PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بين اين 2 گوشي سامسونگ كربي تكستB3210 و ال جي GW300 ؟

kalepoook
30-12-2010, 23:24
سلام به همه دوستان.
من از دوستاني كه اين 2 گوشي رو دارن( ال جي GW300 و سامسونگ كربي تكستB3210 ) يا تجربه كار كردن با اين دو گوشي رو دارن كمك ميخوام براي انتخاب بين اين دو گوشي.
برام آنتن دهي مهم هست.
صداي مكالمه خوب.
راحتي براي اس ام اس دادن.
باطري خوب
و اينكه نصب بدون محدوديت حجمي.
يكي از دوستاني كه گوشي الجي GW 300 رو داشت تو تاپيك گفته بود كه محدوديت نداره.
تشكر از همه.

Michael Ropy
31-12-2010, 10:12
سلام محمد جووون....:40:

راستش من باشم بین این دوتا GW300 رو انتخاب میکنم، چون:

1- آنتن دهی و صدای مکالمه بهتر (با توجه به تجربه گوشی های کوکی، GU230 و ویوتی اسمارت در مقابل استار، مونت و ویو - هم ایرانسل و هم همراه اول)
2- باتریش به نظر بهتره، چون گنجایش بیشترش ولی اینجور که اعلام شده تقریبا مثل اینکه برابرن....اینو دیگه کسانی که دارند باید اعلام کنن....
3- ال سی دی بزرگتر با رزلوشن استاندارد و معمول تر (برای این رزولوشن بیشتر برنامه هست تا رزولوشن کوربی)

کیبورد GW300 خیلی راحته، باهاش کار کردم تو ریویو هاش هم اینو گفتن....در مورد کوربی هم تو عکس معلومه که کیبوردش خوب و راحته، پس به نظرم کیبورد هر دو خوبه......در مورد محدودیت هم اطلاعی ندارم....درضمن GW300 تا 16 گیگ رم بصورت hotswap میخوره....یعنی بدون در آوردن باتری میتونی مموری بزاری....در مورد کوربی اطمینان ندارم، شاید باشه شاید نباشه.....:46:

kalepoook
31-12-2010, 10:39
سلام محمد جووون....:40:

راستش من باشم بین این دوتا GW300 رو انتخاب میکنم، چون:

1- آنتن دهی و صدای مکالمه بهتر (با توجه به تجربه گوشی های ویوتی اسمارت و GU230 در مقابل استار، مونت و البته ویو - هم ایرانسل و هم همراه اول)
2- باتریش به نظر بهتره، چون گنجایش بیشترش ولی اینجور که اعلام شده تقریبا مثل اینکه برابرن....اینو دیگه کسانی که دارند باید اعلام کنن....
3- ال سی دی بزرگتر با رزلوشن استاندارد و معمول تر (برای این رزولوشن بیشتر برنامه هست تا رزولوشن کوربی)

کیبورد GW300 خیلی راحته، باهاش کار کردم تو ریویو هاش هم اینو گفتن....در مورد کوربی هم تو عکس معلومه که کیبوردش خوب و راحته، پس به نظرم کیبورد هر دو خوبه......در مورد محدودیت هم اطلاعی ندارم....درضمن GW300 تا 16 گیگ رم بصورت hotswap میخوره....یعنی بدون در آوردن باتری میتونی مموری بزاری....در مورد کوربی اطمینان ندارم، شاید باشه شاید نباشه.....:46:
سلام
ممنون برای جواب و راهنمایی.
4870x2
31-12-2010, 12:15
منم GW300 رو پیشنهاد می کنم
ولی یادت باشه از جفتشون فقط انتظار اس ام اس دادن داشته باش
اگه می خواب برانامه ریزی هم توش بکنی جفتشون تقریبا صفرند: دی