیس رو بزن تا بری داخل هلیکوپتر و با احتیاط تعقیبش کن و مواظب باش زیاد بهش نزدیک نشی نامرد آر.پی.جی میزنه !

amt1231
20-03-2010, 11:28
این بازی خیلی صحنه های خفن داره؟

aha2012
20-03-2010, 12:49
این بازی خیلی صحنه های خفن داره؟
منظورت از خفن چیه؟
ولی کلا بعضی از مرحله هاش خیلی قشنگ هستند

Mehran NZ
20-03-2010, 13:45
دوستان ممنون از کمکتون ولی اگه می دونستم می خواین داستان و اینطوری اسپویل کنید هرگز سوال نمی پرسیدم :19:

Mehran NZ
20-03-2010, 18:24
دوستان اصلا هر چقدر صبر می کنم هیچکسی بهم زنگ نمی زنه البته رومن زنگ زد ولی گقت بریم استریپ اخرشم هیچی
توی اون status هم که نگاه می کنم فقط این دو تا مونده
Roman mission progress 73.33%
Gambetti mission progress 33.33%
چیکار کنم ممکنه که باگ باشه؟!

mohammadrezams
20-03-2010, 19:55
دوستان اصلا هر چقدر صبر می کنم هیچکسی بهم زنگ نمی زنه البته رومن زنگ زد ولی گقت بریم استریپ اخرشم هیچی
توی اون status هم که نگاه می کنم فقط این دو تا مونده
Roman mission progress 73.33%
Gambetti mission progress 33.33%
چیکار کنم ممکنه که باگ باشه؟!
سلام
دوست من حتما صبر نکردی که روز چهار شنبه (wednesday) برسه . درست پس از انجام اون ماموریت که یا دیمیتری رو میکشی یا به پگارینو کمک میکنی در روز سه شنبه رومان یه بار زنگ می زنه میگه فردا عروسیمه بعد فردا یعنی چهار شنبه (توی موبایل زده WED دقت کن) هفت صبح رومان برای یاد آوری دوباره زنگ می زنه بعد ساعت 8 هم نیکو به کیت زنگ می زنه و با هم میرین عروسی و ... امیدوارم قبل از 89 تمومش کنی:31: . به این تصاویر به ترتیب نگاه کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
21-03-2010, 00:06
سلام داداش ممنون از کمکت خیلی زحمت کشیدی بخاطر عکس و اینا! ولی نمی دونم این چه مرگش شده دقیقا همون ساعت عکسی که گذاشتی رو هم آردم ولی باز هیچی! این فقط زنگ زد گفت بیا بریم غذا بخوریم!!!
این سیوش و نداری بهم بدی و خلاص کنی؟یعنی دقیقا همون ساعت هفت که زنگ زد بازی رو دخیره کنی و..... اینطوری خیلی ممنونت می شم
راستی اون قسمتهای اضافی رو از کجا آوردی؟مثلا اون منو و اون سرعت سنجی که اضافه شده مال من ورژن یک هست و پچ و .... رو نصب نکردم با نصب پچ اونا اضافه شدن؟

ویرایش:سیوش و از جای دیگه دانلود کردم مشکل حل شد همون طور که حدس زده بودم مشکل از باگی بود که توی بازی وجود داشت و مرحله G رو بهم نشون نمی داد

hpk34
24-03-2010, 23:08
سلام

دوستان من رسیدم جایی که باید بین دریک و فرنسیس یکی رو بکشم.

میشه بگین چه فرقی میکنه که کدوم و بکشم؟؟؟

asdaaa
25-03-2010, 13:57
سلام بچه ها. من الان نمیدونم باید چی کار کنم.اون دخترو گروگان گرفتم.موقعی که تحویلش دادم بهم حمله کردن.همرو کشتم.الماسا افتاد پشت یه کامیون.بعدش پکی رو رسوندم خونش.الان باید چی کار کنم.هیچ آیکونی برام تو نقشه نیست که بخوام ادامه مراحلو برم.کمکم کنید

شما باید دریک رو بکشید.چون فرنسیس موقع تعقیب پلیس میتونه به شما کمک کنه.

mehdi_vsgh
26-03-2010, 16:39
سلام بچه ها. من الان نمیدونم باید چی کار کنم.اون دخترو گروگان گرفتم.موقعی که تحویلش دادم بهم حمله کردن.همرو کشتم.الماسا افتاد پشت یه کامیون.بعدش پکی رو رسوندم خونش.الان باید چی کار کنم.هیچ آیکونی برام تو نقشه نیست که بخوام ادامه مراحلو برم.کمکم کنید
هیبچی دیگه اون ماموریت تموم شد...
یه کم صبر کن فکر میکنم پگیرینو ظاهر میشه تو نقشه بعد از اینکه میری پیشش یه کم صحبت میکنه و بهت میگه برو با دیمتیری معامله کن ولی نیکو قبول نمیکنه ولی در نهایت میگه باید فکرامو بکنم و از اونجا میزنه بیرون

بعد از مدتی یه تماس پسرعموت میگیره باهات بهت میگه برو با دیمتری معامله کن...نیکو بهش میگه یادت رفت این همه بلا سرمون اورده و خیانت کرده خونت رو اتیش زد و.... رومن میگه من الان زندگی بهتری دارم کار بهتری دارم و....

بهدشم یه تماس با کیت میگیره اون بهش میگه باید بری ازش انتقام بگیری وگرنه نه من نه تو :دی

بهدشم دو نقطه در نقشه ظاهر میشه و شما باید تصمیم بگیری که انتقام بگیری یا معامله کنی

هرکدوم از اینا دو نتیجه متفاوت درپایان بازی خواهد داشت

sepehrsaffari
27-03-2010, 12:27
سلام
کسی سیو gta iv رو نداره .که حدودا 20 یا 30 درصدشو رفته باشه؟برای اجرا تو ویندوز سون

night lord
27-03-2010, 12:55
سلام

دوستان من رسیدم جایی که باید بین دریک و فرنسیس یکی رو بکشم.

میشه بگین چه فرقی میکنه که کدوم و بکشم؟؟؟

زیاد فرقی نداره هر کدوم رو بکشی با اون یکی دیگه کار میکنی.

one1990
27-03-2010, 13:06
سلام به ها من تو اول بازی گیر کردم همان جایی که VLAD بهت میگه که برو با قطار ماشین رو بدزد بعد برا من بیار من ماشین رو گرفتم حتی کارواش بردم تصادف هم نکردم اما هرچی جلوی در گاراژ وایمیسم یعنی جلوی نقطه زرد که همان DESTINATION هست هیچ دری باز نمیشه لطفا کمکم کنید:41::2:

one1990
27-03-2010, 13:22
سلام به ها من تو اول بازی گیر کردم همان جایی که VLAD بهت میگه که برو با قطار ماشین رو بدزد بعد برا من بیار من ماشین رو گرفتم حتی کارواش بردم تصادف هم نکردم اما هرچی جلوی در گاراژ وایمیسم یعنی جلوی نقطه زرد که همان DESTINATION هست هیچ دری باز نمیشه لطفا کمکم کنید:41::2:

mehdi_vsgh
27-03-2010, 16:20
مشکل از کرک بازیتون هست

one1990
27-03-2010, 17:21
خوب من باید چکار کنم میشه راهنماییم کنید؟فکر نکنم باز نشدن در گاراژ ربطی به کرک بازی داشته باشه اصلا اگه کرک مشکل داشته باشه که بازی اجرا نمیشه حالا میشه بگین من باید چه کنم؟

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

خوب من باید چکار کنم میشه راهنماییم کنید؟فکر نکنم باز نشدن در گاراژ ربطی به کرک بازی داشته باشه اصلا اگه کرک مشکل داشته باشه که بازی اجرا نمیشه حالا میشه بگین من باید چه کنم؟والا گیر کردم

one1990
27-03-2010, 17:31
آیا رمزی هست که از یک مرحله از GTA رد شد و اون مرحله رو پاس کرد؟ اگه هست بگید

mohammadrezams
27-03-2010, 18:37
آیا رمزی هست که از یک مرحله از GTA رد شد و اون مرحله رو پاس کرد؟ اگه هست بگید
نه فکر نکنم ولی میتونی سیو مرحله مورد نظرتو از اینترنت دانلود کنی .

خوب من باید چکار کنم میشه راهنماییم کنید؟فکر نکنم باز نشدن در گاراژ ربطی به کرک بازی داشته باشه اصلا اگه کرک مشکل داشته باشه که بازی اجرا نمیشه حالا میشه بگین من باید چه کنم؟

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

خوب من باید چکار کنم میشه راهنماییم کنید؟فکر نکنم باز نشدن در گاراژ ربطی به کرک بازی داشته باشه اصلا اگه کرک مشکل داشته باشه که بازی اجرا نمیشه حالا میشه بگین من باید چه کنم؟والا گیر کردم
چرا mehdi_vsgh درست میگن مشکل شما رو خیلی ها تو این تاپیک مطرح کردن . از کرکه شما یکی از پچ ها مثل پچ 1.0.3 یا 1.0.4 یا بالاترو با کرکش دانلود کن حل میشه ...

one1990
27-03-2010, 18:49
سلام بچه ها من یک Crack از یک سایت خارجی دانلود کردم مشکلم حل شد اما پچ قبلی من یک ذره بازی روون تر بود اما این پچو که گذاشتم یک ذره از روونی کاسته شد میشه یک پچ یا همون کرک خوب و سالم رو به من بدید من ریزولوشن رو تا ته پایین بردم Detail رو هم Medum کردم با اینکه هنوز گرافیکیه اما قبلا با این و ضعیت روونتر بود

one1990
27-03-2010, 18:57
اگه پچ خوبی داشتین بگذارین

one1990
27-03-2010, 19:01
آقا من یک کرکی رو از یک جای داشتم قبلا ریختم تو محل نصب بازی بعد دیدم بازی نمیگیره دوباره پچهای اصلی رو ریختم اما چنین اروری میده این برای چیه تو تاپیک مخصوصش رفتم اما نین اروری رو توضیح نداد Fatal Eror WS10

Spaniuly
27-03-2010, 19:08
من همیشه از ورژن 1.03 استفاده می کنم هم پچ هم کرک نه از 1.04 خوشم اومد نه 1.04.1 فقط 1.03 به شخصه من ورژن 1.03 رو توصیه می کنم خودشم من همیشه بازی رو windowed بازی می کنم روی مینیمم تنظیمات گرافیکی ممکن روی کمترین رزولیشن ممکن دیگه از این پایین تر نمیشه گذاشت کیفیت رو عادت کردم.

one1990
27-03-2010, 23:39
خوب اگرچه رو تنظیمات مینیمم گذاشتن بازی رو راحت تر میکنه خوب اما نمیشه از زیبایی های این بازی وقتی گرافیک به صورت AUtomatic با توجه به کارت گرافیکت تنظیم میشه گذشت ساده تر بگم من خودم تا کمی قبل این بازی رو رو مینیمم تنسم می کردم بازیشم عالی بود بعد که پچ و عوض کردم چون گرافم 1لذ و رم من 4.5 است ریزولوشن رو به 960 رسوندم و دیتیلها رو هم همه High گذاشتم یعنی فکرشو نمیکردم بازی به این قشنگی باشه اما کلا این بازی رو همه Pc ها بد میکشه چون اولا از PS3 به Pc پورت شده و خیلی هم گرافیکی است چون همانطور که میدانید در تنظیمات گرافیک درجه دیتیل به این ترتیب است که:
low-medum-high -very high -highest که فکر کنید این بازی در درجه Highest و با بالاتررین ریزولوشن که 1600 است اگر سیستمت به همین اندازه قوی باشه دیگه فکر کنم به جای بازی فیلم سینمای روبرومون باشه یعنی عین واقعیت البته اینجور که از فایل راهنماش به زبان انگلیسی خوندم با اینکه گرافیک 256 میخواد اما بدونید که RockStar پیشنهاد کرده در این فایل راهنما کسانی که سیستم پایین دارن مثل گراف 1GB و رم 4GB باید همه تنظیمات بازی را به مینیموم برسونند فکر کنید با اینکه گرافیک مورد نیاز بازی 256MB هست اما این سیسیتم یعنی رم 4 و گراف 1 رو راک استار سیستم پایین میدونه پس سیستم بالاش دیگه چی میخواد باشه خدا میدونه:31:

Spaniuly
28-03-2010, 10:13
دوست عزیز اولا از PS3 پورت نشده و از XBOX360 پورت شده...
در ثانی سیستم شما هر چقدر هم بالا باشه و بتونید تنظیمات رو روی نهایت کیفیت ممکن قرار بدید شک نکنید فریم کمتری می گیرید این رو یک درصد هم شک نکنید... تازه اگه هم وضع فریم خوبی هم داشته باشید بعد کمی بازی کردن ملاحضه می کنید که بازی رفته رفته کند میشه و مشکلاتی برای رندر شدن براتون پیش میاره مطمئن باشید بازی به این سنگینی به سخت افزار شما آسیب می رسونه چنانچه بخواهید چند ساعت متوالی بازی کنید. به نظر من کسی اگه می خواد با کیفیت مناسب و اصلی و با سرعت و فریم خوب بازی کنه این جور بازی ها رو بهتره به فکر کنسول باشه

one1990
28-03-2010, 11:42
دوست عزیز من چنین چیزی به هیچ عنوان اتفاق نمی افته خوب بعضی دوستان مثل شما حاضرند بازی را تا ته بکشند پایین تا با کمترین گرافیک بازی کنند خوب اینکه فایده نداره شما از همه قشنکیهای بازی می گذرید که با ریزولوشن بالا امکان پذیر میشه مخصوصا وقتی PC به صورت آتومات ریزولوشن را برای شما انتخاب میکنه این بازی هم که الحمدالله خیلی ریزولوشناش متنوع است لازم نیست حتمت بازی را تا ته بکشید پایین من نمیگم اینکارو نکردم اما دیدم فرقی که بین ریزولوشن بالا و پایین وجود دارد بینهایت است.این اتفاقی که شما میگی در بازیهاییمشاهده میشه که هرچی ریزولوشن رو میبری بالا در گرافیک بازی هیچ تغییری ایجاد نمیشه فقط انگار سرعت بازی همینجور به صفر نزدیکتر میشه :46:

one1990
28-03-2010, 11:49
نه دوست عزیز چنین اتفاقی فقط در بازیهایی می افته که هرچه ریزولوشن رو بالا میبری گرافیک تغییر ینمیکنه فقط سرعت بازی کندتر میشه بعضی دوستا مثل شما حاضرند گرافیک بازی را تا ته بکشند پاینن تا فقط بازی کنند خوب البته دوستانی که سیستم بالای دارند منظورمه و در این بازی خوب تنوع ریزولوشن هم که زیاد است پس لازم نیست که حتما ریزولوشن را ته بکشی پایین در این بازی هرچه که ریزولوشن را ببری بالاتر گرافش بیشتر میشه اما آیا اگه بیش از اندازه ریزولوشن رو ببری بالا در صورتی که سیستمت نمیکشه آیا بازی در زمینه گرافیک تغییری میکنه خیر فقط کندتر میشه پس تو تا حد مجاز میتونی ریزولوشن را ببری بالا و تا وقتی که خودت احساس Inconvinience بهت دست نده سیستم سخت افزاری هم هیچ آسیبی نمیبینه

one1990
28-03-2010, 11:58
تنها مشکلی که من در بازی Gta دیدم این بود که وقتی با یک نفر مثل رومان یا میشل میری یه جا غذا بخئوری یا نوشیدنی بخوری وقتی که به مقصد میرسی بالا فاصله پس از یک ثانیه باید دوباره به مبدا برگردی منظورم اینکه وقتی با یک نفر غذا میخوری میری رستوران خوب چرا نشان نمیدی که دارند غذا میخورند یا نوشیدنی مینوشند از چنین صحنه هایی به راحتی گذشتند:31:

one1990
28-03-2010, 14:12
سلام دوستان دو خواهش دارم یکی اینکه یه نفر یه پچ خوب لینکش رو بهم بده دوخم اینکه آیا کسی رمزی داره که پولدار بشه آدم؟خیلی ممنون میشم:40:

fouad-pes
28-03-2010, 20:00
کسی پچ سانسور کننده بازی GTA IV رو نداره؟! منظورم اینه که تصاویر و مراحل ... رو حذف کنه!
آخه میخوام داداش کوچیکم بازی کنه!

Spaniuly
28-03-2010, 20:10
خوب من جواب این سوال رو توی اون یکی تاپیک دادم دیگه فواد جان. پچ نیست همونطور که گفتم مشکلی نداره باور کن.

one1990
29-03-2010, 00:17
سلام میگم خوب میشد بعضی از دوستان جواب ما رو هم بدند حتی اگه جواب منفیه جواب منفی رو بنویسند فقط ستاره دارها رو تحویل نگیرند:13:یکدفعه بگین ورود بی ستاگان ممنوع:31:

one1990
29-03-2010, 00:25
دوست عزیز فواد جان اگر توجه کرده باشی روی پاکت بازی نوشته +18 درجه سنی رو از خودشون که درنیاوردند

Spaniuly
29-03-2010, 10:22
جناب one1990 شما چند تا سوال رو پشت سر هم می پرسید. بیشترسون همین صفحه پیش جواب داده شده شما می تونید از اون استفاده کنید:

پچ و کرک خواستید من همین صفحه پیش گفتم که بهترین ورژن 1.03 هست نه مشکل سیو داره نه چیزی

one1990
29-03-2010, 10:51
دست شما درد نکنه ببخشید من زیاد سوال میپرسم

fouad-pes
29-03-2010, 10:52
دوست عزیز فواد جان اگر توجه کرده باشی روی پاکت بازی نوشته +18 درجه سنی رو از خودشون که درنیاوردند

می دونم عزیزم...
من هم بخاطر همین اینجا پست دادم.

ببخشید یه سوال داشتم:
موقعی که از خونه میام بیرون(حتی قل از اومدن) دوربین بازی شروع میکنه به چرخ زدن! آخرش سرگیجه میگیرم و از بازی میام بیرون!

Spaniuly
29-03-2010, 11:25
می دونم عزیزم...

ببخشید یه سوال داشتم:
موقعی که از خونه میام بیرون(حتی قل از اومدن) دوربین بازی شروع میکنه به چرخ زدن! آخرش سرگیجه میگیرم و از بازی میام بیرون!
مشکل از کرک پچ 1.03 با کرکش یا پچ 1.04 با کرکش رو دانلود و نصب کن.
من 1.03 رو پیشنهاد می کنم

Big-Boss
29-03-2010, 12:15
کسی پچ سانسور کننده بازی GTA IV رو نداره؟! منظورم اینه که تصاویر و مراحل ... رو حذف کنه!
آخه میخوام داداش کوچیکم بازی کنه!

اون درجه بندی سنی که زدن فقط برای س** و عریانی نیست که
خشونت نشون دادن استعمال مواد مخدر الکل و ...

طبق معمول اینجا ایرانه
والدین مواظب هستن بچشون پو*رن نبینه (البته بچه هه بیشتر از اونا دیده و میبینه !!!) ولی میشنن با بچه یه فیلم ترسناک یا اکشن پر از خونریزی می بینن خوشحال هم هستند که سکانس س** یا برهنگی نداشت

مشکل ما یکی و دوتا نیست ریشه ایه

one1990
29-03-2010, 12:27
دوستان همه میگین پچ 1.03 خوب یکی از شما پیدا نمیشه لینک دانلود این 1.03 رو بذاره توروخدا نگید برین به فلان تاپیک

mehdi_vsgh
29-03-2010, 12:30
می دونم عزیزم...

ببخشید یه سوال داشتم:
یادت باشه برای اجرای بازی فقط و فقط از طریق فایل LaunchGTAIV استفاده کن

one1990
29-03-2010, 15:11
سلام یه سوال وقتی که با E برای تاکسی سوت میزنه که وایسی باید کدوم دکمه را بزنی اگه همان E است برای من کار نمیکنه منظورم اینکه سوت میزنه تاکسی وایمسه اما اگر دکمه سوار شدن به تاکسی به عنوان مسافر E است چرا برای من کار نمیکند

Big-Boss
29-03-2010, 16:20
سلام یه سوال وقتی که با E برای تاکسی سوت میزنه که وایسی باید کدوم دکمه را بزنی اگه همان E است برای من کار نمیکنه منظورم اینکه سوت میزنه تاکسی وایمسه اما اگر دکمه سوار شدن به تاکسی به عنوان مسافر E است چرا برای من کار نمیکند

همون دکمه ای رو که سوار ماشین میشی نگه دار

aha2012
29-03-2010, 18:49
دکمه ی F.........

aminrafael3
29-03-2010, 20:00
یکی پچ1.03 و کرکشو نمیزاره؟

mohammadrezams
29-03-2010, 22:22
یکی پچ1.03 و کرکشو نمیزاره؟
بفرما اینم پچ 1.0.3 + کرک :
پچ :

کرک :

با کمی سرچ تو همین تاپیک پیدا شد !

Spaniuly
29-03-2010, 22:25
این پچ :

اینم کرکش :

p_p_k
31-03-2010, 00:56
سلام. زماني كه رفتم بازيرو بگيرم فروشنده بهم گفت gta iv مشكل داره و رو بعضي سيستما اجرا نميشه و اجرا شدنش شانسيه و تازه اگرم اجرا بشه بعد از يه مدت درخت و ساختمونا حذف ميشن !! گفت من ندارم و بهتم پيشنهاد ميكنم نخري. راست ميگفت؟؟؟

بچه هاي شيراز جاي مطمئني رو برا خريدش ميشناسن؟؟؟؟؟؟

اين سيستم منه.

رم 2 gig

cpu athlon x4 630

گرافيك radeon 4850 1 gig.

Spaniuly
31-03-2010, 09:42
سلام. زماني كه رفتم بازيرو بگيرم فروشنده بهم گفت gta iv مشكل داره و رو بعضي سيستما اجرا نميشه و اجرا شدنش شانسيه و تازه اگرم اجرا بشه بعد از يه مدت درخت و ساختمونا حذف ميشن !! گفت من ندارم و بهتم پيشنهاد ميكنم نخري. راست ميگفت؟؟؟

بچه هاي شيراز جاي مطمئني رو برا خريدش ميشناسن؟؟؟؟؟؟

اين سيستم منه.

رم 2 gig

cpu athlon x4 630

گرافيك radeon 4850 1 gig.

در مورد مشکلات اجرا در تاپیک مربوطه پرسیدی کافی بود عزیز جان جواب دادم:

می کشه عزسز سیستم مورد نیاز بازی توی پست اول هست اگه مطابقت بدی می بینی که مشکلی نداره برای بازی پچ هم اومده و کرک هم اومده تا مشکلات اجرا به حداقل برسه

asdaaa
02-04-2010, 20:07
سلام بچه ها. 1 هفته است که تو بازی گیر کردم.هر کاری میکنم هیچ آیکونی برام نمیاد.بعد از اینکه الماسا می افتن پشت

کامیون و من پکی رو میرسونم به خونه خودش .دیمیتری بهم زنگ میزنه.جوابشو میدم از اون به بعد هیچ آیکونی برام نیومده.اون

جوری مه تو پستهای قبلی خوندم پگیرنو باید آیکونش ظاهر میشد.ولی تا حالا هیچ آیکونی برام ظاهر نشده.

mehdi_vsgh
03-04-2010, 11:11
سلام بچه ها. 1 هفته است که تو بازی گیر کردم.هر کاری میکنم هیچ آیکونی برام نمیاد.بعد از اینکه الماسا می افتن پشت

کامیون و من پکی رو میرسونم به خونه خودش .دیمیتری بهم زنگ میزنه.جوابشو میدم از اون به بعد هیچ آیکونی برام نیومده.اون

جوری مه تو پستهای قبلی خوندم پگیرنو باید آیکونش ظاهر میشد.ولی تا حالا هیچ آیکونی برام ظاهر نشده.
برو تو خونه یکی دو بار سیو کن بازیو....یه چند ساعت اینطوری بگذره باید بیاد تو نقشه....

asdaaa
03-04-2010, 20:19
من دقیقا روز پنجم تا دهم عید همینجوری تو بازی بودم.بعد از اون مرحله بیشتر از 15 بار من بازی رو ذخیره کردم.و

حدود5 روز هم تو بازی بودم ولی بازم خبری از آیکون جدید برای ادامه مرحله نشد.

Spaniuly
03-04-2010, 20:45
مرحله ای که باس بری آنلاین شماره اون فروشنده فلتزر رو گیر بیاری و زنگ بزنی رو رد کردی؟ رفتی کافی نت؟

mehdi_vsgh
04-04-2010, 04:45
مرحله ای که باس بری آنلاین شماره اون فروشنده فلتزر رو گیر بیاری و زنگ بزنی رو رد کردی؟ رفتی کافی نت؟
بنده خدا داره میگه بعد از مرحله ای که الماس میوفته پشت کامیون
یعنی اون مرحله رو هم رد کرده الان فقط باید پگیرینو ظاهر بشه براش تا بره پیشش و در نهایت الترنیت نهایی بازی.....:دی

mehdi_vsgh
04-04-2010, 08:21
من دقیقا روز پنجم تا دهم عید همینجوری تو بازی بودم.بعد از اون مرحله بیشتر از 15 بار من بازی رو ذخیره کردم.و

حدود5 روز هم تو بازی بودم ولی بازم خبری از آیکون جدید برای ادامه مرحله نشد.
ببینم سیو قبل از این ماموریت رو داری؟؟؟
اگه داری فکر کنم یه بار دیگه ایم ماموریت رو بازی کن شاید درست شد

mehdi_vsgh
06-04-2010, 11:50
دوست عزیز اگه مشکلتون حل نشده بگو تا من برات سیو خودمو بدم که بعد از این ماموریته شاید حل شد

B.J.U
06-04-2010, 21:38
آقا برین تو ی آدرس زیر هم این بازی رو میفروشه هم میشه مشکلات رو بهش گفت و هم میشه از پچ دانلود کرد.

aha2012
06-04-2010, 21:42
آقا برین تو ی آدرس زیر هم این بازی رو میفروشه هم میشه مشکلات رو بهش گفت و هم میشه از پچ دانلود کرد.

اینکه تعطیله.کسی نیست:20:

dverbame
07-04-2010, 09:35
دوستان این dlc بازی که قرار بود واسه پی سی بیاد خبری نشد ازش ؟؟؟:41:

aha2012
07-04-2010, 12:25
دوستان این dlc بازی که قرار بود واسه پی سی بیاد خبری نشد ازش ؟؟؟:41:
منظورت همون دو تا episodeه که قراره بیاد؟
اگه منظورت اونه تایمشو برات گذاشته بودم ولی چون تویی دوباره میذارم:31:بفرما:

a.salireza
07-04-2010, 13:00

این که زده Out Now ! یعنی عرضه شده ؟

dverbame
07-04-2010, 13:10

این یعنی 8 روز دیگه؟؟؟؟ :13:

اینکه مثه تاریخ شمار لحظه تحویل سال بود:31:

دمت گرم :46:

aha2012
08-04-2010, 23:36
این که زده Out Now ! یعنی عرضه شده ؟
نه 7 روز دیگه مونده.عرضه نشده

این یعنی 8 روز دیگه؟؟؟؟ :13:

اینکه مثه تاریخ شمار لحظه تحویل سال بود:31:

دمت گرم :46:
بله
خواهش میکنم.:20:

amin handsome
09-04-2010, 16:50
دوستان کمکم کنید من win7 داشتم پاک کردم الان xp sp2 ریختم از همهی پوشههای لاززمم کپی گرفتم حالا که فایل save رو که میخوام کپی میکنم تو ادرس
C:\Documents and Settings\amin handsome\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames
2تا فولدر به نام های user invalid و user_e000006f861f5222 وجود دارد که توی هر کدوم میریزم و xlive رو هم paSTE میکنم سر جاش بازی که اجرا میشه سیو اه لود نشده و ارور LOAD FAILED.check youre hard drive and try later رو میده چی کار کنم ؟

.:HAMED:.
10-04-2010, 16:49
بچه ها اين عكس ماله كدوم بازيه؟

Big-Boss
10-04-2010, 16:59

Fake :27:

یه عکسه واسش HUD بازی گذاشتن

Hamid110
10-04-2010, 17:56
Fake :27:

یه عکسه واسش HUD بازی گذاشتن

سلام . .

من نگرفتم . .

میشه بیشتر توضیح بدید . .

گرافیک خیلی خوبی داشت . . :18:

اسم دقیقش چیه تا دانلود کنیم .. ؟:11:

مرسی:40:

aha2012
10-04-2010, 18:03
گرافیک خیلی خوبی داشت برای اینکه محیط واقعیه.
از اون بازیاست که محیط واقعی و آدمه واقعیو میندازن تو بازی.مثل اون بازی ای که چند سال پیش اومده بود.وسترن بود:20:

Big-Boss
10-04-2010, 18:17
سلام . .

من نگرفتم . .

میشه بیشتر توضیح بدید . .

گرافیک خیلی خوبی داشت . . :18:

اسم دقیقش چیه تا دانلود کنیم .. ؟:11:

مرسی:40:

گرافیک خیلی خوبی داشت برای اینکه محیط واقعیه.
از اون بازیاست که محیط واقعی و آدمه واقعیو میندازن تو بازی.مثل اون بازی ای که چند سال پیش اومده بود.وسترن بود:20:

بازی نیستش اصلا یه عکس از یه محیط واقعی هست
که تغیرش دادن (به اون چیزایی که اضافه کردن تو بازی HUD میگن)

aha2012
10-04-2010, 18:58
بازی نیستش اصلا یه عکس از یه محیط واقعی هست
که تغیرش دادن (به اون چیزایی که اضافه کردن تو بازی HUD میگن)
منم نظر تو رو دارم.با هات موافقم

morteza.m2n
11-04-2010, 03:44

اين عكسو من دو سال پيش ديدم، تو يكي از سايتها كه عكسهاي فيك gta iv ‌رو ميذاشت. و اين هم جز يكي

از اون عكسها بود...

aha2012
11-04-2010, 13:51
بچه ها اینم اسباب بازی niko::31:قیافه رو:31:کاش تو ایران هم باشه بگیریمش بزاریم روی caseمون

A.M.D.D.E.V.I.L
11-04-2010, 14:05
اونا همه آشغال اند بالا ترین حد گرافیک واسه موتور این بازی اینه:

مد ENBSERIES که میتونید از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلودش کنید

Mohammad_666
11-04-2010, 14:26
بچه ها کسی یه پچ کامل داره که بشه باهاش بازی رو زیرو رو کرد؟حجمش هر چقدر باشه مهم نیست!
مثل همون پچی که یه زمان برای gta 4 اومده بود و bmw و غیره اضافه میکرد.

aha2012
11-04-2010, 14:31
بچه ها کسی یه پچ کامل داره که بشه باهاش بازی رو زیرو رو کرد؟حجمش هر چقدر باشه مهم نیست!
مثل همون پچی که یه زمان برای gta 4 اومده بود و bmw و غیره اضافه میکرد.
بفرما.فکر نکنم بیشتر از این پیدا کنی.اگه پیدا کردی به ما هم بگو:

A.M.D.D.E.V.I.L
11-04-2010, 14:38
چرا هست
اگه افرادی مثل تو توی تاپیک خود مدینگ دنبال اینجور چیزز ها بگردن بهتر نتیجه میگیرن یادت باشه که من قبلا کلی مد تو تاپیک گذاشتم
تاپیک

آره همچين پك هاي ماشين وجدو دارن كه همه ي ماشين ها آماده جايگزين شدن اونكه تو دانلود كردي آخريشه
اين قبليشه
کد:
اينم اوليشه
کد:
كه ورژن بتاي 0.2 هستش
اينم از بتا 0.3
کد:
تو صفحه ی 159 گذاشتم

.:HAMED:.
11-04-2010, 20:29
اونا همه آشغال اند بالا ترین حد گرافیک واسه موتور این بازی اینه:
اين بازي اسمش چيه؟

B3HZ@D
12-04-2010, 16:29
اقا این موزیک هایی که توی فولدر User muisc میریزیم رو چطور میشه توی بازی گوش داد؟!
من همه ایستگاه های رادیویی بازی رو تست کردم...هیچ کدوم اهنگها رو پخش نکرد!

asklt
12-04-2010, 18:57
اشتباه شد.

A.M.D.D.E.V.I.L
12-04-2010, 19:02
اقا این موزیک هایی که توی فولدر User muisc میریزیم رو چطور میشه توی بازی گوش داد؟!

تو بازی توی audio برو تو بخش indep و بزن search تا آهنگ هایی رو که پیدا میکنه تو رادیو مجازی بشنوی
باید MP3 ّباشن

Spaniuly
12-04-2010, 19:06

آیکن یه دست هست که یه دیسک رو توی دستش نگه داشته وقتی ریختی توی بازی اسکن بزن یه بار لود کنه پخش می کنه

FOURTH RETURN
12-04-2010, 23:35
بازي ديديد بعد از دو سال هر روز دربارش بحث كنن? فقط عيب اين بازي اسلحه هاش بود كه هم كم بودن و هم آروم تيراندازي ميكردن

morteza.m2n
13-04-2010, 04:21
سلام، يه عكسي بود كه جاي ماشينها رو نشون داده بود توش كه قرار ببريم گاراز، اون عكسو كسي داره؟

aha2012
13-04-2010, 13:31
کسی میدونه چجوری میشه تو lan 5 نفر یا هرچند نفر تو یه گروه قرار بگیرن؟
بعبارتی مثلا 5 به 5 بازی کنیم؟یه گروه مثلا نارنجی و گروه دیگه مثلا صورتی باشند؟

Electronic-Arts
13-04-2010, 13:35
سلام، يه عكسي بود كه جاي ماشينها رو نشون داده بود توش كه قرار ببريم گاراز، اون عكسو كسي داره؟

SevenCity
13-04-2010, 18:47
دوستان ما این پچ و کرک Crack Patch 1.03 نصب کردیم بازی اومد از اول! چجوری حالا سیو هارو برگردونم؟؟؟

Spaniuly
13-04-2010, 19:55
دوستان ما این پچ و کرک Crack Patch 1.03 نصب کردیم بازی اومد از اول! چجوری حالا سیو هارو برگردونم؟؟؟
سیو ها رو بریز توی my document توی پوشه مربوط به بازی البته باید بری داخلش و توی پوشه save بریزی

hosseincode2008
13-04-2010, 21:10
يه نكته ي خيلي جالب شايد تنها براي خودم اينكه در مرحله دوم اليزابت يعني Blow Your Cover كه ميبينيم بعضي ها دارن ميرقصن يكي از اونها شخصيت اصلي بازي Bully جيمي هاپكينز هست كه من خيلي اون بازي و اين شخصيت رو دوست داشتم . خيلي كار جالبي بوده از طرف R* دمشون گرم D:

SevenCity
13-04-2010, 21:57
سیو ها رو بریز توی my document توی پوشه مربوط به بازی البته باید بری داخلش و توی پوشه save بریزی

من که سر راست پچ رو نصب کردم سیوهارو که بر نداشته بودم حالا سیوها پرید؟

Spaniuly
13-04-2010, 23:40
سیو ها توی کوچه پس کوچه های درایو C هست دقیق نمی دونم کجا ولی بگرد search کن این کلمه رو SGTA4 پیداش کردی کپی کن مای داکیومنت همون جایی که گفتم

Hamid110
14-04-2010, 04:24
سلام ..

مسیر نصب سیو ها

C:\Users\XX\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV
C:\Users\xx\AppData\Local\Microsoft\XLive

موفق باشید

FOURTH RETURN
14-04-2010, 18:35
من اين بازي رو با انتخاب انتقام تمام كردم خيلي وقته اما تو كف تموم كردن با انتخاب معامله موندم ميخوام اونم تمام كنم و با بازي باي باي كنم براي هميشه و برم سراغ بازيهاي جديد

A.M.D.D.E.V.I.L
14-04-2010, 18:42
بچه ها این پچ gta iv 1.0.6.0 ِیا همون EFLC که این شکلی هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و تو تاپیک دیگه قابل دانلود بود
رو کسی دانلود کرده؟
یعنی کسی میدونه اینو از کجا میشه خرید؟

m_kasaeei
15-04-2010, 12:21
کسی کرک 1.0.6 رو داره ؟

در مورد DLC های جدید هم باید بگم که تو امریکا منتشر شده و 16 April یعنی فردا هم واسه اروپا منتشر میشه !!!

S0R3N4
16-04-2010, 17:41
بچه ها
واسه این بازی کد تقلب میخوام
دارید؟

Mahdi/s
16-04-2010, 17:56
.بچه ها
واسه این بازی کد تقلب میخوام
دارید؟ .
سلام...

برای وارد کردن کدها ابتدا کلید up را بزنید سپس بوسیله ی گوشی خود کدهارا وارد کنید.

نکته خط های تیره را در شماره گیری وارد نکنید.

نکته:شما باید به مرحله ای برسید که تلفن را دریافت کرده باشید.

سلامتی و مهمات کامل:

3625550100

گرفتن تمام اسلحه ها:

486-555-0150

کم کردن میزان ستاره ها:

267-555-0100

عوض کردن هوا:

468-555-0100

ماشین ها:

Spawn Cognoscenti:
Call CAR-555-0142 (227-555-0142) on your phone.

Spawn FBI Buffalo:
Call CAR-555-0100 (227-555-0100) on your phone.

Spawn Turismo:
Call CAR-555-0147 (227-555-0147) on your phone.

Spawn Comet:
Call CAR-555-0175 (227-555-0175) on your phone.

Spawn SuperGT:
Call CAR-555-0168 (227-555-0168) on your phone.

Spawn NRG900:
Call MBK-555-0100 (625-555-0100) on your phone.

Spawn Sanchez:
Call MBK-555-0150 (625-555-0150) on your phone.

Spawn Police Chopper:
Call FLY-555-0100 (359-555-0100) on your phone. (Blocks the One Man Army & Walk Free achievements)

Spawn Jetmax:
Call WET-555-0100 (938-555-0100) on your phone
.............================
بیا داداش..بازم هست اگه بخوای..........

S0R3N4
16-04-2010, 18:11
بچه ها
بازیه باحالیه؟؟؟
چقدر نسبت به قبلی بهتر شده؟
یه توضیح نصفه نیمه میدید؟

A.M.D.D.E.V.I.L
16-04-2010, 18:16
با با مگه شما ها عکس بازی رو ندیدید
معلومه که یک اثر هنری هست

Mahdi/s
16-04-2010, 18:34
بچه ها
بازیه باحالیه؟؟؟
یه توضیح نصفه نیمه میدید؟ در این حد بگم که ترکوندن......آخرشه....

A.M.D.D.E.V.I.L
16-04-2010, 18:39
نه نه بیشتر از ترکوندن هست
بازی رو بخرید و نصب کنید به تدریج این اتفاق ها میفته
1- اول بازی رو تموم میکنید
2- به یادتون میفته که مدینگ کنید
3- مد ENBseries رو نصب میکنید
4- اگه کامپیورتون نصبتا ضعیف باشه مجبور میشید کارت گرافیکی جدید تر بگیرید
5- در همین روزگار هست که EFLC و dlc ها به ایران رسیدن و پچ 1.0.6.0 هم کرک شده
6- اونو نصب میکنید و حالشو میبرید
7- مد ENBseries دیگه تو DLC به دردتون نمیخوره
8- صبر میکنید که مد رو آپدیت کنن(البته فعلا آپدیت نشده شاید تا 2 هفته آپدیتش کنن و مد ها رم همچنین چون فعلا مد ها با
1.0.6.0 سازگاری ندارن و فقط میتونید از SPARK IV 6.5 استفاده کنید)
9- همه چیز بالا خره حل میشه
10- بازی رو بازی میکنید و 100 درصد تفریح رو میکنید و خیلی حال میکنید
11- وقتش رسیده ... دیگه GTA V اومده

tasnim68
19-04-2010, 20:51
دوستان 900 صفحه رو نمی شه گشت! کسی سیو 43% بازی رو داره؟ (50 هم شد موردی نیست!)

چون این بازی رو آخرین بار تقریبا 6 ماه پیش بازی کردم اسم شخصیت ها زیاد یادم نیست. یه مرحله بود که یه بنده خدای زندانی رو تو تونل از دست پلیس ها در میاری بعد می بریبیرون شهر سر به نیستش می کنی. اگه سیو از اونجاهای بازی هم شد باز مسئله ای نیست.

Booseh_ye_Irani
20-04-2010, 17:22
چطوری اکانت افلاین بسازم من همون کاری که تو پست اول گفتید کردم ولی نشد میشه کامل راهنمایی کنید
میگه برای سیو شدن باید sign in کنید
بعضی موقع ها یک گیر کوچیک میکنه برای رفعش چکار باید کنم

سلام
وقتی وارد بازی می شی، کلید Home روی صفحه کلیدت رو بزن.
اونجا به راحتی اشتراک آف لاین می سازی.
برای گیر بازی هم باید Patch بازی رو روی بازی نصب کنی.

چطوری بازی را سیو کنم

بازی در آغاز هر ماموریت جدید به صورت خودکار روی دوازدهمین جای ذخیره هات ذخیره می شه.
اگر هم بخوای خودت ذخیره کنی باید بری خونه ت، بعد بری کنار تختخواب و کلید F رو بزنی تا بتونی ذخیره کنی.

fouad-pes
20-04-2010, 19:20
کسی لینک دانلود سالم رو نداره؟ من هر دفعه از لینکی دانلود میکنم، فایلها پاک میشن

gameselect
24-04-2010, 09:01
سلام و خسته نباشید به دوستان.

دوستان کسی میدونه به چه صورت تریلی را باید به نفتکش اتصال داد؟

من 1 ساعته هر کاری می کنم به هم وصل نمیشه کلید خاصی باید زد؟؟

چون در نسخه قبلی san andreas وصل میشد ولی تو این نسخه فکر کنم وصل نمیشه !

عکس:

Mahdi/s
24-04-2010, 10:17
سلام و خسته نباشید به دوستان.

دوستان کسی میدونه به چه صورت تریلی را باید به نفتکش اتصال داد؟

من 1 ساعته هر کاری می کنم به هم وصل نمیشه کلید خاصی باید زد؟؟

چون در نسخه قبلی san andreas وصل میشد ولی تو این نسخه فکر کنم وصل نمیشه !اتفاقا منم امتحان کردم..(فکر میکردم خودم فقط بیکارم:27:)..نه وصل نمیشه..........من که نتونستم......

Booseh_ye_Irani
25-04-2010, 12:10
بچه ها
بازیه باحالیه؟؟؟
یه توضیح نصفه نیمه میدید؟

بازی شاهکاری نیست. گرافیک جالبیم نداره، فکر کنم به خاطر حجم بالای کار باشه. یه شهر رو شبیه سازی کردن دیگه.
خلاقیتی نصب به Vice City نداره. Vice City اگه نمره ش 10/9.5 باشه این نسخه 10/08 هست.
نمی دونم چرا بعضی ها پیاز داغش رو زیاد می کنن!؟
اگه خلاقیتی نصبت به نسخه های قبلی داره یکی بگه... :13:

Soap
25-04-2010, 12:37
بازی شاهکاری نیست. گرافیک جالبیم نداره، فکر کنم به خاطر حجم بالای کار باشه. یه شهر رو شبیه سازی کردن دیگه.
خلاقیتی نصب به Vice City نداره. Vice City اگه نمره ش 10/9.5 باشه این نسخه 10/08 هست.
نمی دونم چرا بعضی ها پیاز داغش رو زیاد می کنن!؟
اگه خلاقیتی نصبت به نسخه های قبلی داره یکی بگه... :13:

اولا كه موضوعه بازي خيلي بهتر از vice city هست.
دوما قوانين فيزيك درش رعايت شده مثلا برخورد عابران با ماشين يا برخورد ماشين با محيط .
سوما نحوه سوارشدن موتور يا ماشين واقعي تر شده.
چهارما گرافيك بازي واقعا بالا رفته.
هوش مصنوعي شهر واقعا بالاست مثلا درگيريه پليس با تبهكاران.
دايناميك بودن آب و هوا كه عاليه.
ماموريتها كه ديگه حرف ندارن.
و..............................

Booseh_ye_Irani
27-04-2010, 14:30
اولا كه موضوعه بازي خيلي بهتر از vice city هست.
دوما قوانين فيزيك درش رعايت شده مثلا برخورد عابران با ماشين يا برخورد ماشين با محيط .
سوما نحوه سوارشدن موتور يا ماشين واقعي تر شده.
چهارما گرافيك بازي واقعا بالا رفته.
هوش مصنوعي شهر واقعا بالاست مثلا درگيريه پليس با تبهكاران.
دايناميك بودن آب و هوا كه عاليه.
ماموريتها كه ديگه حرف ندارن.
و..............................

رفیق من که اینا رو انکار نکردم.
ولی تغییر آب و هوا و سوار شدن موتور یا ماشین ارزنی تو جذابیت بازی تاثیر داره. تازه با این حسگر ها که وصل می کنن به بدن انسان و حرکات طبیعی رو شبیه سازی می کنن و اون دستگاه ها به وفور اونجا پیدا می شه شاهکاری نکردن.
سال 1999 یا 1998 شرکت کونامی ژاپن فوتبالی عرضه کرد که حرکت های بازیکان مثل انسان های واقعی بود! دویدن و مانور و... بعد الکترونیک آرت هم فوتبال فیفا 98 یا 99 رو ساخته بود که بازیکنان روی زمین سر می خوردن و هاکی رو یخ بازی می کردن! اون موقع به این فنآوری می گن خلاقیت!
الان GTA چه کار کرده؟ گرافیک رو بالا برده؟ خوب اگه بالا نبره که کسی بازی رو نمی خره. من این بازی رو Full HD دارم بازی می کنم. با موس برو تو پیراهن شخصیت ببین چه تکسچر بالایی داره. اون رو با HL2 و Crysis مقایسه کن. این بازی ها که قدیمی ترن با گرافیک شون ترکوندن. بعد GTA IV با بودجه ی 100 میلیونی که می گن این شده! :13:
با جذاب بودن ماموریت ها که مخالف مخالفم. برادر من وجدانی اون رو با Vice City مقایسه کن. می فهمی.
البته گفتم که من این بازی رو دارم بازی می کنم :46: ولی به نظر من جذابیت نداره. هر وقت خوابم نبره یا خیلی بیکار باشم می رم سرش. در صورتی که من Vice City رو بازی نکردم، خوردم! :31:
کارگردان بازی GTA - Vice City و Max Payne هم نوید خوانساری بود. :46:

B3HZ@D
27-04-2010, 17:40
دوست عزیز این بازی خودش اینقدر سنگینه و خیلی ها مشکل اجرای اون رو در حالت نرمال دارن
بعد تازه بیان کیفیت تکسچرها رو در حد کراسیس افزایش بدن که اون موقع باید به دنبال این باشی که یک ابر کامپیوتر تهیه کنی
در ضمن توی بازی های Open World معمولا گیم پلی مهمتره...
موتور بازی کراسیس هم با موتور این بازی متفاوته و نمیشه انتظار داشت که همه بازی ها از نظر گرافیکی در یک سطح باشن
در ضمن به نظر من گرافیک بازی مشکلی نداره

kiuna
07-05-2010, 16:34
من چند روزیه که این بازی رو شروع کردم ! بازی جالبیه

HoJJaT_07
07-05-2010, 21:00
برید کنار استاد اومد :دی

یادمه سومین روزی که بازی relase شد من خریدم . مدرکشم هست برید صفحات وسط رو ببینید ..

به هر حال توی یه بازی Open World گیم پلی مهمه . بعد گرافیک و ... گرافیک بازی که خیلی خوب کار شده . گیم پلی هم بله مثل vice city بود .

شاید ایشون توی وایس سیتی پک ریخته بودن .

1- کجا تو وایس سیتی رستوران بود
2- کجا تو وایس سیتی تخت خواب و خونه بود
3- کجا تو وایس سیتی تلویزیون بود
4- کجا تو وایس سیتی موبایل بود .
5- کجا تو وایس سیتی پارکینگ جلوی در بود .
6- کجا تو وایس سیتی بعد سوار شدن موتور کلاه میذاشت .
7- کجا تو وایس سیتی فیزیک خفن داشت . به طوری که ماشین خط میافتاد معلوم میشد .
8- کجا تو وایس سیتی از شیشه جلوی ماشین پرت میشدید .
9- کجا تو وایس سیتی میشد شنا کرد
10 - کجا تو وایس سیتی میشد سوار تاکسی شد
11 - کجا تو وایس سیتی میشد به گدا پول داد .
12 - کجا تو وایس سیتی میشد توی پارک ورزش کرد
13 - کجا تو وایس سیتی ... ؟

بازم بگم ؟

game spot چرا به این بازی 10 داد ؟ به خاطر اینکه وایس سیتی بهتر بود ؟

در کل معلوم شد که شما زیاد gta بازی نکردید

Spaniuly
07-05-2010, 23:45
برید کنار استاد اومد :دی

یادمه سومین روزی که بازی relase شد من خریدم . مدرکشم هست برید صفحات وسط رو ببینید ..

به هر حال توی یه بازی Open World گیم پلی مهمه . بعد گرافیک و ... گرافیک بازی که خیلی خوب کار شده . گیم پلی هم بله مثل vice city بود .

شاید ایشون توی وایس سیتی پک ریخته بودن .

1- کجا تو وایس سیتی رستوران بود
2- کجا تو وایس سیتی تخت خواب و خونه بود
3- کجا تو وایس سیتی تلویزیون بود
4- کجا تو وایس سیتی موبایل بود .
5- کجا تو وایس سیتی پارکینگ جلوی در بود .
6- کجا تو وایس سیتی بعد سوار شدن موتور کلاه میذاشت .
7- کجا تو وایس سیتی فیزیک خفن داشت . به طوری که ماشین خط میافتاد معلوم میشد .
8- کجا تو وایس سیتی از شیشه جلوی ماشین پرت میشدید .
9- کجا تو وایس سیتی میشد شنا کرد
10 - کجا تو وایس سیتی میشد سوار تاکسی شد
11 - کجا تو وایس سیتی میشد به گدا پول داد .
12 - کجا تو وایس سیتی میشد توی پارک ورزش کرد
13 - کجا تو وایس سیتی ... ؟

بازم بگم ؟

game spot چرا به این بازی 10 داد ؟ به خاطر اینکه وایس سیتی بهتر بود ؟

در کل معلوم شد که شما زیاد gta بازی نکردید
منم وتی پست ایشون رو دیدم کپ کردم GTA IV کجا و وایس سیتی کجا مثل اینکه یکی بخواد F1 Race میکرو رو با Gran Turismo 5 مقایسه کنه...

آخه اگه وایس سیتی بهتر بود که باید در راک استار رو گل می گرفتن می رفتن پی کار و زندگیشون معلومه که وقتی نسخه های جدید تر میاد پیش رفته تر میشه حالا ممکنه توی دو تا نسخه پی در پی یه همچین نظر های داد ولی بازی اوایل دهه حاضر رو نمیشه با بازی محصول 2008 مقایسه کرد. منم خواستم جوابی مشابه جوابی که تو دادی بدم دیدم که اصلا ارزش نداره وقتم رو تلف کنم ترجیح دادم نا دیده بگیرم. حرف ایشون رو چون به قول خودت احتمالا این دوستمون GTA IV بازی نکرده

meysad
08-05-2010, 09:42
سلام . یه چند تا سوال .
این قضیه تو پارک ورزش کردن چه جوریه ؟
این 1 میلیون دلاری که با تموم کردن مراحل به دست آوردیم کجا خرجش میکنه ؟
بعد از اتمام مراحل نیکو چند تا خونه داره ؟
جاهای تفریحی به جز بولینگ ، بیلیلارد ، دارت ، شو ، هلیکوپتر سواری و رستوران ها کجاست ؟
اینترنتی که براش میمونه فقط به درد دوست دختر پیدا کردن میخوره ؟ البته اونم دو تا موردش جواب میدن ! واسه همه همینه ؟

Mehran NZ
08-05-2010, 10:29
GTAIV چند تا پیشرفت خیلی خوب داشت مهمترین تغییرش همون داستانش هست که انصافا ترکوند دیگه و همچنین موبایل و اینترنتش رو هم خیلی زیبا وارد بازی کردند و سیستم ذخیره بازی هم خیلی بهتر شد که یه مرحله رو رفتی خود به خود سیو می کنه رانندگی با ماشینش هم خیلی بهتر شده خوب این همه پیشرفت چی می خوایم دیگه لول

ah-eli-95
08-05-2010, 13:04
سلام . یه چند تا سوال .
این قضیه تو پارک ورزش کردن چه جوریه ؟
این 1 میلیون دلاری که با تموم کردن مراحل به دست آوردیم کجا خرجش میکنه ؟
بعد از اتمام مراحل نیکو چند تا خونه داره ؟
جاهای تفریحی به جز بولینگ ، بیلیلارد ، دارت ، شو ، هلیکوپتر سواری و رستوران ها کجاست ؟
اینترنتی که براش میمونه فقط به درد دوست دختر پیدا کردن میخوره ؟ البته اونم دو تا موردش جواب میدن ! واسه همه همینه ؟

1.تو جاهایی از شهر زمین بسکتبال هست
2.هر جا دلت خواست:31:
3.چهار تا
4.تو نقشه تابلو هست یه بار استارت بزن!
5.بله-مورد دیگش چک میله-خرید ماشین -ولگردیو....ودختر بازی!
------------------------------------------------------
من که سه باره میبرمش آخر (به خاطر فشاری که کامپیوترم میارم هر وقت دلش میگیره:41: ویندوز میپره بعد همه چی کشک)
نمیدونم دوستمون چه طوری این حرفارو میزنه من که کاملا مخالفم(boose ....)

HoJJaT_07
08-05-2010, 22:25
راستی یه چیز عجیبی بگم .

این بازی کلا یه جورایی عجیبه .

با یه رم ddr 1 یک گیگ ، مادر بورد خیلی قدیمی و ویندوز xp sp3 یک سال پیش بدون افت فریم ( با کلی نرم افزار ) اجرا میشد . الان با رم DDR 2 دو گیگ ، ویندوز ویستا کلی افت فریم داره :دی

ali gamma
09-05-2010, 12:42
سلام دوستان چطور میشه با دسته ی 360 تو این بازی بوق زد ؟!!! من همه ی دکمه هاش رو امتحان کردم اصلا نمیشه ؟

Spaniuly
09-05-2010, 20:07
سلام دوستان چطور میشه با دسته ی 360 تو این بازی بوق زد ؟!!! من همه ی دکمه هاش رو امتحان کردم اصلا نمیشه ؟
من گذاشتم مال خودم رو روی Thumb سمت چپ همون آنالوگ رو فشار می دادم سیگنال می زد. من برای گیم پد خودم Devdata جالبی نوشتم

hastor111
10-05-2010, 07:15
سلام دوستان
بازی GTA IV رو نصب کردم اما یواش هستش
این مشخصات سیستمم هستش به نظرتوتن نمیکشه یا مشکل از جای دیگس؟
سی پی یو AMD 620 X4 2.6
رم 2 گیگ
گرافیک ATI 4550 1gig

gameselect
10-05-2010, 07:45
سلام دوستان
بازی GTA IV رو نصب کردم اما یواش هستش
این مشخصات سیستمم هستش به نظرتوتن نمیکشه یا مشکل از جای دیگس؟
سی پی یو AMD 620 X4 2.6
رم 2 گیگ
گرافیک ATI 4550 1gig

سلام و خسته نباشید .

شما وارد option شوید و سپس وارد graphics و با کم کردن یا رویه حداقل گذاشتن گذینه ها بازی را سبک تر

کرده از لحاظ گرافیکی و باعث میشه که بازی تند تر و با سرعت معمولی اجرا بشه .

عکس :

huggy
12-05-2010, 10:34
سلام دوستان تو xbox نمیشه خونه خرید ؟؟؟؟ اگه مشه یه عکس از مپتون بزارید ممنون

من گذاشتم مال خودم رو روی Thumb سمت چپ همون آنالوگ رو فشار می دادم سیگنال می زد. من برای گیم پد خودم Devdata جالبی نوشتم

باید LG رو فشار بدید .

B3HZ@D
12-05-2010, 13:20
سلام دوستان تو xbox نمیشه خونه خرید ؟؟؟؟ اگه مشه یه عکس از مپتون بزارید ممنون

کلا توی این بازی نمیشه خونه یا همون Safe House خرید
ما هم که پولامون الکی روی هم جمع شد و نفهمیدیم آخرش اون رو چکار کنیم؟

pooriya_hp
12-05-2010, 13:42
دوستان حقیقتش من ps2 دارم و این بازی برای این کنسول وجود نداره
حالا ناچاران باید برم سر این عتیقه
سیستم من هست:
hp dv6000
1. cpu:amd Turion 64 X2
2. ram:3
3. vga: 7400.256 final
سوالم اینجاست که آیا میوتنه ساپورت کنه
و برای لپ تاپ ضرری نداره؟
البته من شخصا بازی کردن با لپ تاپ مخالف هستم

bbp
12-05-2010, 14:05
سلام.
من تازه بازي Gta IV رو گرفتم و بعد از كلي دنگ و فنگ براي نصب و اشغال كردن 20 گيگ از هاردم...رفع ابهام ها و اخظارهاي متعدد يه بهونه ديگه براي اجرا نشدن بازي جلو پاي ما گذاشته و اونم اينه كه بايد ويندوز xp Sp3 داشته باشي.

از اونجايي كه من حال و حوصله تعويض ويندوز (( بيشتر به خاطر نصب نرم افزار هاي جانبي ايي كه كار ميكنم )) ندارم

ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنند كه چجوري ميتونم فايلي دانلود كنم كه در همين حالت ويندوز SP2 من بشه به Sp3 آپديتش كرد....

ممنون ميشم راهنماييم كنيد كه چه بايد بكنم.

Bs_panzer
12-05-2010, 15:04
کلا توی این بازی نمیشه خونه یا همون Safe House خرید
ما هم که پولامون الکی روی هم جمع شد و نفهمیدیم آخرش اون رو چکار کنیم؟

شما اگه چیت نمی زدی می فهمیدی برای تفنگ خریدن به درد میخوره :دی

B3HZ@D
12-05-2010, 15:56
شما اگه چیت نمی زدی می فهمیدی برای تفنگ خریدن به درد میخوره

همین خواستی یه چی بپرونی...! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیت کجا بود عزیز من...توی این بازی اینقدر بهت پول میده که دیگه نیازی به چیت نیست
در ضمن من فقط یک بازی رو با چیت انجام دادم که اون هم Need For Speed Pro Street بود
همه بازی ها رو بدون چیت انجام دادم و تمومشون کردم

bbp
12-05-2010, 17:38
آقا با كمك يكي از دوستان اون مشكل حل شد و بازي رو تونستم گول بزنم و وارد شم....

فقط يه چيز خيلي گنگ و عجيب...!!!!!!

من چجوري بايد بازي رو آغاز كنم....؟؟؟؟؟؟؟؟
وارد كه ميشم 2 تا قسمت هست يكي راست يكي چپ كه زير هر دوشون PLAY هست چپي رو يه مقداري رفتم اما سيو نشد و اعصابم زيخت به هم ((( يه گروه 7-8 نفره بوديم هي ميرفتيم اينور اونور به رياست يه يارو ))) سمت راستي رو هم الان رفتم ديدم نقش يه يارو هستم كه مدل موهاش قارچيه و با يه يارو رفتيم تو دنسينگ....!!!

حالا لطفا راهنمايي كندي كدوم يكي رو بايد برم كه داستان طبق چيزي كه در اولين پست صفحه اول هست پيش بره؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

Mahdi/s
12-05-2010, 18:05
سلام.....کسی درباره کاراکتر جدید iv..خبر داره...میگن 2 نفر هست یکی پلی بوی....یکی هم یه سیاه پوست دیگه.....هرکدوم رو بخوای میتونی انتخاب کنی و یه سری مرحله فقط اضافه شده با همون شهر....

Big-Boss
12-05-2010, 18:08
سلام.....کسی درباره کاراکتر جدید iv..خبر داره...میگن 2 نفر هست یکی پلی بوی....یکی هم یه سیاه پوست دیگه.....هرکدوم رو بخوای میتونی انتخاب کنی و یه سری مرحله فقط اضافه شده با همون شهر....

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

در اپیزود The Lost and Damned شخصیت قابل بازیش Johnny Klebitz موتور سوار هستش. (معروف به جانی یهودی)
و در اپیزود The Ballad of G@y Tony شخصیت قابل بازیش Luis Fernando Lopez هست که لاتین تباره.

bbp
12-05-2010, 18:36
آقا با كمك يكي از دوستان اون مشكل حل شد و بازي رو تونستم گول بزنم و وارد شم....

فقط يه چيز خيلي گنگ و عجيب...!!!!!!

من چجوري بايد بازي رو آغاز كنم....؟؟؟؟؟؟؟؟
وارد كه ميشم 2 تا قسمت هست يكي راست يكي چپ كه زير هر دوشون PLAY هست چپي رو يه مقداري رفتم اما سيو نشد و اعصابم زيخت به هم ((( يه گروه 7-8 نفره بوديم هي ميرفتيم اينور اونور به رياست يه يارو ))) سمت راستي رو هم الان رفتم ديدم نقش يه يارو هستم كه مدل موهاش قارچيه و با يه يارو رفتيم تو دنسينگ....!!!

حالا لطفا راهنمايي كندي كدوم يكي رو بايد برم كه داستان طبق چيزي كه در اولين پست صفحه اول هست پيش بره؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

آقايون كسي راهنمايي نميكنه؟؟

aha2012
12-05-2010, 18:52
آقايون كسي راهنمايي نميكنه؟؟
اگه میخوای به ترتیب بازی کنی باید اول lost و بری بعد tony:20:

bbp
12-05-2010, 18:54
ممنون ولي چرا بازي سيو نداره...!!!!!!!!!!!
ميگه بايد sign in كني...!!!!

راهي وجود نداره كه sign in نكنم و بتونم سيو كنم؟

بعد توي اين لاست...
طبق داستان از همون اول اول خودم بازي رو انجام ميدم طبق داستان ديگه؟
مثلا جزو يه گروه صرب هستم بعد اون يارو كه سر دستمون هست همرو داغون ميكنه و من فرار ميكنم در ادامه ماجرا ؟

راستش يكمي برام عجيب غريب بود شروع داستان براي همين اينقدر سوال ميكنم

A.M.D.D.E.V.I.L
12-05-2010, 18:57
چرا نميخواي ساين اين كني؟ يك پروفايل آقلاين بساز باهاش ساين اين شو

aha2012
12-05-2010, 18:57
ممنون ولي چرا بازي سيو نداره...!!!!!!!!!!!
ميگه بايد sign in كني...!!!!

راهي وجود نداره كه sign in نكنم و بتونم سيو كنم؟
خب برای اینکه سیو کنی باید تو بازی دکمه ی Home از رو کیبورد بزنی بعد یه چیزی میاد میگه باید اکانت بسازی ،اونی که میگه باید بسازی آنلاین هست ولی تو باید آفلاین بسازی ،برای این کار هم باید چرخ موسو بیاری پایین بعد اونجا نوشته create offline game اونو بزن بعد دیگه حله حله:20:

bbp
12-05-2010, 19:10
خب برای اینکه سیو کنی باید تو بازی دکمه ی Home از رو کیبورد بزنی بعد یه چیزی میاد میگه باید اکانت بسازی ،اونی که میگه باید بسازی آنلاین هست ولی تو باید آفلاین بسازی ،برای این کار هم باید چرخ موسو بیاری پایین بعد اونجا نوشته create offline game اونو بزن بعد دیگه حله حله:20:

اين كار رو گردم اما فقيط يه گزينه داشت...
يه اكانت ساختم و sign in كردم و حالا اتو سيو رو زدم تا ببينم درست ميشه يا نه :20:

يه جورايي آخرين سوال و اينكه الان من تو همون liberty city در همين اول با اين گروه هستم يا اينكه طبق داستان ميرم جلوتر و فرار ميكنم و ميرم تو شهر اصلي با كلي خرت و پرت و شلوغي و بزرگي شهر؟؟؟

ممنون كه پاسخ ميديد :11:

aha2012
12-05-2010, 19:39
اين كار رو گردم اما فقيط يه گزينه داشت...
يه اكانت ساختم و sign in كردم و حالا اتو سيو رو زدم تا ببينم درست ميشه يا نه :20:

يه جورايي آخرين سوال و اينكه الان من تو همون liberty city در همين اول با اين گروه هستم يا اينكه طبق داستان ميرم جلوتر و فرار ميكنم و ميرم تو شهر اصلي با كلي خرت و پرت و شلوغي و بزرگي شهر؟؟؟

ممنون كه پاسخ ميديد :11:
خواهش
فراری در کار نیست
تو عضو این گروه هستی و برای این گروه کار میکنی.بعد از پایان هر ماموریتی میتونی سیو کنی و برای خودت تو شهر بگردیو ..............:20:

bbp
12-05-2010, 20:05
خواهش
فراری در کار نیست
تو عضو این گروه هستی و برای این گروه کار میکنی.بعد از پایان هر ماموریتی میتونی سیو کنی و برای خودت تو شهر بگردیو ..............:20:

جدي!!!
پس داستاني كه تو اولين پست همين تايپيك دوستمون گذاشته چيه...؟

راستي سيو هم درست شد

aha2012
12-05-2010, 21:17
جدي!!!
پس داستاني كه تو اولين پست همين تايپيك دوستمون گذاشته چيه...؟

راستي سيو هم درست شد
دقیقا نمیدونم چون من هنوز بازیو تموم نکردم
سیوت درست شد.خب خداروشکر.:42:همون آفلاینو ساختی؟

bbp
12-05-2010, 21:22
والا وقتي Home رو زدم و رفتم تو پيج Live فقط يه قسمت داشت به اسم creat new account و رو اون زدم و از بازي اومد بيرون ( يعني minimize شد ) بعد اكانت رو ساختم و رفتم تو بازي sign in كردم...

قسمتي به نام offline نديدم من !!!

فعلا دارم لك و لك ميكنم...( بازي هاي توي بازي هم با حاله از جمله اير حاكي و بولينگ... )

sinak3
12-05-2010, 21:28
والا وقتي Home رو زدم و رفتم تو پيج Live فقط يه قسمت داشت به اسم creat new account و رو اون زدم و از بازي اومد بيرون ( يعني minimize شد ) بعد اكانت رو ساختم و رفتم تو بازي sign in كردم...

قسمتي به نام offline نديدم من !!!

فعلا دارم لك و لك ميكنم...( بازي هاي توي بازي هم با حاله از جمله اير حاكي و بولينگ... )

باید به صورت آفلاین یه اکانت بسازی.وقتی HOME رو میزنی نشون میده.بعده پروفایل میری راحت بازی میکنی.

bbp
14-05-2010, 20:50
آقا اين GTA دهن مارو سرويس كرده....!!!!!!!!!!!!

دفه قبل اكانت ساختم و همه چيز اكي بود اما نميدونم چي شد كامپيوترم داغون شد و مجبور شدم ويندوز عوض كنم حالا كه دوباره بازي رو ريختم نميتونم با اكانت قبليم وارد بشم...
اكانت مشكلي نداره ها اما وقتي ميخوام sign in كنم ميگه product key رو وارد كن

منم هر جا گشتم گير نياوردم....

عجب داستاني شده ها!!!

دوستان راه حلي هست؟

من هر چي گشم به هيج وجه جايي براي ساخت اكانت آفلاين گيز نياوردم!!!

براي ساختش ميگه بازي رو minimize ميكنم و ... بعد اكانت رو ميسازم اما وقتي ميخوام sign in كنم اگه مودمم خاموش باشه صفحه can not display مياد....

اي خداااا!!!!

آقا اين GTA دهن مارو سرويس كرده....!!!!!!!!!!!!

دفه قبل اكانت ساختم و همه چيز اكي بود اما نميدونم چي شد كامپيوترم داغون شد و مجبور شدم ويندوز عوض كنم حالا كه دوباره بازي رو ريختم نميتونم با اكانت قبليم وارد بشم...
اكانت مشكلي نداره ها اما وقتي ميخوام sign in كنم ميگه product key رو وارد كن

منم هر جا گشتم گير نياوردم....

عجب داستاني شده ها!!!

دوستان راه حلي هست؟

من هر چي گشم به هيج وجه جايي براي ساخت اكانت آفلاين گيز نياوردم!!!

براي ساختش ميگه بازي رو minimize ميكنم و ... بعد اكانت رو ميسازم اما وقتي ميخوام sign in كنم اگه مودمم خاموش باشه صفحه can not display مياد....

اي خداااا!!!!

كسي راهنمايي نميكنه:45:

HoJJaT_007
15-05-2010, 17:21
شما از چه کرکی استفاده میکنی

bbp
15-05-2010, 18:11
والا نميدونم...!!!

روي آيكون بازي كه كليك ميكنم يه RAZOR آبي رنگ مياد وسط صفحه و يه آهنگ مسخره ميزنه بعد ميره تو بازي

به نظر شما بايد كرك خاصي دانلود كنم؟

HoJJaT_007
15-05-2010, 18:27
کرکت خوبه .

شما اکانت ساختی تو لایو ؟ خب با اکانت Login کن بعد برو تو بازی .

bbp
15-05-2010, 18:45
2 تا اكانت ساختم اما ميگه بايد پروداكت كي وارد كنم...

---------------------------------

درست شد !!!

تو همون صفحه LIVE بعد از اينكه CREAT NEW ACCOUNT رو زدم خواستم ببينم چي نوشته و توضيحاتش چيه كه صفحه رو پايين آوردم تا بقيش رو بخونم ديدم يه گزينه داره زدم روش و يدونه اكانت ( به قول شما OFFLINE ) ساخت و اكي شد....

پــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرمون در اومد سر اين قضيه...!!

جالبه كه تو خيلي از فرومهاي ديگه خيليا همين مشكل رو دارن كه واقعا مزخرفه.

137577
15-05-2010, 20:30
در اینکه بازی Grand Theft Auto IV، یکی از فوق‌العاده ترین بازی‌های تاریخ است هیچ شکی نیست. این بازی به قدری جذاب است که شاید نتوان حتی آن را به همین سادگی توصیف کرد! فروش بی‌سابقه نسخه آخر بازی GTA در دسامبر 2008، به قدری تاریخی بود که اهدای امتیاز 10 از 10 از وب‌سایت Gamespot به این بازی جای هیچ تعجبی نداشت. جدا از زیبایی‌ها و جذابیت‌های این بازی، در این ترفند قصد داریم به معرفی ویژگی‌ها و نکاتی که در لابه‌لای بازی وجود دارد بپردازیم. نکاتی که ممکن است در حین بازی به آن دقت نکرده باشید و از دید شما مخفی مانده باشد. این ویژگی‌ها نیز بخش دیگری از زیبایی‌های GTA IV را تشکیل میدهد. نکاتی که از چکاندن آخرین قطرات GTA IV به دست آمده‌اند!.........
۱- برای گرفتن تاکسی، اگر تاکسی در حال عبور است با زدن دکمه E برای آن سوت بزنید تا در کناری بایستد. سپس با نگه داشتن دکمه F (دقت کنید که دکمه را باید نگه دارید)، به عنوان مسافر سوار تاکسی می‌شوید. سپس مقصد خود را با دکمه‌های بالا و پایین انتخاب کرده و Enter بزنید. برای اینکه فورأ به مقصد برسید، دکمه Enter را یک‌بار دیگر بزنید (البته پول بیشتری از شما می‌گیرد).

2- برای نشانه‌گیری دقیق‌تر و زوم به جلو (البته برای سلاح‌هایی که این ویژگی را دارد مثل MPG یا AK)، هنگامی که با کلیک راست نشانه گرفته‌اید، غلطک ماوس را به جلو حرکت دهید تا نشانه‌گیری بهتری داشته باشید.

3- با زدن دکمه Q می‌توانید پشت دیوار و هر شی دیگری پناه بگیرید. سپس با نگه داشتن کلیک راست ماوس می‌توانید شلیک بهتری داشته باشید. اما اگر مستقیمأ و بدون نگه داشتن کلیک راست اقدام به شلیک کنید، نیکو بدون در آمدن از پشت سنگر و با شلیک‌هایی بی دقت تر اما امن تر، دشمن را مورد هدف قرار میدهد.

4- برای کنترل هلیکوپتر از دکمه های W،A،S،D و اعداد 8،4،2،6 قسمت سمت راست کیبورد استفاده کنید.

5- شما میتوانید ویدیوی بازی خود را با زدن دکمه F2 ذخیره کنید و آن را از بخش Clip Editor موبایل ویرایش و مشاهده کنید.

6- برای انجام بازی بولینگ، ابتدا بدن خود را در مسیر مناسب قرار داده و کلیک چپ کنید. سپس در یک لحظه ماوس را به عقب برده و به جلو بیاورید. شدت پرتاپ توپ و جهت آن، به نوع حرکت ماوس بستگی دارد.

7- در بازی بیلیارد برای دیدن میز از بالا، دکمه V را بزنید. ()

8- برای وارد کردن آهنگهای خودتان به رادیو ماشین‌ها، ابتدا از فایل‌های موزیک خود Shortcut ساخته و آن‌ها را در مسیر C:\Documents and Settings\USERNAME\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music کپی کنید. سپس هنگامی که در ماشین نشسته‌اید با غلطک ماوس، موج رادیو را بر روی رادیو Independence قرار دهید تا موزیک‌های خودتان را از رادیو بشنوید! برای رفتن به آهنگ بعدی یا قبلی از دکمه N و B استفاده کنید.

9- برای دعوا کردن با مشت و لگد، ابتدا روی شخص با نگه داشتن کلیک راست، قفل کنید. سپس با کلیک چپ و R مشت بزنید؛ با Q لگد بزنید!

10- برای تیراندازی از داخل ماشین، کلیک راست را نگه داشته و شلیک کنید. برای تغییر دادن نوع اسلحه، از کلید Q استفاده کنید (فقط سه اسلحه کلت، SMG، یوزی و همچنین نارنجک را می‌توانید از داخل ماشین استفاده کنید).

10- شما می‌توانید با هدف گلوله قرار دادن راننده ماشین، او را کشته و در نتیجه شخص تعقیب کننده را ناکام بگذارید!

11- در داخل شهر افرادی هستند که ماموریت‌های جانبی به شما می‌دهند. این افراد به شکل یک آدمک آبی رنگ (شاید هم سبز!) در نقشه نشان داده شده می‌شوند. (البته فقط وقتی نزدیکشان باشید).

12- شما می‌توانید در حالی که با سرعت دارید با ماشین حرکت می‌کنید، از ماشین به بیرون بپرید. این کار با زدن دکمه F امکان پذیر است. البته از جانتان کم میشود و حتی ممکن است با یک برخورد محکم، بمیرید!

13- توجه داشته باشید که اگر توسط پلیس ها دستگیر شوید، تمام سلاح ها شما از بین میروند.اما اگر بمیرید، اینطور نیست. اما هزینه خرج و مخارج بیمارستان را هم در نظر داشته باشید!

14- برای جلب نظر دوستان‌تان، هر چند وقت یک‌بار به آن‌ها زنگ زده و قرار ملاقاتی در رستوران، بولینگ، دارت و یا هرجای دیگر بگذارید. دوستان شما نیز به شما زنگ می‌زنند و شما در صورتی‌ که توانایی داشتید، درخواست ملاقات آن‌ها را قبول کنید.

15- برخی از دوستان شما، میتوانند برای شما کار جور کرده، شما را به مسابقه ببرند، برای شما تاکسی سرویس بفرستند و... . این را می‌ توانید با کلیک بر روی نام هر یک از افراد درون لیست خود مشاهده کنید.

16- در صورتی که زیاد از حد بوکس باد کنید، تایر ماشین میترکد!

17- برای بالا کشیدن از نردبان از دکمه F استفاده کنید. برای بالا و پایین رفتن سریع از نردبان، از دکمه Shift استفاده کنید.

18- برای اینکه سوار قطارهای شهری شوید از دکمه F استفاده کنید.

19- شما می‌توانید از طریق سایت‌های اینترنتی اقدام به خرید تم، رینگ‌تون و... برای موبایل خود کنید (البته موبایل‌تان باید مدل بالا باشد).

20- برای استفاده از کامپیوترهای پلیس و دسترسی به شبکه آن‌ها، ابتدا سوار یک ماشین پلیس شده و در کناری توقف کنید. سپس دکمه E را بزنید تا به شبکه آن‌ها دسترسی پیدا کنید. اکنون می‌توانید شخص مورد نظر را با استفاده از عکس یا وارد کردن نام آن، پیدا کرده و آدرس آن را بر روی GPS خود ببینید.

21- هنگام تعقیب یک نفر، با نگه داشتن کلید Caps Lock می‌توانید دوربین بازی را بر روی او متمرکز کنید.

22- با قرار دادن گوشی خود در حالت Sleep Mode ،به طور موقت دیگر هیچ ماموریتی از طریق موبایل به شما داده نمی‌شود.

23- در گوشه و کنار شهر، 200 کبوتر وجود دارد که با کشتن همه آن‌ها می‌توانید به جایزه ای که برای آن در نظر گرفته شده، دست بیابید.

24- اگر می‌خواهید نام آهنگی را که در حال پخش شدن از رادیو است بدانید، کافی‌ است هنگامی که آن موزیک در حال پخش شدن است با استفاده از موبایل به بخش تماس‌ها رفته و با Zit! تماس بگیرید تا پس از چند ثانیه نام خواننده و نام آهنگ را برای شما SMS کند.

25- هنگامی که با سلاح نشانه گرفته‌اید، یکی از کلیدهای راست یا چپ را به همراه کلید Space بزنید تا به همان جهت بر روی زمین بغلتید.

26- اگر با استفاده از ماشین از روی سکویی پریدید و صحنه به حالت حرکت آهسته در آمد، شما می‌توانید با به جلو راندن ماوس حرکت را سریع‌تر و با به عقب بردن آن، حرکت را کندتر کنید.

26- هنگامی ‌که در قایق هستید میتوانید با استفاده از دکمه Space در محور کم چرخش بیشتری بزنید.

27- برای دفع ضربات دست و پای حریف، از Space استفاده کنید. برای جاخالی دادن به ضربات، هنگامی که حریف دست یا پایش را برای زدن شما شروع به حرکت دادن می‌کند، شما باید فورأ دکمه Space را بزنید تا جاخالی دهید.

attari16
17-06-2010, 12:18
سلام دوستان
من ديروز بازي gta iv رو بردم خونه ي يكي از دوستام نصبش كنم اما وقتي نصب شد فهميدم ويندوزش xp sp2 هست و به اين ويندوز نميخوره بعد رفتم از اينترنت آپديتش كردم و ويندوزش سرويس پك 3 شد.بعد وقتي خواستم وارد بازي شم ارور داد كه net framework رو دوباره نصب كنين.منم رفتم نسخه ي 4 نت فريم ورك رو دانلود و نصب كردم اما حالا نه ارور ميده و نه وارد بازي ميشه. Games Social Club باز نميشه
از ديروز صبح تا شب رو همين بازي كار ميكردم تا درستش كنم اما نشد ديگه اعصابم خورد شده.:angry:
خواهش ميكنم راهنماييم كنين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

brave_ie
17-06-2010, 12:34
دوباره نصب کن

attari16
17-06-2010, 12:39
دوباره نصب كردم ولي نشد.

tasnim68
18-06-2010, 20:36
16- در صورتی که زیاد از حد بوکس باد کنید، تایر ماشین میترکد!

اینو نفهمیدم چیه؟:13:

amirakhavan
23-06-2010, 18:58
اینو نفهمیدم چیه؟:13:

lمیشه بگین؟ منم میخوام بدونم خب ... :20:

A.M.D.D.E.V.I.L
23-06-2010, 22:36
بوکساوات دیگه ... یعنی ماشین یک جا وایسته اما چرخاش بچرخن یعنی باید w و s رو بزنی نگه داری که تایر ها منفجر شن

tasnim68
24-06-2010, 19:52
بوکس باد :31:!

pinky
07-07-2010, 20:02
داستان کامل بازی رو به فارسی از کجا می‌شه پیدا کرد؟

mahammad_reza
10-07-2010, 20:03
سلام
چطوری میشه این بازی رو رو ویندوز 7 نصب کرد

mahyar_bt
14-07-2010, 12:07
دوستان من این بازی خریدم دی وی دی 4 مشکل داره نصب نمیشه :( کسی از دوستان لینکی.... برای دانلود دی وی دی 4 داره؟! ممنون میشم کمکم کنید :(

maziarb
14-07-2010, 15:28
دوست عزیز اول شما باید بگید که DVD تون از چه شرکتی هستش؟

mahyar_bt
15-07-2010, 09:37
ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد
فقط الان یه مشکل دارم من سیستم قوی دارم 4 گیگ رم cpu 4 هسته ای فنوم کارت گرافیک 9600 ... ولی تو بازی انگار سیستم کم میاره و صفحه هی تکون میخوره مثلا دیدید تو بازی های شبکه میگن لگ داره اونطوری میشه

rappix
15-07-2010, 10:50
ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد
فقط الان یه مشکل دارم من سیستم قوی دارم 4 گیگ رم cpu 4 هسته ای فنوم کارت گرافیک 9600 ... ولی تو بازی انگار سیستم کم میاره و صفحه هی تکون میخوره مثلا دیدید تو بازی های شبکه میگن لگ داره اونطوری میشه

شما باید پچ رو مخصوص راکستار رو نصب بکنید تو تاپیک بگردید پیدا میکنید + اینکه کرک هم Razor 1911 مهم هست
ربطی به سیستم نداره ...

mahyar_bt
15-07-2010, 11:01
ممنون در ضمن گفتن واسه تکون خوردن های دوربین... رزولوشن بیاری پایین درست میشه که بازم نشد!! در ضمن ویندوزم 7 هست باهاش مشکلی نداره که؟

Senator_Offline
15-07-2010, 11:38
ممنون در ضمن گفتن واسه تکون خوردن های دوربین... رزولوشن بیاری پایین درست میشه که بازم نشد!! در ضمن ویندوزم 7 هست باهاش مشکلی نداره که؟
این مشکل معمولا به خاطر کرک هست من کرکم رو عوض کردم ریزور ریختم حل شد.

camry
15-07-2010, 13:35
دوستان آخر این بازی چی میشه آخه من تا شهر 3 که رفتم دیگه نرفتم

Mahdi/s
15-07-2010, 14:47
دوستان آخر این بازی چی میشه آخه من تا شهر 3 که رفتم دیگه نرفتم اخر بازی که تموم میشه....کاری به آخرش نداشته باش....از بازیت لذت ببر.....نمیدونم کدوم مرحله ای...ولی خوب حیفه بازی 2 جور تموم میشه.....ارزش داره هردوجورشو ببینی و لذتشو ببری..

tommy vercetti
17-07-2010, 15:13
دوستان آخر این بازی چی میشه آخه من تا شهر 3 که رفتم دیگه نرفتم

آخرش رو خودت برو انتخاب کن ...
اگه بگم مزش می ره ... بازم اگه خواستی میل خودته ... بهت پیغام خصوصی می زنم :21:

denzelmovie
27-07-2010, 22:00
دوستان وقتی وارد بازی میشم دوربین بازی شروع میکنه به لرزیدن چطوری باید درستش کنم؟

denzelmovie
28-07-2010, 11:27
دوستان وقتی وارد بازی میشم دوربین بازی شروع میکنه به لرزیدن چطوری باید درستش کنم؟

کسی نبود کمک کنه؟

Senator_Offline
28-07-2010, 14:51
مشکل از کرک هست کرک رو عوض کن ریزور بگیر.

matrix_3s
28-07-2010, 19:55
توجه داشته باش که ورژنی که داری چیه ؟.

denzelmovie
28-07-2010, 22:28
از ورژن 1.0.0.0 استفاده میکنم
لطفا لینک کرک مناسب با این ورژن رو برام قرار دهید
راستی GTA IV Episodes From Libercity RELOADED رو هم دارم
چه فرقی با GTA IV میکنه؟
ممنون

matrix_3s
29-07-2010, 08:27
از ورژن 1.0.0.0 استفاده میکنم
لطفا لینک کرک مناسب با این ورژن رو برام قرار دهید
راستی GTA IV Episodes From Libercity RELOADED رو هم دارم
چه فرقی با GTA IV میکنه؟
ممنون

گرافیکش مقداری بهترشده........دوشخصیت داره که هرکدوم یه داستان
که همشون به هم ربط دارن

denzelmovie
31-07-2010, 15:44
دوستان امروز میخواستم GTA بازی کنم
ولی هرچی کلیک میکنم اصلا توی بازی نمیره
هیچ اروری هم نمیده
تا دیروز که مشکلی نداشتم
یکبار هم پاکش کردم و دوباره نصب کردم
ولی فایده ای نداشت
باید چکار کنم؟

AhmadReza.
31-07-2010, 23:37
سلام
دوستان چطوری میشه زن ها رو سوار ماشین کرد و بعد......:21:
(منظورمو فهمیدین):46:
کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi/s
01-08-2010, 14:29
سلام
دوستان چطوری میشه زن ها رو سوار ماشین کرد و بعد......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(منظورمو فهمیدین)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :27::27::27:همه رو نمیشه سوار کرد.....بعد از تاریک شدن هوا اونایی که سربعضی از چهارراه ها ایستادن رو میشه سوار کرد.....خودت با ماشین بری جلوشون میان طرفت...بعد هم بهت میگه E..رو بزن.....بقیش حله ..........خوش بگذره..:31:

AhmadReza.
01-08-2010, 14:53
:27::27::27:همه رو نمیشه سوار کرد.....بعد از تاریک شدن هوا اونایی که سربعضی از چهارراه ها ایستادن رو میشه سوار کرد.....خودت با ماشین بری جلوشون میان طرفت...بعد هم بهت میگه E..رو بزن.....بقیش حله ..........خوش بگذره..:31:
حتما باید چهارراه باشه؟؟
آخه یکی بود هرچقدر بوق زدم یا کنارش وایسادم هیچ کاری نمیکرد!!!:21:
یکی هم بود بوق که زدم فرار کرد:41:
ولی به هر حال ممنون....:11:

Mehran NZ
01-08-2010, 15:16
حتما باید چهارراه باشه؟؟
آخه یکی بود هرچقدر بوق زدم یا کنارش وایسادم هیچ کاری نمیکرد!!!:21:
یکی هم بود بوق که زدم فرار کرد:41:
ولی به هر حال ممنون....:11:
تا جایی ک یادمه توی اون استریپ کلابها هم اون دختراش همشون پاین برو اونجا سراغ اونایی که میان هواخوری ببین چی می شه :46:

AhmadReza.
01-08-2010, 21:25
استریپ کلابها دیگه چیه؟؟؟:18:

Mehran NZ
01-08-2010, 21:51
استریپ کلابها دیگه چیه؟؟؟:18:
استریپ کلاب همون کلوبهای رقص لاس وگاسی هستن که توشون دخترا از یه میله بالا و پایین میرن و فقط یه بیکینی پوشیدن و جاهای حساسشون و بهت نشون میدن و بعضی وقتا هم رقص خصوصی برات انجام میدن لول
حتما تو این فیلم میلما دیدی دیگه

این نیکوی بدبخت و ببر براش دختره رقص خصوصی انجام بده بره تو کف "This no touching rule is killing me "

shetmobile
02-08-2010, 16:07
سلام چطوری میشه دارت رو برد اگه میشه یه توضیح کاملی بدید

AhmadReza.
02-08-2010, 21:30
استریپ کلاب همون کلوبهای رقص لاس وگاسی هستن که توشون دخترا از یه میله بالا و پایین میرن و فقط یه بیکینی پوشیدن و جاهای حساسشون و بهت نشون میدن و بعضی وقتا هم رقص خصوصی برات انجام میدن لول
حتما تو این فیلم میلما دیدی دیگه

این نیکوی بدبخت و ببر براش دختره رقص خصوصی انجام بده بره تو کف "This no touching rule is killing me "
دمت گرم...
حالا این استریپ کلاب کجاست؟منظورم روی نقشه کجاست...:20:
:11:

MobinS
03-08-2010, 00:10
دمت گرم...
حالا این استریپ کلاب کجاست؟منظورم روی نقشه کجاست...:20:

اون جزیره کوچولو (خیلی کوچیک هم نیست ، نصف جزیره ی اولی ) بالا سمت راست می بینی؟ که وصله به جزیره یک و دو؟ اون جا ، شمال شرقی ، استریپ کلابه ، فکر کنم دو سه تا مرحلش هم میریم اونجا!

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:08 AM ----------

یک جا دیه هم داره ، جزیره سومی ، سمت چپ!

----------------------

دوست عزیز خواهشا رعایت کنید و تصاویر بزرگ رو بصورت لینک قرار بدید
ممنون
Sam Fisher 10

camry
04-08-2010, 12:55
استریپ کلوپ داخل جزیره کوچیکن عکسش یه لبه :27:

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:02 PM --------------------

denzelmovie
04-08-2010, 15:59
دوستان چرا من هرچی آهنگ توی پوشه ی User Music کپی میکنم
توی بازی اصلا پخش نمی شوند؟
آهنگها هم با فرمت MP3 هستند

.:DJ HADI:.
04-08-2010, 16:08
دوستان چرا من هرچی آهنگ توی پوشه ی User Music کپی میکنم
توی بازی اصلا پخش نمی شوند؟
آهنگها هم با فرمت MP3 هستند

برای اینکه ریفریش نمیکنی!
وقتی آهنگهای MP3 رو تو مسیری که گفتید ریختی باید از منوی بازی قسمت تنظیمات صدا گزینه Scan رو بزنی...
بعد تو رادیو مخصوص User Music بهشون گوش بدی.

Mehdi-HTC
05-08-2010, 19:37
سلام خدمت دوستان جی تی باز....میگم یه ترینر هست 1000 تا کار میشه باهاش انجام دادا....واسه Epsidoes دارم ولی واسه IV هم میخوام داشته باشم...کرک رازور و پچ 4 یا 4.2 دقیق نمیدونم.....اگر میشه واسم بزارین ...ممنونم بای

camry
05-08-2010, 20:53
به نطر من کی حوصله داره مامورییتای iv رو بره برین سیو %100 بگیرینو حال بکنید :26:

amin 2010
05-08-2010, 21:01
به نطر من کی حوصله داره مامورییتای iv رو بره برین سیو %100 بگیرینو حال بکنید :26:

!!! اصله این بازی ماموریتاش و داستان بی نظیرشه!!!
من خودم 3 باز تموم کردم و دو انتهای بازی رو دیدمو لذت بردم!!!

Bret_Hart
05-08-2010, 23:26
کجاش سخته؟
مرحله هاش که واقعا آسون بود و قشنگ
فقط مرحله ی آخرش بد تموم شد
اینم رمز جون اگر جایی گیر کردید3625550150

AhmadReza.
06-08-2010, 13:05
اون مرحله که با 3 نفر دیگه میری بانک رو میزنی..خیلی قشنگ بود..
خیلی خیلی توپ بود...

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

در بازی دو بار فلش بالا رو بزنید و رمز های زیر رو وارد کنید...

482-555-0100 Restore health, armor, and ammo
362-555-0100 Restore armour
486-555-0100 Get a selection of weapons
486-555-0150 Get a different selection of weapons
267-555-0100 Remove wanted level
267-555-0150 Raise wanted level
468-555-0100 Change weather
359-555-0100 Spawn an Annihiliator
938-555-0100 Spawn a Jetmax
625-555-0100 Spawn an NRG-900
625-555-0150 Spawn a Sanchez
227-555-0100 Spawn an FIB Buffalo
227-555-0175 Spawn a Comet
227-555-0147 Spawn a Turismo
227-555-0142 Spawn a Cognoscenti
227-555-0168 Spawn a SuperGT
948-555-0100 Song information

Mehdi-HTC
06-08-2010, 13:48
سلام خدمت دوستان......شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی من سریع جواب میخوام......من این ترینر Simple Native Trainer v6.0
ریختم اما توی بازی F3 که میزنم
کدها نمیاد....پچ بازیمم 1.0.4.0
هست با کرک رازور....باید چیکار کنم؟
البته یه فایل توش بود که نوشته بود
Old Patch که پاکش کردم اما بازم اجرا نشد.
لطفا هر چه سریعتر بهم پاسخ بدید...ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bret_Hart
06-08-2010, 16:35
سلام خدمت دوستان......شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی من سریع جواب میخوام......من این ترینر Simple Native Trainer v6.0
ریختم اما توی بازی F3 که میزنم
کدها نمیاد....پچ بازیمم 1.0.4.0
هست با کرک رازور....باید چیکار کنم؟
البته یه فایل توش بود که نوشته بود
Old Patch که پاکش کردم اما بازم اجرا نشد.
لطفا هر چه سریعتر بهم پاسخ بدید...ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که برای این بازی ترینری ندادم که کار کنه
بهتره که همون رمز هارو استففاده کنید
پچ هم خیلی ضروی نیست

camry
06-08-2010, 16:52
البته منم تا نصفه های بازی یعنی تا جزیره وسطی رفتم
درضمن این سه تا جزیره اسمش newyork
پس چرا میگن لیبرت سیتی؟

amin 2010
06-08-2010, 17:06
البته منم تا نصفه های بازی یعنی تا جزیره وسطی رفتم
درضمن این سه تا جزیره اسمش newyork
پس چرا میگن لیبرت سیتی؟

کجا گفته اسمش نیویورک هست!!!؟؟؟ اسمه شهر بازی لیبرتی سیتی هستش !!!همون اول بازی هم اشاره می کنه!!

camry
06-08-2010, 17:49
ولی شهر واقعی iv نیویورکه و منم میخوام بگم چرا داخل iv میگن لیبرت سیتی؟ :angry:

کجاش سخته؟
مرحله هاش که واقعا آسون بود و قشنگ
فقط مرحله ی آخرش بد تموم شد
اینم رمز جون اگر جایی گیر کردید3625550150
البته یک رمز جون دیگیی هم هست که همه ی اسلحه هارو براتون میاره
اینم رمزش 4825550100 :46:

Mehdi-HTC
06-08-2010, 20:33
من که برای این بازی ترینری ندادم که کار کنه
بهتره که همون رمز هارو استففاده کنید
پچ هم خیلی ضروی نیست

نه دوست من اشتباه میکنین....اون ترینر وجود داره و خیلی خوب کار میکنه اما نمیدونم چرا واسه من اجرا نمیشه....چون توی eflc من تونستم اجراش کنم اما توی IV کار نمیکنه.....حدود 1000 تا کار میشه باهاش انجام داد.... مثلا : کوپ کردن ماشین...عوض کردن رنگ ماشین....گرفتن بادیگارد....جون بینهایت...عوض کردن شخصیت بازی....حتی نوع راه رفتن بازیکن.....
یه چیزای عجیب غریبی داره که مغزت سوت میکشه....

فقط باید یه کاری انجام داد که هرچی فکر میکنم یادم نمیاد.....

myusac
08-08-2010, 20:02
دوستان من تازه این بازیو گرفتم(نگین خیلی پرتی !!! قبلا سیستمم نمیکشید) خلاصه من از کجا باید بفهمم ورژن بازیم چنده(همین پچ و ....)
کرکش razor 1911 هستش
ممنون

camry
08-08-2010, 22:05
دوستان من الان داخل اون مرحلهی که بانک میزنند گیر کردم (بعد از بانک زدن با پلیس)
میشه کمی کمکم کنید؟ :11:
البته منظورم با کد تقلبه کد تقلب برای کم شدن ستاره

MohammadT15
08-08-2010, 23:13
بچه ها خیلی جالبه عکسای بازی که من دیدم
این جی تی ای توی کنسول PS2 قرار نیست تولید شه؟:41:

aha2012
09-08-2010, 00:11
دوستان من الان داخل اون مرحلهی که بانک میزنند گیر کردم (بعد از بانک زدن با پلیس)
میشه کمی کمکم کنید؟ :11:
البته منظورم با کد تقلبه کد تقلب برای کم شدن ستاره
تو این مرحله هر چقدر هم کد تقلب بزنی ستاره ها کم نمیشه.باید ردش کنی
برو تو رنگ رزی ماشینتو رنگ کن پلیسا از بین میرن:20:

Mehdi-HTC
09-08-2010, 00:15
حالا فهمیدم که برای لپ تاپ این ترینرSimple Native Trainer رو باید مخصوص لپ تاپ ریخت تا کلید F3 و کلیدهای بالا و پایین کار کنه .... مال من F3 کار میکنه اما بالاو پایینش کار نمیکنه...اینم لینکش اگه مال کسی درست کار کرد روی لپ تاپش بگه..