PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DYNAMIC ENERGY SAVER

Amir Hossein
31-12-2010, 01:33
سلام:20:
چون سرعتم کمه عکسو کوچیک کردم(با گوشی وصل میشم):41:
این چیه-خاموش باشه بهتره یا روشن باشه:13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیـــــــــــــــــــــــ ــلی ممنون:11:
:40:

time prince
31-12-2010, 09:56
اگه On یاشه Performance کامپیوترتونو میاره پایین !
حالا چرا میخواین از Energy Saver استفاده کنین ؟

Amir Hossein
31-12-2010, 23:18
اگه میدونستم چیه که سوال نمیکردم
خوب چه فایده ای داره این برنامه

Namdarian
01-01-2011, 00:12
سلام:20:
چون سرعتم کمه عکسو کوچیک کردم(با گوشی وصل میشم):41:
این چیه-خاموش باشه بهتره یا روشن باشه:13:

خیـــــــــــــــــــــــ ــلی ممنون:11:
:40:
با سلام . DES بصورت هوشمندانه و بسته به مقدار بار پردازشی و بیکاری سیستم میاید تعدادی از فازهای تغذیه ی پردازنده را خاموش میکند حتی تا کل 12 فاز را . لینکهایی که در ادامه میگذارم را بازدید کنید در همین زمینه است

اگه On یاشه Performance کامپیوترتونو میاره پایین !
حالا چرا میخواین از Energy Saver استفاده کنین ؟
با سلام . اشتباه میکنید . چرا از این قابلیت ارزشمند استفاده نکنند ؟ بنابر اظهار گیگابایت تنها 0.5 درصد بر کارایی عملیاتی سیستم اثر میگذارد ولی میتواند بسیار در توان مصرفی در حالت بیکاری صرفه جویی کند . شما نیز به لینکهایی که میگذارم مراجعه کنید عیناً عرایض بنده را ذکر کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FAR_FA
07-01-2011, 21:10
سلام

من مادربردم قدیمیه ( 945PL-S3 ) ، میتونم از این نرم افزار استفاده کنم ؟ از کجا میشه دانلودش کرد ؟
هم ویندوز 7 دارم و هم ویندوز XP ، روی هردوشون قابل نصب هست ؟

ممنون

Namdarian
09-01-2011, 19:11
سلام

من مادربردم قدیمیه ( 945PL-S3 ) ، میتونم از این نرم افزار استفاده کنم ؟ از کجا میشه دانلودش کرد ؟
هم ویندوز 7 دارم و هم ویندوز XP ، روی هردوشون قابل نصب هست ؟

ممنون
با سلام . مشخصات مادربورد شما در صفحه ی زیر است

از چیپست P43 به بعد از DES 1 پشتیبانی میکنند و در حال حاضر DES 2 در مادربوردهای پیشرفته استفاده میشود .

meysamfx
18-01-2011, 17:42
چرا این برنامه روی cpu های amd کار نمیکنه

satrianism
14-03-2011, 19:15
باید مادر بورد گیگا ای ام دی که این تکنولوژی را داره داشته باشی:31:

resident
26-03-2011, 10:22
با سلام . DES بصورت هوشمندانه و بسته به مقدار بار پردازشی و بیکاری سیستم میاید تعدادی از فازهای تغذیه ی پردازنده را خاموش میکند حتی تا کل 12 فاز را . لینکهایی که در ادامه میگذارم را بازدید کنید در همین زمینه است

با سلام . اشتباه میکنید . چرا از این قابلیت ارزشمند استفاده نکنند ؟ بنابر اظهار گیگابایت تنها 0.5 درصد بر کارایی عملیاتی سیستم اثر میگذارد ولی میتواند بسیار در توان مصرفی در حالت بیکاری صرفه جویی کند . شما نیز به لینکهایی که میگذارم مراجعه کنید عیناً عرایض بنده را ذکر کرده

بله، دقیقا همینطوره که این دوستمون فرمودن.
و الان اکثرا سیستم ها دوهسته ای به بالا هستن، پس پیشنهاد میشه همه استفاده کنن.
درسته که مصرف برق کامپیوتر زیاد نیست ولی باتوجه به اینکه در کل کشور چندتا کامپیوتر هست و چندتاشون توی ادارات و از همه مهمتر چندتاشون بیکار یا بهتر بگیم مشغول کارهای سبک هستن، میدونین اگه همه توی ایران این کار رو انجام بدن چقدر ذخیره انرژی میشه؟!

مدل مادربورتون چیه؟؟! مطمئن نیستم که بگم همه اما اکثر مادربرد های گیگابایت اینو دارن!! من 6-7سال پیش مادربردم داشت!!

Namdarian
26-03-2011, 11:21
با سلام . به AMD or Intel ربطی ندارد . به مادربورد شما ربط دارد . این برنامه برای مادربوردهای گیگا است . بگمانم ایسوس و دیگر سازندگان مادربورد نیز برنامه های مشابهی دارند .
عکس زیر را ببنید :

سرعت واقعی پردازشگر مخوف Athlon II X4 640 برابر 3.01 گیگاهرتز در هر یک از 4 هسته اش است . فعالسازی Cool & quite در تنظیمات بایوس بخشی از راه حل کاهش مصرف انرژی است .
بخش اصلی انوقت است که وقتی به برنامه ی DYNAMIC ENERGY SAVER که از داخل CD مادربورد نصب کرده اید بروید و دکمه ی on را در برنامه کلیک کنید میبینید توان مصرفی این پردازشگر از بیش از 100 به ناگاه به 30 وات میرسد ! سرعت نیز از 3GHz به حدود 800MHz . ولی تا برنامه ای که توان زیادی از پردازشگر طلب میکند را اجرا کنید میبینید فی الفور سرع دوباره به روی 3GHz برمیگردد تا ان وقت که دوباره بار پردازشی پایین بیاید و دوباره به روی 800MHz باز میگردد .
این مسأله بسیار به کاهش مصرف برق و خنکتر کار کردن پردازشگر کمک شایانی میکند .